איך להרוויח כסף על קפה?

חנויות בסיסיות ופרימיום מאפשרות לך לקבוע את המחיר שלך כסימון מעל מחיר הבסיס של קפריספר לקביעות עבור כל פריט
חנויות בסיסיות ופרימיום מאפשרות לך לקבוע את המחיר שלך כסימון מעל מחיר הבסיס של קפריספר לקביעות עבור כל פריט, ואילו קפהפרס מגדיר את מחיר המכירה של פריטים שאתה מוכר בחנות של קפרספרס.

CafePress הוא שוק מקוון המאפשר לך להתאים אישית ולעצב 70+ מוצרים ולמכור אותם דרך חנויות שיצרו משתמשים בחינם. ישנן גם חנויות פרימיום זמינות תמורת תשלום חודשי המאפשר לכם ליצור חווית קנייה הניתנת להתאמה מלאה למבקרים שלכם. מאמר זה יוביל אותך בתהליך הרווחת כסף ב- CafePress.

שיטה 1 מתוך 2: הקמת חנות

 1. 1
 2. 2
  הזן את כתובת הדוא"ל שלך (זו תשמש כמזהה המשתמש שלך ב- cafepress), צור סיסמה, בחר ותענה על שאלה להזכרת סיסמה והזן את תאריך הלידה שלך באמצעות התפריטים הנפתחים.
 3. 3
  עיין בתנאי השירות ולחץ על תיבת הסימון כדי להסכים להם.
 4. 4
  לחץ על כפתור "הצטרף עכשיו" כדי ליצור את חשבונך.
 5. 5
  ענה על 8 השאלות על ידי בחירת התשובה הרלוונטית ביותר מהתפריטים הנפתחים. (אופציונאלי). מענה לשאלות אלו יעזור ל- CafePress להמליץ על סוג החשבון המתאים ביותר לצרכים הספציפיים שלך.
  החליטו איזה סוג של חנות בתי קפה אתם רוצים שיהיה לכם
  החליטו איזה סוג של חנות בתי קפה אתם רוצים שיהיה לכם.
 6. 6
  לחץ על הלחצן "פתח את החנות שלך! ".
 7. 7
  החליטו איזה סוג של חנות בתי קפה אתם רוצים שיהיה לכם. CafePress מציע שלושה סוגים של חנויות: Basic, CafePress ו- Premium. חנויות בסיסיות ופרימיום מאפשרות לך לקבוע את המחיר שלך כסימון מעל מחיר הבסיס של קפריספר לקביעות עבור כל פריט, ואילו קפהפרס מגדיר את מחיר המכירה של פריטים שאתה מוכר בחנות של קפרספרס.
  • חנויות בסיסיות הן בחינם, ואתה יכול להגדיר כמה שאתה רוצה, אך אתה מוגבל למכור מוצר אחד בלבד בכל חנות. עם זאת, תוכל לקדם את החנות שלך ב- CafePress Marketplace, ו- CafePress מספק כלי קידום מכירות אחרים שיעזרו לך לקדם את החנות שלך.
  • חנויות CafePress הן גם ללא תשלום, אך CafePress קובע את המחירים הקמעונאיים של פריטים בחנות שלך; אתה מקבל עמלה של 10 אחוזים על כל מכירה. מגוון המוצרים שאתה יכול לבחור למכור מוגבל יותר מאשר בחנות בסיסית, ואינך זכאי לקבל בונוס ביצועים או להירשם בשוק CafePress. (תכונה זו, עיבוד של CafePress Marketplace, נמצאת כעת בגרסת בטא.)
  • חנויות פרימיום גובות תשלום חודשי, רבעוני או שנתי עבור החנות; עם זאת, אתה יכול לבחור למכור את כל המוצרים ש- CafePress מציע ומוצרים שונים מאותה חנות. יש לך גם מבחר של עיצובים שהוכנו מראש עבור חלון הראווה שלך או את היכולת ליצור עיצוב משלך, כמו גם את היכולת לארגן את המוצרים שלך בקטגוריות.
 8. 8
  הזן מזהה חנות. זה ישמש כסיום כתובת ה- URL של החנות שלך. לדוגמא, http://cafepress.com/ShopID.
 9. 9
  הזן שם חנות. הזן את השם בדיוק כפי שאתה רוצה שיופיע בחנות שלך.
 10. 10
  היכנס לדף שמשתמשים יחזרו אליו לאחר ביצוע ההזמנה. כברירת מחדל הם יופנו חזרה לעמוד הראשי של החנות. (אופציונאלי)
 11. 11
  הזן את תאריך הלידה שלך באמצעות התפריטים הנפתחים.
 12. 12
  עיין בהסכם המוכר של קפה-קפה ולחץ על תיבת הסימון כדי להסכים לו.
 13. 13
  לחץ על כפתור "הגש".
 14. 14
  לחץ על כפתור "בנה חנות שלך" כדי להשלים את התהליך וליצור את החנות שלך.
בחר את המוצר / ים שאתה רוצה למכור בחנות הקפה
בחר את המוצר / ים שאתה רוצה למכור בחנות הקפה.

שיטה 2 מתוך 2: להרוויח כסף

 1. 1
  בחר את המוצר / ים שאתה רוצה למכור בחנות הקפה. המוצרים הזמינים כוללים פריטי לבוש, נייר מכתבים, תיקים, לוחות שנה, פוסטרים, ספלים, שעונים וכריות עכבר. אתה יכול גם להשתמש ב- CafePress כדי למכור ספרים לפי דרישה ותקליטורי שמע. אתה יכול ללחוץ על כל מוצר כדי לקבל מידע על גודלו ואפשרויות העיצוב שלו
 2. 2
  העלה את הגרפיקה של הפריטים שאתה מוכר. לכל מוצר יש מפרט לגבי מידות הגרפיקה שהוא יכול לתמוך בה; תלוי במוצר, ייתכן שתצטרך לשנות את גודלו במחשב שלך לפני ההעלאה, או שתוכל לעשות זאת לאחר העלאתו ל- CafePress. תלוי במוצר, תוכלו להתאים את מיקום התמונה ולצפות בתצוגה מקדימה כיצד היא תופיע על המוצר.
  • ככלל, תרצה להימנע מגבולות גדולים סביב התמונות שלך, מכיוון שהדבר ייקח מהשטח הזמין לתמונה עצמה. כמו כן, אם אתה מעצב תמונה שתעבור על פריט שחור, צור אותה עם רקע שקוף כך ש- CafePress לא יקיף אותה בלבן.
 3. 3
  הגדר את המחיר / ים עבור המוצר / ים שאתה מוכר. אם יש לך חנות בייסיק או פרימיום, תצטרך לקבוע את המחירים עבור הפריטים שאתה מוכר. CafePress גובה מחיר בסיס עבור כל פריט; אתה קובע מחיר קמעונאי (סימון) גבוה יותר עבור כל פריט שאתה מוכר בחנות שלך. כאשר פריט נמכר, CafePress מקבל את מחיר הבסיס ואתה מקבל את סכום הסימון.
  • מחיר הסימון שלך צריך לקחת בחשבון את כל העלויות שנגרמו בעיצוב התמונות המשמשות את המוצרים שלך, כמו גם את הזמן המושקע בעיצובם ואת העלויות עבור כל שיווק שאתה מבצע כדי לקדם את חנות CafePress שלך. כמו כן, תסתכל על פריטים דומים שמוכרים במקומות אחרים באינטרנט ובחנויות לבנים.
 4. 4
  כתוב והעלה תיאור של החנות שלך. זה ייתן ללקוחות הסבר קצר על מה שהחנות שלך מוכרת ויזמין אותם לרכוש פריטים ממך.
  • אם אתה מנצל את התכונות של אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) של CafePress, כלול מספר מילות מפתח בתיאור החנות שלך כדי לעזור למנועי חיפוש באינטרנט למצוא את החנות שלך.
 5. 5
  העלה לוגו חנות. אם יש לך לוגו עסקי, אתה יכול להעלות אותו לחנות CafePress שלך כדי להציג את המותג שלך בפני הלקוחות שלך. אם יש לך אתר, אתה יכול גם להגדיר אותו כך שכאשר לקוחות ילחצו על הלוגו בחנות CafePress שלך, הם יועברו אליו.
 6. 6
  כתוב פרופיל חנות. אם כי אופציונלי, בעל פרופיל בעל חנות מספר ללקוחות שלך עליך או על הארגון שלך מעבר למה שאתה מציין בתיאור החנות שלך. הפרופיל יכול לכלול גם את התמונה שלך או לוגו של הארגון שלך, בניגוד ללוגו של החנות שלך.
  מאמר זה יוביל אותך בתהליך הרווחת כסף ב- CafePress
  מאמר זה יוביל אותך בתהליך הרווחת כסף ב- CafePress.
 7. 7
  שקול להיות רשום בשוק קפה. אתה יכול לבחור אם לרשום ב- CafePress Marketplace או לא. פריטים שנמכרים דרך CafePress Marketplace מקבלים עמלה של 10 אחוז מהמחיר הקמעונאי, אך CafePress מגדיר את המחיר הקמעונאי עבור כל פריט שרשום ושומר על הזכות לשפר את הגרפיקה לפי הצורך בכדי לשפר את יכולת המכירה של המוצר. לא כל המוצרים זמינים להכללה ב- CafePress Marketplace, אך המוצרים המופיעים שם זכאים למכירות של תוכניות שותפים.

טיפים

 • אתה יכול לקבל ניסיון בחינם למשך 14 יום בחשבון Premium Shop כדי לנסות אותו לפני שתתחייב לתשלום החודשי.
 • אם אתה הבעלים של חנות פרימיום ויש לך אתר אינטרנט משלך, שקול עיצוב לחנות שלך שתואם את המראה של אתר האינטרנט שלך.
 • CafePress מעניק לבעלי חנויות בסיסיות ופרימיום בונוס מדורג של ביצועי חנויות. בכל חודש שהמכירות שלך עולות על אמת מידה מסוימת, אתה מרוויח את הבונוס עבור מדד זה וכל המידונים הנמוכים עברו במהלך אותו חודש. (לפיכך, אם אתה מגיע לרמה להרוויח בונוס של 25 אחוז לחודש מסוים, אתה מרוויח גם את הבונוסים עבור 10, 15 ו -20 אחוזים המדדים שעליתם באותו חודש.)

אזהרות

 • חלק מהתכונות של CafePress דורשות חנות פרימיום בתשלום תמורת תשלום חודשי.
 • למרות ש- CafePress מספק לך כלי קידום מכירות, תצטרך לעשות את העבודה בקידומו כדי להעביר תנועה לאתר שלך. צפה שייקח לפחות 6 חודשים ויותר סיכוי שנה לפני שתממש רווח מחנות CafePress שלך.

שאלות ותשובות

 • האם אוכל למכור מריחואנה על כך בחינם?
  לא. זה עדיין לא חוקי ברמה הפדרלית, ובמספר מדינות.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail