כיצד למצוא ולרכוש מחשב נייד זול מאוד?

אם אתם מחפשים מחשב נייד קל אך חזק
אם אתם מחפשים מחשב נייד קל אך חזק, ה- Razer Blade Pro בשבילכם.

חושבים לקנות מחשב נייד חדש? להלן מספר טיפים עבורך!

צעדים

 1. 1
  גלה כמה באמת התקציב שלך. מה אתה יכול להרשות לעצמך? מצד אחד, מחשב הוא השקעה לטווח ארוך ולא פתרון מהיר. אך, מצד אחר, ככל הנראה לא מדובר בהשקעה ארוכה מאוד - מחשבים ניידים קשים למדי לשדרוג ונמשכים פחות ממחשבים שולחניים.
 2. 2
  ציין את הצרכים שלך. בשביל מה אתה מתכוון להשתמש במחשב? שיעורי בית, משחקים, אינטרנט, דוא"ל וכו '.
 3. 3
  חפש יצרנים. מאיזו חברה אתה רוצה לקנות? הגדולות ביותר הן סמסונג, דל, HP, לנובו (בעבר יבמ), טושיבה, אפל ו- Acer. גם סוני ופוג'יטסו פופולריות.
 4. 4
  חפש הנחות ומבצעים. אם יש לך או להוריך עבודה בחברה העוסקת במחשבים גלה אם החברה שלהם זוכה להנחות דרך היצרנים. חברות רבות זוכות להנחות דרך DELL, HP, Compaq, Gateway, Apple מכיוון שהן רוכשות הרבה מחשבים ותוכנות דרך חברות אלה. אם אתה סטודנט או סטודנט בתיכון, גלה אם יש סיוע כלכלי או תוכניות המציעות מחשבים לסטודנטים. (המחשב הנייד שתקבל אולי לא חדש אבל ייתכן שתקבל אותו בחינם.)
 5. 5
  אם אתה מתכוון לצאת לקנות מחנות וודא שאתה רשום במפרט שלך, מכיוון שזה מונע מאנשי המכירות הדוחקים ממך. אנשי המכירות צריכים להתפרנס גם הם, אך אם אינכם זקוקים לכך, אינכם זקוקים לכך. דעו את חובה עליכם לעומת המאמינים כאשר שוקלים מחשב נייד חדש.
 6. 6
  בעת הערכת מחשב נייד חדש, בדקו באיזו אינטנסיביות המאוורר עובד. אם המאוורר פועל במהירות מלאה כמעט כל הזמן, לאחר כמה שנים תצטרך לנקות את גוף הקירור.
 7. 7
  עיין ב- cnet ובאתרי טק אחרים לביקורות על יצרני מחשבים ניידים והחומרה שלהם.
 8. 8
  רכשו את המחשב הנייד באופן מקוון, כי בדרך כלל זול יותר לקנות ושוב אין אנשי מכירות דוחפים.
 9. 9
  אם חיי הסוללה אינם חשובים לכם (אולי תרצו להבריח אותם מהחשמל) שקלו לקנות יד שנייה.

טיפים

 • אם אתם מתכננים להשתמש בזה למשחקים וודאו כי למחשב הנייד יש כרטיס מסך באיכות גבוהה, אחרת המשחקים שלכם יהיו איטיים מאוד. מחשבים ניידים יוקרתיים הם בדרך כלל לא מכונות משחק טובות מסיבה זו, ולא ניתן לשדרג אותם לווידיאו טוב יותר כפי שמחשבים שולחניים בדרך כלל יכולים.
 • השתמש בלינוקס ובתוכנת קוד פתוח / חינמי. יש הפצות מאוד ידידותיות למשתמש. התוכנה חינמית והיא דורשת פחות משאבי חומרה; ברוב המקרים חומרה ישנה יותר זולה. אם יש לך חומרה ישנה יותר, תאימות היא פחות בעיה.
(המחשב הנייד שתקבל אולי לא חדש אבל אולי תקבל אותו בחינם.)
(המחשב הנייד שתקבל אולי לא חדש אבל אולי תקבל אותו בחינם.).

אזהרות

 • אל תגזימו בחיפוש במחשב הנייד הטוב ביותר האפשרי במחיר הזול ביותר. לאחר השקעת זמן רב אתה עלול בסופו של דבר לקנות דגם עם כמה בעיות עיצוב נסתרות במפעל ולא טוב כמו שהוא נראה. למשל, היו דגמים בעבר בהם מעבד "מהיר" גרם לניתוקים תכופים עקב התחממות יתר.
 • ודא שאתה מסתכל על מדיניות האחריות והחזרה של החנות.
 • רכשו רק תוכנה שתזדקקו לה.

דברים שתזדקק להם

 • תקציב תקין; תישאר עם זה.
 • הכסף המתוקצב שלך.
 • הרצון לקנות מחשב נייד.

שאלות ותשובות

 • מהן כמה אפשרויות עבורי ברכישת מחשב נייד באופן מקוון?
  זה באמת תלוי בשביל מה אתה צריך את זה. אם אתם מחפשים מחשב נייד קל אך חזק, ה- Razer Blade Pro בשבילכם. עבור עומסי עבודה קלים יותר, שקול Thinkpad. לשימוש יומיומי, כגון עיבוד תמלילים, מכשירי Chromebook יהיו רכישה זולה אך משתלמת עבורכם.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail