כיצד ליישר כראוי סמלי דרגות על מדים ימיים?

אם אתה ימאי מגויס, עליך ליישר את סמל הדרגה על מדיך כך שהשברונים על הצווארון שלך יכוונו לכיוון צווארך. אתה רוצה שהקצוות התחתונים יהיו חצי סנטימטר מכל צד של הצווארון שלך. יהיו לך גם שברונים על השרוולים, אבל אלה יתפרו. אם אתה קצין צו, לא תלבש שברונים. עם זאת, תענוד סיכה מלבנית כדי להראות את דרגתך. מקם את הסיכה אופקית סנטימטר מתחתית הצווארון שלך. אם אתה אלוף או ממונה בדרגה גבוהה יותר, תענוד סיכות צווארון כדי לייצג את דרגתך. אלה צריכים להיות מרוכזים אנכית, חצי סנטימטר מהצדדים ו -250 ס"מ מלמטה על שני הצווארונים. לקבלת טיפים נוספים, כולל אופן הצמדת שברונים למדי השירות, המשך לקרוא!

נחתים מגויסים לובשים רק שברונים קטנים ושחורים שמצמידים לקולרי המדים שלהם
בזמן שהם לובשים מדי שירות או לחימה, נחתים מגויסים לובשים רק שברונים קטנים ושחורים שמצמידים לקולרי המדים שלהם.

חיל הנחתים האמריקני (USMC) מחייב שחברים ילבשו את סמלי הדרגה הראויים על מדיהם. סוג הסמלים משתנה עם דרגת הימית. נחתים מתגייסים, קציני צו ונציבים לובשים סמלים שונים ועוקבים אחר הנחיות שונות היכן לצרף אותם.

שיטה 1 מתוך 3: יישור סמלי דרגות עבור נחתים מגויסים

 1. 1
  בחרו מדים. נחתים מגויסים נדרשים ללבוש מדים שונים, תלוי באירוע. באופן כללי, ישנם שלושה "סוגים" של מדים שלבושים נחתים מגויסים. מדי השדה, השירות או הלחימה נלבשים במהלך פעולות אקטיביות. מדי השמלה או שמלת הכחול נלבשים לאירועים רשמיים. לבסוף, מדי השירות לבושים כמו חליפות עסקים, לבירורים צבאיים, הופעות בבית המשפט, פגישות עם קצינים וכו '.
 2. 2
  דע את השברונים שלך. שברונים, המסמנים את דרגת הים המתגייס, נלבשים על השרוולים והצווארונים של כל מדי הלבוש והשירות. בזמן שהם לובשים מדי שירות או לחימה, נחתים מגויסים לובשים רק שברונים קטנים ושחורים שמצמידים לקולרי המדים שלהם.
  • שברונות השרוול תפורים לשמלה ולמדי השירות, כך שמאמר זה יעסוק אך ורק כיצד לחבר שברוני צווארון.
 3. 3
  הפנה את השברונים כלפי מעלה. יש למקם תמיד את שברונות הים המתגייסים כשהקצה מופנה כלפי מעלה. שברונים מגיעים בגדלים שונים, תלוי בדרגת הים, אך תמיד מונחים על הצווארון כשהנקודות למעלה.
  חיל הנחתים האמריקני (USMC) מחייב שחברים ילבשו את סמלי הדרגה הראויים על מדיהם
  חיל הנחתים האמריקני (USMC) מחייב שחברים ילבשו את סמלי הדרגה הראויים על מדיהם.
 4. 4
  מקם את השברונים. הקצה התחתון של הסמל (לא משנה באיזו דרגה) יהיה 1/2 אינץ '(1,3 סנטימטר) מהצד של הצווארון משני הצדדים. לפיכך, השברונים של סמל רב-סמל יתבלטו גבוה יותר מאשר PFC, כי זה הרבה יותר גבוה.
 5. 5
  לצרף. שוברונים למתגייסים מתחברים לקולר בעזרת סיכה מובנית. הסר את הגיבוי מהסיכה, דחף את הסיכה דרך החלק הקדמי של הבד על הצווארון, וחבר מחדש את הגיבוי בצד התחתון של הצווארון.

שיטה 2 מתוך 3: יישור סמלי דרגות לקציני צו

 1. 1
  דע את סמלי הדרגה שלך. קציני צי לא לובשים שברונים על הצווארון. במקום זאת הם חובשים סיכה מלבנית שצבעיה מתחלפים בין אדום לכסף או אדום וזהב, תלוי בדרגה. סיכות אלה נלבשות על הצווארון השמאלי והימני.
 2. 2
  מקם את הסיכה לאורך. רס"ב דרגות של תמיד צריכות להיות ממוקמות לאורך, עם החלק כבר להיות ממוקם אופקי. ללא קשר לדרגה, סיכות של קצין צו הן באותו גודל.
  מה המרחק הנכון מהתפר של הכתף עבור שברונים בדרגה על מדי שמלת הים
  מה המרחק הנכון מהתפר של הכתף עבור שברונים בדרגה על מדי שמלת הים?
 3. 3
  יישר את הסיכה. הקצה התחתון של הסמלים (לא משנה איזו דרגה) יהיה מרוכז מצד הצווארון משני הצדדים. סמל הדרגה של קציני צו הוא ממוקם אנכית 2,50 ס"מ מעל תחתית הצווארון.
 4. 4
  לצרף. סימני דרגה של קציני צו מצמידים לקולר עם סיכה מובנית. הסר את הגב מהסיכה, דחף את הסיכה דרך החלק הקדמי של הבד על הצווארון, וחבר מחדש את הגיבוי בצד התחתון של הצווארון.

שיטה 3 מתוך 3: יישור סמלי דרגות לממונים

 1. 1
  יישר את כוכבי הגנרלים. גנרלים ב- USMC לובשים כוכבי זהב וכסף כדי לייצג דרגה. לכוכבי הגנרלים יהיה קצה אחד שמצביע כלפי מעלה, במרכזו אנכית, 0.5 סנטימטר מהצדדים וסנטימטר אחד מלמטה, על שני הצווארונים.
  • על מדי שירות, הכוכבים מחוברים לכותפות הגנרל ולצווארון החולצה.
  • על מדי השמלה לובשים גנרלים את כוכביהם על הרפתות וסמל של נשר על גבי כדור הארץ, כשעוגן עובר דרכו, על צווארוני הז'קט שלהם. כדי למקם את לוגו הנשר / גלובוס, הצב את הסמל כך שהנשר יהיה זקוף אנכית וראש העוגן יפנה פנימה לכיוון הצוואר. צרף את הסמל הזה 0.5 סנטימטר מהצד ו- 2,50 ס"מ מתחתית הצווארון.
 2. 2
  יישר את עלי האלון. סא"ל ומג'ורים ילבשו עלי אלון בצבעים שונים כאות דרגה. מרכז תמיד את עלי האלון על הצווארון, כאשר הגזע מכוון כלפי מטה. כמו בסימני דרגה אחרים, עלי האלון צריכים להיות במיקום של 0.5 סנטימטר מהצדדים ו -250 ס"מ מעלה מתחתית הצווארון.
  עליך ליישר את סמל הדרגה על מדיך כך שהשברונים על הצווארון שלך יכוונו לכיוון צווארך
  אם אתה ימאי מגויס, עליך ליישר את סמל הדרגה על מדיך כך שהשברונים על הצווארון שלך יכוונו לכיוון צווארך.
 3. 3
  מקם והצמיד את הסורגים. קברניטים וסגנים חוברים סורגים על צווארוניהם כדי לייצג את דרגותיהם. מרכז את הסורגים 1,30 ס"מ מדפנות הצווארון. מקם את הסורגים 2,50 ס"מ מעל תחתית הצווארון והצמד.
 4. 4
  צרף את הנשרים של הקולונלים. קולונלים ילבשו את הנשרים שלהם עם הכנפיים בניצב לסיפון ובמבט פנימה (לכיוון הצוואר). צרף את הסיכה הזו ל -250 ס"מ מתחתית הצווארון ו 0,5 סנטימטר מהצדדים על צווארון מעיל השמלה.
 5. 5
  צרף שברונים למדי שירות. בעת לחימה או בשטח, קציני מפקד אינם נדרשים ללבוש שום סימן בדרגתם על מדיהם. עם זאת, הם עשויים לבחור לציין את דרגתם כשהם לובשים שברונים קטנים על הצווארון. אלה מחוברים באותו אופן כמו על מדי ים מגויסים.

טיפים

 • השתמש בסרגל.
 • אל תלבש סמלי דרגה שרוטים, שחוקים או מוכתמים.

שאלות ותשובות

 • איפה הפס הפרטי מהמחלקה הראשונה ממוקם על שמלת הים או הכחול?
  הוא ממוקם בחלק הפנימי של הצווארון (עד שאתה הופך אותו החוצה) או בצד הכתף בשני הזרועות.
 • על איזו כתף חבוש תיקון דגל ארה"ב?
  לחיל הנחתים אין טלאי דגל אירופה. בצבא בדרך כלל לובשים אותו בצד ימין.
 • מתי מקבלים קצינים את תגי הכלב שלהם?
  שני קצינים וחברים מגויסים מקבלים את תגי הכלב שלהם כאשר הם נכנסים ליחידה או לתפקיד.
 • בשביל מה 4 כוכבים על צווארון החולצה של מארין עומדים?
  4 כוכבים - כללי; 3 כוכבים - סגן אלוף; 2 כוכבים - האלוף; כוכב אחד - תא"ל.
שאלות ללא מענה
 • איפה אני שם דרגה מלאה של אלוף משנה בחולצת אלפא?
 • מה המרחק הנכון מהתפר של הכתף עבור שברונים בדרגה על מדי שמלת הים?
 • אני זקוק למדידות המדויקות לצורך מיקום פסי ז'קט לבוש ימי. כמה רחוק מהשרוול הם מונחים?

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להימנע מפוליטיקה עם קרובי משפחה עקשניים?
 2. כיצד לשלם אג"ח להגירה?
 3. כיצד לבדוק את סטטוס ההגירה באופן מקוון?
 4. איך לזכות במקלט באירופה?
 5. איך להשיג ניירות הגירה?
 6. איך לתת חסות למהגר?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail