איך לערוך חתונה ייחודית וזולה

אבל זה בסדר שאתה רוצה חתונה ייחודית וזולה
יש אנשים שרוצים חתונות יקרות ומהודרות, אבל זה בסדר שאתה רוצה חתונה ייחודית וזולה.

חתונות מתייקרות, ובשביל זוגות רבים חיסכון בכסף הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בחתונה שלהם. יש דרכים לחסוך כסף ועדיין לערוך חתונה שאתה גאה בה. בצע את הצעדים הבאים כדי לתכנן חתונה ייחודית וזולה משלך.

צעדים

 1. 1
  צור תקציב לעמוד בו. שב עם ארוסתך ודבר על אילו רעיונות אתה רוצה לקבל, רוצה ואינך זקוק לו. חשוב לדעת כמה אתה יכול להרשות לעצמך לפני שתתחיל לתכנן. חתונות זולות וייחודיות ניתנות לביצוע; אבל אתה צריך להיות מודע למספרים.
 2. 2
  חפש מקום טקס בחינם שתוכל להשתמש בו. חלק מהגנים הציבוריים זמינים ללא תשלום אם אינך מזמין אורחים רבים ואתה מזמין הרבה לפני הזמן. אם אתה חבר בכנסייה, רוב הסיכויים שתוכל להשתמש בה לטקס ללא עלות. חסוך כסף על ידי קיום הטקס וקבלת הפנים באותו מקום.
 3. 3
  מצא מקום קבלת פנים שמתאים גם הוא. בסוף תחסוך כסף, ורוב הסיכויים שבכל מקרה תצטרך להזמין קייטרינג. אולי לקרוב משפחה יש מקום שתוכלו להשתמש בו עבור האורחים שלכם, חצר גדולה עם אוהל. הכל קשור לתכנון ואפשרויות.
 4. 4
  הגישו לאורחים מתאבנים במקום ארוחת ערב לשבת. רוב הקייטרינגים מוכנים לעבוד במסגרת התקציב שלכם, גם אם זה אומר להימנע מארוחה בת 3 מנות ולהתמקד יותר במאכלי עוף. כמו כן, אם יש לכם בר פתוח, הגישו רק בירה ויין במקום משקאות חריפים.
  • תכנן את עוגת החתונה שלך באותה הדרך: בדוק אם יש בתי ספר מקומיים עם תוכניות בישול או קרובי משפחה או חברים שעובדים במאפיות.
 5. 5
  השתמש בפרחים מזויפים כדי לחסוך בעלויות הפרחים. חנות הפרחים היא אחד המאפיינים היקרים ביותר של חתונה וישנן אלטרנטיבות רבות של פרחים מזויפים. כמו כן, קחו בחשבון מרכזי לא פרחוניים, כמו שימוש בנרות שתוכלו לקנות בכמויות גדולות או להציב משחקי קופסא באמצע כל השולחנות כמרכז וגם כמפתח שיחה.
  בצע את הצעדים הבאים כדי לתכנן חתונה ייחודית וזולה משלך
  בצע את הצעדים הבאים כדי לתכנן חתונה ייחודית וזולה משלך.
 6. 6
  עשה זאת בעצמך. לפעמים הדרך הזולה והייחודית ביותר לעשות משהו לחתונה שלך היא להכין אותו בעצמך. עשה את הקליגרפיה לכרטיסי מקום משלך, עשה חסד בעצמך וצור תוכניות טקס משלך.
 7. 7
  בקש עזרה מחברים ובני משפחה. אתם בטח כבר מכירים מישהו שיכול לצלם את תמונות החתונה או מישהו שיכול לעזור לכם לעצב הזמנות. רוב היקרים לכם ישמחו לעזור לכם ליצור את החתונה הייחודית שלכם, ולכן כל שעליכם לעשות הוא לשאול.
 8. 8
  שים iPod על דשדוש ושכור כמה רמקולים במקום לשכור תקליטן. רשימת ההשמעה תהיה מה שאתה רוצה במקום לדאוג לשלם למישהו אחר.
 9. 9
  לך בציר. חפש את שמלת הכלה שלך בחנות יד שנייה. חנות סביב אטסי עבור מתנות לשושבינות. תוכלו למצוא אגרטלים ישנים לשימוש מרכזי בחנויות יד שנייה, כמו גם אלמנטים מהנים וייחודיים אחרים שיכללו ביום הגדול שלכם.

טיפים

 • קראו בלוגים לחתונה כדי לקבל רעיונות.

אזהרות

 • אל תשווה את החתונה שלך לחתונות אחרות בהן היית. יש אנשים שרוצים חתונות יקרות ומהודרות, אבל זה בסדר שאתה רוצה חתונה ייחודית וזולה. לכל אחד יש סדרי עדיפויות שונים של רעיונות החתונה שלהם.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail