כיצד לחפש בכל הקרייגליסטים ברחבי הארץ?

לדוגמא כדי לחפש בכל מכוניות קרייגסליסט למכירה לפי בעלים פשוט בחר מכוניות / משאיות מהתפריט הנפתח וחפש
לדוגמא כדי לחפש בכל מכוניות קרייגסליסט למכירה לפי בעלים פשוט בחר מכוניות / משאיות מהתפריט הנפתח וחפש.

האם אתה משתמש בקרייגסליסט באופן קבוע, אך מתוסכל מהיעדר חיפוש בפריסה ארצית? האם אתה מחפש פריט שקשה למצוא אותו שיכול להיות בכל מקום בארץ. בואו נודה בזה, אתר קרייגסליסט הוא לא בדיוק הפונקציונלי ביותר שיש שם. למרבה המזל ישנן מגוון דרכים לחפש במאגר הקרייגסליסט כולו אחר אותו דבר מיוחד (או מישהו). עקוב אחר המדריך הזה כדי ללמוד כיצד.

שיטה 1 מתוך 2: שימוש בשירות אינטרנט

 1. 1
  מצא כלי חיפוש בקרייגליסט. ישנם מספר אתרים שיחפשו בכל אזורי קרייגסליסט. אתרים אלה משתנים בכמות השליטה שהם מציעים, אך כולם יאפשרו לך לחפש בקרייגסליסט בפריסה ארצית. כמה מהאתרים הפופולריים יותר כוללים:
  • טמפ 'חיפוש
  • ad hunt'r
  • חפש בכל הזבל
  • DailyLister
 2. 2
  הזן את מונח החיפוש שלך. אתרים מסוימים יספקו תוצאות עבור המונח הספציפי בכל קרייגסליסט, בעוד שאחרים יאפשרו לך לציין קטגוריות ואזורים.
  • עבור טמפ 'חיפוש, הזן את המיקוד ואת הרדיוס שתרצה שהחיפוש שלך יקיף. אם תרצה, תוכל להשתמש בקטע 'העדפות' כדי לעבור למצב מדינה, אזור או חיפוש ברחבי העולם. אתה יכול לבחור קטגוריות ותתי קטגוריות לפני שתתחיל בחיפוש.
  • לצורך חיפוש מודעות, יהיה עליך להזין את החיפוש תחילה. לאחר החזרת התוצאות תוכלו להשתמש במסננים שבצד שמאל של הדף כדי לצמצם את התוצאות לאזורים וקטגוריות ספציפיות.
  • חיפוש בכל זבל הוא אתר לחיפוש עצמות. הזן את החיפוש שלך ולאחר מכן השתמש בכרטיסיות שבראש רשימת התוצאות שלך כדי להציג אזורים שונים. אינך יכול לחפש בקטגוריות ספציפיות.
  • ליסטר יומי מאפשר לך לחפש ולפרט את הקטגוריה. ברגע שיש לך רשימה של תוצאות חיפוש, תוכל להשתמש בתפריט בחלק העליון כדי לציין את האזור. אתה יכול גם לבחור לחפש רק לפי הכותרת או את כל ההודעה. DailyLister אינו מחפש מחוץ לארה"ב.
 3. 3
  עיין בתוצאות. כל שירות יחזיר תוצאות בסדר אחר, ורבים מאפשרים לך לחדד את החיפוש שלך. השתמש בכלים הזמינים כדי לצמצם את החיפוש למשהו שימושי עבורך.
אך כולם יאפשרו לך לחפש בקרייגסליסט ברחבי הארץ
אתרים אלה משתנים בכמות השליטה שהם מציעים, אך כולם יאפשרו לך לחפש בקרייגסליסט ברחבי הארץ.

שיטה 2 מתוך 2: שימוש בגוגל

 1. 1
  השתמש במפעילי חיפוש מתקדמים. גוגל יכולה לעשות הרבה יותר מסתם חיפוש, ועם טריק קטן, יכולה לעשות חיפוש בקרייגסליסט בקנה מידה ארצי.
 2. 2
  הזן את קריטריוני החיפוש שלך. בשדה החיפוש, הזן את מה שאתה מחפש - בין אם משרות, סחורה או אהבה - הכל זהה לגוגל!
 3. 3
  עקוב אחר מילת החיפוש או מילותיך עם "site: craigslist.org". זה יתמקד בחיפוש אחר מידע בקרייגסליסט ובכל תחומי המשנה שלו.
 4. 4
  השתמש בשינויים נוספים כדי לצמצם את החיפוש שלך. באפשרותך להוסיף קריטריוני חיפוש נוספים באמצעות מפעילי חיפוש. כמה מהשימושיים ביותר עבור קרייגסליסט כוללים:
  • טווח מחירים - הזן בשני מחירים המופרדים על ידי ".." לדוגמא: "Panasonic TV 300 € 370 € אתר: craigslist.org" יחזיר רק תוצאות המפרטות מחיר בטווח זה.
  • מיקוד - הוסף מיקוד בסוף החיפוש כדי לצמצם את התוצאות לפי מיקום. לדוגמא: "Panasonic TV 300 € 370 € אתר: craigslist.org 90210" יחזיר תוצאות שתואמות את טווח המחירים ומופיעות ליד בוורלי הילס, קליפורניה.
  • אל תכלול מילים - תוכל להסיר מילים מהחיפוש שלך כדי לא לכלול תוצאות שאינך זקוק להן. לדוגמא: "Panasonic TV 300 € 370 € אתר: craigslist.org 90210 בשימוש" יחזיר תוצאות שתואמות את טווח המחירים בבוורלי הילס שאינו בשימוש.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לחפש פריט מסוים בכל קרייגסליסט על ידי בעלים בלבד?
  אתה יכול לעשות זאת באמצעות AllofList.com. לדוגמא כדי לחפש בכל מכוניות קרייגסליסט למכירה לפי בעלים פשוט בחר מכוניות / משאיות מהתפריט הנפתח וחפש.
שאלות ללא מענה
 • איך הייתי מחפש דירה ידידותית לחיות מחמד, 2 חדרי שינה, 2 חדרי אמבטיה?
 • מה הנוהל להכנסת ההצהרה "האם תרצה לראות את כל ההודעות של המוכר הזה?" בקרייגסליסט?

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail