איך לפדות את התחביבים שלך?

איך אוכל להרוויח כסף מהתחביבים האלה
איך אוכל להרוויח כסף מהתחביבים האלה.

כמעט כל תחביב יכול ליצור רווחים ללא עלויות תקורה אדירות או עלויות הפעלה גבוהות עד כדי גיחוך. מה שעוד יותר טוב, אינך נדרש למוצר ספציפי למכור! למעשה, תוכלו להפוך את הידע שלכם על התחביב שלכם למוצר שלכם. כדי להרוויח כסף מהתחביב שלך, בחר תחביב שאתה נהנה ומיומן בו. לאחר מכן, רווח מהתחביב שלך על ידי מכירת מוצר או שירות. אתה יכול גם להרוויח כסף על ידי הוראה או שיתוף ידע. ברגע שתתחיל להרוויח כסף מהתחביב שלך, תצטרך לנהל את העסק החדש שלך.

שיטה 1 מתוך 3: מכירת השירותים והמוצרים שלך

 1. 1
  ספק חומרים לתחביב שלך. אחת הדרכים לחשוב על רווח מהתחביב שלך היא לקחת בחשבון כמה דברים שאתה מוציא עליהם כסף בזמן שאתה משתתף בתחביב שלך. לדוגמא, האם ישנם חומרים הנדרשים? אולי תוכל להרוויח כסף על ידי מכירת החומרים הדרושים להשתתפות בתחביב שלך.
  • אם התחביב שלך הוא חבל קפיצה, אתה יכול לנסות למכור חבלים מיוחדים, כגון חבלים חרוזים, חבלים, ידיות חבלים, חבלים הולנדי כפול וכו '.
 2. 2
  למכור מוצרים באינטרנט או בתערוכת יצירה. אם החלטתם להרוויח כסף מתחביב מבוסס מלאכה כמו הכנת נרות, תפירה, סריגה או צביעה, תוכלו למכור את המוצרים שלכם באופן מקוון דרך אתרי יצירה כגון etsy.com. לחלופין, תוכלו להקים דוכן בתערוכת מלאכה מקומית, מכירת כנסיות או שוק איכרים.
  כיצד אוכל לפדות כסף על כך
  כיצד אוכל לפדות כסף על כך?
 3. 3
  צור עסק עצמאי. אתה יכול גם למכור את השירותים שלך על ידי ביצוע עבודות פרילנסר עבור חברות שהוקמו כבר. אם אתה נהנה לכתוב ולקרוא, תוכל ליצור מאמרים עצמאיים למגזינים, או לעסוק בעריכה והגהה עבור מגוון פרסומים ואתרים. לחלופין, אם אתה מומחה לעיצוב אתרים או מדיה חברתית, תוכל לעזור ביצירת אתרים לעסקים קטנים או בניהול חשבונות מדיה חברתית.
  • נסה לפנות לעסקים קטנים וליידע אותם על השירותים שאתה מספק.
  • אם אתה סופר או אמן, תוכל לנסות להגיש חלק מיצירותיך לעיתון, מגזין או תחרות מקומית.

שיטה 2 מתוך 3: לימוד ושיתוף הידע שלך

 1. 1
  שקול ללמד את התחביב או המיומנות שלך. תחביבים מסוימים, כמו נגינה בכלי, דיבור בשפה זרה, כתיבה וציור דורשים מיומנות מסוימת. יתכן שתוכל לייצר רווח מהתחביב שלך על ידי לימוד כישורים בסיסיים אלה לאחרים.
  • לדוגמה, תוכל לספק שיעורים בבית או לשתף פעולה עם קהילה או מרכז בילוי ולהתחיל בהוראת שיעורים.
 2. 2
  שתף את הידע שלך בספר או בבלוג. אתה יכול גם להרוויח כסף על ידי שיתוף הידע או התשוקה שלך באמצעות כתיבת ספר או בלוג. לדוגמא, אם יש לך תשוקה לספורט, בישול, הורות, תפירה, אילוף כלבים, קריאה וכו ', תוכל לפתוח בלוג המתמקד בנושא זה. ככל שתקבל יותר עוקבים חברות מסוימות ישלמו עבור פרסום מודעות בבלוג שלך. אתה יכול גם לפרסם בעצמך ספר "כיצד לבצע" המלמד מיומנות ספציפית.
  • לפני פתיחת בלוג, חקרו בלוגים דומים אחרים כדי לראות אם קיים שוק נישה שתוכלו להשתמש בו. יתכן שתגלה שיש מספר בלוגים על בישול, אך מעטים מתמקדים בבישול ללא גלוטן.
  • כדי למשוך מפרסמים לבלוג שלך, נסה לכתוב זרקורים למוצרים, לשתף פעולה עם חברות קטנות אחרות לצורך מתנות, ולבקש מהקוראים שלך לתת משוב על מוצרים מסוימים.
  בחר תחביב שאתה נהנה ומיומן בו
  כדי להרוויח כסף מהתחביב שלך, בחר תחביב שאתה נהנה ומיומן בו.
 3. 3
  התחל וולוג. אתה יכול גם להרוויח כסף באמצעות בלוגים בווידיאו. אם אתה מעולה במשחקי וידיאו אתה יכול ליצור ערוץ YouTube או vlog שמראה לאחרים איך לנצח משחקי וידאו. ברגע שיש לך מספיק צפיות אתה יכול להתחיל להרוויח כסף מפרסומות שמתנגנות לפני הסרטון שלך.
  • לחלופין, תוכלו ליצור סרטוני הדגמה המלמדים כיצד לתפור, לסרוג או לבשל.

שיטה 3 מתוך 3: ניהול העסק שלך

 1. 1
  פרסם ברשתות החברתיות. דרך זולה וקלה לפרסם את העסק החדש שלך היא באמצעות מדיה חברתית. לדוגמה, תוכל ליצור דף פייסבוק, חשבון אינסטגרם או חשבון טוויטר. כך תוכלו לקדם את העסק שלכם בחינם ולהגיע בקלות ללקוחות פוטנציאליים. התחל במעקב אחר כל החברים והמשפחה שלך. לאחר מכן תוכלו להרחיב את העסק באמצעות מפה לאוזן.
  • הקפד לפרסם תכופות בחשבונות מדיה חברתית.
  • צור קשר עם עסקים דומים אחרים כדי להפיץ את הבשורה.
  • אתה יכול גם לפרסם את העסק הקטן שלך דרך העיתון המקומי שלך, אתר אינטרנט או לוחות מודעות.
 2. 2
  שמור תיעוד פיננסי. אתה נדרש לעקוב אחר כל הכנסה אישית שאתה מרוויח מעבודה עצמאית. כתוצאה מכך, עליך לנהל רישומים כספיים של כל המחאה או מזומן שתקבל. כדאי גם לעקוב אחר כל הוצאות העסק. לדוגמה, אם אתה צריך לרכוש חומרים מתכלים כלשהו, שמור את הקבלות. אלה יכולים להיות מוגשים עם המסים שלך ויעזרו להפחית את ההכנסה החייבת שלך.
  • אם העסק שלך גדל, כדאי לשקול להעסיק רואה חשבון או מנהל ספרים כדי לעקוב אחר הכספים שלך.
  כתיבה וציור דורשים מיומנות מסוימת
  תחביבים מסוימים, כמו נגינה בכלי, דיבור בשפה זרה, כתיבה וציור דורשים מיומנות מסוימת.
 3. 3
  הציבו יעדים מציאותיים. כשאתה יוצר עסק מתחיל חדש מהתחביב שלך, חשוב שתבין את המטרות שלך ואז תבנה משם. סביר להניח שלא תחל להרוויח הרבה כסף בהתחלה. כתוצאה מכך, עליך לשמור על העבודה הרגילה שלך, עד שהתחביב שלך מתחיל להרוויח מספיק כסף שתוכל להרשות לעצמך לחיות.

טיפים

 • על מנת להרוויח כסף מהתחביב שלך, עליך להיות בעל מיומנות מסוימת. בחר תחביב שאתה טוב בו.

אזהרות

 • אם אתה צריך לשמור על העבודה הקבועה שלך, נסה לא לדבר יותר מדי על העסק הצדדי שלך בעבודה. הבוס שלך עשוי לחשוב שהתפקיד בצד שלך לוקח יותר מדי זמן ממך או מסיח את דעתך מהעבודה הרגילה שלך.

שאלות ותשובות

 • אני אוהב לשחק כדורסל או משחקים כמו Black ops 3 ו- CS go. איך אוכל להרוויח כסף מהתחביבים האלה.
  אתה יכול להרוויח כסף מאימון או משיפוט במשחקי כדורסל. עבור משחקי וידאו, תוכל לנסות לבדוק משחקי וידאו חדשים ולספק למפתחים משוב. לחלופין, אתה יכול לפתוח ערוץ YouTube ולצלם את עצמך מכות במשחקי וידאו ומשחרר סודות ברמות.
 • התחביב שלי הוא לבנות על מיינקראפט. כיצד אוכל לפדות כסף על כך?
  אתה יכול לעשות שיעורי YouTube ולייצר רווחים באמצעות YouTube. הראה את התחבולה הייחודית שלך בבניין בתוך המשחק ותן הסברים מצוינים, עשה עבודה רבה כדי להשיג אוהדים ואז צפה בערוץ שלך גדל. עם הזמן אתה יכול להיות מומחה שרבים פונים אליו, וזה יכול להרוויח לך כסף באמצעות סכומי צופים וקידומי מוצרים קשורים. אתה יכול גם ליצור ספרים אלקטרוניים על ההצעות שלך לבנייה, אך יהיה עליך להקפיד על התייחסות נכונה לכל דבר.
 • התחביב שלי הוא קריאה. איך אוכל להרוויח כסף מכך?
  אתה יכול לפתוח בלוג שמתמקד בסקירת ספרים. אתה יכול גם לנסות להגיש ביקורות ספרים עצמאיים לעיתון המקומי שלך או לפרסומים מקוונים אחרים. לחלופין, תוכלו להדריך ילדים צעירים וללמד אותם איך לקרוא.
 • אני עושה פעמוני רוח מקליפות חלזונות, תהיתי איך אוכל למכור אותם בחנויות המשלוח. איך אוכל להשיג את זה מהבית בעצמי, מכיוון שאין לי שום כישורי מחשב בכלל?
  יהיה עליך לזהות אילו חנויות נושאות את פעמוני הרוח שלך. סביר להניח שזו יהיו חנויות בסגנון גלריה לאומנות, חנויות שמוכרות עבודות יד מקומיות לתיירים וחנויות הנושאות פריטי מתנה מוזרים. באשר למכירה מקוונת, אתה אומר שאין לך כישורים אבל אתה משתמש במדיום האינטרנט, אז זו התחלה טובה. אטסי יהיה אתר טוב מאוד להכיר, להקים שם חנות ולמכור את המלאכה הייחודית שלך לאחרים ברשת. עם זאת, קליפות של חלזונות הן שבירות מאוד, כך שתצטרך לדעת כיצד לארוז אותן לצורך דיוור בטוח, ותצטרך להיות מודע לכך שלא תוכל לשלוח מוצר כזה למדינות עם דרישות אבטחה ביולוגיות מחמירות.
 • התחביב שלי הוא ציור. איך אוכל להרוויח כסף מזה?
  אתה יכול למכור את האמנות שלך! התחביב שלי הוא גם רישום ואני מתכנן למכור את האמנות שלי באטסי. אם אתה מצייר, אז זה כנראה שווה כסף נוסף (במיוחד אם אתה מצייר על בד).

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail