איך לכתוב הבעת עניין?

כדי לכתוב הבעת עניין, פתח בהצדעה רשמית כמו, "איש מקצוע שכיר", ואז הציג את עצמך וציין את התפקיד שאתה מעוניין בו. הסבר בקצרה את היסטוריית העבודה שלך וכיצד היא מזכה אותך בתפקיד לפני שתמשיך לרישום. את הכישורים הרלוונטיים שלך. הוסף שורה מדוע אתה המועמד הטוב ביותר וסיים ב"כבוד "ואחריו שמך המלא. זכור לשמור על נימה רשמית ומקצועית לאורך כל הדרך ולהגהה בזהירות לפני ההגשה. למידע נוסף, כמו כיצד לעצב נכון את המכתב, המשך לקרוא את המאמר!

כיצד עלי לכתוב הבעת עניין רכה
כיצד עלי לכתוב הבעת עניין רכה?

בכתיבה עסקית, הבעת עניין (או EOI) היא מסמך שנכתב בדרך כלל על ידי מועמדים פוטנציאליים לעבודה. כמו ששמו מרמז, הבעת עניין מספרת למעסיק פוטנציאלי שהכותב מעוניין בפתיחת התפקיד. בנוסף, הבעת התעניינות כתובה היטב תכלול מידע מדוע המועמד הוא בחירה טובה לתפקיד. במובנים אלה, EOI דומה מאוד למכתב מקדים. הערה: כיצד לכתוב באופן ספציפי הבעת עניין לוויזה, עיין במאמר שלנו בנושא EOI לוויזה.

חלק 1 מתוך 3: מתאר את הבעת העניין שלך

 1. 1
  ערוך חשבון אחר כישוריך וחוויותיך בעבר. לפני שתתחיל לכתוב, הקדש מספר רגעים לרשום את חוויית העבודה שצברת בקריירה שלך הרלוונטית לתפקיד שאתה פונה אליו, כמו גם לכל הכישורים שיש לך שהופכים אותך למועמד אטרקטיבי. אל תבזבז זמן עם כישורים או חוויות שאינן רלוונטיות לתפקיד - אתה מנסה להראות מדוע אתה בחירה טובה למשרה זו באופן ספציפי, ולא למשרה אקראית כלשהי.
  • למשל, נניח שאתה מגיש מועמדות למשרה ממשלתית בתפקיד IT. אם יש לך ניסיון עבר בתפקידים הקשורים למחשבים / טכנולוגיה, אתה בהחלט רוצה לכלול את זה. סביר להניח שלא תרצו לכלול עבודה לא קשורה, כמו ניסיון הקיץ שקיבלנו מעבודה על דוברת דיג. בנוסף, תרצה לכלול את כל הכישורים הקנייניים שיש לנו שיעזרו בעבודה שלנו, כמו ידע בשפות תכנות בסיסיות.
 2. 2
  תן ל- EOI שלך "נקודה" עיקרית או התמקדות. רוב המקורות מסכימים כי EOIs צריכים להיות ברורים ותמציתיים ככל האפשר. כדי להקל על המשימה של שמירת ה- EOI הקצר שלך, יכול להיות שימושי להרתיח את נקודת ה- EOI שלך למשפט בודד (כפי שאתה עשוי לעשות לצורך הצהרת התזה שלך בעת כתיבת חיבור לבית הספר). מכיוון שזה יכול להיראות קצת בוטה או שכיר חרב לכתוב פשוט, "אני רוצה שהמכתב הזה יביא לי עבודה", נסה להתמקד במה המשמעות של התפקיד באופן אישי ומקצועי וכיצד תוכל להצטיין בתפקיד.
  • לדוגמא, בדוגמת עמדת ה- IT שלנו, אתה עשוי להשפיל את ייעוד ה- EOI שלך למשהו כמו הבא: "מטרת מכתב זה היא להדגים כיצד אוכל להשתמש בכישורי ובניסיון הייחודיים שלי בתפקיד IT בעל ביקוש גבוה." סביר להניח שלא תרצו להיות כה פרשים לומר "המטרה של מכתב זה היא להראות שאני הכי טוב וכי עלי לקבל את העבודה."
 3. 3
  קבע בדיוק מדוע אתה רוצה את העבודה הזו. תיאורטית, למי שמבקש לפתוח משרה יכול להיות שיש אפשרויות רבות אחרות. בדיוק כמו שה- EOI שלך צריך להגיד למעסיק שלך מדוע אתה מתאים לתפקיד, זה צריך גם לספר מדוע התפקיד מתאים לך, מה עם תפקיד זה הופך אותו למושך יותר מאשר אחרים? איך זה תואם את המטרות האישיות והמקצועיות שלך? מעסיקים אוהבים לשמוע מדוע עבודתם אטרקטיבית יותר עבורך מאחרים משום שהיא גורמת לך להיראות נאמנה מההתחלה.
  • אל תהיה כאן גלוי יתר על המידה, אבל אל תהיה גם לגמרי לא ישר. למשל, אם אתה בעיקר לוקח את העבודה תמורת הכסף, אל תגיד זאת על הסף כי רוב המעסיקים יהססו להעסיק מישהו ללא נאמנות לשום דבר מלבד המשכורת שלהם. במקום זאת, נסה להתמקד בדברים האחרים שגורמים לתפקיד להיות מושך אותך, גם אם הם מינוריים - הגמישות לפי שעה, הניסיון היקר שהוא ייתן לך, ההזדמנויות שתהיה לך בתפקיד וכו '.
  • לדוגמא, אם אתה מגיש מועמד לתפקיד ה- IT הממשלתי המתואר לעיל, ייתכן שתרצה לדבר על כך שעבודה עם הממשלה נותנת לך הזדמנות להשתמש בכישוריך כדי לשרת את טובת הקהילה. לא היית אומר סתם, "אני רוצה את התפקיד הזה תמורת המשכורת וההטבות הכספות."
  כיצד לכתוב באופן ספציפי הבעת עניין לוויזה
  הערה: כיצד לכתוב באופן ספציפי הבעת עניין לוויזה, עיין במאמר שלנו בנושא EOI לוויזה.
 4. 4
  הסבר מדוע אתה בחירה טובה יותר מאשר מועמדים אחרים. בסופו של דבר, ה- EOI שלך צריך להוכיח למעסיק הפוטנציאלי שלך שאתה הבחירה הטובה ביותר מבין כל האנשים שמגישים מועמדות לתפקיד. הקדיש זמן לחשוב מדוע אתה כאדם יכול להיות בחירה טובה יותר מאשר מועמד היפותטי עם אותה חוויה בדיוק כמוך. חשוב על המוחיות שאינך מביא לתפקיד. כמה דברים שתרצה לשקול הם:
  • האישיות שלך. מי שאחרת כשיר לתפקיד מסוים, לא יכול לקבל את זה פשוט כי הוא לא ה"מתאים "למקום העבודה. למשל, בתפקיד קמעונאי, אישיות פתוחה ותקשורתית היא חובה.
  • הזמינות שלך. משרות שונות דורשות התחייבויות שונות לשעה - חלקן הן תשע עד חמישיות סטנדרטיות, בעוד שלאחרות יש שעות מוזרות או עשויות לדרוש עבודה בערבים או בסופי שבוע.
  • מסלול הקריירה שלך. מעסיקים נוטים יותר להעסיק אנשים שהעבודה המוצעת להם היא מהלך הגיוני בקריירה - במילים אחרות, זה יכול להיות לא מושך עבור מעסיק להעסיק מישהו שעבורו התפקיד מייצג "שינוי כמובן" גדול בקריירה שלהם מכיוון שזה פחות בטוח שהם יישארו עם העבודה לטווח ארוך.

חלק 2 מתוך 3: כתיבת הבעת העניין שלך

 1. 1
  פתחו בהצדעה רשמית. הבעות עניין הן מסמכים עסקיים רשמיים, לכן עליכם להיות בטוחים לשמור על טון מכובד מההתחלה. למשל, אפילו ההצדעה שלך (הברכה "יקרה כך וכך" בראש המכתב) ראויה לבדיקה מסוימת. הרושם הראשוני הוא המפתח, אז התחל ברגל ימין על ידי שגיאה בצד הפורמליות. כאן, הבחירה הטובה ביותר היא בדרך כלל להפנות את מכתבך לאדם הספציפי שאחראי על ביקורת מועמדים - בדרך כלל ראש המחלקה או מנהל משאבי אנוש - עם פשוט "מר / גב 'יקרים (שם משפחה)". אם אינך יודע מי זה אדם זה, תוכל להתקשר לחברה / ארגון לבקש או להשתמש בברכה כללית כמו "איש מקצוע שכיר".
  • אפשרות מספקת נוספת היא פשוט להתחיל עם שורת נושא ולהשאיר את ההצדעה לגמרי בחוץ.
  • שים לב שרוב המשאבים העסקיים ממליצים כעת להשתמש ב- "למי זה עשוי לדאוג", באומרו שזה יכול להופיע כלא אישי או חסר עניין.
 2. 2
  הציג את עצמך בקצרה. לאחר ההצדעה שלך, אל תבזבז זמן - התחל מיד להסביר מי אתה, מה הרקע שלך ולמה אתה כותב. ניתן להכניס את קטע ההיכרות הזה לפסקה אחת באורך של לא יותר מכמה משפטים. זכרו, צוות הגיוס כנראה יצטרך לקרוא עשרות ממשקי מידע אלקטרוניים, כך שככל שהם מצליחים להבין מהר יותר את מי שאתם, כך יש סיכוי גבוה יותר להגיע למידע החשוב: היסטוריית העבודה שלכם, כישוריכם, אישיותכם., וכולי.
  • למשל, אם אתה מגיש מועמדות למשרת ה- IT הממשלתית שתוארה לעיל, הדברים הבאים עשויים להיות קטע היכרות משובח לחלוטין - הוא אומר מי אתה ומדוע אתה כותב בשלושה משפטים בלבד:
   "שמי ג'יין סמית. אני כותב בתגובה לפרסום" IT מקצועי מבוקש "באתר שלך. בתור ותיק בענף ה- IT עם ניסיון של למעלה מעשר שנים ומישהו שעבודת ה- IT היא תשוקה אישית עבורו, אהיה בכושר נהדר בעמדה זו. "
 3. 3
  הסבר את היסטוריית העבודה שלך וכיצד היא כשירה לך לתפקיד. לאחר מכן, צלול ישירות לתוך הכישורים שלך לתפקיד. התחל עם היסטוריית העבודה שלך, במיוחד אם היא מרשימה. אתה לא צריך להיות מפורט כאן כמו בקורות החיים שלך - בדרך כלל מספיק לומר משהו כמו "במשך חמש שנים עבדתי בחברה X בתפקיד ניהולי", במקום לרשום באופן שיטתי את תאריכי ההתחלה והסיום שלך חובות ספציפיות כמו שאתה עושה בקורות חיים. כמו תמיד, נסה לשמור את הדברים בקצרה - שמור מידע זה בפסקה קצרה אחת במידת האפשר.
  • אם אין לך היסטוריית עבודה רלוונטית (כמו למשל אם אתה מגיש בקשה לתפקיד ברמת כניסה), אל תדאג. התמקדו במקום זאת בכישוריכם, באישיותכם, במוסר העבודה ובכל מיני פעילויות שלקחתם בהן, העשויות להעניק לכם איזשהו יתרון. לדוגמא, אם אתה מגיש מועמדות ראשונה כטבח בשורה במסעדה מקומית, ייתכן שתאר את הרקע הקולינרי שלך (כולל שיעורי בישול או בית ספר קולינרי) וכן עבודות שאינך מבשלות שעשית במסעדות (כמו הגשה, אירוח וכו ').
  הבעת עניין (או EOI) היא מסמך שנכתב בדרך כלל על ידי מועמדים פוטנציאליים לעבודה
  בכתיבה עסקית, הבעת עניין (או EOI) היא מסמך שנכתב בדרך כלל על ידי מועמדים פוטנציאליים לעבודה.
 4. 4
  רשום את הכישורים הרלוונטיים שלך. ניסיון העבודה שלך הוא לא הכל - לפעמים מיומנויות בעלות ערך ספציפי יכולות להפוך אותך למועמד אטרקטיבי בהרבה מכמות הזמן שהשקעת בעבודה בתפקידים קשורים. ציין כל סוג של ידע או מומחיות מיוחדים שיש לך שעשויים להפוך אותך ליעיל יותר בתפקידך. יש מגוון עצום של דברים שאפשר להעלות על הדעת כאן - רק כמה מהם מפורטים להלן:
  • כישורי שפה. האם אתה שוטף או משוחח בשפה אחרת? זה יכול להיות יתרון גדול עבור ארגונים בינלאומיים.
  • כישורים טכניים. האם יש לך ידע בסיסי בתכנות? האם אתה אדון אקסל? מכירים עיצוב אתרים? עבור חברות טכנולוגיה וסטארטאפים, מיומנויות אלו לרוב מבוקשות.
  • אישורים מיוחדים. האם אתה מורשה להפעיל מלגזה? לרתך? לנהוג בחצי משאית? טפל באוכל? עבור עבודות עבודה מיומנות, אלה מיני אישורים חיוניים.
 5. 5
  הסבר מדוע אתה, באופן ספציפי, בחירה מצוינת. בסמוך לסוף ה- EOI שלך, בדרך כלל כדאי להשקיע כמה משפטים בשיחה על הסיבה שאתה מתאים לעבודה כאדם. אלא אם כן אתה כבר יודע על התרבות בחברה או בארגון שאליו אתה פונה, אל תגיד שאתה תואם מושלם לתרבות או שמיד תהיה החבר הכי טוב של כולם. במקום זאת, התמקדו בתכונות שיהפכו אתכם לעובדים בעלי ערך. להלן סוגי הדברים שתרצה להעלות:
  • אישיות. האם אתה ידידותי וישר? האם בדרך כלל הסתדרת עם עמיתייך בעבר? מעסיקים אוהבים להעסיק שחקני קבוצה - אנשים שישמרו על גישה חיובית בעבודה וישמרו על מורל החברה.
  • העדפות חברתיות. האם אתה מוחצן דיברני וגרגירי? האם אתה מופנם שקט וממוקד? להרגלים שלך לקיים אינטראקציה עם אנשים אחרים יכולה להיות השפעה רצינית על ביצועי העבודה שלך - חלק מהעבודות דורשות מדברים נהדרים ואילו אחרים לא.
  • יעדים ותשוקות. האם העבודה הזו היא משהו שאתה אוהב לעשות? האם זה יכול לעזור לך להשיג הישגים עליהם חלמת? מעסיקים אוהבים להעסיק אנשים עם מוטיבציות אישיות עזות לקבלת המשרה.
 6. 6
  מסכמים באדיבות אך בקצרה. כשאמרת את כל מה שאתה צריך לומר כדי לצייר את עצמך כמועמד מספיק כשיר וככושר נהדר, סיימת, אז סיים את המכתב בצורה תמציתית ככל שאתה יכול תוך היותך מנומס. אל תבזבז זמן על פרידות ארוכות או דרמטיות - סביר יותר כי מעסיק פוטנציאלי יתרגז על כך שהוא צריך לקרוא יותר מהנדרש מאשר להחמיא לפרוזה הפרחונית שלך.
  • לדוגמה, בדוגמת ה- IT שתוארה לעיל, נוכל להסיק כדלקמן:
   "אל תהסס לפנות אלי בטלפון או בדוא"ל בכתובת (פרטי קשר). אני מצפה לשמוע ממך! תודה שפנית לקרוא.
   בכנות,
   ג'יין סמית"

חלק 3 מתוך 3: ליטוש הבעת עניין

 1. 1
  קרא מחדש וקצץ כל תוכן שאינו נחוץ. כפי שצוין לעיל לעיל, מסמכי EOI צריכים להיות מסמכים רזים ותמציתיים. כדי להפוך את ה- EOI שלך ליעיל ככל האפשר, יהיה עליך להיות עורך חסר רחמים. לאחר שתסיים את הטיוטה הראשונה שלך, נצל את ההזדמנות לקרוא אותה לפחות פעם נוספת ולחפש תוכן שאינו נחוץ. בכל פעם שאתה רואה משפט שנמשך יותר ממה שצריך כדי להעביר את הנקודה שלו, קצר אותו. בכל פעם שאתה רואה מילה מסובכת שיכולה להיות מוחלפת בקלות במילה קצרה יותר, עשה זאת. ה- EOI שלך הוא מסמך פונקציונלי, ולא סיכוי להציג את יכולת הכתיבה שלך, אז שמור על זה פשוט.
  • אם יש לך זמן, קח הפסקה מהירה בין סיום ה- EOI שלך לתחילת הגהה. רוב משאבי הכותבים ימליצו על כך מכיוון שזה נותן לך מידה בריאה של "ריחוק" ממה שכתבת זה עתה, מה שמקל על ראיית טעויות הרבה יותר.
  כדי לכתוב הבעת עניין
  כדי לכתוב הבעת עניין, פתח בהצדעה רשמית כמו "איש מקצוע שכיר", ואז הציג את עצמך וציין את העמדה בה אתה מעוניין.
 2. 2
  שמור על קול רשמי. יש לכתוב תמיד EOI בקול רשמי ומכובד שדורש כתיבה עסקית רגילה. הימנע משימוש בסלנג, דיבורים או הומור. זכור כי האנשים שקוראים את ה- EOI שלך מעולם לא פגשו אותך לפני כן, כך שלא תהיה להם שום סיבה להניח שאתה כולל את הדברים האלה בכוונות טובות ולא מתוך חוסר כבוד. כלל טוב המומלץ על ידי המשאבים של סופר רב הוא לכתוב כאילו אתה נותן נאום חשוב, ולא מדבר עם חבר של בן משפ'.
  • כדוגמה מובנת מאליה, אם אתה מדבר על היסטוריית העבודה שלנו, המשפט "בין השנים 2002-2006 עבדתי כיועץ עצמאי בכמה קשרים אישיים" נשמע מכובד הרבה יותר מאשר "משנת 2002 עד 2006, עשיתי עבודה עצמאית קטנה עבור כמה חבר'ה שאני מכיר ", למרות שיש לזה כמעט אותה משמעות.
 3. 3
  ודא שאתה משתמש בעיצוב נכון. לאחר שסיימתם את תוכן מכתבכם, הקדישו לרגע שהוא מעוצב באופן המראה כבוד למוסכמות רשמיות של כתיבה עסקית ומקלה על קריאתו עד כמה שניתן. בדרך כלל זה יהיה דומה מאוד לזה של מכתב נלווה או מסמך דומה. להלן רק כמה בעיות עיצוב המהוות מקורות לבלבול נפוצים:
  • כותרות: במהלך הפינה השמאלית העליונה של המכתב, לספק את שמך, כתובתך, מספר הטלפון, ואת כתובת הדוא"ל. (כל בשורה נפרדת להשאיר רווח בין הכותרת לבין דברי ברכה שלך.
  • רווח: שמור על הטקסט בפסקאות ברווח אחד. השאר רווח בין כל פיסקה חדשה.
  • כניסות: או להכניס את המשפט הראשון של כל פיסקה או להשאיר אותן מיושרות לצד השמאלי של הדף. מקורות רבים ממליצים נגד כניסה אם מדלגים על שורות בין פסקאות.
  • סגירות: השאר שלושה רווחים בין הסגירה שלך (למשל, "בכבוד רב") לבין שמך.
 4. 4
  הגהה לאיות ולדקדוק לפני ההגשה. כאשר אתה חושב שה- EOI שלך מוכן למשלוח, הקפד לתת לו גמר אחד פעם נוספת כדי לחפש שגיאות קלות שעשויות להחליק את הודעתך. שימו לב לאיות שגוי, שימוש לא מתאים במילים, שגיאות דקדוק ותוכן מיותר להלן כמה טיפים כלליים להגהה:
  • עבוד מדף מודפס ולא ממסך מחשב. לראות את עבודתך במתכונת אחרת מאפשר לך לראות כיצד היא מופיעה בדף ויכול לעזור לרפא מקרה של "עיניים מזוגגות" מלהסתכל על מסך המחשב במשך שעות.
  • קרא בקול. שמיעת הטקסט שלך באוזניים בנוסף לראות אותו בעיניים נותנת לך דרך נוספת לזהות שגיאות כלשהן. זה טוב במיוחד לאיתור משפטים רצים שעלולים לברוח ממך אחרת.
  • קבל חבר שיעזור. מישהו שמעולם לא ראה את הטקסט לפני כן עשוי לראות שגיאות שלא תוכל. לעתים קרובות, בילוי זמן רב בכתיבת מסמך יכול לגרום לך להיות "עיוור" לטעויות בו שהתרגלת לראות.

טיפים

 • נסה להימנע מלהתחיל כל משפט ב"אני "(למשל," אני חושב ש... "," אני מאמין... ", וכן הלאה). שימוש בהתייחסויות קבועות מגוף ראשון יכול לגרום ל- EOI שלך להרגיש עגמומי וחוזר על עצמו.
  כמה מילים או עמודים צריך להיות הבעת עניין
  כמה מילים או עמודים צריך להיות הבעת עניין?

אזהרות

 • הימנע משימוש בשפה או בז'רגון מסובך מדי בניסיון להרשים את הנמען. אנשי מקצוע שכירים אינם צפויים להעריך את הצורך לשכשך ב- EOI ממושך ומנופח רק כדי למצוא את הכישורים והכישורים שלך. חלקם אפילו לא יוכלו להבין את השפה בה אתה משתמש.
 • אל תתייחס לנמען כאל "אתה" (למשל, "אתה צריך להעסיק אותי כי...", "אני אהיה מתאים מאוד בחברה שלך כי..."). זה יכול להיראות לא רשמי ובמקרים מסוימים אפילו דוחף או גס.

שאלות ותשובות

 • מה ההבדל בין הבעת עניין לפנייה לעבודה?
  הבעת התעניינות מראה שאתה שוקל את התפקיד, אך אינך מחויב ב 100% לרצות את התפקיד, אלא רק מעמיד את עצמך שם לשם האפשרות. בקשה לעבודה, לעומת זאת, מראה שאתה רוצה את העבודה, ולא שוקל זאת.
 • כיצד אוכל לשפר את כישורי הראיון?
  היו כנים. להיות פתוח. אל תהיה אסרטיבי. יידעו שאתה מתאים לתפקיד.
 • מה ההבדל בין EOI למכתב נלווה?
  כאמור, ואני מצטט, "הבעת התעניינות מראה שאתה שוקל את התפקיד, אך אינך מחויב ב 100% לרצות את התפקיד, אתה פשוט מעמיד את עצמך בחוץ לאפשרות. מראה שאתה רוצה את העבודה, ולא שוקל את זה. " בקשה לעבודה ומכתב נלווה הם אותו הדבר.
 • כמה מילים או עמודים צריך להיות הבעת עניין?
  כמו מכתב מקדים, הבעת התעניינות לעולם לא אמורה להיות יותר מדף.
 • כיצד עלי לכתוב הבעת עניין רכה?
  עקוב אחר לבך ואמונותיך. פשוט תמשיך לנסות דברים עד שתכין משהו שאתה אוהב.
שאלות ללא מענה
 • באיזה פורמט עלי להשתמש כדי לכתוב את הכתובת על המעטפה כשאני שולח את מועמדותי לעבודה?

תגובות (30)

 • miastevens
  ההליך שלב אחר שלב עם תמונות עזר.
 • veumtheodore
  אני כותב את ה- EOI הראשון שלי, ומאמר זה עוזר לי על ידי ציור תמונה ברורה של העשייה והאסור לעשות עבור EOI. תודה.:)
 • dan59
  זה היה בדיוק מה שהייתי צריך! תודה על המידע "הוכחה אידיוט". זו הייתה עצה נהדרת. עכשיו אני רק צריך ללחוץ על "הגש".
 • naomilewis
  זה לימד אותי לכתוב ביטוי טוב לעניין.
 • hayesricky
  המאמר שלך עזר לי כל כך הרבה, הלכתי מאיפה אני מתחיל לטיוטה טובה תוך עשר דקות! באמת אסיר תודה.
 • hodkiewiczalbin
  המאמר שיפר את כישורי בכתיבה והבעת עניין. זה ישר לנקודה.
 • vhill
  אני מנסה לכתוב מכתב המביע את התעניינותי בתפקיד 'ילדה ראשית זוטרה' במכללה שלי, ומאמר זה עזר לי לדעת מה לכלול ואיך לעצב אותו.:)
 • vhalvorson
  שיפר את הבנתי כיצד לפתח EOI.
 • abshirezelda
  המאמר היה אינפורמטיבי מאוד והוא נותן בהירות מפורטת לגבי הבעת העניין.
 • nehareynolds
  ראשי היה ריק כיצד להתחיל ומה לכתוב. אתר זה אפשר להשלים מכתב עניין.
 • amandaknight
  המאמר שיכלל את כישורי בדרך להכנת EOI ולימד אותי כיצד להבדיל בין הבעת עניין לבין מכתב מקדים / מכתב בקשה.
 • wendy80
  כיועץ ניהול אני ממשיך לכתוב EOI, קידומי מכירות ויישומי עבודה עבור לקוחות שונים. זהו המאמר עם ההוראות הקלות ביותר לפגישה שנתקלתי בהם עד כה.
 • cameron11
  מעולם לא כתבתי EOI לפני כן, מאמר זה עזר לי לבנות את המכתב שלי, לעצב אותו ולהנגיש אותו לקורא הקצה. עוזר מאוד.
 • taylorfiona
  היה פשוט מאוד לעקוב אחר ההצעות וזה נתן דוגמאות טובות.
 • fbashirian
  דף זה הביא את כל הפרטים הדרושים שרציתי לדעת על כתיבת EOI לתפקיד במכון GOSL. תודה רבה על המידע שנמסר בצורה ידידותית למשתמש.
 • icronin
  בבקשה לתפקיד במקום העבודה הנוכחי שלי.
 • jamessimpson
  קיבלתי רעיונות להכנת הצעה ללקוחות. תודה רבה ששיתפת אותו.
 • lewisstephanie
  טוב מאוד. מדריך זה מתאר בבירור מסלול להכנת EOI. מצאתי את המאמר ברור עם הדוגמאות.
 • xlloyd
  כן, זה עזר בדיונים על הנקודות העיקריות שעשויות לחשוב עליהן מבלי לשאול! תודה.
 • adelia83
  לא היה לי מושג איך לכתוב הבעת עניין להסעת עובדים. השתמשתי בפורמט וברעיונות כדי לבנות את עצמי. תודה.
 • edwardmorris
  תודה רבה, מאמר זה ממש עזר לי.
 • bohara
  זו הפעם הראשונה שאני מגיב ל- EOI ולכן מאמר זה עזר מאוד להעביר אותי דרך השלבים בצורה ברורה ופשוטה. תודה על ההדרכה.
 • rgerlach
  המאמר הבהיר עבורי בדיוק מה היה צפוי וכיצד למסור את המידע באופן הולם.
 • simonisgarth
  זהו ביטוי ההתעניינות הראשון שכתבתי מאז שעזבתי את בית הספר לפני כמעט 20 שנה. המדריך היה קל להבנה עם דוגמאות מועילות. בראשי הרבה יותר ברור איך אני צריך לגשת לזה. תודה!
 • akilback
  זה נכתב בצורה ברורה ומדויקת. לאחר שעזבתי את בית הספר לפני 35 שנה, אני מאוד לא בקשר לאופן שבו הדברים האלה נכתבים. לאחר שראיתי אתר זה, זה עזר להילחץ בלכתוב את מכתב "הבעת העניין" הראשון שלי. תודה שפניתם להרכיב את הכל! בכבוד רב.
 • bcasper
  מאמר זה הרחיב את הידע שלי בכתיבה. שיפרתי את כישורי. תודה.
 • dickinsonliana
  פרטים נהדרים שעזרו לי להבין באופן כללי איך לכתוב EOI.
 • louisamann
  המאמר כולו היה מאוד שימושי. אין לי ניסיון רב בכתיבת ביטוי עניין למשרות. המידע הכלול בתוכו הפך לכלי רב ערך עבורי. תודה על הסיוע. מעריכים מאוד.
 • tinaward
  בהיותי קצת מבוגרת יותר ושפת אמי היא גרמנית שוויצרית, מצאתי שמאמרך מועיל מאוד לכתוב EOI לעמותה ולעמותה. תודה בחביבות!
 • tdach
  מידע זה עזר לי לזהות טעויות שחזרתי עליהם בכתב מכתב הבעה. מעולה. שאלוהים הטוב ימשיך לברך אותך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail