כיצד לכתוב תצהיר על עבירת סמים?

שוטר יוצר תצהיר כאשר הוא מבקש צו מעצר או צו חיפוש בגין עבירת סמים
שוטר יוצר תצהיר כאשר הוא מבקש צו מעצר או צו חיפוש בגין עבירת סמים.

תצהיר הוא הצהרה מושבעת שנחתמה תחת עונש שקר. שוטר יוצר תצהיר כאשר הוא מבקש צו מעצר או צו חיפוש בגין עבירת סמים. השוטרים יוצרים גם תצהירים לתמיכה בהעמדתו לדין של חשוד. על התצהיר לכלול מידע קריטי, כגון שם העבריין, הסם בו נעשה שימוש ופרטים נוספים על העבירה. על הקצין לחתום על התצהיר ולהישבע שכל המידע נכון ונכון.

חלק 1 מתוך 4: עיצוב התצהיר

 1. 1
  בדוק אם טופס זמין. מאחר שכתיבת תצהירים היא חלק סטנדרטי מהפרקטיקה המשטרתית, למחלקה שלך עשוי להיות טופס שבו אתה יכול להשתמש. טופס זה יגיד לך איזה מידע לספק ובדרך כלל ניתן למלא באופן מקוון בפורמט PDF.
  • עליך לבדוק עם המפקח שלך ולראות אם הטופס זמין.
 2. 2
  עיצוב מסמך לעיבוד תמלילים. למחלקה שלך אין טופס. אם לא, יהיה עליך לערוך תצהיר משלך ולהגיש אותו בפני השופט. אתה יכול להתחיל בפתיחת מסמך ריק לעיבוד תמלילים.
  • הגדר את הגופן לגודל וסגנון נוחים. נקודה 12 של Times New Roman היא קריאה עבור רוב האנשים.
 3. 3
  כותרת על המסמך שלך. באפשרותך לכותרת על המסמך שלך "תצהיר לתמיכה בציווי מעצר " או "תצהיר בתמיכה בצו חיפוש." שים את הכותרת מודגשת ומודגשת. מרכז אותו בין השוליים הימניים לשמאליים.
אתה צריך גם לתת את הסיבה שאתה חושב שהחשוד ביצע את עבירת הסמים
אתה צריך גם לתת את הסיבה שאתה חושב שהחשוד ביצע את עבירת הסמים.

חלק 2 מתוך 4: הצגת עצמך

 1. 1
  הזדהה. בפסקה הראשונה עליך לציין את שמך ומידע מזהה אחר, כגון תפקידך ומחלקתך. ציין גם שהושבת כדין. בשפה לדוגמא ניתן היה לקרוא:
  • "אני, אביגיל סמית ', הסוכנת המיוחדת, מינהל אכיפת הסמים, משרד המשפטים באירופה, נשבעת כדין, אכן מפקידה ומצהירה את הדברים הבאים:".
 2. 2
  ספק מידע נוסף על הרקע שלך. אתה צריך לפרט על המומחיות המקצועית שלך, כגון כמה זמן היית מועסק כקצין ומה סוג של התמחות יש לך.
  • לדוגמה, אתה יכול לכתוב, "אני מועסק כסוכן מיוחד במנהל אכיפת הסמים (DEA) מאז אפריל 2014. כרגע מועבר לדאלאס, טקסס. סיימתי בהצלחה קורס של ארבעה חודשים ב- DEA Basic. האקדמיה להכשרת סוכנים בקוונטיקו, וירג'יניה. "
 3. 3
  הסבירו כיצד אתם מכירים את העובדות. עליכם גם לספר לשופט כיצד אתם מכירים את העובדות הכלולות בתצהיר. בדרך כלל אתה יודע את העובדות על סמך ההתבוננות שלך, כמו גם על מה שאנשים אחרים אמרו לך.
  • לדוגמא, אתה יכול לכתוב: "העובדות המפורטות בתצהיר זה ידועות לי כתוצאה מחקירתי וראיונותיי עם סוכנים וגורמי אכיפת החוק. אלה לא כל העובדות הידועות לי. עם זאת, הן עובדות חיוניות לקביעת עילה אפשרית להאשמת תלונה נגד ג'ון ג'ונס בגין ההפרות הפדרליות המפורטות כאן. "
הסם בו נעשה שימוש ופרטים נוספים על העבירה
על התצהיר לכלול מידע קריטי, כגון שם העבריין, הסם בו נעשה שימוש ופרטים נוספים על העבירה.

חלק 3 מתוך 4: תיאור הסיבה האפשרית

 1. 1
  זהה את התרופות. עליכם לזהות כל תרופה שלדעתכם החשוד מפיץ או מחזיק. רשום כל אחד בנפרד, והוסף את המידע הבא יחד עם שם התרופה:
  • סעיף החוק המזהה את התרופה כחומר מבוקר. לדוגמא: "מתאמפטמין הוא חומר מבוקר לוח זמנים II כמוגדר על ידי 21 USC §811 (א) ו- 21 CFR §1308,12 (ד) (2)."
  • אופן השימוש בתרופה: "מתאמפטמין הוא ממריץ סינתטי ממכר הפוגע במערכת העצבים המרכזית וניתן לבלוע אותו דרך הפה, על ידי עישון, נחרה או הזרקה."
  • השפעת התרופה על הגוף: " מתאמפטמין משחרר רמות גבוהות של דופמין המעוררות תאי מוח ומשפרות את מצב הרוח והתנועה של הגוף."
 2. 2
  ספק פרטי חקירתך. אתה צריך גם לתת את הסיבה שאתה חושב שהחשוד ביצע את עבירת הסמים. כמות הפירוט שתספק תלויה במורכבות עבירת הסמים.
  • לדוגמא, אם עבירת הסמים היא פשוטה למדי, ייתכן שתרצה לכלול רק את מה שצפית, כמו גם את התאריכים והשעות של התצפיות שלך. אתה יכול להסתמך גם על מקורות אמינים, אך אינך יכול להסתמך רק על רכילות או מידע לא מאומת.
  • לעומת זאת, אם אתה מתנגד לקרטל בינלאומי של רצי סמים, ייתכן שיהיה עליך לספק כמה עמודי פירוט. תוכלו להסביר את כמות הסמים המיובאים או הנמכרים, את תאריכי הייבוא לכאורה, והאם הנאשם התמודד עם פעילות אכיפה במקום אחר.
 3. 3
  הוסף מסקנה. עליכם לסיים את תצהיר עבירת הסמים בקביעה מפורשת כי החשוד מפר את חוקי הסמים וכי קיימת סיבה אפשרית. המסקנה שלך יכולה לקרוא משהו כזה:
  • "בהתבסס על המידע בתצהיר זה, אני סבור שג'ון ג'ונס ייצר באופן בלתי חוקי מתאמפטמין והפיץ אותו באירופה. לכן, אני מצהיר שקיימת סיבה אפשרית להאמין שג'ון ג'ונס שילב ביודעין ובכוונה, קשר, התאחד והסכים עם שותפים אחרים, ידועים ובלתי ידועים, לסייע ולייצר 500 גרם ומעלה של מתאמפטמין, חומר מבוקר לוח זמנים II, מתוך כוונה וידיעה שיובא באופן בלתי חוקי לאירופה, בניגוד לקוד אירופה.. "
עליכם לסיים את תצהיר עבירת הסמים בקביעה מפורשת כי החשוד מפר את חוקי הסמים וכי קיימת סיבה אפשרית
עליכם לסיים את תצהיר עבירת הסמים בקביעה מפורשת כי החשוד מפר את חוקי הסמים וכי קיימת סיבה אפשרית.

חלק 4 מתוך 4: השלמת התצהיר

 1. 1
  חתמו על התצהיר. ממש מתחת למסקנה, עליך לציין כי אתה חותם על התצהיר במסגרת עונש שקר. בשפה לדוגמה ניתן היה לקרוא: "אני מצהיר בעונש שקר כי האמור לעיל נכון ונכון למיטב ידיעתי."
  • חתום על שמך מתחת להצהרה זו.
 2. 2
  תאר מה אתה מתכוון לחפש. אם אתה מנסה להשיג צו חיפוש, עליך להסביר בפירוט את האדם, המקום או הדבר שאתה מתכוון לחפש, כמו גם מה אתה מתכוון לתפוס. צו חיפוש לא נותן למשטרה את הזכות לערוך חיפוש בכל מה שהיא רוצה או לקחת כל דבר שנראה מעניין. במקום זאת, זהה בפרט את מה שאתה רוצה לחפש. לאחר מכן תוכל להוסיף תיאורים אלה כקבצים מצורפים.
  • לדוגמה, תוכל לזהות פיסת נכס שתרצה לחפש. כותרתו "תיאור הנכס לחיפוש" וספקו את הכתובת.
  • בתיאור שלך של הנכס היה יכול לקרוא: "הנכס המופיע לעיל שיש לחפש בו הוא בית מגורים צהוב דו קומתי, הממוקם בפינת רחוב קרלטון ושדרות סאנרייז בסאנספייס, מינסוטה. יש מוסך צמוד דו מכוניות משמאל. המספר 121 מופיע בתיבת הדואר מחוץ לבית. "
  • זהה גם מה אתה רוצה לתפוס. בנוסף לתרופות עצמן, עליכם לקחת עדויות אחרות לפשע, כגון רישומים בנקאיים ופיננסיים, תקשורת הקשורה לפשע וכו '. היו מקיפים ככל האפשר.
 3. 3
  הראה את התצהיר לעמית. אם מעולם לא כתבת תצהיר לפני כן, עליך להראות אותו לעמית שיכול לבדוק אם משהו חסר. בצע תיקונים מוצעים לפני הגשת התצהיר לשופט.
 4. 4
  מלא את הבקשה למתן צו חיפוש או מעצר. אתה מצרף את התצהיר לתמיכה בבקשתך לקבלת צו. בהתאם לכך, עליך למלא את הבקשה לאחר סיום תצהירך. בקש מעמית את הטופס הנכון.
  • מרבית היישומים מבקשים ממך לרשום את הסיבות למציאת סיבה אפשרית. ניתן להקליד "ראה תצהיר מצורף."

שאלות ותשובות

שאלות ללא מענה
 • איך כותבים תצהיר על חשבון שמעולם לא פתחת?

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail