איך להימנע מתשלום עבור דברים שתוכלו לקבל בחינם?

ישנן דרכים רבות להימנע מתשלום עבור פריטים יומיומיים
כל עוד אתה מודע לפשרות של קבלת משהו בחינם, ישנן דרכים רבות להימנע מתשלום עבור פריטים יומיומיים.

מי שאמר "אין דבר כזה ארוחת צהריים בחינם" בוודאי חי לפני עידן האינטרנט. כל עוד אתה מודע לפשרות של קבלת משהו בחינם, ישנן דרכים רבות להימנע מתשלום עבור פריטים יומיומיים. בעזרת תרגול תוכלו למצוא כלי בית, תוכנות מחשב ואפילו אוכל בחינם. אך הישאר ערני במהלך התהליך כולו, מכיוון שיש יותר הונאות מאשר הצעות חינם לגיטימיות שם.

שיטה 1 מתוך 3: מציאת חפצי בית חינם

 1. 1
  תסתכל על מודעות מסווגות. בעיתונים רבים עדיין מופיע מדור מודעות, אך קל יותר אפילו לחפש באתרים מסווגים. ישנם גם אתרים המוקדשים אך ורק לפרסום פריטים בחינם. אם אי פעם עברת, אתה יודע את הנוחות של מישהו שבא להוציא את הספה הישנה מהבית שלך. אנשים רבים לא מצפים לשום דבר בתמורה למעט שאתה לוקח את זה במהירות. מודעות מסווגות טובות יותר למציאת פריטים מסוימים מאשר לאחרים.
  • רהיטים גדולים, טלוויזיות צינורות, אוספים לא ברורים כמו מכסי בקבוקים, חיות מחמד, קופסאות ועצי הסקה הם תכונות קבועות של מודעות לפריטים בחינם
  • היה חשוד באלקטרוניקה קטנה יותר - מדוע האדם נפטר ממנה? מוצרי אלקטרוניקה שבירים במיוחד כמו זיכרון מחשב הם הטובים ביותר לקנות חדש, מכיוון שהם יכולים להיות קשים לבדיקה לפני שאתה חוזר הביתה.
  • לעולם אל תשלח תמונה שלך כחלק מחילופי מודעות מסווגות בחינם.
 2. 2
  השתמש בשיטת התקשורת המועדפת. קל לעצבן מישהו או להתעלם ממנו בדוא"ל כאשר היית צריך להתקשר ולהיפך. כלל אצבע טוב הוא אם הם נותנים מספר טלפון, השתמש בו. אחרת הם היו משאירים את השורה הזו ריקה. אם לא, שלחו אימייל. יש אנשים שאפילו מציינים שהם מעדיפים לקבל טקסטים.
 3. 3
  בדוק רשימות עבור עיירות מכללות סמוכות. בערך בתחילת כל סמסטר אקדמי, יש מבול של פריטים משומשים במודעות מסווגות מקומיות - ופריטים רבים הם בחינם. עיירות קולג 'הן מקום נהדר לחפש בו כי יש תחלופה קבועה בנכסים להשכרה.
 4. 4
  חפש אתרי אינטרנט בחינם. ישנם אתרים לגיטימיים רבים עבור דברים בחינם, והונאות רבות. חפש בפורומים באינטרנט דיונים בכל אתר כדי לקבוע אם זה לגיטימי. חנויות חדשות ובידור מקוונות רבות כוללות מאמרים קבועים הדנים באתרי freebie חדשים.
  • זו הדרך הטובה ביותר להשיג חומרי ניקוי ביתיים, ציוד היגייני ושואבי ניקוי אחרים שניתן להכניס בקלות לאריזות בגודל מדגם.
  • שימו לב כי אתרים מסוימים עשויים להיות מיועדים באופן בלעדי לתת לכם נגיף מחשב, ואולי אפילו לא ינסו להשיג את המידע שלכם. היזהר באילו אתרים אתה לוחץ.
  • אם אתה מוצא הצעה בחינם ברשתות החברתיות שרוצה שתערוך סקר, סביר להניח שהם מנסים לפתות אותך לאתר הלא מאובטח שלהם ולא ממש נותנים שום דבר.
 5. 5
  היכנס לארגוני סיוע. אם אתה נזקק, ישנם עמותות רבות המעניקות פריטים שנתרמו. חפשו באינטרנט אחר ארגוני צדקה באזורכם. כמו תמיד, בדקו את הלגיטימיות של ארגון לפני שתמסרו לו מידע כלשהו.
  • ארגוני סיוע לאסון כמו הצלב האדום האירופי מגיבים למשפחות שנפגעו מאסונות טבע.
  • ארגוני צדקה כמו צבא ההצלה מתמקדים בנזקקים וגם באלה שנפגעו מאסון.
 6. 6
  כתוב מכתב או התקשר ישירות לחברה. תאגידים גדולים לרוב שמחים לשלוח חינם או קופונים. ראה מדריך זה לתהליך מפורט. ישנן אסטרטגיות כלליות להשיג freebies.
  • שלמו להם מחמאות. אמור להם שאתה אוהב את המוצר שלהם ורוצה להמשיך להשתמש בו.
  • להתלונן על המוצר שלהם. ספר להם שהיית מוטרדת מאיכות המוצר בפעם האחרונה שהשתמשת בו. לפעמים הם יגיבו על ידי שליחת קופונים או חנויות חינם כדי לנסות להחזיר את נאמנותך.
  • אמרו להם שאתם עורכים מסיבה ורוצים להציג את המוצר שלהם. זה יכול להיות משהו פשוט כמו מפיות או כוסות. לפעמים חברות רואות בכך הזדמנות לפרסום כלשהו בחינם.
  • לא משנה מה הטקטיקה שלך, ודא שאתה משליך אותם באדיבות כאשר הם שולחים לך חינם.
ישנם אתרים שאתה יכול להירשם אליהם שאפילו עושים עבודת רגליים עבורך על ידי מציאת הזדמנויות אוכל בחינם
ישנם אתרים שאתה יכול להירשם אליהם שאפילו עושים עבודת רגליים עבורך על ידי מציאת הזדמנויות אוכל בחינם.

שיטה 2 מתוך 3: מציאת אוכל בחינם

 1. 1
  עבור למפגשי מידע ואירועים בחינם. לארגונים חדשים יש לעתים קרובות אוכל בחינם כדי למשוך חברים פוטנציאליים. קחו בחשבון שהם ינסו לשכנע אתכם להצטרף. אירועים אלה מתפרסמים לעיתים קרובות באתרי מדיה חברתית ובסיווגים. במסעדות חדשות יש מדי פעם אוכל חינם בחגיגות הפתיחה.
  • אם אתה סטודנט, בארגוני הקמפוס יש אוכל בחינם באירועים שלהם באופן קבוע, במיוחד בתחילת הסמסטר. ישנם אתרים שאתה יכול להירשם אליהם שאפילו עושים עבודת רגליים עבורך על ידי מציאת הזדמנויות אוכל בחינם.
  • בדוק את לוח המודעות במרכז הקהילה המקומי שלך או באינטרנט. לעתים קרובות יתקיימו בהם אירועים - חפשו 'אוכל בחינם'.
 2. 2
  חפש במודעות. לפעמים אנשים מפרסמים אוכל בחינם בסיווגים המקומיים. למשל, מעבר לעתים קרובות יוצר צורך לרוקן את הארון. דאג לקרוא את הפרטים כדי שתדע מדוע אדם נותן אוכל לפני שאתה פונה אליו. אם הם לא נותנים שום סיבה, התרחקו מהעסקה.
 3. 3
  אתרי רשתות חברתיות. אירועי אוכל בחינם מתפרסמים לרוב באתרי הרשתות החברתיות. אתה יכול אפילו להצטרף לקבוצות שההזדמנויות הללו מתפרסמות בהן. חפש קבוצות או אתרים המשרתים את האזור שלך כדי שלא תקבל עדכונים מכל רחבי הארץ.
 4. 4
  הגש בקשה לחותמות מזון. שירות זה לוקח את הנטל שיש הכנסה לא עקבית או נמוכה המונעת תזונה נכונה. אם אתה נזקק, מצא את החטיבה לשירותים חברתיים במדינתך כדי לראות אם אתה זכאי. לרבים יש שאלון שאתה יכול לקחת באינטרנט כדי לקבוע אם אתה זכאי.
בארגוני הקמפוס יש אוכל בחינם באירועים שלהם באופן קבוע
אם אתה סטודנט, בארגוני הקמפוס יש אוכל בחינם באירועים שלהם באופן קבוע, במיוחד בתחילת הסמסטר.

שיטה 3 מתוך 3: מציאת דברים בחינם למחשב

 1. 1
  השתמש בתוכנה חופשית. ישנן גרסאות חינמיות של רוב התוכנות. זכור שאולי הם לא הגרסה המלאה של התוכנית, או שיש להם ממשק פשוט. עם זאת, ישנן תוכנות מחשב נהדרות רבות שתוכננו על ידי חברות שמעצבות תוכנה חופשית לצד תוכניות אחרות בעלות. באתרי הורדות רבים יש דרך לצמצם את החיפוש לתוכניות בחינם בלבד, או לפחות לתת לך את העלות מראש.
  • כמעט כל דפדפני האינטרנט הם בחינם. אתה לעולם לא צריך לשלם עבור אחד כזה.
  • נגני מדיה הם בדרך כלל בחינם, למעט תוכניות מקצועיות או מיוחדות.
  • ישנם עורכי תמונות ווידאו שהופשטו מאוד, והם מתאימים לשימוש יומיומי.
  • למרות שהם לא השמות הגדולים, ישנם הרבה משחקי וידאו שהם בחינם.
 2. 2
  השתמש באתרי וידיאו בחינם למוזיקה וסרטונים. אתרי וידאו מורחבים כל הזמן עם תוכן חדש. אם אתה רוצה לבדוק שיר לפני שאתה קונה אותו, או לראות סרט שהוא נחלת הכלל, חפש אותו באתרי וידאו. הימנע מתוכן שהועלה ללא הסכמת החוק של הבעלים. עם זאת, כל עוד אינך מעלה את התוכן ולא תעתיק את התוכן, לא תיענש על צפייה בו.
 3. 3
  השתמש באתרי טלוויזיה עם מודעות. יש אתרי טלוויזיה המציגים תוכניות עדכניות רבות שתוכלו להציג ללא מנוי. המלכוד הוא שאתה צריך לשבת דרך פרסומות. עם זאת, עבור רבים זה עדיף על תשלום מנוי לאתר טלוויזיה, או תשלום עבור כבלים.
 4. 4
  הפוך לבוחן בטא. זה קצת שונה מאשר פשוט לקבל מוצר בחינם מכיוון שבדרך כלל אתה מתבקש להשתמש בו בד בבד עם תוכניות אחרות. זכרו, לפעמים זה למעשה לא בחינם, אלא דרך לאנשים המעוניינים לעצב ממשקי משתמש עתידיים להכניס את דעתם. יש כמה דרכים לעשות זאת.
  • שלחו דוא"ל ישירות לחברות בכדי לשאול כיצד להפוך לבודק בטא. חברות גדולות זקוקות לבדיקות באופן קבוע. הם יבחרו באנשים עם רקע טכני ואנשים עם מכונות בעלות ביצועים גבוהים.
  • הצטרף לקהילת בודקי בטא. אלה פשוטים למדי למצוא באינטרנט, אך היזהר מהונאות!
  • פרסם את עצמך כבודק בטא. העלה את קורות החיים שלך למנועי חיפוש עבודה או לאתרי מדיה חברתית וייתכן שתיצור איתך קשר לבדיקת תוכנית.
לעולם אל תתן את פרטי כרטיס האשראי שלך למוצר המתיימר להיות בחינם אלא אם כן אתה בסדר עם התשלום עליו בסופו
לעולם אל תתן את פרטי כרטיס האשראי שלך למוצר המתיימר להיות בחינם אלא אם כן אתה בסדר עם התשלום עליו בסופו של דבר.

אזהרות

 • להמשיך בזהירות! היזהר מהונאות והתחזות. חפש תמיד בפורומים בקהילה או באינטרנט לדיונים על כל דבר שאתה שוקל כדי לוודא שמדובר בהצעה לגיטימית.
 • היזהר אחר מוצרים שהם בחינם בתחילה, אך בסופו של דבר עולים משהו. לעולם אל תתן את פרטי כרטיס האשראי שלך למוצר המתיימר להיות בחינם אלא אם כן אתה בסדר עם התשלום עליו בסופו של דבר.
 • לקבלת טיפים נוספים בנושא הימנעות מהונאות באינטרנט ובעולם האמיתי, עיין במדריך זה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail