כיצד לשנות את פרטי כרטיס האשראי?

אם אשנה את מספר הטלפון שלי בחשבון כרטיס האשראי שלי
אם אשנה את מספר הטלפון שלי בחשבון כרטיס האשראי שלי, האם עדיין אקבל הודעה על מספר הטלפון הזה?

עדכון או שינוי מידע בכרטיס האשראי שלך חשוב אם אתה מבצע שינויים בחייך, כגון מעבר דירה, שינוי מצבך המשפחתי או אפילו סתם שינוי מספר הטלפון שלך. ייתכן שיהיה עליך גם לשנות את כרטיס האשראי שלך אם הוא אבד או נגנב. שינוי פרטי כרטיס האשראי שלך הוא עניין לדעת כיצד לעדכן את כל המידע, לזהות מתי היית קורבן לגנב או לרמאי ולהימנע מנפילה קורבן להונאות.

שיטה 1 מתוך 3: שמירה על עדכניות המידע שלך

 1. 1
  שנה את כתובתך או פרטי קשר אחרים באמצעות מנפיק כרטיס האשראי שלך. הבנק שלך או חברת כרטיסי האשראי שלך יאפשרו לך לשנות את פרטי הקשר שלך דרך האתר שלהם או דרך הטלפון. השתמש במספר שירות הלקוחות המודפס בגב כרטיסך כדי להתקשר למנפיק כרטיס האשראי שלך. אם תשנה מידע זה באופן מקוון, סביר להניח שתצטרך לחפש קטע באתר המסומן "שנה כתובת / מספר טלפון" או משהו דומה. השתמש בסעיף "עזרה" או "שאלות נפוצות" אם אינך מצליח להבין כיצד לעשות זאת. זכור כי יהיה עליך להגדיר חשבון מקוון עם מנפיק כרטיסי האשראי שלך כדי לשנות את הכתובת שלך דרך האינטרנט.
  • את האפשרות של Capital One לשינוי כתובת תוכלו למצוא בדף שירות הלקוחות שלהם.
  • Discover מספק הוראות לשינוי הכתובת והשם שלך באתר שלהם.
  • מערכת European Express 'לשינוי פרטי הקשר שלך פועלת באופן דומה לזה של Capital One.
 2. 2
  עדכן את כל פרטי החיוב הקשורים למנוי באופן מקוון באמצעות אתר האינטרנט של הארגון שאליו אתה מנוי. ברוב האתרים שזקוקים לפרטי כרטיסי האשראי שלך, יופיע סעיף "חיוב" שבו תוכל לעדכן את פרטי כרטיס האשראי במידת הצורך. שינויים כאלה יכולים לנוע בין הוספת כרטיס חדש לחלוטין לעדכון פשוט של תאריך התפוגה של הכרטיס הנוכחי. או חפש את מדור החיוב של האתר או עבור לקטע "עזרה" כדי למצוא אותו.
  • כשאתה משנה את פרטי התשלום שלך ב- iTunes, זכור שאם הפעלת שיתוף משפחתי תצטרך שהארגונית המשפחתית שלך תעדכן את המידע.
  • נטפליקס מאפשרת לך לעדכן את פרטי התשלום והכתובת באותו דף.
  • אתה יכול לנהל את כתובות המשלוח והחיוב שלך באמזון בין הרכישה או בזמן שאתה בתהליך של רכישה.
  • אם חשבונך מושבת מכיוון שפג תוקפו של כרטיסך, בדרך כלל עדכון הכרטיס יביא להפעלת חשבונך מחדש.
  • אם אתה משתמש בכרטיס חיוב למינויים, תהליך שינוים זהה לשינוי מידע הקשור בכרטיס אשראי.
 3. 3
  נסה להתקשר לארגונים או מוצרים שאליהם אתה מנוי כדי לשנות את פרטי החיוב שלך. לרוב הארגונים הדורשים מכרטיס האשראי שלך לעבד תשלומים חוזרים יהיה קו חם אליו תוכל להתקשר כדי לשנות את המידע הקשור לכרטיס שיש להם בתיק עבורך. במקרים מסוימים מוקדים אלה יפעלו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. במקרים אחרים הם יפעלו רק בשעות הפעילות, כגון 08:00 עד 17:00, שני עד שישי.
  • בדוק באתר הארגון קו עזרה. מידע זה מופיע בדרך כלל בתחתית דף האינטרנט הראשי או מתחת לדף "צור קשר".
  כיצד אוכל לשנות את כרטיס האשראי שנמצא בתיק
  כיצד אוכל לשנות את כרטיס האשראי שנמצא בתיק?
 4. 4
  שנה את פרטי החיוב החוזרים באמצעות הדואר באמצעות הדוח החודשי שלך. אם תקבל אישור על תשלום בנייר בכל חודש, על ההצהרה שלך לכלול קטע שבו תוכל לעדכן את פרטי כרטיס האשראי שלך על ידי מילוי השדות המתאימים ביד. מלא את השדות האלה ושלח את ההצהרה חזרה בדואר.
 5. 5
  השג את התיעוד הנכון לשינוי שם חוקי בכרטיס האשראי שלך. אם אתה צריך לשנות את שמך מסיבה כמו להתחתן, תצטרך להגיש ניירת רשמית למדינת מגוריך לפני שתוכל לשנות את השם בכרטיס האשראי שלך. הסיבה לכך היא שבדרך כלל חברות כרטיסי האשראי ידרשו תיעוד רשמי כגון עותק של תעודת הזהות שהונפקה על ידי הממשלה המציגה את שמך החדש לפני שיוכלו לבצע את השינוי. התהליך משתנה בהתאם למדינה, אך בדרך כלל תצטרך להגיש בקשה לכרטיס ביטוח לאומי חדש וכן לרישיון נהיגה או תעודת זהות אחרת לפני שתשנה את השם בכרטיס שלך.
  • מכיוון שתהליך שינוי החוק שלך שונה באופן חוקי בהתאם למצב בו אתה מתגורר, עליך לפנות לפקיד בית המשפט המקומי שלך כדי לקבוע את הדרישות הספציפיות.
  • בווירג'יניה, למשל, עליך למלא ניירת רשמית עם בית המשפט המחוזי לפני שתעבור ל- DMV ולכלי עזר כדי לשנות את השם בתיעוד הרשמי שלך.

שיטה 2 מתוך 3: הגנה על כרטיס האשראי שלך

 1. 1
  פנה מיד לבנק שלך אם כרטיס האשראי שלך אבד או נגנב. לבנקים וחברות כרטיסי אשראי אחרות יש לרוב מוקדים מיוחדים אליהם ניתן להתקשר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כדי לדווח על כרטיס אבוד או גנוב. החוק הפדרלי בארה"ב מגביל את אחריותך בגין חיובים לא מורשים בכרטיס שלך ל- 37 €, ורוב כרטיסי האשראי כוללים פוליסות שמשאירות אותך בחיובים לא מורשים כלל. אך מדיניות זו בדרך כלל חלה רק על רכישות שבוצעו לאחר שדיווחת על הכרטיס כאבד או כגנוב. אז אם תחכה עד שמישהו יתחיל להשתמש בכרטיס שלך בצורה הונאה, אתה עלול להיות אחראי על רכישות בשווי 37 € שלא ביצעת.
  • פנייה מיידית לבנק שלך היא קריטית במיוחד אם יש לך כרטיס חיוב. אם אתה מדווח שהכרטיס חסר בין יומיים ל -60 יום לאחר שאבד או נגנב, אתה עלול להיות אחראי בסכום של עד 370 אירו לרכישות לא מורשות. אם אתה ממתין יותר מ- 60 יום, אתה עלול להיות אחראי לכל הרכישות הבלתי מורשות שבוצעו במהלך אותה תקופה.
  • תהליך החלפת כרטיס חיוב שאבד או נגנב זהה לזה של החלפת כרטיס אשראי. אך שים לב שאתה עלול להיות ללא כרטיס חיוב עד שבוע בזמן שאתה ממתין לכרטיס חדש. פירוש הדבר שלא תוכל למשוך מזומנים מחשבון הבנק שלך באותה תקופה.
  • בדרך כלל תוכל למצוא את המספר הנכון להתקשר אליו אם הכרטיס שלך אבד או נגנב על חשבון כרטיס האשראי האחרון שלך. אם יש לך גישה מקוונת לחשבון הכרטיס שלך, בנקים וחברות כרטיסי אשראי רבים יאפשרו לך לדווח על אובדן או גניבה באופן מקוון.
 2. 2
  השתמש בכמה שיותר פרטים כדי לדווח על כרטיס שאבד או נגנב. פרטים כמו המקום בו זכרת לאחרונה שהחזקת את הכרטיס, כמו גם הרכישה האחרונה שאתה זוכר שביצעת, הם קריטיים בכל תקשורת עם הבנק שלך או חברת כרטיסי האשראי שלך. יתכן שתצטרך לספק למפעיל את מספר הביטוח הלאומי שלך או את מספר כרטיס האשראי שלך.
  אם אשנה את מספר הטלפון שלי בחשבון כרטיס האשראי שלי
  אם אשנה את מספר הטלפון שלי בחשבון כרטיס האשראי שלי, האם בכל זאת אקבל הודעה על מספר הטלפון הישן שלי?
 3. 3
  בדוק את הצהרת כרטיס האשראי שלך מדי חודש עבור רכישות לא מורשות. גנב שגונב את פרטי כרטיס האשראי שלך עשוי לבצע רכישה קטנה של 15 € או פחות כדי לראות אם אתה מבחין בכך. אם אתה לא חולק על האישום הזה, הגנב עשוי להאשים יותר ויותר. מגוון נפוץ של הונאה זו הוא הטלת תשלום של 7,30 € על כרטיסך, מכיוון שערך זה קטן מספיק בכדי להימנע מזיהוי תוך שהוא נראה לגיטימי.
  • זכור שבמקרים מסוימים חיובים לגיטימיים עשויים להופיע תחת שמות שונים בדף כרטיס האשראי שלך. לכן, אל תחלוק על אישומים שנראים הונאה מבלי לבצע לפחות חיפוש באינטרנט אחר השם המופיע תחת האישום. במקרים מסוימים החיוב עשוי להופיע עם מספר טלפון, ושאתה צריך לשקול להתקשר אליו כדי לשאול לגבי החיוב.
 4. 4
  ערעור מיידי על חיובים בלתי מורשים. השתמש במספר שירות הלקוחות הממוקם בגב הכרטיס שלך. חברת כרטיסי האשראי שלך עשויה לדרוש ממך לפנות תחילה לסוחר כדי לבקש מהם לבטל את החיוב. אם כן, שמור תיעוד של התקשורת שלך עם הסוחר, כגון עותקים של הודעות דוא"ל או רשומות טלפון כדי להוכיח שהתקשרת אליהם. אחרת ככל הנראה חברת כרטיסי האשראי פשוט תבטל את הכרטיס שלך ותחליף אותו.
  • שקול לפנות למשטרה בכדי לדווח על אישום בלתי מורשה תחילה. חברת כרטיסי האשראי שלך עשויה להזדקק לדוח משטרתי כדי לגלות שאתה לא אחראי לאישום, והונאת כרטיסי אשראי היא פשע חמור בכל מקרה.

שיטה 3 מתוך 3: הימנעות מהונאות

 1. 1
  אל תמסור מידע מזהה לכל מי שמתקשר או שולח אימיילים שאתה טוען כי הוא מייצג את חברת כרטיסי האשראי שלך. גנבי כרטיסי אשראי וזהות מתייצבים לעתים קרובות כנציגי חברות כרטיסי האשראי כדי להערים על אנשים לוותר על מידע רגיש. טכניקה זו מכונה "פישינג". הוצא מידע כזה רק במהלך שיחות שאתה יוזם.
 2. 2
  לגרוס כל דבר רגיש. מרבית חנויות ציוד משרדי מוכרות מגרסות צולבות זולות. אלה הופכים מסמכים לפיסות נייר זעירות, בניגוד למגרסות בגזרת רצועה, שהופכות מסמכים לרצועות נייר ארוכות שגנב יכול להרכיב מחדש. השתמש במגרסה חוצה חתכים כדי להרוס כל דבר עם מספר כרטיס האשראי שלך.
  יופיע סעיף "חיוב" שבו תוכל לעדכן את פרטי כרטיס האשראי במידת הצורך
  ברוב האתרים שזקוקים לפרטי כרטיסי האשראי שלך, יופיע סעיף "חיוב" שבו תוכל לעדכן את פרטי כרטיס האשראי במידת הצורך.
 3. 3
  צור סיסמאות חזקות אם אתה ניגש לחשבון כרטיס האשראי שלך באופן מקוון. אל תשתמש באותה סיסמה לכל דבר ואל תשתמש בסיסמאות חלשות ומנחשות בקלות כמו "אורח", "סיסמה" או תאריך הלידה שלך. השתמש בשילוב של אותיות, מספרים וסמלים מיוחדים כמו @,! ו- 0 € שמור על הסיסמאות שלך בטוח באמצעות מנהל הסיסמאות או על ידי רישום ושמירה של פיסת הנייר במקום מאובטח.
 4. 4
  שמור על אבטחת הכרטיס שלך. אל תישא את הכרטיס שלך בפני עצמו בכיס שלך, שם הוא עלול ליפול בקלות או להיגנב. אל תשאיר את הכרטיס שלך חשוף יותר מהנדרש, מכיוון שגנבים עשויים לצלם אותו. אם אתה נושא את הכרטיס בארנק, ודא כי הארנק שלך מכווץ בחוזקה, אלא אם כן אתה מסיר משהו או מניח בו משהו.
 5. 5
  היזהר מהרחפנים בכרטיסי אשראי בתחנות דלק. לעתים גנבי כרטיסי אשראי מתקינים מכונות שקוראות את פרטי הכרטיס שלך על קוראי הכרטיסים בתחנות הדלק. מכונות אלה, המכונות "רחפנים" מעבירות את המידע לגנב. אם משהו נראה לך מוזר בקורא כרטיסי אשראי בתחנת דלק, פנה לפקיד או למנהל תחנת הדלק.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לשנות את כרטיס האשראי שנמצא בתיק?
  צרו קשר עם הארגון שמכיל את הכרטיס שלכם (באופן מקוון, בטלפון או בדואר) כדי לבקש ממנו לשנות את הכרטיס. ברוב הארגונים הזקוקים לכרטיס שלך יהיה חלק מדף האינטרנט שלהם או מהמספר המיוחד להתקשר אליו אם אתה צריך לשנות את הכרטיס שלך.
 • כיצד אוכל לבקש שינוי כתובת של כרטיס אשראי באירופה לכתובת שאינה אירופית?
  פנה למנפיק כרטיסי האשראי שלך כדי לברר אם הם יאפשרו לך לעשות זאת באמצעות מספר שירות הלקוחות בגב הכרטיס.
 • כיצד אוכל לעדכן את כרטיס האשראי, אותו כרטיס מספרים שונים?
  השגת מספרים שונים פירושה קבלת כרטיס אחר. התקשר לחברת כרטיסי האשראי שלך באמצעות מספר שירות הלקוחות בגב הכרטיס ובקש כרטיס חדש.
 • אנא הפנה אותי למקום בו אוכל לשנות את מספר כרטיס החיוב שלי
  כדי לשנות את מספר כרטיס החיוב שלך, התקשר לבנק שלך באמצעות מספר שירות הלקוחות בגב הכרטיס ובקש מספר חדש. תוכל גם לעשות זאת על ידי ביקור אישי באחד מסניפי הבנק שלך אם לבנק שלך סניפים פיזיים.
 • איפה מספר החשבון שלי נמצא בצ'ק שלי?
  מספר החשבון שלך נמצא בתחתית הצ'ק שלך. חפש מחרוזת מספרים. בחלק מהמקרים יהיו שתי קבוצות של מספרים ובמקרים אחרים יהיו שלוש. אם יש שתי קבוצות של מספרים, הקבוצה השנייה (הארוכה יותר) היא מספר החשבון שלך. אם יש שלוש קבוצות, האמצעית תהיה מספר החשבון שלך.
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל לעדכן את כרטיס האשראי שלי?
 • אם אשנה את מספר הטלפון שלי בחשבון כרטיס האשראי שלי, האם בכל זאת אקבל הודעה על מספר הטלפון הישן שלי?
 • אם אשנה את מספר הטלפון שלי בחשבון כרטיס האשראי שלי, האם עדיין אקבל הודעה על מספר הטלפון הזה?
 • מה עלי לעשות כאשר הבנק משנה את מספר הכרטיס שלי, האם אצטרך לעדכן את הכרטיס?

תגובות (2)

 • zwalker
  אני רוצה להשתמש בכרטיס אשראי אחר עבור אמזון; אירופה אקספרס כמוה עכשיו, אבל חשבון אחר.
 • albinabrown
  הגשת בקשה לכרטיס ומספר חדשים הייתה הגיונית ביותר בעיני. התקשיתי לבטל מנוי שאותי שולל להזמין.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail