איך להרוויח כסף באמצעות סקרים מקוונים בחינם?

כדי להרוויח כסף באמצעות סקרים מקוונים בחינם, התחל בבדיקת אגרגטורים של אתרי סקרים, כמו GetPaidSurveys או BigSpot, עבור אתרים המדורגים מאוד על ידי חבריהם. בנוסף, הימנע מאתרים שדורשים עמלות מקדימות, מכיוון שהם בדרך כלל הונאות. לאחר מכן, בדוק את מדיניות הפרטיות של האתר כדי לוודא שהם לא ימכרו, ימסרו או ישתפו את המידע שלך ללא הסכמתך. עליך גם לוודא שתשלם לך במזומן ולא בפרסים, וכמה אתה צריך להרוויח לפני שתוכל לפדות את הרווחים שלך. לטיפים נוספים, כולל איך להירשם לאתרי סקר ולבחור את הסקרים הטובים ביותר להשלים, גלול מטה!

כדי להרוויח כסף באמצעות סקרים מקוונים בחינם
כדי להרוויח כסף באמצעות סקרים מקוונים בחינם, התחל בבדיקת אגרגטורים של אתרי סקרים, כמו GetPaidSurveys או BigSpot, עבור אתרים המדורגים מאוד על ידי חבריהם.

מחפש דולר בכל המקומות הלא נכונים? סקרים מקוונים הם דרך נהדרת לרפד את המשכורת שלך בעצמך ובמאמץ מינימלי. כדי למצוא אתרים לגיטימיים, עברו את תהליך ההרשמה והיו זכאים לערוך סקרים, עקבו אחר הוראות אלה.

שיטה 1 מתוך 3: זכאי להשלים סקרים מקוונים

 1. 1
  היה מוכן. מודדים מחפשים סוגים ספציפיים של אנשים, ולמרות שלא תזכה בכל סקר (אם אתה היפסטר בריא בן 25 והם מחפשים תפוח אדמה ספה בן 60, אתה פשוט לא הולך כדי לחתוך).
 2. 2
  מלא את הסקרים. חברות סקר רבות מציעות סקרי סינון בעת ההרשמה, שלרוב אינן משלמות.
  • עם זאת, זהו שלב ראשון חשוב, ושווה מעט זמן נוסף שלוקח למלא את סקרי המיון הללו מכיוון שככל שיש לחברות מחקר שוק מידע רב יותר עליך, כך הן יכולות לשלוח לך יותר סקרים.
  • זכרו, יתאימו לכם רק סקרים שתוכלו לתרום להם בפועל, כך שאם תשאירו את כל פרטי הסינון שלכם ריקים בכדי לעבור אותו מהר יותר, תקבלו פחות הזדמנויות לסקר.
 3. 3
  בדוק לעיתים קרובות! עקוב אחר האתר והדוא"ל שלך באופן קבוע לגבי אפשרויות סקר. יש חברות שמציעות סקרים בתדירות גבוהה יותר מאחרות - ובוודאי שלא תרצו לפספס אף אחת מהן!
  • כל אתר סקר בודד רשאי להציע לך רק כמה סקרים בחודש נתון. ככל שתירשמו יותר חברות, כך תוכלו לבצע יותר סקרים.
  • הגדר כלל להודעת הדוא"ל שלך כך שכל הודעות דוא"ל של סקר שייכנסו יסומנו, יעשו רעש כשהן יגיעו ותופיע בראש הרשימה שלך. כל מה שתעשו בכדי להבליט אותם יעזור.
 4. 4
  בחר והשלם את הסקרים הטובים ביותר. ברגע שיש לך הרבה סקרים זמינים, אתה יכול להיות יותר סלקטיבי ולבחור את אלה שנראים השימוש הטוב ביותר בזמנך. אם הזמן אינו נושא, לעומת זאת, אתה יכול לעשות את כולם. אינך מחויב להשלים סקרים כלשהם אם אינך רוצה בכך.
חברות סקר רבות מציעות סקרי סינון בעת ההרשמה
חברות סקר רבות מציעות סקרי סינון בעת ההרשמה, שלרוב אינן משלמות.

שיטה 2 מתוך 3: מצא אתרי סקר לגיטימיים

 1. 1
  התחל לחפש, אבל היזהר. יש הרבה חברות סקר לגיטימיות שם, וכסף שצריך להרוויח. מה שמשמעותו, כמובן, יהיו שם גם אנשים חסרי מצפון, שיחפשו לצבור כמה דולרים בלי לעבוד בשביל זה. כך ניתן להתרחק מהנוכלים:
 2. 2
  לעולם אל תשלם מראש. חברות מסוימות יבקשו מכם לשלם תשלום קטן מראש על הגישה לרשימות הסקרים, דבר מיותר לחלוטין. בדוק את התנאים וההגבלות, שאלות נפוצות או כל אזור אחר בדף של חברת סקר המכיל מידע על אופן הפעולה של החברה. (אם קשה או בלתי אפשרי לאתר מידע כזה, ראה בו דגל אדום וחצה את האתר ברשימה שלך).
 3. 3
  וודאו שישלמו לכם במזומן. יש טונות של סקרים באינטרנט שניתן להשלים במזומן (או בנקודות שאתה מחליף במזומן), אך חלקם משלמים רק בכרטיסי מתנה או מכניסים אותך להגרלות.
  • אתרים מסוימים מציעים שילוב של אלה, שעשויים להועיל לך או לא. ודא שאתה יודע בדיוק איך תגמלו אותך על ידי בדיקת שאלות נפוצות על אתרים, תנאים והגבלות וכו '.
  • חברות מסוימות מציעות פרסים או מוצרים, או מאפשרות לך לצבור נקודות שאתה יכול להחליף בהן עבור כאלה. רבים מאלה לא יהיו שימושיים או בעלי ערך עבורכם כמו מזומנים, אך מדי פעם יהיה לכם מזל. רק הקפד לצוד מחירים על פריטים לפני שתקבל אותם (או תשקיע אנרגיה יקרה בניסיון להרוויח אותם).
  • קבל חכמה בהדפסה דקה. יש אתרים שיגידו שזכית ב- Xbox360 או מחשב נייד חדש, למשל, אבל אם אתה מסתכל היטב, בדרך כלל תמצא כוכבית ליד החלק "זכית". היזהר במיוחד ממילות סמור, כמו "ייתכן שכבר זכית", או "מחשב נייד חדש מבוסס על רכישה של דובי גומי בשווי 3730 € ומעלה." אל תיפול למלכודות מסוג זה; הם קשים עד כדי גיחוך ולא שווים את זה.
 4. 4
  קרא את מדיניות הפרטיות. בדרך כלל הוא נמצא בתחתית דף הבית של האתר. זה חשוב: עם מי ישותף המידע שלך? חפש תמיד הצהרה בנוסח: " כתובות דוא"ל שניתנו לחברה שלנו לעולם לא יימכרו, יימסרו או ישותפו עם גורמי צד שלישי ללא הסכמתך." כשאתה קורא אותם, חשוב בעצמך אם יש משהו בשפה שיאפשר להם למכור את רשימת התפוצה שלהם.
 5. 5
  בדוק אם קיימות מגבלות גיל. סקרים מקוונים יכולים להיות דרך נהדרת עבור בני נוער להרוויח דמי כיס, אך לא כל האתרים מאפשרים זאת. (רבים מאפשרים זאת אם ניתנת אישור הורים).
 6. 6
  חפש סכום תשלום מינימלי. מרבית האתרים לא יאפשרו לך לעשות כסף במזומן לפני שצברת סכום כסף מסוים, מה שמקטין את מספר העסקאות שעליהם לעבד (וכמובן גורם לאנשים להשקיע יותר באתר).
  • וודא שהסכום הנדרש הוגן לפני שצלילה בעשרים דולר נפוצה - וחשוב מכך, אם אתר לא מוצא חן בעיניך ומתכוון להוציא כסף בקרוב, דאג לתזמן אותו כדי שלא תצטרך לעשות זאת הרבה יותר סקרים כדי לפתוח את המזומנים שלך.
 7. 7
  חפש אתרים עם דירוגים טובים. למצוא צובר מכובד של אתרי סקר (כגון GetPaidSurveys או BigSpot) המאפשר לחברים לדרג את החברות איתן עבדו זו דרך טובה לעשות זאת. אל תעשה שום מלאי בביקורות או המלצות שמפורסמות על ידי אתרי הסקרים.
סקרים מקוונים יכולים להיות דרך נהדרת עבור בני נוער להרוויח דמי כיס
סקרים מקוונים יכולים להיות דרך נהדרת עבור בני נוער להרוויח דמי כיס, אך לא כל האתרים מאפשרים זאת.

שיטה 3 מתוך 3: הירשמו לאתרי הסקר

 1. 1
  הכינו חשבון דוא"ל ייעודי רק לסקרים. זה ישמור על דואר זבל מחוץ לתיבת הדואר הנכנס הרגילה שלך. הם עשויים לומר שהם לא ימכרו את המידע שלך, אבל חברות פחות מוכרות עשויות למסור אותו לטובת טובה. ברגע שהמידע שלך נגמר, הוא נגמר.
 2. 2
  הירשם לחברות לגיטימיות. בדרך כלל תידרש לספק מידע בסיסי כגון שמך, כתובת הדוא"ל שלך, תאריך הלידה, מין וכתובתך. בהמשך התהליך תצטרך לספק מידע של PayPal - המשויך בדרך כלל לכתובת דוא"ל - כדי שתוכל לקבל את הכסף שהרווחת.
  • זהו זמן טוב לסכם את תנאי ו מדיניות פרטיות במידת הצורך, כפי שאתה יתבקשו כחוק להסכים להם.
 3. 3
  בדוק את הדוא"ל שלך כדי לאמת. לאחר ההרשמה, חברות ישלח בדוא"ל את כתובת הדוא"ל שסיפקת כדי לאמת. פתח דוא"ל זה והפעל את חשבונך לאישור.
 4. 4
  הוסף את כתובת הדוא"ל של האתר לפנקס הכתובות שלך. אם כתובת נכנסת אינה תואמת לכתובת בספר הכתובות שלך, חשבון הדואר האלקטרוני שלך עשוי לסמן אותה כספאם באופן אוטומטי.

טיפים

 • סקרים נטו רק כמה דולרים בממוצע, אך לוקח מעט מאוד זמן. גם אם תבזבז כמה דקות בהכנת 2,20 € ליום, בחודש, תרוויח מעל 67 €!
 • בני נוער יכולים גם לעשות סקרים במזומן, אך תמיד עליהם לחקור האם חברה נתונה תאפשר להם להשתתף.
 • אם אתה משתמש ב- Mozilla Firefox או ב- Google Chrome, נסה להשתמש בסיומת WOT כדי למנוע מעצמך ללכת לאתרי תרמית.
כולל איך להירשם לאתרי סקר ולבחור את הסקרים הטובים ביותר להשלים
לטיפים נוספים, כולל איך להירשם לאתרי סקר ולבחור את הסקרים הטובים ביותר להשלים, גלול מטה!

אזהרות

 • שאל את עצמך מה המטרה שלך. סקרים הם דרך נחמדה להשיג מעט תוספת בכיס, אך לא תוכל להפסיק לעבוד שלך. אם אתה מעוניין להרוויח יותר מ 75 € לחודש באופן מקוון, עליך לבדוק שיווק שותפים.
 • אל תקבל את מה שנשמע טוב מכדי להיות אמיתי.
 • באתרים רבים עם סקרים מקוונים יש לרוב תוכנות ריגול ווירוסים, אז היזהר מהם.
 • הימנע ממסירת מספר הטלפון שלך, מכיוון שהוא יכול לפתוח את הדלת למשווקים טלפוניים. חלקם יכולים אפילו לעקוף את רשימות ה- Do-Not-Call מכיוון שנרשמת לקבל מידע.
 • מרבית אתרי הסקר (וחברות השותפים שלהם) יתחילו לשלוח לך טונות של דואר זבל.

שאלות ותשובות

 • איך האנשים שמשלמים שולחים לי את הכסף?
  הם שולחים אותו לחשבון PayPal או לחשבון הבנק שלך דרך האינטרנט.
 • האם אני צריך חשבון PayPal כדי לעשות זאת?
  לפעמים לא, כי אתרים עשויים גם לשלוח כרטיסי מתנה.
 • מיהן חברות הסקר הלגיטימיות?
  חברות לגיטימיות הן חברות שיש להן מדיניות פרטית טובה, תנאים והגבלות ומאפשרות גישה למידע כמו שאלות נפוצות בקלות. הם גם לא מפרסמים המלצות ודירוגים שנכתבו על ידי עצמם.
 • באילו סקרים באינטרנט הכי כדאי להשתמש?
  ישנם אתרי אינטרנט המספקים רשימות ענק של אתרי סקר חוקיים בחינם, כגון legitimatesurveysites.com, bbb.org וכו '.
 • כיצד אוכל לקבל חשבון PayPal אם אני מתחת לגילאי?
  יהיה עליכם לגרום להוריכם ליצור חשבון ואז לשלוח לכם את הכסף לאחר שיקבלו אותו.
 • כיצד אוכל ליצור חשבון?
  ראשית עליך להזין מידע כגון שם פרטי, שם משפחה וכו ', ואז תצטרך להכניס את הדוא"ל והסיסמה שלך.
 • כיצד אוכל להתחיל לענות על סקרים?
  הם ישלחו קישורים לסקרים כאשר תפעיל את חשבונך בדוא"ל. רק וודא שאתה בודק את תיקיית הספאם שלך כדי לא לפספס אף אחת.
 • האם אתה ממליץ בבקשה על שם חברת סקר נאמן?
  ל- Prizerebel.com מלאי סקרים טוב.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להגן על התקציב על אסון?
 2. איך מוכרים אייפון?
 3. כיצד להשאיר משוב ב- Letgo במחשב PC או Mac?
 4. איך מוכרים איפור?
 5. איך מוכרים מטילי כסף?
 6. כיצד למכור ציוד מצלמה משומש?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail