איך מוכרים איפור?

החלט אם ברצונך למכור את האיפור שלך בעבודת יד מאתר שיווק מבוסס
החלט אם ברצונך למכור את האיפור שלך בעבודת יד מאתר שיווק מבוסס, או אם אתה מעדיף למכור את מוצרי היופי שלך מאתר.

אם אתה אוהב מוצרי יופי כמו גם את תעשיית היופי, אתה עשוי להיות מעוניין למכור איפור כדי להרוויח קצת כסף מזומן. אמנם זה יכול להיות מסלול קשה בקריירה, אבל אתה יכול לדרוך את הרגל הטובה ביותר שלך על ידי ניסיון ידך כנציג מכירות של חברה ידועה. אם תרצו לזנק בקפיצה גדולה יותר לתעשיית האיפור, נסו לפתח קו מוצרי קוסמטיקה משלכם! בשתי הגישות תוכלו להרוויח כסף על מכירת האיפור שלכם באופן מקוון ובאופן אישי.

שיטה 1 מתוך 4: להיות נציג מכירות

 1. 1
  שקלו את היתרונות והחסרונות של מכירת איפור מחדש. אם אין לך הרבה זמן פנוי לפיתוח מוצרים משלך, שקול למכור מוצרי איפור במשרה חלקית, כמו אבון או מרי קיי. חפש באינטרנט כדי למצוא נציג מקומי, כך שתוכל לפנות אליו לקבלת מידע נוסף. כשאתה עובד בחברת איפור ארגונית יותר, אתה עשוי ללמוד ניסיון רב ערך על אופן הרשת עם לקוחות פוטנציאליים.
  • אם בסופו של דבר תרצו למכור איפור בעצמכם אבל לא יודעים מאיפה להתחיל, זו יכולה להיות עבודת התחלה נהדרת.
 2. 2
  בחר חברה שתרצה למכור עבורה. חפש באינטרנט חברות שונות המציעות עמלות מכירה, כמו מרי קיי, אבון, רודן ושדות, או סנג'נס. כשבוחרים יצרן למכור עבורו, חשבו על סוגי המוצרים שאתם נהנים להציע ללקוחות שלכם. לאחר שתקבל החלטה, תוכל להירשם לחברה ספציפית באופן מקוון.
  • לדוגמה, סנג'נס ידועה במוצרי השפתיים שלהם, בעוד שמרי קיי ידועה יותר במוצרי טיפוח העור שלהם.
  • כשאתה מוכר מחדש איפור עבור חברה גדולה יותר, מכנים אותך לעתים קרובות מפיץ.
 3. 3
  פעל להשגת יעדי מכירה ולבצע מכירות עמלה. קבעו לוח זמנים לניהול בו תוכלו לרשת עם לקוחות חדשים תוך מכירת כמות עקבית של מוצרי איפור. כדי להיפגש עם לקוחות פוטנציאליים, נסה לערוך מסיבת זוהר, המאפשרת לקהל הלקוחות האפשרי שלך לבדוק מוצרי איפור שונים באופן אישי. אם אתה מעדיף גישה מעשית יותר, נסה להשתמש באתרים כמו eBay כדי למכור את המוצרים שלך.
  • מכירת איפור מחדש יכולה להיות אישית או לא אישית כמו שאתה רוצה שיהיה.
כך שתוכל למכור את האיפור שלך בפני קהל גדול יותר
שכור עגלה או קיוסק בקניון המקומי שלך, כך שתוכל למכור את האיפור שלך בפני קהל גדול יותר.

שיטה 2 מתוך 4: פיתוח איפור משלך

 1. 1
  חקרו מותגי אינדי שמצליחים בתעשייה. חפשו באינטרנט כדי למצוא מגוון מותגי איפור בבעלות עצמאית שפיתחו הרבה באז. באופן ספציפי, שימו לב לקבוצות אליהן מותגים אלה פונים. האם מוצרים אלו מיועדים לסוג עור או גוון מסוים? זכור גורמים אלה בעת ביצוע המחקר שלך.
  • באופן מציאותי, לא תתחיל כעסק בקנה מידה גדול. חפשו השראה בקבוצות אלו במקום לראות בהן מודל עסקי ריאלי.
  • כשאתה בוחן מותגי איפור שונים, בדוק אם ישנם חלקים בקהילת היופי שאינם מיוצגים היטב במוצרי איפור שונים, כמו גווני עור מסוימים או מחלות (למשל אקזמה).
 2. 2
  בחר שוק ספציפי שבו תוכל למכור את המוצרים שלך. בחר איזה סוג של אנשים לדעתך ייהנו ממוצר האיפור שלך. אם אתה מפתח יותר מגוון אחד, נסה לבחור מגוון צבעים שיכולים לפנות לסוגים שונים של אסתטיקה ליופי.
  • לדוגמא, אם אתה מפתח גלוס, אל תיצור סתם גוון אדום. נסו ליצור גם גוונים ורודים, סגולים וערומים!
 3. 3
  צור לוגו וזהות מותג עבור חנות האיפור שלך. החלט על שם לחנות האיפור או לקו שלך. אמנם שם החנות הזה לא צריך להמציא את הגלגל מחדש, אבל נסה לחשוב על משהו חכם, מהנה או אלגנטי שבולט ללקוחות הפוטנציאליים. לאחר שהחלטת על שם, בחר סמל או לוגו פשוטים שיכולים לייצג את קו המוצרים שלך.
  • לוגו וזהות מותגיים עקביים יגרמו לקוסמטיקה שלך להראות עקבית ומקצועית הרבה יותר.
  • הלוגו שלך לא צריך להיות שום דבר מורכב. התחל בעיצוב ממש פשוט, כמו עיגול או ריבוע עם שם המותג שלך כתוב במרכז.
 4. 4
  פתח תוכנית שיווקית למכירות העתידיות שלך. תחשוב כמה יעלה ציוד האיפור שלך בעת יצירת יחידות קוסמטיקה מרובות. בשלב הבא, קבע כמה זמן ייקח לך ליצור כל יחידה. לאחר בחינת גורמים אלה, פתח תוכנית שיווק גסה של כיצד אתה מתמחר את האיפור שלך וכמה תצטרך לשלם עבור אספקה חדשה.
  • נסה לעקוב אחר הנוסחה הזו: חומרים + זמן + עלויות תקורה = מחיר בסיס מינימלי.
  • לדוגמא, אם זה עולה לך 7,50 € דולר לרכוש את האבקה לצללית, 30 דקות להכנת והרכבת המוצר (במחיר של 11 € לשעה), ו- 1,50 € עבור מיכל איפור, הבסיס שלך המחיר לצללית יהיה בסביבות 15 €
 5. 5
  הגש בקשה לרישיון ספק לפני הקמת חנות. היכנס לאינטרנט והירשם את עסק הקוסמטיקה שלך בממשלה המקומית על ידי מילוי הטפסים המתאימים. בדוק באתר העיר שלך אם אתה יכול להוריד את הטפסים הדרושים כדי להפוך לספק רשמי.
  • עליך לרשום את העסק שלך מראש כדי שתוכל לספק הוכחה שקו האיפור שלך הוא לגיטימי.
 6. 6
  הרכיבו מרחב עבודה אם אתם מייצרים מוצרים בבית. בחר אזור פתוח בבית שלך שישמש כחלל שלך ליצירת איפור. נסו למצוא אזור שלא יזדהם בקלות, ואינו עמוס יתר על המידה בפריטים אחרים. באופן אידיאלי, חפש מקום כמו חדר פנוי או חלל אחר שניתן להחזיר מחדש לצרכי העסק שלך.
  • וודא שאזור העבודה שלך יכול להתאים לכל המרכיבים הדרושים שלך ומיכלי האיפור.
 7. 7
  צור את המוצרים שלך לפני שתפרסם אותם באינטרנט. למרות שאתה אולי להוט להעלות את הרישומים שלך לחנות הדיגיטלית שלך, ודא תחילה שיש לך פריט בטון למכור ולשלוח. תלוי בגודל עסק האיפור שלך, כדאי לך להכין לפחות 5-10 יחידות מכל מוצר. אם העסק שלך יתחיל לפרוח מיד עם המחבט, אתה עלול להיות המום מכמות ההזמנות שאתה צריך להכין.
  • תזדקק גם למוצרים פיזיים כדי לצלם, כך שתוכל להעלות תמונות אלה לחנות ולאתר שלך.
 8. 8
  חקרו סטנדרטים פדרליים לייצור איפור בבית. בדוק עם התקנות של מדינתך כדי לראות באילו סוגי מרכיבים אתה רשאי להשתמש. צור קשר עם ארגון הבריאות והתרופות המקומי שלך כדי לראות באילו מרכיבים אתה רשאי להשתמש. בנוסף, חקר אילו תוספי צבע מותרים ואינם מורשים לפני פיתוח המוצרים שלך.
  • עקוב אחר כל המרכיבים השונים שבהם אתה משתמש בקוסמטיקה שלך. אתה נדרש לכלול את כל הפריטים האלה בתווית המוצר שלך.
אם בסופו של דבר תרצו למכור איפור בעצמכם אבל לא יודעים מאיפה להתחיל
אם בסופו של דבר תרצו למכור איפור בעצמכם אבל לא יודעים מאיפה להתחיל, זו יכולה להיות עבודת התחלה נהדרת.

שיטה 3 מתוך 4: הפצת איפור ברשת

 1. 1
  בחר פלטפורמה שיווקית למכור את האיפור שלך. החלט אם ברצונך למכור את האיפור שלך בעבודת יד מאתר שיווק מבוסס, או אם אתה מעדיף למכור את מוצרי היופי שלך מאתר. בדוק את האפשרויות המקוונות השונות שלך - פלטפורמות מסוימות קלות לשימוש ואינן דורשות דמי רישום. אם אינך רוצה להשתמש באתר של צד שלישי, ציין את האתר שלך כך שיכלול חנות מקוונת.
  • ישנם בוני אתרים רבים שהופכים את עיצוב ופיתוח האתרים לפשוטים וזולים מאוד.
 2. 2
  צרו אתר למכור מגוון מוצרים. בחר שם תחום שיעזור לבסס את המותג שלך, כך שללקוחות הפוטנציאליים שלך יהיה מושג ברור מה אתה מוכר. כדי להפוך את האתר שלך למרתק יותר, השתמש בשירות כמו WordPress או Wix כדי לפתח עיצוב אלגנטי וקל לניווט. צור כרטיסייה נפרדת באתר שלך המקשרת לחנות המקוונת שלך, כך שלקוחות יוכלו לקבל חזון ברור לגבי מה שאתה מוכר.
  • אם אתה מוכר מוצרים בשירות צד שלישי, כמו Shopify או Etsy, תוכל לספק קישורים לחנויות אלה באתר שלך. אם אתה עובד אצל מותג איפור גדול יותר, כמו מרי קיי או אבון, תוכל לקשר לאתר החברה הראשי.
 3. 3
  פתח בלוג הפונה לקהל הרצוי שלך. דמיין את קהל היעד לאיפור שלך, כמו גם את גילם, רמת ההכנסה ותחומי העניין הספציפיים שלך. עם זאת, השתמש בבלוג שלך כדי ליצור תוכן מושך תשומת לב הפונה לקוראים פוטנציאליים. בנוסף, השתמש באתר שלך כדי לכלול קישורים לחנות הדיגיטלית שלך, או לאתר המפיץ הראשי שלך.
  • לדוגמה, אם אתם פונים לקהל מבוגר, נסו לבלוג על טיפים לטיפול בעור המסייעים לשמור על גוון העור שלכם.
 4. 4
  קדם את המוצרים שלך בפלטפורמות מדיה חברתית שונות. פרסם באופן קבוע באתרי רשת שונים, כמו פייסבוק, יוטיוב, טוויטר ואינסטגרם. בפוסטים שלך, הזכר את המוצרים והמבצעים השונים שיש לך להציע, כמו גם קישור לחנות הדיגיטלית שלך. כדי לשמור על תוכן רענן ומרתק, נסה לפרסם מגוון תוכן הפונה לאינטרסים של לקוחותיך.
  • באופן אידיאלי, רק 1 מכל 7 פוסטים ברשתות החברתיות צריכים לקדם ישירות את העסק שלך.
  • נסה לקדם את תוכן הבלוג שלך בפלטפורמות השונות של המדיה החברתית שלך!
שקול למכור מוצרי איפור במשרה חלקית
אם אין לך הרבה זמן פנוי לפיתוח מוצרים משלך, שקול למכור מוצרי איפור במשרה חלקית, כמו אבון או מרי קיי.

שיטה 4 מתוך 4: ביצוע מכירות באמצעות רשת

 1. 1
  צרו קשר עם הקניון המקומי ובדקו אם תוכלו להקים קיוסק. שכור עגלה או קיוסק בקניון המקומי שלך, כך שתוכל למכור את האיפור שלך בפני קהל גדול יותר. השתמש בשטח מכירה זה למוצרים משלך כמו גם לשיווק נציג המכירות שלך, כך שללקוחות יש מגוון רחב של מוצרים לבחירה. שים לב כי סוג זה של עבודות מכירה יכול להיות יקר, שכן קיוסקים רבים עולים לפחות 6720 € להשכרה.
  • עגלות הן אפשרות קצת יותר זולה, אך בדרך כלל הן עולות על 750 € לניהול וניהול.
 2. 2
  הירשם למופעי יצירה כדי למכור את המוצרים שלך באופן אישי. ערכו שולחן ביריד מלאכה מקומי, בו תוכלו לפרסם את הסחורה הבולטת ביותר שלכם. השתמשו במפות ובאנרים דקורטיביים בכדי לגרום למרחב השולחן שלכם להראות מעניין. כדי להדגים שאתה מותג מבוסס, השאיר ערימה של כרטיסי ביקור במקום גלוי לאנשים לראות.
  • אם עשית הרבה איפור מבעוד מועד, שקול להציע דוגמיות בחינם ללקוחות המעוניינים.
  • הזכרו לפטרונים הוגנים של מלאכה לבדוק את העסק שלכם באינטרנט, כמו גם ברשתות החברתיות.
 3. 3
  פנה לאתרים שונים אם העסק שלך גדל. עקוב אחר התקדמות מכירת האיפור שלך. אם אתה מייצר הרבה מכירות, שקול לפנות לקמעונאים שונים, קבוצות מכירה של מדיה חברתית או אתרים נוספים. ייתכן שתוכל לרשת עם מוכרי איפור אחרים באמצעות אתרי סחר אלקטרוני חדשים!
  • חילופי האיפור של Reddit, Poshmark, Glambot ו- eBay Makeup Sales הם מקומות נהדרים להתחיל בהם.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail