איך קופון קיצוני?

לקופון קיצוני, אספו קופונים על ידי גזירתם ממגזינים או הורדתם מאתרים מכובדים כמו coupons.com. לאחר מכן בדקו אילו מוצרים נמכרים באמצעות אתר כמו משחק המכולת, המפרט מכירות בחנויות הגדולות. כדאי לנסות גם להתאים קופונים עם פריטים במכירות קידום מכירות כמו "לקנות שניים קבל את השלישי בחינם" לקבלת הנחות נוספות. בנוסף, שלב קופוני יצרן וחנות כדי לקבל עוד יותר כסף. לטיפים כיצד למצוא קופונים בעיתונים, המשיכו לקרוא!

לקופון קיצוני
לקופון קיצוני, אספו קופונים על ידי גזירתם ממגזינים או הורדתם מאתרים מכובדים כמו coupons.com.

כולם רוצים שיוכלו לקנות את הפריטים האהובים עליהם ולהרוויח כסף במקום למסור אותם. ובכן, קופונים קיצוניים טוענים שהם מסוגלים לעשות בדיוק את זה. עם מעט זמן וארגון, תהיו בדרך לצמצם את העלויות ואף להרוויח כסף בחזרה. מאמר זה אומר לך כיצד למצוא קופונים, להשתמש בקטלינות ולהגיע לאקסטרים עם החסכונות שלך.

חלק 1 מתוך 4: מציאת קופונים

 1. 1
  קבל מנוי זול לעיתון ביום ראשון. הירשם לנייר ברחבי המדינה ונייר מהעיר שלך או מהעיר הסמוכה כל עוד הכסף שאתה חוסך מהקופונים שאתה מוצא משלם עבור המנוי שלך.
  • מצא קופונים בתוספות של חברות כמו SmartSource. בדרך כלל תוכלו למצוא 2 עד 3 הוספות קופונים ייעודיות בכל יום ראשון.
  • בדוק למכירה פליירים מהחנויות המועדפות עליך. אלה עשויים להדפיס קופונים בחלק התחתון של הדף או לצד כמה מהפריטים המועדפים עליך.
  • גלה מתי החנות האהובה עליך מדפיסה את עלון המכירות שלה. אם המכולת האהובה עליך מדפיסה את הטיסה בעיתון של יום חמישי, שקול להירשם כמנוי גם ביום חמישי.
 2. 2
  הירשם לקבלת אימיילים בחנות. חנויות רבות ישלחו אליכם קופונים או ישלחו לכם עותק אלקטרוני של עלוני המכירות שלהם. אם אתה רוכש או נרשם לכרטיס נאמנות מחברה, הקפד לספק את כתובת הדוא"ל שלך ולציין שברצונך לקבל הודעות המכילות מבצעים.
 3. 3
  חפש קופונים באתרים מכובדים. כמה רעיונות כוללים:
  • SmartSource.com
  • Coupons.com
  • Redplum.com
  • CouponNetwork.com
  • Groupon.com
 4. 4
  הירשם לאתר קוצץ קופונים, כגון קוצץ קופונים באנגליה החדשה. מנויים אלה יספקו קופונים לתיבת הדואר שלך בהתבסס על מבצעים הזמינים באזורך.
 5. 5
  בדוק באתרי האינטרנט או בדפי הפייסבוק של החברות המועדפות עליך. אם לחברות המועדפות עליך יש עדכון בטוויטר, הירשם כמנוי כדי שתוכל לקבל קישור למבצעים.
 6. 6
  גזרי קופונים מהמגזינים המועדפים עליך. All You, למשל, הוא מגזין שנמכר על ידי וולמארט שכולו קופונים גדולים.
 7. 7
  היו שומרי מצוות כשאתם מסתובבים בחנויות. ייתכן שתמצא קופונים על מדפי החנויות לצד המוצרים המועדפים עליך. אתה יכול גם לחפש בחזית החנות שלך מכונה שמוציאה מבצעים. בחלק מהחנויות יש מכונות שאליהן תוכלו להכניס את כרטיס הנאמנות ולקבל קופונים על סמך דפוסי הרכישה הקודמים שלכם.
 8. 8
  חפש קודי QR. אתה יכול לסרוק קודים אלה בטלפון הנייד שלך ולהוביל לקופון מקוון שבו אתה יכול להשתמש בקופה. קוד QR נראה בערך כך:
  • רכשו אפליקציה לטלפון נייד שתקרא קודי QR, כמו QRReader ל- iPhone או QR Droid ל- Android. הקש על האפליקציה כדי לפתוח אותה.
  • באופן כללי, אתה מכוון את המצלמה שלך לקוד ולחץ על המקש במרכז התחתון של הטלפון שלך כדי להפעיל סורק. לאחר מכן תסרוק את הקוד והקופון או האתר ייפתח בטלפון שלך. לאפליקציות שונות יש הוראות שונות, אז בדוק את האפליקציה שלך כדי להיות בטוח.
 9. 9
  ארגן החלפת קופון. אם יש לך חברים שאוהבים גם קופונים קיצוניים, אז התכנס והחלף קופונים שאינך משתמש בהם לכמה בעלי ערך רב יותר עבורך.
כגון קוצץ קופונים באנגליה החדשה
הירשם לאתר קוצץ קופונים, כגון קוצץ קופונים באנגליה החדשה.

חלק 2 מתוך 4: ללמוד לאהוב קטלינות (קופונים בחנות שנוצרו בקופה)

 1. 1
  אסוף קטלינות לאחר כל עסקה. שימו לב לתאריך התפוגה של כל אחד מהם. בדרך כלל יש להשתמש בהם תוך 10 ימים עד 3 חודשים מהיום בו הם מדפיסים.
 2. 2
  הירשמו לאתר כמו רשת קופונים. תוכל לרשום את החנויות בהן אתה קונה לרוב ולקבל מידע על קטלינות שאותן הן מדפיסות כעת.
 3. 3
  בדוק תגובות בפורום באתרים כמו עולם קופונים חם, מבצעים חלקים או צביטה בפרוטות שלך. קופונים קיצוניים משאירים הערות בפורום שמיידעים את העסקאות שיש כרגע בדמות קטלינות.
 4. 4
  גלגל את הקטלינות שלך. לדוגמה, אם תקבל קטלינה תמורת 0,70 € הנחה על 3 צנצנות תפוחים, נסה את הטריק הזה:
  • חזור לחנות וקנה עוד רסק תפוחים. השתמש בקטלינה בקופה. אם יתמזל מזלך, קטלינה נוספת תינתן לך לאחר העסקה שלך.
  • חזור לעוד רסק תפוחים כל עוד הקטלינים ממשיכים להדפיס. בדרך כלל תוכלו לברוח עם מקסימום 3 עסקאות לחנות.
 5. 5
  עבור למספר מיקומים של החנות המועדפת עליך. לדוגמה, אם אתה יודע שבמכולת יש 4 מיקומים קרוב לביתך, בקר בכל ארבעת המיקומים. השתמש בקטלינות כדי להצטייד בפריטים המועדפים עליך. שים לב שלא כל מיקום ידפיס את אותם קטלינות, אך אם החנויות נמצאות בקרבת מקום, כדאי לבחון.
 6. 6
  ערמו את הקטלינות שלכם. אם אתה מקבל קופונים בחנות במחיר של 3,70 אירו בהנחה של 22 יורו, אז שמור את הקטלינים כאשר אתה צריך לרכוש פריטים יקרים, כמו בשר או פירות ים. לאחר מכן, השתמש ככל האפשר בעסקה אחת כדי לחסוך כסף בפריטים אלה.
 7. 7
  הביאו את הקטלינות שלכם למתחרה. אם חנות מוכנה לקבל קופונים של מתחרים, אתה יכול להשיג את אותן מבצעים בחנות אחרת במקום לחכות בחנות המועדפת עליך כדי לבצע מבצע.
 8. 8
  שתף את העושר. היכנס בעצמך לפורום קופונים ותן לאנשי קופוני הקיצון שלך לדעת איזה קטלינות מצאת. אם אתה נדיב עם הטיפים שלך, אז שובר הקופונים שלך יגיב.
מה הפירוש אם בקופון כתוב "הגבל קופון אחד לרכישה בכמות המוצר שצוינה?"
מה הפירוש אם בקופון כתוב "הגבל קופון אחד לרכישה בכמות המוצר שצוינה?"

חלק 3 מתוך 4: יש לך קופונים, עכשיו השתמש בהם

 1. 1
  חכה למכירה טובה. רעיון טוב אחד הוא להשתמש באתר כמו משחק המכולת. באתר זה יופיעו עלוני המכירות של החנויות המועדפות עליכם. כשאתה רואה פריט בעלון ויודע שיש לך קופון עבור אותו פריט, הגיע הזמן לחסוך לעצמך קצת כסף. אחרת, אתה יכול לעשות את המחקר בעצמך.
 2. 2
  ארגן את הקופונים שלך. נסה אחת מהשיטות הבאות:
  • השתמש במחזיקי כרטיס בייסבול בתוך קלסר בעל 3 טבעות כדי להקל על ההגעה לקופונים שלך. לאחר מכן, השתמש בכרטיסיות חלוקה כדי לחלק את הקופונים שלך למקטעים לפי מוצר, לפי חנות או לפי שיטה אחרת הגיונית עבורך.
  • השתמש בקובץ אקורדיון מסודר לפי אלפבית. בצע סדר בקופונים לפי שם המוצר. מיין את כל הכיס לשבוע והנח קופונים שנמצאים בקרוב לתום בקדמת הכיס כדי שלא תשכח להשתמש בהם.
  • אם אתה לא יכול להיות מוטרד לגזור את הקופונים כדי להכניס לחריצי כרטיסים נפרדים בקלסר, פשוט חור באגרוף את הדף והצמיד זוג מספריים קטנים (כגון זוג בטיחות לילד) באמצעות חוט לקלסר. בדרך זו, אתה יכול לגזור את הקופון כאשר אתה מוצא את המוצר.
 3. 3
  כתוב או הדפיס את רשימת הקופונים הנוכחיים שלך. אתה יכול לעשות זאת בגיליון אלקטרוני של Excel.
  • כשאתה מסתובב אתה יכול להניח את הקופון הרלוונטי במעטפה קטנה היושבת בתיק שלך או בעגלה, במוכנות למסור את כל הקופונים לפריטים שמצאת לידי הקופאית.
  • כאשר אתה משתמש בקופונים, סמן אותם מהרשימה שלך בעט או בעיפרון. כשאתה חוזר הביתה, מחק אותם מהגיליון האלקטרוני שלך.
 4. 4
  רכוש מספר פריטים. אם החנות שלך מוכרת דגני בוקר במבצע "קנה 2, קבל את 3 בחינם", ויש לך קופון לאותו דגני בוקר, אז קבל דגנים רבים ככל שתוכל בתנאי העסקה.
  • צפה בשפה בעלון המכירה כדי לוודא שבחנות יש מגבלה סבירה על כמות הפריטים שתוכל לקנות תחת המבצע.
  • הימנע מקניית פריטים מתכלים בכמויות גדולות. לדוגמא, אין לאגור חלב או לייצר.
  • בבית, קנה מהסטאש שלך. אם אינך יודע מה לבשל לארוחת ערב, בחר פריט מהרכישות בכמויות גדולות כדי להימנע מהזמנת טייק או ריצה לחנות למשהו שאתה יכול לחיות בלעדיו.
 5. 5
  ערמו את הקופונים שלכם. אם יש לך קופונים ליצרנים וקופונים לחנות, שלב אותם כדי לקבל עוד יותר כסף מהקנייה שלך.
 6. 6
  הזמינו פריטים שנמכרו. אם החנות שלך תאפשר לך לבצע הזמנה בכמות גדולה עבור הפריטים המופיעים בתלוש שלך, אז אל תפחד לשאול.
 7. 7
  סע בשעות שאינן בשיא. עסקאות קופונים קיצוניות לוקחות זמן ולקוחות אחרים ירגישו חסרי סבלנות אם תעמוד בתור עם הקופונים שלך. כמו כן, קופאיות יכולות להיות מתוסכלות מתלושים רבים בגלל לא רק אורך העסקה אלא גם בלבול בנוגע למדיניות החנויות. אתה צריך ללכת בכל פעם שהחנות לא עסוקה מדי בכדי למזער את הקונפליקט.
 8. 8
  השאר את ילדיך בבית. עסקאות קופונים קיצוניות דורשות תקשורת ברורה. אם ילדיך משתוללים או מנסים לדבר איתך בזמן שאתה מתקשר עם הקופאית, לא תוכל להתרכז במה שאתה עושה. מצא בייביסיטר להרפתקאות הקופון הקיצוניות המוקדמות שלך.
 9. 9
  היו פתוחים למותגים שונים. יתכן שתצטרך ללכת עם מותג שאינו בחירתך האמיתית להשיג עסקה. כל עוד ההבדל בטעם ובאיכות הוא זניח, החיסכון יהיה שווה את זה.
 10. 10
  דע את מדיניות החנות וקבל עותק ממנה איתך. זה פשוט אמצעי הגנה מפני קופאים שאינם מודעים למדיניות החנויות בעצמם ולא ממש רוצים להתמודד עם הצימוד הקיצוני שלך.
  • הרבה יותר קל לומר "אנחנו לא מקבלים את זה" מאשר ללכת למאמץ לצלצל את כל זה, אז היה מוכן להבהיר בנימוס אך בתקיפות את נאותות פעולות הקופון שלך על ידי הצבעה על מדיניות החנות.
  • לעתים קרובות תוכלו למצוא את המדיניות באופן מקוון; אם לא, בקש עותק ממנהל החנות.
 11. 11
  השתמש בנימוסי קופון מתאימים. היצמד לשיטות עבודה טובות אלה:
  • התחשב בקופאית שלך ובאנשים שמסתדרים מאחוריך.
  • לעולם אל תצלם קופונים. יש חנויות שלא יקבלו עוד קופונים שנראים אפילו כמועתקים.
  • הימנע מאגירה. פריטים בדרך כלל נמכרים במחזור של 6 עד 8 שבועות. מלאי מספיק כדי להעביר אותך דרך מחזור המכירות ולא יותר. אל תהפוך לאדם שמערים מקרים של משחת שיניים מתחת למיטה שלך.
  • אל תעשה הונאה. הימנע משימוש בקופונים לפריטים שאינם הפריט המודפס על הנייר. כמו כן, לעולם אל תשנה קופונים קיימים או הדפיס זיופים.

חלק 4 מתוך 4: שיטות אחרות לחיסכון בכסף

 1. 1
  דע אם מחיר החנות שלך תואם. יש חנויות שיתאימו ואף יחתרו את מחירו של אותו מוצר הנמכר בחנויות אחרות. פשוט הכניסו עלון מכירות מהחנות המתחרה כהוכחה למחיר.
 2. 2
  תכנן את התפריטים שלך סביב מכירות חנויות ומלאי הקופונים שלך. אתה עלול להרגיש מוגבל בהתחלה, אבל אתה תיהנה ליהנות מהאתגר היצירתי של לבוא עם ארוחות שמשפחתך תיהנה ממנה בעלות נמוכה.
 3. 3
  קנו בחנויות המציעות הנחות על דלק. אם אתה יכול לצבור נקודות לקראת רכישת דלק על ידי קניות בחנות מסוימת, תחסוך כסף בנוסף להנחות הקופון שלך.
 4. 4
  דע מתי פריטים עוברים אישור. למשל, קנו מעיל חורף באביב, או רכשו מצעים ופריטים לבית בינואר. חפש מכירות גדולות לאחר החג או מכירות חיסול בקיץ.
 5. 5
  נצלו את תגמולי כרטיסי האשראי. אל תשגעו בכרטיס האשראי שלכם רק כדי להשיג מבצעים, אלא השתמשו בו בחוכמה כדי לעזור לעצמכם לחסוך כסף. חלק מהכרטיסים מציעים כרטיסי מתנה לשימוש בחנויות מסוימות או הנחות על מוצרים מסוימים. אתה יכול גם להרוויח תגמולים עבור מסעדות, כרטיסי טיסה או שהייה במלון.
 6. 6
  השווה מחירים של פריטי שם מותג לפריטים גנריים. לפעמים, המוצר הגנרי של חנות זול יותר אפילו ממוצר מותג בשילוב עם מבצע קופון. הגרסה הגנרית לרוב טובה בהשוואה, אז היה ראש פתוח.
 7. 7
  תרם כמה פריטים בצובר לצדקה. אם אינך יכול להשתמש בכל הקופסאות של תערובת הלביבות, אז תרם אותם למשפחות נזקקות בקהילה שלך.
 8. 8
  יש ציפיות מציאותיות. כנראה שתצטרך לבצע קופון למשך 3 חודשים לפחות כדי לבנות את מלאי הסחורות שלך. לאחר מכן, תתחיל לראות חיסכון משמעותי.
היכנס בעצמך לפורום קופונים ותן לאנשי קופוני הקיצון שלך לדעת איזה קטלינות מצאת
היכנס בעצמך לפורום קופונים ותן לאנשי קופוני הקיצון שלך לדעת איזה קטלינות מצאת.

טיפים

 • קרא על חוויות קופוני הקיצון הקיימים. קרא באופן נרחב בבלוגים או בפורומים קופונים קיצוניים כדי להרגיש מה עובד ומה לא.
 • היו שומרי מצוות בזמן שהקופאית מחייגת אתכם. מרבית המדינות דורשות מחנויות להעניק הנחות או פריטים בחינם ללקוחות אם פריט מצלצל במחיר הלא נכון. ציין בפני הקופאית את הטעות כדי שתוכל לנצל את השגיאה.
 • שאל את בני המשפחה אם יש להם קופונים שאינם משתמשים בהם. רוב הסיכויים שהם עושים זאת.
 • ראשי תיבות שנמצאים לעתים קרובות באתרי קופונים כוללים:
  • 0,70 € / 1: 0,70 € הנחה על פריט אחד
  • AC: לאחר קופון
  • AR: לאחר הנחה
  • בלינקי: מכונות מתקן קופונים שנמצאו במעברים
  • BOGO: קנה אחד, קבל אחד בחינם
  • בולו: היזהר
  • B1G1F: קנה אחד, קבל אחד בחינם
  • C&P: גזור והדבק
  • חתול: קטלינות
  • DND: לא להכפיל (לא ניתן להכפיל את הקופון / ההצעה גם אם הוא מומש בחנות שעושה קופונים כפולים)
  • FAR: חינם לאחר הנחה
  • IP: קופון להדפסה באינטרנט
  • MIR: הנחה בדואר
  • NAZ: שם, כתובת, מיקוד
  • NED: אין תאריך תפוגה
  • OAS: בכל גודל
  • OOP: מחוץ לכיס (הסכום שתצטרכו לשלם בעצמכם)
  • OOS: אזל המלאי
  • OSI: על פריט יחיד
  • OYNO: בהזמנה הבאה שלך
  • קליפה: קלפו את הקופון מהמוצר
  • POP: הוכחת רכישה
  • PP: מחיר קנייה
  • RC: בדיקת גשם
  • ערימה: הקצבה לשימוש בקופוני חנויות מעל קופוני היצרן
  • TMF: נסה אותי בחינם
  • WPN: יש צורך ברכישת יין
  • WSL: עד גמר המלאי
  • WYB: כשאתה קונה.

אזהרות

 • מציאה אינה מציאה אם אינכם זקוקים לפריט. רק בגלל שהפריט נמצא במבצע לא הופך אותו למציאה אם זה משהו שלא תשתמשו בו בפועל.

דברים שתזדקק להם

 • עיתון ראשון
 • מחשב עם גישה לאינטרנט
 • מגזינים
 • כרטיס נאמנות
 • חשבון פייסבוק
 • סורק קוד QR בסמארטפון שלך
 • מחזיקי כרטיס בייסבול
 • קלסר בעל 3 טבעות
 • כרטיסיות מחיצה
 • תיק אקורדיון
 • העתק מדיניות החנויות

שאלות ותשובות

 • האם אוכל להשתמש בתלושים לפריטים אורגניים?
  לקרוגר יש קטע אורגני ואם אתה נכנס לאתר הדיגיטלי שלהם, יש קופונים בקטגוריה הזו.
 • היכן אוכל למצוא את קלסר הקופונים הטוב ביותר עם חוצצים וכרטיסיות מודפסות?
  ליעד יש אספקה טובה כזו. הזמן הטוב ביותר ללכת הוא לפני תחילת הלימודים, כי יש להם מכירות גדולות.
 • מה הפירוש אם בקופון כתוב "הגבל קופון אחד לרכישה בכמות המוצר שצוינה?"
  זה אומר שאתה יכול להגיע לכמות המקסימלית של הפריט שצוין בתלוש לנסיעה דרך מעבר הקופה. לא ניתן להשתמש בעותק אחר של הקופון עבור יותר מאותו פריט (לפחות, לא מבלי להוריד את הרכישה ולחזור דרך הקופה ולהשתמש בפריט אחר מאותו קופון עד לכמות הפריטים המקסימלית הרשומה של הפריט.). עם זאת, זה לא מונע ממך להשתמש בקופונים אחרים על פריטים אחרים.
 • כיצד אוכל להשיג מזומן עבור קופונים?
  אתה יכול לקבל סכום מזומנים קטן אם אתה קונה בחנות שמאפשרת "יתר על המידה", כמו וולמארט. לדוגמה, בואו נעמיד פנים שהמבורגר עוזר מוצע במחיר של 0,70 €. אתם קונים קופסה ומשתמשים גם בקופון שאומר "חסוך 1,10 € בקופסה אחת של עוזר המבורגר." לאחר מכן Walmart יחזיר לך 0,40 € עבור העסקה שלך, מכיוון שהם מאפשרים "יתר על המידה". חנויות רבות אינן מאפשרות זאת. עליך לקרוא את מדיניות הקופונים של כל חנות.
 • איך בסופו של דבר אני מקבל מכונית באגי מלאת דברים במעט מאוד? אני לא מבין את זה.
  על ידי הקפדה על כך שכל מה שנכנס לעגלה שלך נמצא במבצע או שיש לך קופון עבור זה. כאשר אתה מבצע קופונים קיצוניים, אתה לא יכול לרכוש רק מה שאתה רוצה - אתה צריך לתכנן על סמך מה שאתה יכול לקבל במחיר מוזל. שום דבר לא יכול להיכנס לעגלה שלך (או הכרכרה) שנמכרת במחיר מלא.
 • מה המשמעות אם אתה קופון אומר "ערך 7,50 €, מינימום רכישה 60 €"?
  זה אומר שהקופון יחסוך לך 10 דולר כל עוד אתה מוציא לפחות 60 € אם אתה לא מוציא 60 € לפחות, אז הקופון אינו שמיש.

תגובות (8)

 • gleichneremanue
  כתוב מאוד בבירור. רעיונות נהדרים לעזור למישהו להתחיל בקופונים. נותן ציפיות ריאליות.
 • eileenlarkin
  אני רק מתחיל ללמוד על קופונים קיצוניים והמאמר הזה הראה לי התחלה מסודרת וברורה של המסע.
 • pink18
  זה היה נהדר, לא יכול לחכות כדי ללמוד עוד.
 • sigmundfahey
  מעולם לא קופנתי. זה עזר לי להבין כמה. אשמח להיות מיומן בזה.
 • kingosborne
  מידע מדהים, תמיד התעניינתי בקישור. עכשיו אני מרגיש שאני יכול לשלוף את זה. תודה.
 • kaylah42
  זה המקום הראשון שראיתי ראשי תיבות של חנויות. תודה!
 • greenholtmarcus
  זה מראה איך לעשות את זה נכון!
 • kautzersammie
  היכן למצוא קופונים וכיצד להשתמש בהם היה מועיל. תודה רבה!
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לארגן קופונים?
 2. איך לשלם עבור החתונה שלך?
 3. איך לקצץ בעלויות חתונה?
 4. איך לערוך חתונה אלגנטית בתקציב?
 5. איך לעזור בתשלום עבור החתונה של ילדכם?
 6. איך משלמים לצלם חתונה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail