איך ללבוש כומתה של הצבא?

הציפיות כיצד ללבוש כראוי את הכומתה נותרות דומות
למרבה המזל, למרות השימוש בכומתה המשתנה באופן בינלאומי, הציפיות כיצד ללבוש כראוי את הכומתה נותרות דומות, אם לא זהה.

ברחבי העולם כומתות שימשו כיצירה איקונית למדים צבאיים. בין אם הם חלק ממדי הלחימה הסטנדרטיים כפי שהיו באירופה במשך 10 שנים, ובין אם הם סמל לייעוד מיוחד כמו נחתים המלכותיים בבריטניה, הכומתה היא תקן בינלאומי לשירותים המזוינים. למרבה המזל, למרות השימוש בכומתה המשתנה באופן בינלאומי, הציפיות כיצד ללבוש כראוי את הכומתה נותרות דומות, אם לא זהה.

שיטה 1 מתוך 3: לובש את הכומתה שלך במדים

 1. 1
  שים את הכומתה שלך אופקית, עם התג מעל העין השמאלית. וודא שהלהקה ישרה לחלוטין ונחה לא יותר מסנטימטר אחד מעל הגבות שלך. אין לכוון את הכומתה נמוכה מספיק כדי לכסות את אוזנך השמאלית.
  • לסמלי הכומתה יש כמה משמעויות. יש המציינים גדוד ספציפי, כגון כוחות מיוחדים או צנחנים. במקום יופיעו הקצינים הצבאיים.
 2. 2
  השתמש במראה כדי לאשר את המסודר בחלק האחורי של הראש. עניבת העור צריכה להיות תחובה בתוך הכומתה ובלתי נראית לחלוטין. ודא שכמו מלפנים, רצועת העור ישר לגמרי על הגב.
 3. 3
  החלק כל בד עודף ימינה מבלי לטשטש את אוזנך. הבד אמור להגיע לקצה האוזן הימנית שלך, אך לא להרחיב את נקודת האמצע שלו.

שיטה 2 מתוך 3: עיצוב שיער ארוך לכומתה

 1. 1
  הימנע מהכנסת שיער עודף לכומתה. על מנת לקיים סטנדרטים לשיער המעוצב באופן מקצועי, חל איסור להכניס שיער עודף לכומתה. יש להצמיד שיער רפוי או לקשור אותו לאחור.
  • כל פריט המאבטח את שיערך צריך להיות קרוב ככל האפשר לצבע השיער הטבעי שלך. אסור לעשות סיכות דקורטיביות, קשרי שיער או קליפסים. יש להשתמש באביזרי שיער אך ורק בכדי לעצב שיער כראוי.
 2. 2
  פוני סתום מהעין. בעוד שבדרך כלל מותר לפוני נשים להתמתח עד לגבה, הם אינם נראים כשאתה לובש כומתה. הצמד אותם לפני שאתה שם את הכומתה שלך.
 3. 3
  קושר שיער ארוך בחזרה בלחמניה. הלחמנייה צריכה להיות לא יותר מאשר הראש ולא עבה 9 סנטימטרים. גם כשאתה קשור לאחור, השיער לא צריך לגעת בצווארון המדים שלך.
  • כל התסרוקות חייבות להיות מאובטחות היטב לראש. סגנונות תלויים חופשיים כמו קוקו רופף אינם מורשים.
 4. 4
  הקפידו על שיער קלוע או מעוצב באופן דומה העומד בכל הסטנדרטים. כמו עם לחמניות, שיער קלוע לא אמור להתמתח מתחת לגב הצווארון. וודא כי אין הבדלים דרסטיים באורך כאשר משווים את החלק הקדמי והאחורי של השיער שלך.
  • כעת מותר ללבוש ראסטות במדים. המנעול יכול להיות לא יותר מ- 0,30 ס"מ, ועליו להיות מסוגל להשתלב בלחמנייה שאינה עבה מ- 9 ס"מ.
קשר את רצועת העור כך שהכומתה תהיה מאובטחת סביב ראשך
קשר את רצועת העור כך שהכומתה תהיה מאובטחת סביב ראשך.

שיטה 3 מתוך 3: עיצוב כומתה בפעם הראשונה

 1. 1
  ממלאים שתי קערות או כיורים, אחד עם מים חמים, אחד עם קור. תוכלו לסירוגין בין שני האגנים הללו, אז וודאו שהם קרובים זה לזה כדי למנוע בלגן. אולי תרצה להניח מגבת למטה.
 2. 2
  השקיעו את צמר הכובע במים החמים, ואז קרים. וודא שהכובע סופג כמה שיותר מים בכל אגן. זה יתחיל לשחרר את הבד, כך שהכומתה תהיה קלה יותר לעיצוב. חזור על הפעולה עד שתוכל לתפעל את הבד בנוחות.
  • אל תטביע את רצועת העור. זה יגרום להתכווצות העור, מה שעלול לגרום לכומתה כראוי.
 3. 3
  הניחו את הכומתה הרטובה על הראש כמו שהייתם לובשים מדים. ודא שהתפר שלך מסודר כראוי בחלק האחורי של הראש ושהסמלים שלך מונחים היכן שהוא צריך. מיצוב לא נכון יכול לגרום לעיצוב לא נכון בשלבים מאוחרים יותר.
 4. 4
  קשר את רצועת העור כך שהכומתה תהיה מאובטחת סביב ראשך. הקפידו על התאמה נוחה, אך לא רופפת מדי ולא צמודה מדי. חתוך כל סרט שנשאר.
 5. 5
  בד חלק ימינה כך שהכומתה תתאים לעיקול הראש שלך. לא צריך להיות עודף בד מעל או משמאל לתג הכובע. קצה הכומתה צריך להגיע לאוזן, אך לא להישאר מתחת לנקודת האמצע.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להימנע מפוליטיקה עם קרובי משפחה עקשניים?
 2. כיצד לשלם אג"ח להגירה?
 3. כיצד לבדוק את סטטוס ההגירה באופן מקוון?
 4. איך לזכות במקלט באירופה?
 5. איך להשיג ניירות הגירה?
 6. איך לתת חסות למהגר?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail