איך מוכרים טלוויזיה?

ודא שאתה מבקש מחיר סביר ורשום את כל הפרטים
כשאתה מוכר את הטלוויזיה, ודא שאתה מבקש מחיר סביר ורשום את כל הפרטים.

אם קניתם טלוויזיה חדשה ואין לכם שום שימוש בזו הישנה, מכירה היא דרך נהדרת להיפטר ממנה ולהרוויח כסף. הכי קל לבצע מכירה של טלוויזיה באופן מקומי, כמו דרך פייסבוק מרקטפלייס או קרייגסליסט, כך שלא תצטרך לשלוח אותה. כשאתה מוכר את הטלוויזיה, ודא שאתה מבקש מחיר סביר ורשום את כל הפרטים. עם תמחור תחרותי, הטלוויזיה שלך תמכור במהירות!

חלק 1 מתוך 3: קביעת מחיר מכירה

 1. 1
  אתר את מספר הדגם בגב הטלוויזיה. לכל הטלוויזיות יש מספר דגם ספציפי כך שחנויות ויצרנים יודעים אילו תכונות יש לכל אחת. הסתכל על הצד האחורי של הטלוויזיה ליד המקום שבו הכבלים מתחברים. מספר הדגם יהיה על מדבקה או מודפס ישירות על הטלוויזיה. רשמו את מספר הדגם כדי שלא תשכחו אותו.
  • אתה יכול גם למצוא את מספר הדגם אם ברשותך האריזה המקורית של הטלוויזיה או מדריך ההוראות.

  טיפ: לחץ על כפתור "תפריט" או "עזרה" בשלט הטלוויזיה שלך כדי לראות אם מספר הדגם מופיע על המסך.

 2. 2
  חפש באינטרנט את מחיר המכירה הנוכחי של הטלוויזיה שלך. הקלד את מספר הדגם של הטלוויזיה שלך במנוע חיפוש כדי לראות מה המחיר החדש. פעמים רבות, מחיר הטלוויזיה יירד ממחיר המחירון המקורי תוך מספר חודשים.
  • אתרים רבים עוקבים אחר מחירי המכירה של אמזון, כך שתוכלו לראות בקלות כיצד המחיר השתנה לאורך זמן.
  • לטלוויזיות CRT שהן קופסאות ובתוכם צינורות לא יכול להיות מחיר המחירון הנוכחי מכיוון שהן כבר לא מיוצרות ולא הרבה אנשים מנסים לקנות אותם.
  תוכל גם למחזר אותה בחנות אלקטרוניקה מקומית
  אם אינך יכול למכור את הטלוויזיה שלך, תוכל גם למחזר אותה בחנות אלקטרוניקה מקומית.
 3. 3
  הגדר את מחיר הטלוויזיה שלך ב- 20-30% הנחה ממחיר המכירה הנוכחי. קח את מחיר המחירון הנוכחי של הטלוויזיה והכפל אותו ב -0,2 או 0,3 כדי למצוא את ההנחה. הפחת סכום זה ממחיר המחירון כדי למצוא את המחיר המבוקש עבור הטלוויזיה שלך. אתה יכול להתחיל לרשום את הטלוויזיה שלך במחיר גבוה יותר ולתת תמיד למטה אם אתה רוצה.
  • לדוגמה, אם מחיר המחירון הנוכחי של הטלוויזיה שלך הוא 150 €, הסכום שתגרע יהיה 30 € עבור 20% ו 45 € עבור 30%. ציין את הטלוויזיה שלך בין 100 € -120 €.
  • אל תבסס את מחיר המכירה שלך ממה ששילמת עבור הטלוויזיה במקור. ככל שמודל טלוויזיה מסוים ישן יותר, כך הוא יהיה זול יותר.
 4. 4
  השווה את המחיר שלך לפריטים דומים בשוק מקוון. היכנס לאתרים כמו eBay או קרייגסליסט וחפש את הטלוויזיה שלך לפי מספר הדגם. תסתכל על מה מוכרים אחרים מבקשים עבור הטלוויזיה שלהם ועל מה אחרים מכרו לאחרונה. אם אתה רוצה לתמחר את הטלוויזיה שלך כך שיש סיכוי גבוה יותר למכור אותה, הגדר אותה שווה או פחות ממה שאנשים אחרים מבקשים.
  • בדיקת שווקים מקוונים היא הטובה ביותר לטלוויזיות CRT ישנות שאולי אין להן מחירי מחירון עדכניים.

חלק 2 מתוך 3: רישום הטלוויזיה שלך באופן מקוון

 1. 1
  בחר למכור את הטלוויזיה באופן מקומי כדי למנוע עלויות משלוח. משלוח טלוויזיה יכול להיות יקר והוא עלול להיפגע במעבר. הימנע ממכירה באתרים כמו eBay או דרך אמזון. במקום זאת, חפש שווקים מקוונים מקוונים, כגון קרייגסליסט או פייסבוק מרקטפלייס. בדרך זו, אתה יכול לגרום לאנשים אחרים לבוא לקחת את הטלוויזיה מהבית שלך ולא לספק אותה.
  לעולם אל תקבל צ'קים או תשלומים דיגיטליים כשאתה מוכר את הטלוויזיה שלך כדי שלא תרמה אותך
  לעולם אל תקבל צ'קים או תשלומים דיגיטליים כשאתה מוכר את הטלוויזיה שלך כדי שלא תרמה אותך.
 2. 2
  כתוב תיאור של גודל הטלוויזיה ותכונותיה. הקפד לכלול את מספר הדגם של הטלוויזיה שלך בתיאור כדי שאנשים אחרים יוכלו לחפש אותה בקלות. הקפידו לכלול את ממדי הטלוויזיה, בן כמה היא, המותג וכל נזק שעשוי להיות. מלא את התיאור בפירוט כדי שהקונים יידעו בדיוק למה לצפות מהרכישה.
  • לדוגמה, ייתכן שתכתוב משהו כמו: "Samsung QN65Q6FN 47" טלוויזיה חכמה 4K משנת 2016. כוללת שלט, מדריך הוראות ותיבה מקורית. יש לו שריטה קטנה בצד, אבל לא משפיע על התמונה. "
  • הימנע מלפרט רק את המותג והגודל שכן ישנם טלוויזיות רבות ושונות בעלות אותם המידות אך בעלות תכונות שונות.

  טיפ: כלול את הסיבה שבגללה אתה נפטר מהטלוויזיה כדי שאנשים לא יחשבו שאתה מנסה למכור להם מוצר שבור. לדוגמה, ייתכן שתכתוב "קניתי טלוויזיה גדולה יותר אז אני לא צריך את זה יותר."

 3. 3
  צלם תמונות של הטלוויזיה שלך כדי להראות את מצבה. השתמש בטלפון שלך או במצלמה דיגיטלית כדי לצלם תמונות באיכות גבוהה של הטלוויזיה כדי שהקונים יוכלו לראות בדיוק איך היא נראית. הקפידו לכלול תמונה של היציאות בגב הטלוויזיה כדי שאנשים יידעו מה הם יכולים או לא יכולים לחבר אליה. אם רשמת נזק כלשהו בטלוויזיה, צלם תמונה המראה את היקף הנגיעה.
  • הימנע משימוש בתמונות שיווקיות או בתמונות של התיבה בלבד מכיוון שזה עשוי להיראות כאילו אתה מנסה להונאת קונים.
 4. 4
  רשום דוא"ל או מספר טלפון כדי שהקונים יוכלו ליצור איתך קשר. כלול מספר טלפון וכתובת דוא"ל שבה הקונים יכולים להגיע אליך אם הם מעוניינים בטלוויזיה. בקש מהם לפנות אליך בכל שאלה או אם הם רוצים מידע נוסף אם הם זקוקים לו. לאחר שרשמתם את המידע, הפריט יהיה גלוי בשוק.
  • אם אינך רוצה למסור את הדוא"ל או את מספר הטלפון הראשי שלך, שקול ליצור חשבון דוא"ל שני או לקבל טלפון סלולרי חד פעמי.
ככל שמודל טלוויזיה מסוים ישן יותר
אל תבסס את מחיר המכירה שלך ממה ששילמת עבור הטלוויזיה במקור. ככל שמודל טלוויזיה מסוים ישן יותר, כך הוא יהיה זול יותר.

חלק 3 מתוך 3: סיום העסקה

 1. 1
  היו מוכנים לנהל משא ומתן על המחיר עם הקונה. בחר במחיר הנמוך ביותר שתקבל עבור הטלוויזיה שלך. בדרך זו, אם מישהו שואל אם אתה מוכן למכור אותו בזול יותר, אתה יכול להגיד לו מחיר בטווח זה לקבל. אם קונה מבקש מחיר נמוך יותר, אתה עדיין יכול לנסות לבקש ממנו יותר כסף, במיוחד אם זה עתה רשמת את הטלוויזיה או שהיא נמוכה מהמינימום שלך.
  • לדוגמא, אם אתה מבקש 120 € עבור הטלוויזיה שלך, אתה יכול לקבל כל דבר הנמוך מ- 100 €.
  • אל תפרט את הטלוויזיה במחיר הנמוך ביותר שאתה יכול, אחרת קונים ינסו לבקש פחות.
 2. 2
  בקש מזומן רק עבור העסקה. היו מקדימים ובקשו תשלום במזומן כדי שלא תרמאו את הקונה. דאג שיהיה לך מספיק מזומנים במקרה שתצטרך לבצע עבורם שינוי.
  • אל תיקח צ'קים אישיים או הזמנות כסף לטלוויזיה שלך מכיוון שהם עלולים להוות הונאות.
  • אתה יכול גם לקחת תשלומים דיגיטליים באמצעות אפליקציות כמו Venmo או Paypal מכיוון שתקבל את הכספים באופן מיידי.
 3. 3
  תן לקונה לראות לנסות את הטלוויזיה כדי לוודא שהיא עובדת. אם הקונה מעוניין בטלוויזיה שלך, בדוק אם הוא רוצה לבוא לבדוק אותה לפני שהם אוספים אותה ומשלמים עליה. שמור על הטלוויזיה מחוברת לחשמל, כך שהקונה יוכל להסתכל בתמונה ולראות כיצד היא עובדת. אם הם מרוצים מכך, בקשו מהם לשלם על כך להשלמת המכירה.
  • היה איתך אדם אחר כשהקונה יבוא כדי שלא תצטרך להיות לבד איתו.

  טיפ: הזמן את האדם רק להסתכל בטלוויזיה אם אתה מרגיש בנוח לעשות זאת. אחרת, אתה יכול לבקש להיפגש במקום ציבורי, אך הם לא יוכלו לבדוק את הטלוויזיה.

טיפים

 • אם אתה לא יכול למכור את טלביזיה, אתה יכול גם למחזר אותו בכול חנות אלקטרוניקה מקומית.

אזהרות

 • לעולם אל תקבל צ'קים או תשלומים דיגיטליים כשאתה מוכר את הטלוויזיה שלך כדי שלא תרמה אותך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail