איך למכור פסנתר באינטרנט?

אם אתה רוצה למכור את הפסנתר שלך
אם אתה רוצה למכור את הפסנתר שלך, אתה צריך להציע אותו במחיר שמישהו ישלם עבורו.

מכירת פסנתר משומש יכולה להיות מאמץ קשה. הרחבת השוק שלך לאינטרנט מגדילה את הסיכויים שלך לבצע מכירה מוצלחת, אך למרות זאת, יש לשקול כמה דברים הנוגעים לאן למכור את הפסנתר וכיצד לבצע צליל יעיל.

שיטה 1 מתוך 2: היכן למכור את הפסנתר

 1. 1
  היכנסו לאתר המתמחה במכירת כלי נגינה. יש מספר נכבד של אתרים כאלה, ורבים מהם אף מתמחים במכירת פסנתרים. לרוב, יהיה תשלום עבור פרסום מודעה או ביצוע בהצלחה של מכירה. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה תשלום עבור שניהם. בדוק את המוניטין והדרישות של אתרים שונים וקבע איזה יציע לך את היתרון הגדול ביותר בעלות הנמוכה ביותר.
  • החיסרון של אתרים אלה מגיע בצורה של תחרות מוגברת. כאשר כל כך הרבה אנשים מפרסמים את הפסנתרים המשומשים שלהם במקום אחד, יהיה קשה יותר להבליט את הפסנתר שלך. מהפך, עם זאת, כל מי שמבקר באתר בהחלט מעוניין לקנות פסנתר, כך שאתה יכול להיות בטוח למדי שהמודעה שלך מגיעה לקהל הנכון.
 2. 2
  פרסם בבלוגים ובפורומים של מוזיקה. לא כל קהילת בלוגים או לוח הודעות יאפשרו לך לפרסם, לכן הקפד לבדוק את המדיניות בנושא פרסומות לפני שתפרסם את שלך.
  • בחלק מהלוחות להודעות מוסיקה ופסנתר יש פורום מיוחד שהוקצה לפרסומות או שיאפשר לכם ליצור פרסומת בחתימתכם, במיוחד בפורומים המוקדשים לשיעורי מוסיקה וכלים.
  • אם בעבר היה ידוע שבלוג מוסיקה שאתה עוקב אחר מזכיר מכירות מכשירים, פנה לבעל הבלוג ושאל לגבי פרסום הפסנתר שלך שם. לא פשוט לפרסם על כך בתגובות אלא אם הבלוג נותן לך הרשאה לעשות זאת באופן ספציפי. אחרת, טיוח הפרסומת שלך במרחב האינטרנט של מישהו אחר הוא גס רוח ואולי אפילו יאסר אותך מהבלוג.
  שיטה 1 מתוך 2: היכן למכור את הפסנתר
  שיטה 1 מתוך 2: היכן למכור את הפסנתר.
 3. 3
  פרסם מודעה באתר מודעות חינם באינטרנט. אתרים אלה מתמחים במכירת מוצרים משומשים. יתרה מכך, אם תבחר באתר מודעות מסווגות המאפשר לך לפרסם באזור המקומי שלך, תהיה לך יותר מרחב יכולת לגבי אופן משלוח או העברת הפסנתר ממה שהיית עושה אם מכרת את הפסנתר ללקוח בצד השני של המדינה. לכל קהילת מודעות מסווגים יש חוקים משלה לגבי הצבת מודעות, לכן דאג לבדוק אותם לפני שתנסה למכור שם את הפסנתר שלך.
 4. 4
  למכור את הפסנתר באתר מכירות פומביות מקוונות. אתרי מכירות פומביות מקוונות הם מהמשאבים המקוונים הוותיקים ביותר למכירת מוצרים משומשים, והם גם נותרים כמה מהאתרים הנפוצים ביותר כיום. לרוב, אתה יכול לקבוע מחיר שבו הקונה יוכל לרכוש את הפסנתר באופן שטוח או שאתה יכול לאפשר למשתמשים להציע הצעות על הפסנתר.
 5. 5
  ציינו זאת בבלוג האישי שלכם. הקמת בלוג לצורך מכירת הפסנתר שלך היא ככל הנראה לא השימוש הטוב ביותר במשאבים, אלא אם כן אתה מתכנן למכור תכופות כלי נגינה דרכו. אם כבר יש לך בלוג, ובעצם יש לך אנשים שעוקבים אחריו, אזכור שיש לך פסנתר למכירה יכול להיות דרך טובה להפיץ את הבשורה. זה יכול להיות יעיל עוד יותר אם יש לך בלוג שקשור למוזיקה, אך הבלוג שלך לא בהכרח צריך לעסוק במוזיקה כדי שתפרסם בו.
לכן דאג לבדוק אותם לפני שתנסה למכור שם את הפסנתר שלך
לכל קהילת מודעות מסווגים יש חוקים משלה לגבי הצבת מודעות, לכן דאג לבדוק אותם לפני שתנסה למכור שם את הפסנתר שלך.

שיטה 2 מתוך 2: התנדנדות לפסנתר שלך

 1. 1
  יש ציפיות סבירות לגבי מחיר. פסנתר שווה רק כמו שמישהו מוכן לקנות אותו. אם אתה רוצה למכור את הפסנתר שלך, אתה צריך להציע אותו במחיר שמישהו ישלם עבורו. בסיס המחיר שלך על חוות דעת מומחים וכן על מחקר שוק משלך. כמו כן, הבינו שיש שם רבים אחרים שמנסים למכור ואף למסור את הפסנתרים המשומשים שלהם.
  • תעריך את הפסנתר שלך. הערכה מקצועית תודיע לכם כמה שווה הפסנתר בהתבסס על יצר ותנאי. הערכת שווי מקצועית תיתן תוקף גם למודעת המכירה שלך, מכיוון שקונים פוטנציאליים יידעו שמישהו מלבדך התייחס לערך הפסנתר.
  • גלה לאילו פסנתרים אחרים מאותו יצרן ואיכות הולכים. גם אם השמאי שלך אומר לך שהפסנתר שלך שווה סכום גדול, אם יש תריסר אחרים כמוך שעוברים סכום קטן בהרבה, תצטרך להתאים את המחיר בהתאם כדי להיות תחרותי עם המחירים שקבע האחר. מוכרים.
 2. 2
  היו כנים. שקר ללקוח או הטעייתו לא יזכה בכם טובה ויגרום רק ללקוח אומלל שידרוש את כספו בחזרה. תלוי איך מכרתם את הפסנתר שלכם, האתר שעברתם עשוי לחשוב שגם ללקוח הזכות לעשות זאת. אם לפסנתר יש את הבעיות שלו, היה ראשוני לגביו. גם אם הוא במצב עבודה נהדר אך יש לו רגל פגועה בה הכלב שלך לעס אותה או שילדך גירד את זה, תהיה כנה ויידע את הלקוחות הפוטנציאליים שלך. לפסנתר שנפגע קשה עלול לקחת מכירת זמן, אך אם אתה כן ביחס לפסנתר שנפגע באורח קל, הקונה עשוי לקחת זאת כאינדיקציה למהימנות, ובכך להרגיש בנוח ברעיון הרכישה ממך.
 3. 3
  תהיה ספציפי. זהה את יצרן הפסנתר ואת שנת הכנתו. אמנם מחיר הפסנתרים לעיתים נדירות משתנה בגלל הזמן, אך גיל הפסנתר, במיוחד בשיתוף עם היצרן, עדיין יכול לחשוף מידע על אופן יצירת הפסנתר. שתף גם כל מידע שיש לך על ההיסטוריה של הפסנתר יחד עם תיאור מפורט של מצבו ומראהו.
  אם בעבר היה ידוע שבלוג מוסיקה שאתה עוקב אחר מזכיר מכירות מכשירים
  אם בעבר היה ידוע שבלוג מוסיקה שאתה עוקב אחר מזכיר מכירות מכשירים, פנה לבעל הבלוג ושאל לגבי פרסום הפסנתר שלך שם.
 4. 4
  צלם תמונות ווידאו. תמונה שווה אלף מילים. ייתכן שתצטרך לשלם כמה דולרים נוספים כדי לפרסם תמונה אם אתה מוכר את הפסנתר שלך דרך אתר אחר, אך הכסף הנוסף יכול להיות שווה את זה מכיוון שרוב הקונים נוטים להעדיף לרכוש מוצר שהם יכולים לראות במו עיניהם. אם אתה מוכר את הפסנתר דרך הבלוג שלך, זה יכול להיות מועיל עוד יותר לקבל סרטון המדגים עד כמה הפסנתר מנגן, ומאפשר לקונים פוטנציאליים לראות ולשמוע את איכותו.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail