איך למשוך אנשים כמוכרים?

להלן מספר צעדים פשוטים שתוכל לנקוט כדי למשוך אנשים כמוכרים
להלן מספר צעדים פשוטים שתוכל לנקוט כדי למשוך אנשים כמוכרים, כל מה שאתה מוכר, בכל מקום שאתה מוכר.

אין ספק שלהיות מוכר הוגן ולמשוך לקוחות זו אמנות! רוב המוכרים מבולבלים מכך מכיוון שהם לא יודעים איך למשוך אנשים אליהם ולמוצרים שלהם מבלי לגרום להם לפחד! להלן מספר צעדים פשוטים שתוכל לנקוט כדי למשוך אנשים כמוכרים, כל מה שאתה מוכר, בכל מקום שאתה מוכר.

חלק 1 מתוך 3: טיפוח מראה טוב

 1. 1
  התלבש היטב. המראה שלך הוא הדבר הראשון שלקוח רואה. הראה את חשיבותך הגבוהה בכך שאתה לבוש היטב. נסו ללבוש חליפות או מדים רשמיים. זה יעביר את עמדתך לאחרים.
 2. 2
  היה מנומס. להיות מנומס הוא אחד הדברים שלקוח מבחין בהם לראשונה. חיוכים יפים, מחמאות מתאימות וקבלת פנים טובה יכולים למשוך לקוחות בקלות ובטבעיות. אם יש לך כמה לקוחות ידידותיים, אמור להם שהם נראים נהדר היום. דאגו לקבל את פני כולם וכשהם עוזבים, נאחל להם יום נהדר.
 3. 3
  להיות פעיל ו אנרגטי. נדרש לעבוד קשה ולהספיק מספיק אנרגיה כדי שהלקוח ימשך ממה שאתה עושה כמוכר טוב. האנרגיה החיובית שלך תגרום להם לרצות לחזור אליך שוב.
  • זהירות: אין פירוש הדבר להתעלם מלקוחות על ידי פעולה עסוקים.
 4. 4
  תהיה דייקן. יש לציין את זמן הפתיחה והסגירה שלך. אם לא, תאבד לקוחות. אתה יכול לשים הודעה על דלת המקום שאתה מוכר בו עם זמני הפתיחה והסגירה הרשומים.
  כדי למשוך אנשים כמוכרים ולהצליח למכור
  כדי למשוך אנשים כמוכרים ולהצליח למכור, עדיף להתחיל מעסקאות קטנות יותר.
 5. 5
  הישאר במקום העבודה שלך בזמני העבודה. זה חיוני להיות במקום העבודה שלך כאשר הגיע הזמן לעבוד וזה יראה את האופי האחראי שלך. זכור שלקוחות יתעניינו בקלות אם אינך שם כאשר הם זקוקים לך.
 6. 6
  להיות נגיש. חשוב שלקוחות יידעו שאתה תמיד שם והם יכולים ליצור איתך קשר בקלות. כתוב את מספר הטלפון ואת הדוא"ל שלך לצד הלוגו שלך. נסו ליצור אתר או דף מעודכן ברשתות החברתיות. בדרך זו, לקוחות פוטנציאליים בטח יסמכו עליכם יותר.

חלק 2 מתוך 3: הימנעות מהתנהגויות מקוממות

 1. 1
  הפסיקו למכור כדי להגדיל את המכירה! כשאנשים מרגישים שאתה באמת מנסה למכור להם משהו, הם מיד יגיבו ויברחו! הפסיקו להתמקד בכסף שתקבלו, ובמקום זאת, התמקדו בעזרה ללקוח.
 2. 2
  היה רגוע כדי להגביר את מהירות המכירה. ככל שתנסה לסגור עסקה יותר, כך הלקוח יתנגד יותר וכמובן שהוא לא יכול לסמוך עליך כמוכר הוגן. תהליך המכירה צריך להתקדם שלב אחר שלב.
 3. 3
  צבר את אמון הלקוח על ידי מתן רעיונות ספציפיים. לדוגמה, אם אתה מוכר מוצרי שיער, תן ללקוחותיך רעיונות ספציפיים לגבי השיער שלהם ומה האפשרויות הטובות ביותר עבורם. כאשר הלקוחות שלך מאמינים שהמטרה שלך היא לעזור להם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר, הם יסמכו על המוצרים שלך ביתר קלות.
  • זכרו שזה רעיון טוב להמליץ על אפשרויות טובות יותר ללקוחות, אך אל תכריחו אותם. לפעמים, עדיף לתת ללקוחות להחליט בעצמם ולא לאלץ אותם לקנות מוצרי קצה גבוהים יותר. כנראה שיש להם סיבות משלהם לא לקנות את מה שאתה מציע והסיבה שלהם היא למעשה לא עניינו של המוכר.
  • אל תדבר הרבה כשאתה מנחה. לעתים קרובות אתה עלול להיתקל בכמה לקוחות שרק מעדיפים לקנות וללכת או להישאר לבד לבחון את האפשרויות ולבחור בהן. לא כולם אוהבים להיות מודרכים. הבעת הרעיונות והחוויות שלך שונה מנסיון לשנות את רעיונות הלקוח על ידי כפייה או דיבורים כמו אדם ארוך רוח.
 4. 4
  הקטין את האפשרויות כדי להקל. לקוחות עשויים לעזוב אם הם לא יכולים לקבל החלטה כתוצאה מרוב אפשרויות בחירה. אז שקול שיש כמה אפשרויות אך יעילות כדי שהלקוחות יוכלו לבחור בקלות את המתאימה ביותר.
  מחמאות מתאימות וקבלת פנים טובה יכולים למשוך לקוחות בקלות ובטבעיות
  חיוכים יפים, מחמאות מתאימות וקבלת פנים טובה יכולים למשוך לקוחות בקלות ובטבעיות.
 5. 5
  אל תציג את כל היכולות שלך בבת אחת. זה רעיון טוב יותר לחכות ללקוחות שישאלו במקום להציג את כל מה שיש לך באופן מיידי. זה מקטין סיכונים ומצבים מסובכים.
 6. 6
  ערכו מצגת מספקת. אנשים רבים מאמינים כי מצגת היא החלק החיוני ביותר במכירה, ויכולה להיות הקשה ביותר. יכול להיות שיש לך את המוצר הטוב ביותר אי פעם, אך כל עוד לא תציג אותו גם לא תהיה הצלחה. כדי לקבל מצגת מקובלת, שקול על היתרונות של המוצר ואיך זה מועיל ללקוח. התמקדו בעובדות שהוכחו ולא בפרספקטיבה שלכם. טוב לשתף את חוויותיך לאחר שמסרת את המידע העיקרי, אך רק אם הלקוח נראה פתוח לכך.

חלק 3 מתוך 3: למידה והשחזה של כישוריכם

 1. 1
  למד מההחלטות השגויות שלך כדי להאיץ את התקדמות הלמידה! לטעות זה חלק ממכירה! למעשה, אין כישלון, אך מה שאנו מכנים "כישלון" הוא סיכוי ללמוד ולהתפתח. זכרו שיהיו לקוחות שתאבדו אבל מה שזה נראה כמו הפסד, יכול לעזור לכם להיות טובים יותר.
 2. 2
  קבל ביקורת. לקוחות יאהבו לקנות ממך אם תקבל בכבוד את הביקורת שלהם ותעשה את העסק שלך לטוב יותר על ידי שיקול ושילוב דעותיהם. לדוגמא, אם לקוח אומר לך שעדיף להגדיל את מספר ה- X מוצרים, קבל את דעתו ונסה לשלב את הצעתו. יתכן שתראה תוצאה מדהימה לאחר זמן מה.
 3. 3
  התחל מפחות וסיים יותר! אין לך חמדנות לעסקאות גדולות. כדי למשוך אנשים כמוכרים ולהצליח למכור, עדיף להתחיל מעסקאות קטנות יותר. אתה יכול בקלות לגמור עם טוב יותר אם אתה מקיים כלל זה.
  זה נדרש לעבוד קשה ולהספיק מספיק אנרגיה כדי שהלקוח ימשך ממה שאתה עושה כמוכר טוב
  זה נדרש לעבוד קשה ולהספיק מספיק אנרגיה כדי שהלקוח ימשך ממה שאתה עושה כמוכר טוב.
 4. 4
  שפר את הידע שלך. נסה לשפר את הידע שלך לגבי מה שאתה מוכר על ידי ביצוע מחקר. כאשר אתה בקיא מאוד במוצר מסוים, לקוחות יתפסו בקלות את המוצר שלך. זה גם יקטין את הסיכונים וכנראה שלא תתקל בשאלות שאתה לא יכול לענות עליהן בקיאות.
 5. 5
  בקש ממוכרים מקצועיים להביע את דעתם הטובה עליך וכלפי החנות שלך. אל תחכה רק שמישהו ייתן לך חוות דעת; חפש את זה ואל תרגיש בושה בקשר לזה. האנשים המצליחים ביותר הם לפעמים אלה שביקשו הכי הרבה.

טיפים

 • אם נתקלת בשאלה שאינך יודע את התשובה, אל תאבד את הביטחון. במקום זאת, הישאר רגוע ובקש מהם בכבוד לחכות שתמצא את התשובה. אתה יכול לחפש בקלות באינטרנט או להתקשר למומחה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לשלם חשבונות חודשיים בזמן?
 2. איך לארגן קופונים?
 3. איך משיגים קופונים?
 4. איך להתחיל קופונים?
 5. כיצד להשיג קופונים של JCPenney?
 6. כיצד למצוא קופונים לקניות באינטרנט?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail