איך להרוויח כסף על ידי מכירת מוצרים לאנשים אחרים?

כדי להרוויח כסף למכור מוצרים של אחרים, שקול לעשות שיווק שותפים אם כבר יש לך בלוג או אתר פופולרי. בשיווק שותפים תוכלו פשוט לפרסם מוצרים של אחרים בבלוג או באתר ולקבל אחוז קטן מהרווח. אם אין לך בלוג או אתר אינטרנט, או אם אתה מעוניין להרוויח יותר כסף, בדוק מכירות ישירות או הזדמנויות שיווק מרובות רמות, שם תמכור מוצרים של אנשים אחרים ישירות ללקוחות. לטיפים כיצד לבחור מוצר או חברה טובים, המשך לקרוא!

כדי להרוויח כסף למכור מוצרים של אחרים
כדי להרוויח כסף למכור מוצרים של אחרים, שקול לעשות שיווק שותפים אם כבר יש לך בלוג או אתר פופולרי.

מכירת מוצרים מהבית יכולה להיות דרך נהדרת להרוויח הכנסה נוספת מבלי להתחייב לשעות קפדניות של העסקה מסורתית. אם אתה רוצה לעבוד על לוח זמנים גמיש, לקבל עצמאות ואוטונומיה בעבודה שלך ולקבל תשלום על סמך מידת ההצלחה שלך, אז מכירת מוצרים עשויה להיות הזדמנות עבודה טובה עבורך.

חלק 1 מתוך 3: בחירת מוצר או חברה

 1. 1
  החלט בין שיווק שותפים למכירות ישירות. שיווק שותפים הוא למעשה מכירה באמצעות פרסום מבלי שהמוצר יהיה בידך. מכירה ישירה, המכונה גם MLM (Multi-Level Marketing), כוללת להיות סוכן או קבלן עבור מוצר מסוים ומכירתו עבור החברה.
  • שיווק שותפים הוא הטוב ביותר אם אתה עושה זאת בשיתוף עם עסק או תחביב אחר והוא בעיקר גישה פרסומית. לדוגמה, אם אתה כותב בלוג פופולרי על הורות, כדאי לך לבדוק שיווק שותפים למוצרים הקשורים לתינוק או לילדים.
  • מכירה ישירה היא הטובה ביותר אם יש לך ביטחון וניסיון להצליח במכירות. זה דורש סוג מסוים של אישיות שלא לכולם.
  • שיווק שותפים כולל בדרך כלל קבלת אחוז קטן יותר מרווח המכירות מאשר מכירות ישירות (MLM), אך עשוי לדרוש פחות עבודה מצידך; עדיף לחקור את הפרטים של כל אחד מהם לפני שתחליט באיזה מודל עסקי לבחור.
 2. 2
  בחר חברה מכובדת. חקר את החברה או המוצר שאתה מתכנן לייצג לפני שתתחיל לעבוד איתם. ודא שאחרים זכו להצלחה בעבודה עם החברות, ושהם נדרשים לקבל פיצויים.
  • חפש ביקורות על החברה באופן מקוון והקפד לקרוא את ההערות הספציפיות שאנשים אמרו.
  • גלה את בקרת האיכות של החברה, שירות הלקוחות ומדיניות התשלומים השותפים שלך לפני שתבחר חברה.
 3. 3
  הימנע מתוכניות פירמידות והונאות. אם חברה נראית טובה מכדי להיות אמיתית, זה יכול להיות. הקפד להימנע מתוכניות פירמידה, שהן "חברות" לא חוקיות המעודדות אותך להשקיע כסף, ואז גייס אנשים אחרים להשקיע כסף, אך בדרך כלל אין מאחוריהם מוצר ממשי. אם אינך בטוח אם משהו הוא תוכנית פירמידה, קרא את המידע הצרכני של ה- FTC כאן.
  • אם משהו אומר שזה יעזור לך "להתעשר במהירות", זה כנראה לא. חברות רבות כאלה באמת יכולות לגרום לך להפסיד כסף.
  בשיווק שותפים תוכלו פשוט לפרסם מוצרים של אחרים בבלוג או באתר ולקבל אחוז קטן מהרווח
  בשיווק שותפים תוכלו פשוט לפרסם מוצרים של אחרים בבלוג או באתר ולקבל אחוז קטן מהרווח.
 4. 4
  מצא מוצר שאתה מאמין בו. יהיה הרבה יותר קל לשווק או למכור מוצר שאתה באמת מאמין בו. היכולת לעמוד באיכות המוצר והשימושיות שלך תאפשר לך להיות בטוח יותר במכירות שלך ולהיות סמוך ובטוח כי המוצר שלך הוא משהו שאנשים באמת ירצו.
  • הקפידו לנסות מוצר בעצמכם לפני שתנסו למכור אותו. חברות רבות עשויות להציע לך מדגם, או שתמצא אדם אחר שעושה את סוג השיווק או המכירות שאתה מתכנן לעשות ולקנות ממנה מוצר.
 5. 5
  דמי מחקר ומכסות. ודא שאתה מודע לחלוטין לכל דמי ההקמה, דמי העסקה או אחוזי המכירה שהחברה שאתה עובד אצלם תיקח מהתמורה שלך.
  • חברות שיווק שותפים נחשבות אינן גובות מכם דמי הפעלה.
  • ודא שאתה מודע למכסות המכירה שלך ולכל העונש הקשור לאי עמידה במכסות שלך.
 6. 6
  בחר מוצר שלדעתך יצליח. בנוסף להאמין באיכות המוצר שלך, אתה צריך להרגיש בטוח למדי שהוא ימכור טוב. חשוב על החברים והמשפחה שלך והאם הם יתעניינו במוצר. אם אנשים שאתה מכיר לא יתעניינו, חשוב מי יהיה קהל מכירות היעד שלך והחליט אם יש צורך במוצר שלך.

חלק 2 מתוך 3: הגעה ללקוחות

 1. 1
  פנה לחברים ובני משפחה. החברים והמשפחה שלך הם התחנה הראשונה הברורה ביותר לשיווק שלך, במיוחד עבור מכירות ישירות. נסה להתקרב אליהם בלחץ נמוך אך מכירות יסודיות.
  • אולי אפילו תרצה לבקש מחבריך ומשפחתך לתת לך משוב כיצד לשפר את אסטרטגיית המכירות שלך כאשר אתה מרחיב אותה לקהל רחב יותר.
  • נזהר כשאתה מתקרב לחברים ובני משפחה קרובים; אתה לא רוצה שהם ירגישו כמו בכל פעם שהם רואים אותך, אתה מנסה להשיג את הכסף שלהם.
 2. 2
  לפתח נוכחות מקוונת. אם אין לך כבר אתר, הכין אתר. אתה צריך שיהיה לך דף אינטרנט מסודר ומקצועי המציע מידע על המוצרים שלך עם קישורים קלים להזמנה ותשלום עבור מוצרים.
  • השתמש באתרי מדיה חברתית כדי להרחיב את הרשת החברתית שלך ולמצוא בסיס לקוחות גדול יותר.
  כדאי לך לבדוק שיווק שותפים למוצרים הקשורים לתינוק או לילדים
  לדוגמה, אם אתה כותב בלוג פופולרי על הורות, כדאי לך לבדוק שיווק שותפים למוצרים הקשורים לתינוק או לילדים.
 3. 3
  לך מדלת לדלת. גם אם זה מעט מיושן, כדאי לך לעבור מדלת לדלת בשכונה שלך. אנשים שיכולים להתעלם מההודעות המקוונות שלך יתקשו יותר לומר "לא" בפניך. בנוסף, לראות את המוצר / ים האיכותיים שלך (בתקווה) באופן אישי יעזור לאנשים להרגיש בטוחים לגבי מה שאתה מוכר.
  • ודא שאתה לא מפר כל תקנות שאינן שידול.
  • להתלבש טוב ולפעול במקצועיות כדי שאנשים לא יהיו חשדניים כלפיך.
  • שיש מוצר שאנשים שמעו עליו עשוי גם לעזור לבנות אמון בקרב לקוחות פוטנציאליים.
 4. 4
  השתמש בשוק גדול. ישנם שווקים מקוונים שיאפשרו למשווקים כלולים או נציגי מכירות לפרסם ולמכור את מוצריהם.
  • ישנם יתרונות וחסרונות בשימוש בשווקים אלה; הם מגדילים מאוד את בסיס הלקוחות הפוטנציאלי שלך, אך שים לב שאולי יש לך הרבה יותר תחרות.
  • שווקים של שותפים עשויים להיות הטובים ביותר עבור מוצרים נישתיים מאוד ללא הרבה תחרות.

חלק 3 מתוך 3: שמירה על המוניטין שלך

 1. 1
  היה עקבי ובזמן. ודא שאתה מתקשר עם הלקוחות שלך מה קורה אחרי שהם מבצעים את ההזמנות שלהם, מתי ואיך יעובדו התשלומים שלהם, מתי יגיעו ההזמנות שלהם וכיצד הם בסופו של דבר יקבלו את ההזמנות שלהם. עשו כל שביכולתכם בכדי לעמוד במועדים הצפויים, אך תקשרו בצורה ברורה ותמציתית על עיכובים בלתי צפויים.
  • בשיווק שותפים ייתכן שלא תהיה לך כל אחריות לתשלומים או להזמנות, אך עליך להכיר את המערכות הקיימות עם המוצר אותו אתה משווק כדי לדעת למה אתה נותן את "חותמת האישור" שלך; אם ללקוח יש ניסיון רע עם ספק שאתה מחבר, ייתכן שהוא כבר לא סומך על ההמלצות שלך.
 2. 2
  תקשר עם הקונים שלך. אחת הדרכים החשובות ביותר בהן תוכלו לשמור על קונים מרוצים היא לתקשר איתם בצורה ברורה. הכן מערכת (כגון הודעות דוא"ל) ליידע את הלקוחות על כל שינוי ב"סטטוס "ההזמנות שלהם.
  • לדוגמה, ייתכן שתרצה להודיע ללקוחות על שינויי הסטטוס הבאים: "התשלום מעובד", "ההזמנה שבוצעה", "ההזמנה נשלחה" ו"ההזמנה מוכנה לאיסוף ".
  • אם יש אי פעם בעיה עם מוצר או הזמנה, בדרך כלל עדיף להציע החזר כספי או החלפה מיידית. שמירה על לקוחות מאושרים, שמירה על דירוגי מוכרים גבוהים ועידוד עסקים חוזרים צריכים להיות הדאגה הגדולה ביותר שלכם כמוכרים.
 3. 3
  בקש מהקונים הפניות. לאחר שיצרתם יחסי מכירה עם קבוצת ליבה של קונים, בקשו מהם להפנות אתכם לאחרים. אולי תרצה שאחד או שניים יכתבו המלצות עבורך ועבור המוצרים שאתה מייצג שיופיעו באתר שלך או בחומרי הדפסה שלך. אתה יכול גם לבקש מאנשים לארח מפגשים לא רשמיים עם חבריהם כדי לשווק את המוצרים שלך.
  אתה צריך שיהיה לך דף אינטרנט מסודר ומקצועי המציע מידע על המוצרים שלך עם קישורים קלים להזמנה ותשלום עבור
  אתה צריך שיהיה לך דף אינטרנט מסודר ומקצועי המציע מידע על המוצרים שלך עם קישורים קלים להזמנה ותשלום עבור מוצרים.
 4. 4
  לגייס מוכרים נוספים. חברות MLM מוקמות כך שאם תגייסו מוכרים אחרים, תקבלו תשלום על אחוז המכירות שלהם כמו גם על המכירות שלכם. אם המוצר או הארגון שלך עובדים ככה, כדאי להזמין כמה מהלקוחות הקבועים האמינים שלך להיות גם מוכרים.
 5. 5
  להתנהג מקצועי. פעל תמיד במקצועיות כשאתה מוכר או מפרסם את המוצר שלך, גם בזמן שאתה משליך אותו למשפחה או לחברים קרובים. זכרו שכאשר מדובר בכסף, עסקים לרוב מנצחים חברות, ועליכם להתנהג כאילו אתם עוסקים בעסקה עסקית, ולא טובה ידידותית.
 6. 6
  עודד לקוחות חוזרים. מעקב אחר לקוחות שביצעו הזמנות כדי לוודא שהם מרוצים ממוצריהם ולברר אודות צרכים נוספים. אם אתם מוכרים מוצר ש"נגמר ", (כמו שמנים אתרים או מוצרי יופי), יש לחוש כמה מהר אנשים בדרך כלל משתמשים במוצרים שלהם כדי שתוכלו לפנות אליהם רגע לפני שהם זקוקים למוצר חדש.
  • נסה להציע ללקוחות הצעות אישיות בהתבסס על רכישותיהם בעבר. גלה את תחומי העניין והעדפותיהם והציע הצעות מוצר ספציפיות המותאמות לצרכיהם.
  • נסו להיות רגישים לכל מגבלות התקציב והיו עקביים כאשר אתם מציעים מוצרים. אם לקוחה מרגישה שאתה מנסה "למכור" אותם בכדי להרוויח יותר כסף, היא עשויה להפסיק להשתמש בך לחלוטין.

טיפים

 • נסו לבנות עסקים מבלי להרחיק את החברים, המשפחה והשכנים שלכם.
 • הפנה את השיווק שלך לאנשים שאתה מכיר שיתעניינו במוצרים שלך.
 • בקש מחבר או יועץ משפטי לקרוא ניירת או הסכמים משפטיים שמגיעים עם כל MLM או קשר שיווקי.

שאלות ותשובות

 • האם יש חוק נגד שימוש ומכירה של מוצרים של מישהו?
  כן יש. אתה צריך להיות מפיץ מוסמך כדי למכור מוצרים של חברות אחרות.
 • בן כמה אני צריך להיות?
  מרבית המדינות דורשות גיל מינימום לפני שמותר לך לייצר הכנסה מפעילות מקצועית. גיל זה תלוי במדינה בה אתה גר, אך בדרך כלל הוא בין 18 ל -21, ולעתים צעיר יותר, באישור הורים.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail