איך לברר אם לאדם יש צו מעצר?

או אם אתה זקוק למידע על צו מעצר פדרלי
אם לאתר המחוז שלך אין מאגר צווי לחיפוש, או אם אתה זקוק למידע על צו מעצר פדרלי, תצטרך להתקשר ישירות לפקיד בית המשפט.

אם לך או למישהו שאתה מכיר יש צו למעצרם, אותו אדם צריך לדעת כדי שהוא או היא יוכלו לפתור את הצו לפני שייווצרו השלכות נוספות. אם יש לך צו למעצר שלך, אתה יכול להילקח במעצר בכל עת, בין אם אתה בבית, בעבודה או במהלך עצירת תנועה שגרתית. ישנן מספר דרכים לברר אם למישהו יש צו למעצרו, אם כי שיטות מסוימות מהימנות יותר מאחרות.

חלק 1 מתוך 2: חיפוש אחר צו

 1. 1
  חפש מספר תחומי שיפוט. האדם שאתה מחפש עשוי להיות מבוקש במחוז או מדינה אחרת מאשר היכן שהוא גר עכשיו. סמכויות שיפוט שונות מפעילות מאגרי צו עצמאיים, ולכן יהיה עליכם להתייעץ עם מאגר המידע בתחום השיפוט בו בוצעה העבירה. חפש מקומות שבהם האדם התגורר או ביקר לעתים קרובות.
  • עבירות פדרליות מטופלות על ידי בתי משפט מחוזיים פדרליים, השונים מבתי משפט במדינה, שכן בתי משפט ממלכתיים מטפלים בהפרות של דיני המדינה. כדי לברר אודות צו פדרלי, עליך להתקשר לפקיד בית המשפט הפדרלי. אין בסיס נתונים לצו פדרלי הניתן לחיפוש.
 2. 2
  בדוק אתרים ממשלתיים. היכנס לאתר המדינה, המחוז או העיר כדי לראות את תחום השיפוט שבו אתה חושד שניתן הוצא צו למעצרו של האדם. בדרך כלל ניתן לחפש לפי שם המשפחה והמשפחה של האדם. אתרים מסוימים מאפשרים לך גם לחפש עם מידע ספציפי נוסף, כגון כינויים, תאריך לידה או מאפיינים אחרים.
  • חפש דף חיפוש בכתובת באתר. זה עשוי להיכלל בסעיפים "משפטי" או "בריאות ובטיחות".
  • אחרת, נסה להקליד "צו מעצר" בסרגל החיפוש בדף הבית של האתר. אתה יכול גם פשוט לחפש " חיפוש צו מעצר במחוז פלסר " במנוע החיפוש המועדף עליך.
  • אם אתר המחוז שלך אינו מציע אפשרות חיפוש מקוונת, התקשר לשריף המקומי או למחלקת המשטרה לקבלת מידע על צו.
  אתה יכול גם פשוט לחפש "חיפוש צו מעצר במחוז פלסר" במנוע החיפוש המועדף עליך
  אתה יכול גם פשוט לחפש "חיפוש צו מעצר במחוז פלסר" במנוע החיפוש המועדף עליך.
 3. 3
  טלפן לפקיד בית המשפט. אם לאתר המחוז שלך אין מאגר צווי לחיפוש, או אם אתה זקוק למידע על צו מעצר פדרלי, תצטרך להתקשר ישירות לפקיד בית המשפט. הפקיד עשוי לבקש ממך את שם ותאריך הלידה של האדם שאתה רוצה לחפש. אם אתה יודע את מספר התיק, תן אותו גם לפקיד.
  • במקרים רגישים, כמו אלימות במשפחה, עבירות נעורים וענייני דיני משפחה, ייתכן שהפקיד לא יוכל לספק לך מידע רב אודות המקרה. זאת כדי להגן על פרטיותם ובטיחותם של האנשים המעורבים בתיק. עם זאת, אם הוצא צו, הפקיד עדיין יוכל למסור לך את המידע הזה, מכיוון שעניינים פליליים נמצאים בדרך כלל ברשומה הציבורית.
 4. 4
  צרו קשר עם מרכז המידע הלאומי לפשע (NCIC). ה- NCIC שומר על אינדקס גדול של מידע על משפט פלילי המשמש את אכיפת החוק הפדרלית, הממלכתית והמקומית, הכולל צווי מעצר. שעות הטלפון של NCIC הן 9: 00-17: 00, EST. המספר הוא (304) 625-2000. בקש מהמפעיל לחפש את שמך במסד הצו.
 5. 5
  סקור את רשומות בית המשפט. בבית המשפט המקומי שלך אמורים להיות מחשבים זמינים לשימוש ציבורי, בהם תוכל לחפש את פרטי הצו. בקש מהפקיד את עזרתך אם אתה זקוק לעזרה בכניסה או במציאת כלי החיפוש הנכונים במחשב.
  המשטרה יכולה לגשת למאגר צוים ולבדוק האם יש צו מעצר למעצרך
  המשטרה יכולה לגשת למאגר צוים ולבדוק האם יש צו מעצר למעצרך.
 6. 6
  נסה שירות מקוון של צד שלישי. ישנם אתרים שאינם ממשלתיים המציעים לבצע עבורכם חיפושי צו. חלקם בחינם, כמו http://gotwarrants.org/, אך רוב האחרים גובים תשלום. שירותי צד שלישי אלה הם מהירים ופשוטים, אך יתכן שהם לא מספקים לך את כל המידע שאתה מחפש. לדוגמה, הם עשויים להיות מסוגלים לאתר רשומות לגבי בעלות על נכסים או על רשומות לידה, אך מתגעגעים לעבר הפלילי של האדם. מסיבה זו, שירותי צד שלישי צריכים להיות המוצא האחרון שלך.
 7. 7
  שאלו שוטר. אם אתה חושד שאתה מבוקש על ידי המשטרה ואתה מוכן להפנות את עצמך לכך, פשוט שאל שוטר. המשטרה יכולה לגשת למאגר צוים ולבדוק אם יש צו חוב למעצרך. אם קיים צו עבורך, סביר מאוד כי הקצין ייקח אותך למעצר.

חלק 2 מתוך 2: לימוד הפרטים

 1. 1
  בדוק מתי הוצא הצו. אנשים יכולים להיות לגמרי לא מודעים לכך שיש צו מעצרם. לגלות מתי הוצא הצו הוא הצעד הראשון ללמוד את הפרטים אודות החיוב הבסיסי.
  • לעיתים קרובות יש קנסות הקשורים לאישום שהמשיכו להצטבר מאז הוציא בית המשפט את הצו. יש לרשום את כל הקנסות שנותרו יחד עם פרטי הצו האחרים. התעלמות מהמצו תאפשר רק לקנסות להמשיך לגדול.
  אם לך או למישהו שאתה מכיר יש צו למעצרו
  אם לך או למישהו שאתה מכיר יש צו למעצרו, אותו אדם צריך לדעת כדי שהוא או היא יוכלו לפתור את הצו לפני שייווצרו השלכות נוספות.
 2. 2
  למד על האישומים. המבוקש יצטרך לדעת את שם האישום ופרטי האישום נגדו, תאריך העבירה וסוג התיק (עניין כזה של עבירה, עבירה או כרטיס תנועה). המבוקש יזדקק לפרטים אלה על מנת להכין תגובה, ויש לשקול להיפגש עם עורך דין אם האישומים חמורים.
  • במקרים מסוימים, המבוקש יכול לשלם קנס מרצונו כדי להימנע מעצרו.
 3. 3
  רשמו את סכום הערבות. סכומי ערבות גבוהים יותר ניתנים בדרך כלל במקרים חמורים יותר. סכום הערובה הוא סכום הכסף שהמבוקש יצטרך לשלם כדי לצאת מהכלא בזמן שהוא ממתין למשפט. אם קיים צו על שמך, הביא את סכום הערבות איתך, או מישהו שיכול להפקיד בערבון עבורך, כאשר אתה מסגיר את עצמך.

אזהרות

 • מאמר זה נועד כמידע משפטי ואינו מספק ייעוץ משפטי. אם אתה זקוק לייעוץ משפטי, פנה לעורך דין מורשה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail