איך לשרוד בכלא הפדרלי?

לשרוד בכלא הפדרלי יכול להיות מפחיד, אבל אם אתה מכבד את חבריך לאסירים ונשאר מודע לסביבתיך, הזמן שלך בפנים יהיה הרבה יותר חלק. זה אולי מפתה להצטרף לחבורת כלא לצורך הגנה, אך עליכם להימנע מכך, מכיוון שכנופיות יחבאו אתכם בקלות לביצוע פשעים, מה שיוביל לעונש ארוך יותר אם תיתפסו. אל תסמוך על אף אחד, גם אם הוא נחמד אליך ויעזור לך, מכיוון שאנשים רבים ינצלו אותך בהזדמנות המוקדמת ביותר. זה בסדר לנהל יחסים שטחיים עם אנשים, אבל תמיד תחשוב לפני שאתה מדבר כדי שלא להעליב מישהו בטעות. עליכם לכבד גם את המרחב והרכוש האישי של אנשים, ואל תתנו לאף אחד לזלזל בכבוד שלכם, מה שיגרום לכם להיראות חלשים. גם אם מישהו פוגע בך או גונב ממך, אל תעשהלעולם לא תגיד לסוהרים, מכיוון שאף אחד לא יסמוך עליך לאחר מכן. לקבלת טיפים נוספים, כולל איך לבדר את עצמך בכלא הפדרלי, המשך לקרוא.

אם אתה רוצה לדעת כיצד להתכונן לכלא הפדרלי ולשרוד בסביבתך החדשה
אם אתה רוצה לדעת כיצד להתכונן לכלא הפדרלי ולשרוד בסביבתך החדשה, פשוט בצע את הצעדים הבאים.

אם נידון למאסר פדרלי, תהפוך לנחלת לשכת בתי הסוהר (הידועה בכינויו BOP). אם נגזר עליכם עונש פדרלי, סביר להניח שתבלו כמה שנים מאחורי סורג ובריח; אבל אם אתה יודע למה לצפות מייד, החיים שלך בכלא יהיו הרבה יותר קלים. אם אתה רוצה לדעת כיצד להתכונן לכלא הפדרלי ולשרוד בסביבתך החדשה, פשוט בצע את הצעדים הבאים.

חלק 1 מתוך 2: התכוננות לכלא

 1. 1
  נושך את הלשון שלך. אם השופט לא יאפשר לך למסור את עצמך לבית הכלא בו הוגדרת, תועבר לשירות המרשלים האמריקני. אל תדבר עם מרשל ואל תתן להם לשמוע שיחה על המקרה שלך, או כל דבר אחר לצורך העניין. שום דבר שאתה יכול להגיד לא ישפר את המצב וזה עלול אפילו להחמיר את המצב: זה שכבר הורשעת לא אומר שאי אפשר להאשים אותך במשהו אחר.
  • אל תשכח לעולם שכל דבר שאתה אומר יכול להפוך לראיה שניתן להשתמש נגדך; סגור את הפה ככל האפשר.
 2. 2
  הקפד לנצל כל טיפול רפואי מחוץ לכלא אם יש לך מספיק זמן. הבחירה ואיכות הטיפול טובות משמעותית מחוץ לכלא. טיפולים מסוימים שאתה מקבל כמובנים מאליהם עשויים שלא להיות זמינים בכלא, או שהם לא יהיו טובים כמעט כל כך. אחרי הכל, אם אתה בבית סוהר ואינך אוהב את רופא השיניים בכלא, לאן עוד אתה הולך לפתור את השיניים? לכן, אם יש זמן לעשות זאת, שקול לבצע בדיקת שיניים לפני שתמסור את עצמך וקבל תיקון כל דבר חשוב.
  • כמו כן, אם אתה מרכיב משקפיים ייתכן שתרצה לעבור בדיקת עיניים ולקבל עדשות חדשות אם אתה זקוק להן. כמו בטיפול בשיניים, יש לך מבחר טוב יותר של עדשות ומסגרות מחוץ לכלא.
  • אם יש לך מזל שיש לך קצת זמן לפני הכלא, היכנס לבדיקה או טפל בבעיות רפואיות בהן אתה נתקל. למרות שתקבל טיפול רפואי בכלא, עדיף לקבל טיפול רפואי לפני שאתה ננעל.
 3. 3
  בשורה של חומר קריאה. מרבית בתי הכלא הפדרליים מאפשרים שליחת כתבי עת וספרים לאסירים בתנאי שהם נשלחים ישירות מהמו"ל או מקמעונאי כמו אמזון. אם אתה מסיר את עצמך ואתה יודע באיזה בית כלא אתה הולך להיות, שקול לקחת מנוי למגזינים / כתבי עת או להזמין כמה ספרים לקריאה מאמזון. עשו זאת יומיים לפני שתמסרו את עצמכם.
  • לחלופין, תן לחבריך ולמשפחתך רשימת קניות של ספרים / כתבי עת ותן להם לדאוג להזמנת דברים. אין גישה לאינטרנט בבתי כלא, אז בחר את הבחירות שלך לפני שאתה נכנס לכלא.
  • אף על פי שבחירת חומר קריאה עשויה להיות הדבר האחרון שעומד בראשך לפני שתתחיל את זמנך בכלא הפדרלי, היערכות לחומר קריאה (ברגע שתאפשר לך לקבל את זה) יכולה לעזור לך להרגיש פחות בודדה ומתנחמת יותר כאשר אתה מתחיל משפט.
 4. 4
  שמור על המשמר אם אתה נשלח למתקן אחזקה או למחנה כלא. אם תועבר למעצר לכלא, אתה עלול להישלח למתקן אחזקה. המתקן שאליו אתה נשלח עשוי להיקבע אם אתה מיועד לכלא נמוך, בינוני או ברמה גבוהה. חלק מתנאי המחיה במתקנים אלה אינם אידיאליים, כמו למשל לשים בתא של שני אנשים יחד עם עד שלושה אסירים אחרים במשך 23 שעות ביום, לאפשר לנו לנסוע באזור סגור למשך שעה ורק להיות מותר להתקלח חמש דקות פעמיים בשבוע.
  • לכל מתקן יש חוקים משלו, רק להיות מוכנים לתנאים הקיצוניים שאתה עלול להתמודד איתם.
  • היה זהיר במיוחד במהלך תקופה זו. אתה תהיה עם אנשים אחרים שנמצאים במצב של חוסר וודאות וסביר יותר שהם יהיו תנודתיים ממה שהם יהיו ברגע שהם יסתדרו בשגרת הכלא.
 5. 5
  למדו את הכללים. נסה לברר כמה שיותר אודות אופן הפעולה של המערכת בכלא בו תגור. אם יש ספר כללים רשמי לכלא, קרא אותו. אתה יכול להיענש על שבירת כלל שלא ידעת שקיים. הפרת הכללים לא רק תחמיר כוח אדם, אלא גם אסירים. זה מקשה על החיים את כולם. אי ידיעת הכללים אינה הגנה. מידע הוא כוח.
  תהפוך לנחלת לשכת בתי הסוהר (הידועה בכינויו BOP)
  אם נידון למאסר פדרלי, תהפוך לנחלת לשכת בתי הסוהר (הידועה בכינויו BOP).
 6. 6
  הביאו את סכום הכסף המרבי המותר לכם עמכם לכלא. יתכן שתאפשר סכום כסף מסוים (עד 370 אירו). כסף זה ישמש לקניית אספקה שאולי תזדקקו לה בזמן שנכלאו. זה נקרא לשים "כסף על הספרים שלך." תזדקק לכסף עבור אספקה כגון חותמות, מעטפות, חטיפים וגם ציוד היגיינה.
  • אין צורך במזומן; למעשה, הוא יוחרם. עדיף להיכנס להזמנת שירות דואר אמריקני מכיוון שהם מקובלים בכל בתי הכלא (הפדרליים והמדינתיים).
  • בנוסף, אל תודיע לאף אחד שיש לך כסף. העמיד פנים שאתה מסכן וחסר פרוטה. בדרך זו אין סכנה שאסירים אחרים ינסו לסחוט ממך כסף.

חלק 2 מתוך 2: שורדים בכלא

 1. 1
  אל תסמוך על אף אחד. זה נוגע לשומרים, פקידי בתי כלא אחרים והאדם שנמצא בתא הסמוך. אם מישהו נחמד אליך, שאל את עצמך, "מה יש לו או לה?" כמעט תמיד יש להם מניע נסתר שאתה לא יודע עליו. בכלא שום דבר אינו בחינם; למשל, אם מישהו נותן לך או משאיל לך משהו, כנראה שתצטרך להחזיר אותו בשיעור ריבית נכבד. אם אינך יכול לשלם, הם עשויים לדרוש טובה שתוכל להכניס אותך לצרות גדולות, כגון הסתרת סחורה בתא שלך.
 2. 2
  הסתיר את הרגשות שלך. אם אתה רוצה להיראות קשוח, אל לא להראות פחד, כעס, אושר, או כאב. הרגשות הם האויב הגרוע ביותר שלך מכיוון שהם מגלים את חולשותיך. גם האסירים וגם הסוהרים טורפים חולשה. אל תתן להם את האפשרות לעשות זאת. אם מישהו יכול להבין מה מכעיס אותך, הוא יכול להשתמש בידע הזה כדי לתפעל אותך. באותו אופן, אם מישהו יודע מה משמח אותך, הוא יכול לנסות להרוס לך את זה. ומכיוון שהם סביבך 20,57, יש להם הזדמנויות בלתי מוגבלות לבדוק את כישוריהם המניפולטיביים.
 3. 3
  השתמש בחברים שלך לתא. אל תהיה ידידותי יתר על המידה עם חבריך לתא, אך שאל כמה שאלות. ייתכן שחלקם שהו בכלא בעבר ויוכלו לספק לך מידע על הכלא אליו אתה נשלח וכן על המערכת עצמה. יהיה עליך לשפוט בעצמך אם להאמין למידע כלשהו. השתמש בשכל הישר ונסה להבין אם לאותו אדם יש סיבה לשקר או להטעות אותך. אסירים מסוימים ינסו להפחיד אסירים חדשים או להטעות אותם בכיף. הזהר.
 4. 4
  בחר את מילותיך בקפידה. כל מה שתגידו לשומרים או לאסירים, לא משנה כמה אתם חושבים שהוא חף מפשע, יכול לשמש לפגוע בכם, לתמרן אתכם או להוציא אותו מהקשרו. הימנע מדיון בנושאי שיחה מסוכנים. אחרת, זה יכול בקלות לגרום לך לצרות. נושאים ברורים להימנע מהם הם דת, פוליטיקה, נושאי גזע, או הרגשות האישיים שלך כלפי מישהו או משפחתו וחבריו.
  • חלק מהאסירים שתיתקל בהם עשויים להיות במצב רוח קצר או שהם חולי נפש, בעלי אינטליגנציה נמוכה, או פשוט רעים. לאסירים כאלה אין אזהרה על מצחם - הם נראים כמו בחורים רגילים.
  • אתה יכול בקלות להיות לא מובן או לציטוט מוטעה במכוון על ידי מישהו שמנסה לעורר צרות. מה שמתחיל כוויכוח קטנוני סביב נושא טריוויאלי יכול להפוך למישהו הנושא טינה אישית עזה כלפיך.
  • אל תהיה פרנואידי. שים לב שייתכן שדברים אינם מה שהם נראים, כמו האסיר שאומר לך שאנשים הומוסקסואליים או שחורים הם כמו כולם, ואז שואל מה אתה חושב שבאמת יכול לשנוא הומואים או אנשים שחורים - הוא רק בודק את הגישה שלך או נאנק השרשרת שלך.
 5. 5
  היו תמיד מנומסים ומכבדים את הסוהרים ועובדי הכלא האחרים. אם אתה נותן להם סיבה לשנוא אותך, הם יכולים להקשות על חייך אפילו ממה שהם כבר; אל תיתן להם מקל להכות אותך איתו. נכון שחלק מעובדי הכלא טובים יותר מאחרים, אבל למרות זאת, לעולם אל תשכח את הצד של מי הם - זה בהחלט לא שלך. אתה צריך להיכנס לראש שהצוות תמיד צודק ואתה צריך לעשות את מה שהם אומרים. גם אם אתה יודע שמשהו לא בסדר, עדיף פשוט לבצע את הצו; אם יש לך בעיה עם זה, אתה תמיד יכול לטפל בזה מאוחר יותר.
  • לדוגמא, אם אתה עובד כשרת במטבח ומנהל הצוות אומר לך לנקות שולחנות בחדר האוכל, אם כי אתה יודע שזה לא חלק מתפקידיך. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא פשוט לנקות את השולחנות, מכיוון שאתה אסיר ולא הולך לזכות בוויכוח עם איש צוות.
  • אל תעשה דבר שגורם לצוות להרגיש מאותגר או מאוים; יש להם דרכים שונות לגרום לך לשלם עבור טעות זו.
 6. 6
  אל תבהה באסירים אחרים. למרות שאתה אולי פשוט סקרן לגביהם, האדם האחר יכול לפרש זאת בצורה שגויה לחלוטין. בכלא, אם מישהו בוהה בך זה בדרך כלל אומר שהם חשים עוינות או מורת רוח כלפיך. לחלופין, בהייה היא דרך להראות עניין מיני. זה בסדר להסתכל על אנשים, אבל לא לבהות בהם; יש הבדל ברור בין מבט למבט.
  • כשאתה צועד לתא שלך, אל תבהה בתאי האסירים האחרים. זה נחשב לפגיעה בפרטיות ויכול להכניס אותך לצרות גדולות.
 7. 7
  אל תהיה חרטום. אנשים המספרים סיפורים לשומרים או לאסירים אחרים נבזים על ידי כולם ויכולים להיות מותקפים פיזית. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות בכלא הוא לראות הכל, לשמוע הכל ולא לומר כלום. לדוגמא, אם שומר שואל אותך על אירוע שבו היו מעורבים אסירים אחרים, טען כי הסתכלת לכיוון אחר ולא שמת לב או שמעת דבר. אמנם זה עשוי לעצבן את הצוות ברמה מסוימת שאתה לא מוכן להתפרע, אבל סביר להניח שהם יבינו.
  • הימנע מלראות אותך מדבר עם שומרים בצורה ידידותית, כי אסירים אחרים יכולים להניח (שלא בצדק) שאתה חרטום.
  • אל תדבר עם צוות הכלא יותר מהנדרש; למרות שזו אולי רק שיחה תמימה על מזג האוויר, אסירים אחרים לא יתפסו זאת כך.
  כי נראה שהזמן עובר מהר יותר בדרך זו
  כשאתה נכנס לכלא, נסה להתרכז במה שקורה בתוך הכלא, כי נראה שהזמן עובר מהר יותר בדרך זו.
 8. 8
  אל תבקש מהצוות לפתור את הבעיות שלך. האמת היא שלעולם אינך יכול לפנות לצוות לקבלת סיוע בנושאים שיש לך, או אם כן תהיה לך בעיה עם אסירים. אם אתה הולך לצוות עם בעיה, הדבר היחיד שהם יכולים לעשות בשבילך הוא להכניס אותך ליחידת הדיור המאובטח (SHU) כאסיר משמורת מגן, וזה יגרום לך צרות לאורך כל הכליאה שלך.
  • אם אתה מתלונן בפני הצוות, אתה תקוע בשטח הפקר בין הצוות לאסירים; אף אחד לא יעזור לך. נסו להתרגל לעובדה שיש לכם מעט מאוד זכויות אדם בכלא, ושאתם במידה רבה חסרי אונים לשנות את נסיבותיכם.
 9. 9
  בקש להיות ממוקם ביחידת הדיור המאובטח (SHU) רק בנסיבות קיצוניות. כאשר מתרחשים מאבקים בכלא, יתכן שהמשתתפים ישובצו ביחידת הפרדה או יועברו לרמה גבוהה יותר של כליאה, אך זה יוצא דופן ביותר שהם מואשמים בעבירה, במיוחד אם כל המשתתפים היו אסירים. ההגנה המשפטית שלך בכלא מוגבלת מאוד על ידי המערכת. השומרים והמנהלים לא רוצים שאף אחד יעשה גלים.
  • עובדי הכלא יענישו אותך על כך שאתה מכה גלים הרבה יותר מהר ממה שהם יבואו לעזרתך. לפעמים העונש יהיה רשמי, במקרים אחרים הוא יהיה עדין יותר, כמו "לשכוח" או "לא להציב" משהו שאתה צריך.
  • תמיד יש לך אפשרות לבקש להכניס אותך לחור להגנתך. החור לא נעים, אך הוא בטוח יחסית. אל תבקש סוג זה של הגנה אלא אם כן אתה חושש לחייך, כי אם תלך ל- SHU תבזבז 99,9% מזמנך כלוא בתוך תא.
 10. 10
  אל תצטרף לחבורת כלא. כמו העולם החיצון, יש גם כנופיות בבתי כלא; עם זאת, כנופיות הכלא נפוצות הרבה יותר ועובדות בצורה שונה מאוד. שימו לב לחברי הכנופיה, אך הימנעו מהצטרפות לחבורה; חברי הכנופיה הם חיילים, ומנהיגי הכנופיה דורשים נאמנות מוחלטת. אם תצטרף לחבורה, ייתכן שתצטווה לעשות משהו שישאיר אותך בכלא הרבה יותר; לחבר כנופיה אין ברירה, כי מלבד לצאת מהכלא, יש רק דרך אחת להפסיק כנופיית כלא בזמן הכלא: למות.
  • כל כנופיות הכלא מופרדות ראשית על ידי הגזעים אליהם הם בדרך כלל משויכים. משפחת דם / צמחים / משפחת גרילה שחורה (אפריקאית-אירופית); המאפיה המקסיקנית (מקסיקנים); MS-13 (סלבדור / הונדורס / גואטמלה / ניקרגואה); עליון לבן / נאצי (קווקזי) וכו 'יש הרבה חלוקות שונות.
 11. 11
  הראה נאמנות לגזע שלך. זה חיוני להישרדותך במערכת הכלא להראות מיד את נאמנותך לגזע שלך - אם כי זה לא אומר שאתה צריך להצטרף לחבורה כדי לעשות את זה. אם אתה איזה ילד לבן פרברי לבן בן 19 שהתחייב לעצמך כקריפט, והיית קונה את הסמים שקיבלת מכירה אצל צעירי הבית שלך בפרויקטים, זה לא אומר שתוכל להתחבר אליהם ב בית כלא. אם אתה לבן ואתה צועד בחמישות גבוהות עם האחים לפני שאתה לוחץ ידיים עם החבר'ה הלבנים, אתה הולך לשלוח קרע בכל הקהילה.
  • זה לא אומר שאתה צריך לקבל צלב קרס על המצח או "דם לחיים" מקועקע על החזה שלך. זה פשוט אומר לאיזה גזע אתה מזוהה, אתה מחפש אותם קודם ומציג את עצמך.
  • אתה מכיר תחילה את אסירי הגזע שלך. במיוחד הדמויות "החשובות" בגזע שלך. אתה יכול להיות "ידידותי" עם אנשים מגזעים אחרים לאחר מכן.
  • בכלא דואגים שחורים, מקסיקנים, צ'יקנוס, אסייתים ולבנים לשלהם. זה לא הזמן להיות עיוור צבעים.
 12. 12
  חפש אנשים מעיר הולדתך. ברוב המתקנים הפדרליים יש אסירים מכל רחבי הארץ. אתה יכול לבצע חיפוש אסירים לפני שתסגיר את עצמך. תוכל לעיין ברשימת האסירים בכלא כדי לראות אם אתה מכיר מישהו או היכן נמצאת מצבו. כשאתה מגיע למתקן המיועד שלך, עליך למצוא אסירים אחרים שהם עירך או מדינתך; אלה הם "הבנים הביתיים" שלך, והם בדרך כלל יעזרו לך בדברים שאתה זקוק להם באופן מיידי, כגון פריטי היגיינה בסיסיים ונעליים.
  • אבל היזהר מבני הבית שלך אם יש משהו לא בסדר בך או במקרה שלך, כמו אם אתה מיודע, עבריין מין, או כל דבר אחר שאסירים אסורים עליו, ובמקרה זה כנראה שבני הבית שלך יהיו אלה שיעמדו מולך על זה. זה יכול לכלול תקיפה, דקירה או כל דבר אחר שהם חושבים שמגיע לכם.
 13. 13
  כבדו את המרחב האישי של האסירים האחרים ואל תתנו להם לפלוש למקום שלכם. תיבדק, ואם תאפשר לאחרים להתקרב אליך יותר מדי לצורך נוחות, הם ימשיכו להתקרב עד שההכפפות שלך תהיה ברורה. כבוד ולעולם אל תושיט יד לצלחת של מישהו אחר באולם הבלגן לפלפל, מלח וכו 'אל תאפשר לאחרים להגיע גם לצלחת שלך, אחרת תראה כמו דחיפה.
  • רכוש אישי כמו צילומים, מכתבים ודברים אחרים חשוב מאוד כאשר מישהו נמצא בכלא. לכן, לעולם אל תשאל או השתמש במשהו השייך לאסיר אחר אלא אם כן אמר לך שזה בסדר לעשות זאת. לגעת ברכוש האישי של מישהו ללא רשותם זה לא.
 14. 14
  התרגלו לכללים החדשים. מעל לכל, זכור כי הכללים הרגילים של העולם החיצון פשוט אינם תקפים יותר. כשאתה בכלא אתה גר בכוכב אחר שבו כל מה שחשוב לך הוא לשרוד את החוויה עם כמה שפחות נזק.

טיפים

 • שמור על פרופיל נמוך ונסה להשתלב ברקע כשאתה בכלא. הישאר מתחת לרדאר של שומרים ועובדי כלא אחרים. בעיקרון, אל תפנה תשומת לב לעצמך אם תוכל להימנע מכך. זכרו שהציפורן הבולטת נכנסת פנימה. צפו ולמדו.
  אם אתה בכלא ואתה לא אוהב את רופא השיניים בכלא
  אחרי הכל, אם אתה בכלא ואתה לא אוהב את רופא השיניים בכלא, לאן עוד אתה הולך ללכת לתקן את השיניים?
 • כשאתה צריך ללכת למקלחות עם 12 עד 20 אסירים אחרים, לבש מתאגרפים.
 • זכור כי כל מה שתגיד, במיוחד בטלפון, עשוי להישמע על ידי אסירים וסוהרים. בין החברים האסירים שלך יש תקלות שמעוניינות להחליף מידע בעד טובות עם הצוות (זה מעודד על ידי אנשים כמו מנהלי תיקים). היזהר במיוחד בביקורת על אסיר אחר שכן אתה די יכול להבטיח שזה יחזור אליו.
 • אסירים שהם הומוסקסואלים נראים בדרך כלל בזלזול והם מודחים על ידי אסירים אחרים. אם אתה הומו, עדיף לשמור את זה לעצמך בזמן שאתה בכלא, כי זה רק יגרום לך לבעיות. אסירים צעירים או חמודים למראה עשויים לפנות מינית על ידי אחרים שבודקים את המים. אם פונים אליך, עדיף לדחות; אינך רוצה להיות רכושם של אסירים אחרים.
 • אל תשכח להתחסן לכל דבר אפשרי לפני גזר הדין. שירותי הבריאות במחוז שלך יעשו זאת בעלות מופחתת וזה יכול להציל את חייך.
 • באופן שגרתי מעקב אחר מכתבים ושיחות טלפון הנכנסים ויוצאים מבית סוהר. הסיבה לכך היא שרשויות הכלא מחפשות תמיד "לכלוך". אם הם יזהו משהו מעניין, ייעשה העתק או הקלטה לחקירה עתידית. הזהיר את החברים והמשפחה שיש מעט פרטיות כשאתה בתוך הכלא.
 • התחל לאכול כמו סוס, התאמן ולמד / התאמן בטכניקות לחימה ברחוב. בשלב כלשהו בקרוב אתה הולך להיבדק ותצטרך להראות שאתה יכול לדאוג לעצמך.
 • כשאתה נכנס לכלא, נסה להתרכז במה שקורה בתוך הכלא, כי נראה שהזמן עובר מהר יותר בדרך זו. קשה שלא לחשוב על הדברים שאתה מפסיד בעולם החיצון, אבל לענות את עצמך בזה פשוט יאמל אותך. זה בהחלט לא יוציא אותך מהכלא מהר יותר. במקום זאת, התרכז בדברים שאתה יכול לשלוט בהם בכלא, ולא בדברים שאינם בהישג ידך מחוץ לגדר הכלא.
 • אל תתלונן על האוכל שהם נותנים לך. זה יכול לפגוע בצוות המטבח ובכלואים אחרים.
כולל איך לבדר את עצמך בכלא הפדרלי
לקבלת טיפים נוספים, כולל איך לבדר את עצמך בכלא הפדרלי, המשך לקרוא.

אזהרות

 • זה אולי נשמע מוזר ולא נוח, אבל יכול להציל חיים: אם אתה מודאג מהתקפות, שב כשאתה הולך לשירותים, והוריד את המכנסיים לגמרי. מכיוון שמתקפות רבות מתרחשות כשאתה משתמש בשירותים, קל יותר להגן על עצמך בלי המכנסיים סביב הקרסוליים, כך שלא תיסע.
 • היזהר לא לקרוא לאף אחד "פאנק" או "b *** h", מכיוון שיש להם משמעות שונה בהרבה בכלא. אם היית צריך להתקשר למישהו מאלה, היה מוכן לקרב מגעיל. אם ההתקפה לא מגיעה מיד, זה לא אומר שהיא לא תבוא. אם מישהו היה מכנה אותך אי פעם "פאנק" או "b *** h", זה אולי נראה הגיוני להיות האיש הטוב יותר וללכת משם; עם זאת, בכלא אתה צריך להראות שאתה לא מרשה לעצמך להיות פאנקיסטים, וכמעט בוודאות מצפה ממך להילחם כאשר קוראים לאחד משני השמות הללו. כלא הוא מקום אלים; צפייה בדברים שאתה יכול להציל את חייך.
 • אני מקווה שלעולם לא תותקף פיזית בזמן שהותך בכלא. עם זאת, אם כן, הנה כמה עובדות שיש לקחת בחשבון. אתה יכול להיות מותקף בכל מקום בכלא, אם כי בדרך כלל זה יקרה במקום שאין בו פיקוח ישיר על ידי הסוהרים, למשל, מסדרון. ברור שאתה יכול להיות מותקף בתא, אם כי מקום קלאסי להתקפה הוא האסלה או המקלחת, כאשר אתה מוסחת. תוקף יכול לתפוס חלון זמן של 30 שניות בלבד כדי לתקוף אותך, ואז ללכת משם בנונשלנטיות. אז, צפו בידיים שלהם כי מכאן נובע ההתקפה. אם למישהו יש את הידיים בכיסים או מאחורי הגב, הוא עלול להסתיר נשק מאולתר כמו סכין ביתית (הנקראת שוק). אל תתנו לעצמכם לגבות לפינה ללא נתיב מילוט.
 • אם אתה מתמודד עם משהו כמו עבירת מין, אל תשקר ותגיד לאף אחד שאתה מתמודד עם משהו כמו סמים. אם באמת היית סוחר, אז מישהו בכלא חייב להכיר מישהו מבחוץ שצריך להכיר אותך. הם יבקשו מכם שמות (כינויי רחוב) של אנשים מסוימים באזור שאתם מתיימרים לעסוק בהם, שמות שכדאי לכם להכיר (ומי צריך להכיר אתכם) בזירת הסמים המקומית באזורכם. אל תטרחו להמציא שמות; הכלא יתמלא באנשים שמכירים את זירת הסמים ואפילו האנשים הקטנים בה. אם הם לא מצליחים להצמיד מישהו שמזהה אותך (בלי קשר לכך שהם כנראה לא יודעים את שמך האמיתי, המקובל בזירת הסמים), הם יחשדו שאתה משקר והתוצאות יהיו קשות.
  • בהערה זו, עליך להיות מודע לכך שעברייני מין לעולם אינם זכאים למחנות כלא פדרליים, מתקני אבטחה מינימליים המאכלסים באופן בלעדי עבריינים שאינם אלימים. תוגבל למתקני אבטחה גבוהים יותר או מקסימליים, שם תקיים אינטראקציה עם חיילי חיים ופושעים מורשעים אחרים. אם אתה מודאג באמת לשלומך, בקש משמורת מגוננת. ברוב המוסדות אינך מופרד אוטומטית אלא אם כן אתה אסיר פרופיל גבוה (אתה אדם מפורסם או סוקר בתקשורת החדשות) או שכבר הוכח כי אתה נמצא בסכנה, שבדרך כלל כרוכה בכך שכבר הותקפת ונפצעת קשה. עם זאת, משמורת מגן (או יחידת דיור מיוחדת המכונה SHU) ברוב המתקנים זהה לרוב לבידוד שבו אתה מרותק לתא שלך כמעט 24 שעות ביממה עם כשעה לבילוי בודד בכלוב קטן או באזור סגור מבטון. לא תוכל עוד לבקר בחצר, בחדר הכושר, בקפלה או בספריה, לצפות בטלוויזיה או בסרטים, לקבל מבקרים (למעט עורכי דין או ייצוג משפטי אחר) או לקבל עבודה בתשלום. לא תהיה לך יותר גישה קבועה לספרים ומגזינים (אינך מורשה יותר להזמין מנויים למוזיקה, ספרים או כתבי עת). כמו כן, לא תהיה לך יותר גישה לנציב, טלפון או חבילות מהבית. אין קומיסר או חבילות שמשמעותם שהדיאטה שלך תוגבל אך ורק לשלוש ארוחות הכלא הבלתי מעורערות המוגשות באולם הצ'או. אלה מועברים לתא שלך על מגש ומחליקים דרך חריץ בדלתך. הארוחות החמות עשויות לעיתים להיות קרות עד שתקבלו אותן.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל להראות נאמנות לגזע שלי אם אני גזע מעורב?
  זו ככל הנראה החלטה אישית, אך התבונן מקרוב במראה והחליט למי סביר להניח שתתקבל. הכלא בנוי מאוד סביב גזע, ואלה שמקבלים אותך כאחד משלהם נוטים יותר להגן עליך. זכרו שבמוקדם או במאוחר כל המידע יתגלה לאורך זמן, אז אל תשקרו עליו, רק אמור שזה מי שאתם מזדהים איתו. להיראות כשקרן מההתחלה רק גורם לאסירים עם הרבה זמן בידיים להפוך אותך למטרה שלך.
 • האם אנשים תמיד מקבלים משפטים ארוכים?
  לא תמיד. זה תלוי מה עשית כדי להגיע לכלא. התנהגותך בכלא יכולה להשפיע גם על משך עונשך.
 • אני בן 35 וחסר בית ואני צריך לאן ללכת. האם הכלא הוא בית נעים ומקום להיות בו?
  כלא הוא לא בית נעים, זה מקום אכזרי ולא סלחני. יהיה לך טוב יותר ללכת למתקן שעוזר לחסרי בית.
 • כמה זמן אדם נשאר במדיום לפני שהוא יורד למינימום?
  נדרשת כשנה של התנהלות טובה לפני שתוכל לבקש מהיועץ שלך לעבור למתקן ברמה נמוכה יותר, תלוי בהיסטוריה הפלילית שלך.
 • האם ניתן לשרוד בכלא מבלי לדבר עם מישהו או להתקשר אליו?
  כן כמובן. אחד הדברים הטובים ביותר לעשות הוא ליישם / לבקש להיות בכוח העבודה בכלא. לא רק שהזמן שלך יעבור מהר יותר, אלא אתה יכול להשתמש בעבודה שלך כתירוץ לשמור על עצמך.
 • האם בבתי הכלא יש אוכל טוב? איך השומרים?
  אוכלים בכלא נוטים להיות לא טובים במיוחד, מכיוון שאתה שם כדי להיענש. השומרים יכולים להיות נחמדים או מגעילים, בדיוק כמו כל אחד אחר.
 • האם אסירים רשאים ללבוש את בגדיהם בכלא?
  בהחלט לא. בכל מתקן יש חליפות קפיצה צבעוניות, חולצות ומכנסיים שלבושים בתרמילים.
 • אם יש לי שותף לפשע, האם אשלח אותי למתקן אחר מהם?
  אם המדינה שעוצרת אותך יודעת שהאדם הזה הוא השותף שלך, סביר להניח שהם לא ישלחו אותך לאותו מתקן. חוץ מזה, זה רק עניין של סיכוי.
 • האם בכלא מתייחסים אחרת לעברייני מין מאשר לאסירים אחרים?
  עברייני מין נחשבים ל"נמוכים בין הנמוכים "וממוקדים על ידי אסירים וצוות אחרים. עדיף לא לדבר על הפשע שלך, אם אתה יכול להימנע ממנו, אך סביר להניח שהוא ייצא.
 • מי במוחו הנכון מתכנן להיכנס לכלא?
  אף אחד לא מתכנן ללכת לכלא. מאמר זה נכתב כדי להודיע למי שקיבלה אפשרות למסירה עצמית, מה שייתן להם זמן להתכונן.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לברר אם מישהו נמצא בכלא?
 2. איך להתכונן לכלא?
 3. איך לבקר מישהו בכלא?
 4. איך לשרוד לילה בכלא?
 5. איך לשלוח כסף לכלא?
 6. איך לבשל בכלא?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail