איך למצוא אסיר פדרלי?

אם אתה כבר יודע כמה פרטים היכן מישהו כלוא אך צריך למצוא כתובת
אם אתה כבר יודע כמה פרטים היכן מישהו כלוא אך צריך למצוא כתובת, איתור האסירים הפדרלי מאפשר לך לחפש את המתקן שלו.

ישנן מספר סיבות שתצטרך למצוא מישהו שנמצא במערכת הכלא הפדרלית או עבריינים מורשעים ששוחררו כעת. זה יכול להיות למען ביטחונך האישי או לכתוב מכתבים או לבקר אדם בכלא. אם יש לך את המידע הדרוש, אתה אמור להיות מסוגל לאתר אסירים פדרליים בהצלחה.

שיטה 1 מתוך 3: מציאת מיקום אסיר פדרלי

 1. 1
  מצא אסיר פדרלי באמצעות משרד המשפטים. אתר משרד המשפטים יכול לעזור לכם למצוא אסיר. יש להם אפשרויות חיפוש שיכולות לעזור לך למצוא אדם אם יש לך מידע מזהה מסוים.
  • לאיתור מיקום האסיר פדרלי הרשימות כלואות יחידות מ 1982 עד הווה. אתה יכול לחפש לפי מספר הרישום של האסיר, אם אתה יודע את זה, או לפי שמו. כדי לצמצם חיפוש ניתן להזין גם את הגזע, הגיל והמגדר שלהם.
  • אם אתה כבר יודע כמה פרטים היכן מישהו כלוא אך צריך למצוא כתובת, איתור האסירים הפדרלי מאפשר לך לחפש את המתקן שלו. אתה יכול לחפש באמצעות שם המתקן, האזור, הסוג ורמת האבטחה. יש גם מפה אינטראקטיבית המאפשרת לך לחפש בתי כלא לפי מדינה, אזור ומיקוד.
 2. 2
  מצא אסיר פדרלי דרך משרד המשפטים במדינה ספציפית. אם אתה יודע שאדם כלוא במצב מסוים, ייתכן שיהיה מהר יותר לעבור לאתר של אותה מדינה.
  • אתרי משרד המשפטים משתנים ממדינה למדינה, אך רובם משתמשים בכלי איתור דומים לאלה של משרד המשפטים הלאומי. תזין את שם האסיר וכל מידע מזהה אחר. לאחר מכן על האתר להציג בפניך מגוון התאמות אפשריות.
  מצא אסיר פדרלי באמצעות משרד המשפטים
  מצא אסיר פדרלי באמצעות משרד המשפטים.
 3. 3
  הבן את הסיבות שאולי אינך מצליח לאתר אסיר. לפעמים החיפושים עולים ריקים. ישנן מגוון סיבות שאינך מצליח למצוא אסיר.
  • אם אסיר נמצא על תנאי או על תנאי, ייתכן שהם לא יופיעו בחיפוש שלך. אם זה המקרה, ייתכן שתוכל לאתר אותם באמצעות חיפוש המידע על אוכלוסייה בפיקוח במדינתך.
  • אם האסיר שוחרר, הם לא יעלו לחיפוש. מגוון מנועי חיפוש מקוונים, חלקם לפי מדינה וחלקם ברמה לאומית, מאפשרים לכם לחפש אסירים משוחררים.
  • אם אסיר נמצא בכלא במחוז, לא תוכל להבחין בהם דרך אתר משרד המשפטים או אתר של מדינה. ייתכן שתוכל לחפש את מיקומם באופן מקוון אם אתה מכיר את המחוז שבו נכלא האסיר.

שיטה 2 מתוך 3: לגלות מתי אסירים מופיעים בבית המשפט

 1. 1
  מצא מידע על הופעה בבית המשפט באופן מקוון. אם מסיבה כלשהי תרצה להיות נוכח במהלך משפטו של אסיר, תוכל לגלות מתי והיכן הופעתם בבית המשפט תהיה מקוונת.
 2. 2
  קבל את תאריך הופעת בית המשפט באמצעים אחרים. אם לא נעים לך להשתמש באינטרנט, או שמתקשים לנווט באתר, ישנן אפשרויות אחרות בהן תוכל להשתמש כדי למצוא תאריך בבית משפט.
  • התקשרו או בקרו בבית הסוהר בו מוחזק אסיר, אם אתם מכירים את המיקום. פקיד אמור להיות מסוגל לומר לך את תאריך ומיקום הופעתו של האסיר בבית המשפט.
  • בקר בבית המשפט הקרוב לכלא בו מוחזק האסיר. שוחח עם פקיד המחוז והוא אמור להיות מסוגל לספק לך תאריך בית משפט.
  • שוחח עם גורמים משפטיים המעורבים בתיק, אם יש לך את פרטי הקשר שלהם. התובע, הסנגור או הסניגוריה הציבורית בהחלט יידעו את פרטי הופעת בית המשפט.
  מצא אסיר פדרלי דרך משרד המשפטים במדינה ספציפית
  מצא אסיר פדרלי דרך משרד המשפטים במדינה ספציפית.
 3. 3
  מצא את המיקום של בית משפט. אם יש לך את שם בית המשפט, אך אינך בטוח במיקום המדויק ישנן מספר דרכים למצוא בתי משפט פדרליים באופן מקוון.
  • לרוב בתי המשפט הפדרליים יש אתר משלהם. פשוט חיפושי השם יובילו אתכם כנראה לאתר בית המשפט ויש למסור את הכתובת שם.
  • באתר בתי המשפט של אירופה נמצא אתר מקוון בו תוכלו לאתר בית משפט לפי סוג, שם, אזור או מיקוד.

שיטה 3 מתוך 3: מציאת עברייני מין באזורך

 1. 1
  הבן מהו המרשם הארצי של עברייני מין. המין הלאומי עבריין הרישום נוצר ב 2005 במטרה לשמור הציבור הודיע על המיקום של עברייני מין באזור שלהם. למען ביטחונך האישי, או לשלומם של ילדיך או בני משפחה אחרים, כדאי לך לדעת אם ישנם עברייני מין שהורשעו באזורך. ניתן לאתר עברייני מין באמצעות הרישום הלאומי לעברייני מין.
 2. 2
  קרא והסכים לאישור הצהרה באתר המרשם הארצי של עברייני מין. לפני שתוכל לחפש עברייני מין באזורך, עליך להסכים למספר תנאים והגבלות.
  • האזהרה מסבירה מידע כללי על האתר, מכוסה בשלב הקודם. הוא גם מזהיר שמידע שאינו מעודכן ואינו משקף את תושבותו הנוכחית, תעסוקה ופרטים אחרים של הפרט הכלולים בפרופיל שלהם.
  • היא מזהירה כי המידע שנמסר יכול לשמש רק למען ביטחונך האישי ואינך יכול להשתמש במידע כדי להטריד, לאיים או להפחיד באופן אחר אנשים שנמצאים במרשם.
  • לפני שתוכל להשתמש באתר, עליך ללחוץ על כפתור המציין שאתה מסכים לתנאים.
  באתר איתור האסירים ובאתר לשכת בתי הסוהר יש אפשרויות חיפוש כדי לחפש תאריכי בית משפט ומיקומם של אסירים פדרליים
  באתר איתור האסירים ובאתר לשכת בתי הסוהר יש אפשרויות חיפוש כדי לחפש תאריכי בית משפט ומיקומם של אסירים פדרליים.
 3. 3
  ערוך חיפוש לאזור שלך. אתה יכול לחפש באמצעות הכתובת שלך, מיקוד, עיר או מחוז. אתה יכול לבחור את הרדיוס שברצונך לחפש (למשל, "ברדיוס של קילומטר אחד.") תקבל רשימת עבריינים הכוללת את כתובתם, שמם המלא והסיבות לכך שהם נמצאים ברשימת עברייני המין.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail