כיצד להבריח כספת לרצפה?

זה בטוח יותר אם תבריג את הכספת שלך לרצפת בטון ולא לרצפת עץ
באופן כללי, זה בטוח יותר אם תבריג את הכספת שלך לרצפת בטון ולא לרצפת עץ.

הדרך הטובה ביותר להגן על חפצי הערך שלך היא לשמור אותם בכספת שנמצאת מחוץ לטווח הראייה והנעולה. ליתר ביטחון, תוכלו להבריח את הכספת לרצפה שלכם על ידי הידוקה לתשתית עץ או בטון עם ברגים חזקים. זהו פרויקט שתוכלו לעשות בכמה כלים ומעט ידע. אם תבחר את המקום הנכון עבור הכספת שלך ותדביק אותה על הרצפה כראוי, תוודא שפורצים עתידיים לא ייעלמו ממנה.

חלק 1 מתוך 3: הצבת והצבת הכספת שלך

 1. 1
  בחר מקום מאובטח ונגיש לכספת שלך. כשאתה מחליט לאן הכספת שלך אמורה להגיע, בחר מיקום שבו סביר להניח שגנב לא ימצא אותו, אך וודא שהמקום נגיש גם כן. לדוגמא, לעתים קרובות גנבים מחטטים בחדרי שינה בבית, כך שחדר השינה שלך לא יכול להיות המקום הנכון. עם זאת, ייתכן שלא תרצה להכניס אותו למרחב זחילה צפוף, או שהכספת שלך צריכה להיות מוסתרת מהעין, אך קל לגשת אליך כשתצטרך.
  • קחו בחשבון את האקלים בבחירת מקום לכספת שלכם. לדוגמא, אם אתה גר באזור שמציף, זה כנראה לא רעיון טוב להבריח את הכספת שלך לרצפה במרתף. מצד שני, אם אתה גר באזור עם סופות טורנדו, המרתף עשוי להיות מקום נהדר לשים אותו.
 2. 2
  קבע אם המיקום שבחרת הוא יציב וגדול מספיק בשביל הכספת שלך. מדוד את מידות הכספת שלך בכדי להבין בדיוק כמה מקום אתה זקוק. אם יש לך כספת כבדה מאוד, שקול גם כמה משקל הרצפה שלך יכול להחזיק ואיך תעביר אותה למצב.
  • לדוגמא, קומת קומה העשויה מעץ לא תחזיק משקל רב כמו קומת קרקע או רצפת בטון במרתף.
 3. 3
  בחר מקום עם ריצוף בטון, אם אפשר. בבחירת המיקום הבטוח שלך, שקול לאיזה סוג ריצוף אתה תוקע. באופן כללי, זה בטוח יותר אם תבריג את הכספת שלך לרצפת בטון ולא לרצפת עץ. אם יש לכם אפשרות לבחור בין שני סוגי הריצוף הללו, בחרו את המיקום עם רצפת בטון.
 4. 4
  פתח את דלת הכספת ואתר את חורי ההרכבה. לרוב הכספות חסינות האש יש חורי הרכבה באמצע רצפת הכספת. בכספות אחרות יהיו חורי הרכבה בפינות התחתונות. בסופו של דבר, תוכלו לקדוח דרך פתחים אלה ולהכניס ברגים כדי לאבטח את הכספת לרצפה.
  • החורים עשויים להיות פתוחים או עשויים להיות מכוסים בניילון שנשבר או נופל בקלות בעת הברגת הכספת.

  טיפ: אם לכספת שלך אין חורים אלה, יהיה קשה מאוד להבריח אותה לרצפה. קירות בטוחים נועדו להיות קשים מאוד לקידוח, כך שלא תוכלו ליצור חורים בעצמכם.

 5. 5
  העבר את הכספת למקומה הסופי. הרם את הכספת בזרועותיך אם הוא קל, או בעזרת משאית יד או כלי אחר אם הוא כבד. כוונן את המיקום עד שאתה מרוצה מאיך שהוא נראה איפה שהוא ובטוח שלדלת הכספת יש מרווח לפתיחה ולסגירה חופשית.
  • גם אם הכספת שלך כבדה ואתה מהסס להזיז אותה מספר פעמים, קח את הזמן לעשות זאת. עדיף לוודא שהכספת תעבוד בצורה מושלמת במקום שבחרת מאשר לקדוח חורים ולגלות שהמרווח שגוי או שהמקום לא יעבוד.
כיצד אוכל להסיר כספת רצפה המותקנת ברצפה
כיצד אוכל להסיר כספת רצפה המותקנת ברצפה?

חלק 2 מתוך 3: קידוח חורי העיגון

 1. 1
  סמן את מיקומי החורים על הרצפה. אם אינך יכול לקדוח את החורים דרך הכספת עצמה מכיוון שהמקדחה לא תיכנס בתוך הכספת, עליך לתקוע עיפרון דרך חורי הבריח של הכספת בזמן שהוא יושב במצב הסופי המתוכנן. אז אתה יכול להעביר את הכספת מהדרך לקדוח את החורים המסומנים.
  • הזז את העט או העיפרון במעגל סביב דפנות החור כולו. ואז וודא שהסימן הונח על הרצפה על ידי הסתכלות דרך החור. חשוב לבצע סימנים מדויקים בכדי להבטיח שהחורים שתקדח יהיו כולם במקום הנכון.
 2. 2
  הזז את הכספת אם אין בפנים מקום לקדוח דרך החורים. אם הכספת שלך קטנה מכדי להכניס את המקדחה בנוחות, הזז אותה מהדרך. זה יכול להיות מביך להכין תרגיל בכספת והתהליך יעשה די בלאגן בכספת שלך. במקום זאת, פשוט הניחו את הכספת בצד בזמן שתקדחו אל החורים שסימנתם.
  • על ידי הצבת הכספת בצד, יהיה לך יותר מקום לוודא שהחורים שלך נקדחים בניצב לחלוטין לקרקע. זה יעזור להבטיח שהברגים שבהם אתה משתמש מאובטחים בחורים.
 3. 3
  הסר את כל רכיבי הריצוף שבדרך שלך. אם יש לך שטיח על הרצפה שבו תניח את הכספת, השתמש בסכין כדי לחתוך עיגול מהשטיח גדול מספיק כדי להכיל את הבריח ואת חור ההרכבה. תוכלו אפילו לשקול לחתוך את כל השטיחים מתחת לכספת, מכיוון שזה יכול למנוע מכם להבריח את הכספת ממש ממש חזק לרצפה.
  • ריצוף קשיח, כמו אריחים או למינציה, בדרך כלל עדיף לקדוח באמצעות בנייה או מקדח עץ והם יאפשרו להבריג את הכספת בצורה מאובטחת מאוד.
  • אם אתה מנסה לקדוח דרך השטיח שלך, הסיבית יכולה להתחיל לתפוס את השטיח ולפרום אותו במקום לחתוך אותו בצורה נקייה.
 4. 4
  קדח את חורי ההרכבה שלך לרצפה. השתמש במקדח בקוטר הגדול ביותר שיתאים לחורי ההרכבה בכספת אם אתה נברג לבטון, אך זכור כי עליך לרכוש גם ברגים באותו קוטר. אם אתה משתמש בברגי מתגים, הטובים ביותר לחיבור הכספת לרצפת עץ, יהיה עליך לקדוח חור גדול יותר מקוטר הבריח כדי להעביר את המתגים דרך הריצוף. במקרים רבים, אריזת הברגים תגלה לך כמה החור צריך להיות.
  • השתמש בסוג מקדח המתאים לסוג הריצוף הספציפי שלך. עבור רצפות בטון ורצפות מכוסות אריחים, תזדקק למקדח בנייה. לרצפות עץ או למינציה תצטרכו מקדח עץ.
  • ודא כי המקדח שלך הוא באורך הנכון. רוב רצפות העץ עוברות כ -250 ס"מ (2,5 ס"מ), כך שהמקדח שלך צריך להיות לפחות כל כך ארוך. עבור רצפות בטון, הברגים שבהם אתה משתמש יקבעו עד כמה החור צריך להיות עמוק, וכך יחזיק זמן רב את מקדח צריך להיות. הסתכל באריזה שעל הברגים שלך כדי להבין עד כמה החורים צריכים להיות עמוקים.
  • אם אינך בטוח באיזה סוג וגודל מקדח להשתמש, גש לחנות החומרה שלך ובקש ממקורב המכירות את הנכון.

  טיפ: עיין בהוראות ההרכבה שהגיעו עם הכספת שלך. סביר להניח שהם יגידו לך את קוטר הבריח והמקדח המתאים ביותר לכספת הספציפית שלך.

 5. 5
  שואבים אבק שנוצר על ידי המקדחה. בנוסף לניקוי אבק ופסולת שנמצאים על הרצפה שלך או בחלק הפנימי של הכספת שלך, הפעל את הוואקום מעל החור כדי לתפוס כל אבק שנמצא בתוכו. חשוב להסיר את האבק הזה, במיוחד אם החור נמצא בבטון, מכיוון שאם הוא נשאר בחור זה יהפוך את חיבור הבריח לבטוח פחות.
  • אתה יכול גם להשתמש בפחית אוויר דחוס כדי להעיף אבק בטון מהחור ואז לשאוב את מה שיוצא.
יהיה קשה מאוד להבריח אותה לרצפה
טיפ: אם לכספת שלך אין חורים אלה, יהיה קשה מאוד להבריח אותה לרצפה.

חלק 3 מתוך 3: הכנסת הברגים

 1. 1
  מקם את הכספת שלך מחדש על חורי ההרכבה שקדחת. יישר את הכספת כך שהחורים שבתוכה יושבים ישירות מעל החורים ברצפה. קח את הזמן תוך כדי פעולה זו. ככל שאתה מדויק יותר במיקום הכספת, כך יהיה קל יותר להכניס את כל הברגים במהירות ובבטחה.
  • חשוב שכל החורים שקדחתם יהיו מסודרים עם החורים בכספת. אם כמה מהם מופיעים בשורה וכמה לא, המשיכו להסתגל. זה ימנע ממך צורך לבטל ברגים שכבר הכנסת מכיוון שיש להתאים מחדש את הכספת.
 2. 2
  הכנס את הברגים דרך בסיס הכספת. החלק את כל הבריח אחד בכל פעם. לאחר שתכניס את הבריח לחור, ייתכן שתצטרך לדפוק אותו פעמיים או שלוש על מנת לגרום לו לשבת כמו שצריך כל הדרך בחור.
  • בעת הכנסת בורג ובנייה, זה רעיון טוב כדי לדפוק את האגוז על גבי החוטים לפני שתשיג את הבריח למקומו. זה ישמור על החוטים בחלקו העליון של הבריח, וידאג שאפשר להבריג את האום ולכבות אותו בקלות.
  • אם אתה משתמש בבורג מיתוג שעליו אגוז ועליו כנפיים, יתכן שהמתג לא יעבור דרך החור. יתכן שתצטרך להכניס את הבריח דרך החור ואז להטות את הכספת כדי שתוכל לחבר את המתג לבורג שבצד הכספת. אם המתג נכנס דרך החור בכספת, תקפל את הכנפיים פנימה כך שייכנסו דרך החור. ברגע שעוברים את החור, הם יתרחבו אוטומטית ויחזיקו את הבריח במקום.
 3. 3
  הדק את האום או את ראש הבורג על גבי הבריח. הנח מכונת כביסה ואום על גבי כל בריח בנייה אם אתה משתמש בהם. ואז השתמש בזוג צבת או מפתח ברגים כדי להדק את הבריח. אם אתה משתמש בבורג מיתוג, השתמש במברג כדי לסובב את הבריח עד שהוא מתהדק, מה שאומר שהמתג שהוא אוחז בחלק התחתון של רצפת העץ שלך. בשני סוגי הברגים, המשיכו לסובב את האום עד שהוא הדוק ואינו מסוגל להסתובב עוד.
  • על בריח בנייה, הידוק האום כלפי מטה ירחיב את השרוול בתחתית הבריח. זה יתקע את הבריח לקירות הבטון סביבו.
 4. 4
  נסה להזיז את הכספת בכדי להבטיח שהיא הוברגה בהצלחה. לאחר הידוק הברגים, בדקו את הכספת על ידי לחיצה עליה במגוון כיוונים. אם הוא מוברג היטב, הוא לא אמור לנוע כלל.
  • אם הכספת אכן זזה, יתכן שאחד או כמה מהברגים שלך אינם תקינים. נפנף את ראשי הבריח בכספת ובדוק אם מישהו מהם נע בחופשיות. אם כן, עליך לנסות לאבטח זאת שוב.

טיפים

 • חלק מהכספות מגיעות עם ברגים שנועדו לשמש לחיבור הכספת לרצפה. השתמש ברגים אלה אם הם עובדים עם סוג הריצוף הספציפי שלך.
 • קרא את הוראות השימוש או ספר ההוראות המצורף לכספת שלך. יכולות להיות הוראות ספציפיות כיצד להבריג את הדגם והמותג שבבעלותך. הוראות אלה יכללו בדרך כלל באיזה סוג עוגנים להשתמש, כיצד למרווח את העוגנים והיכן צריך להיות ממוקם הכספת.
 • במקרים מסוימים, ההוראות יציעו ערכה נוספת ספציפית לרכישה לצורך הברגת הכספת ביעילות.
תוכלו להבריח את הכספת לרצפה שלכם על ידי הידוקה לתשתית עץ או בטון עם ברגים חזקים
ליתר ביטחון, תוכלו להבריח את הכספת לרצפה שלכם על ידי הידוקה לתשתית עץ או בטון עם ברגים חזקים.

דברים שתזדקק להם

 • בטוח עם חורי הרכבה
 • עט או עיפרון
 • סכין
 • תרגיל
 • 1/2 אינץ '(1,3 סנטימטר) מקדח, עץ או ובנייה
 • 1/2 אינץ '(1,3 סנטימטר) טריז או בברגים, אשר עשוי להיכלל עם בטוח שלך
 • 1/2 אינץ '(1,3 ס"מ) מנקי
 • לשאוב
 • פטיש
 • צבת או מפתח ברגים
 • משאית ידנית או כלי אחר להנעת הכספת, במידת הצורך

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל להסיר כספת רצפה המותקנת ברצפה?
  ראשית שחרר את הברגים. לאחר מכן השתמשו במשאית יד (עגלה ידנית, עגלת שק, "דולי") להובלת הכספת.
 • אני גר בדירה, אבל קניתי כספת בגודל 3 x 2' שאותה אני רוצה לחבר בתחתית הארון. יש עצות?
  אם אינך בטוח לגבי קידוח חורים ברצפת דירתך, דבר עם בעל הבית שלך.
 • האם הוא עמיד למים וחסין אש לאחר בריחתו?
  לא אלא אם כן הכספת שלך כבר אטומה למים וחסינה מפני אש, אם כי הבריחה שלה משפרת את הבטיחות.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להרוויח כסף בחגים?
 2. איך להרוויח כסף מהאפליקציה שלך?
 3. איך לגייס מזומנים במהירות?
 4. כיצד לפדות הזמנה בדואר (בריטניה)?
 5. כיצד ללמוד שיווק PPC?
 6. כיצד להקים תוכנית שותפים משלך?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail