כיצד לפדות הזמנה בדואר (בריטניה)?

מזומן את הזמנת הדואר על ידי ביקור בבנק מקומי או בסניף דואר כדי לאחזר את הכסף
מזומן את הזמנת הדואר על ידי ביקור בבנק מקומי או בסניף דואר כדי לאחזר את הכסף.

הזמנות דואר - המכונות לעתים קרובות פקודות כסף בארה"ב - מאפשרות העברה מהירה של כספים מאדם אחד לאחר באנגליה. ניתן לפדות אותם גם על ידי כל מי שיש לו או בלי חשבון בנק. אם נשלחה אליך הזמנה בדואר, המשמעות היא שמישהו שילם מראש את סכום הכסף במזומן או בחיוב חיוב. מזומן את הזמנת הדואר על ידי ביקור בבנק מקומי או בסניף דואר כדי לאחזר את הכסף.

חלק 1 מתוך 2: טיפול בלוגיסטיקה

 1. 1
  בקר בסניף הדואר המקומי שלך או בבנק כדי לממש את ההזמנה. עליך לבקר בסניף דואר או בבנק כדי לאחזר את הכסף שנשלח אליך. בדוק באינטרנט כדי לגלות את שעות הפעילות הרגילות של המשרד לפני שאתה מבקר. לא ניתן לפדות הזמנות בדואר בבריטניה בחנויות מכולת או בחנויות נוחות.
  • אם עברת לאחרונה לבריטניה ואינך בטוח היכן נמצא הסניף הקרוב, פשוט הזן את המיקוד שלך באופן מקוון בכתובת: https://postoffice.co.uk/branch-finder.
 2. 2
  מזומן בהזמנה בדואר תוך 6 חודשים מיום שליחתו. הזמנת דואר תקפה רק למשך 6 חודשים לאחר שנשלחה ההזמנה בתחילה. אם אינך מצליח לממש הזמנה בדואר תוך 6 חודשים, ההזמנה תבוטל ולא תוכל לקבל את כספך. לכן, רשמו פתק בלוח השנה או כתבו לעצמכם פתק לפדות את ההערה בקרוב.
  • ראוי גם לציין כי הזמנות דואר שלא נאספו אינן מוחזרות לשולח המקורי. במשרד הדואר שומר את הכסף.
  אם חוצה הזמנת דואר או לא תלוי באדם ששלח אליך את הזמנת הדואר
  אם חוצה הזמנת דואר או לא תלוי באדם ששלח אליך את הזמנת הדואר.
 3. 3
  הגש תביעה רשמית להזמנת הדואר שלך אם הוא אבד או נגנב. הזמנות בדואר הן על גבי פתקי נייר קטנים יחסית, ולא נדיר שהם נעלמים. אם לא ביצעת הזמנה, בקר בסניף הדואר המקומי שלך ובקש טופס P58. מלא את המידע שכולל את שמך, את שם שולח הזמנת הדואר ואת סכום הכסף שעבורו הייתה ההזמנה. לאחר מכן, קבל עותק של קבלת הזמנת הדואר המקורית מהשולח. שלחו את הטופס ואת הקבלה לכתובת שלמטה.
  • התכתבות צוות הזמנת דואר צורת
   תשלום
   משרד סניף דואר בע"מ
   עתיד הליכה
   צ'סטרפילד
   S49 1PF
  • תקבל תשובה תוך 35 ימי עסקים.

חלק 2 מתוך 2: קבלת מזומן עבור הזמנתך

 1. 1
  חתום על גב פתק הנייר כדי לאמת את הזמנת הדואר. לפני שתפרע את הזמנת הדואר, עליך לחתום על שמך בחלקו האחורי, בדיוק כפי שהיית עושה בעת הפקדת המחאה. חתמו על שמכם בדיוק כיצד הוא עשוי בחזית ההזמנה. לדוגמה, אם החלק הקדמי של ההזמנה אינו כולל את השם האמצעי שלך, אינך צריך לחתום על שם האמצעי שלך.
  • הקפד לחתום בעט דיו כחול או שחור. אם אתה נכנס בעפרון, סמן או צבע אחר של דיו, ייתכן שהפקיד או המגיד לא יקבל את הזמנת הדואר.
 2. 2
  הראה צורה של תעודת זהות אם הפקיד מבקש לראות זיהוי. למרות שלא מבחינה טכנית נדרש להציג תעודה מזהה לפני קבלת הזמנת כסף, פקיד הדואר יבקש תעודת זהות ברוב המצבים. במיוחד זה המקרה אם אתה מזומן בהזמנה דואר חוצה. הראה לפקיד את רישיון הנהיגה, הדרכון או תעודת זהות חוקית אחרת שלך, והם יאפשרו לך לפדות את ההזמנה.
  • בתוך בריטניה, ישנם שני סוגים של הזמנה בדואר: חוצה ולא חוצה. ניתן לפדות או להפקיד הזמנות לא חצויות בחשבון בנק. ניתן לשלם הזמנות דואר חוצות רק לחשבון הבנק של הנמענים. לא ניתן לפדות אותם. אתה יכול לדעת אם ההזמנה שלך חוצה או לא על ידי הסתכלות בה: בהזמנות דואר חוצות יש שני קווים אנכיים ישרים העוברים דרכה ליד המרכז.
  סניף הדואר מרוויח כסף בהזמנות דואר על ידי חיוב בתשלום קטן עבור כל הזמנה שנגבית
  סניף הדואר מרוויח כסף בהזמנות דואר על ידי חיוב בתשלום קטן עבור כל הזמנה שנגבית.
 3. 3
  שלם את דמי החובה לפני שתקבל את הכסף שלך. לסניף הדואר עושה כסף על ההמחאות על ידי גביית תשלום סמלי עבור כל הזמנה זה פדה. אם אין לך כסף מזומן, אל תדאג. הבנק או סניף הדואר יכולים פשוט לנכות את העמלה מתוך הערך הכולל של הזמנת הדואר שאתה מזומן.
  • בתוך בריטניה ניתן לשלוח הזמנות בדואר בכל סכום של עד 250 ליש"ט. מי שמזמין את הדואר יחויב בתשלום קטן המתאים לסכום הכסף שהוא מקבל. לדוגמא, בהזמנה בין £ 5-99 ליש"ט תהיה עמלה מקבילה של 1,00 ליש"ט, ואילו הזמנה שבין 10.00-99.99 ליש"ט תגיע עם עמלה השווה ל- 12,50% מה ערך ההזמנה.
 4. 4
  מזמינים הזמנה בדואר לא מעוקב בכדי לקבל את הכסף ביד. הזמנות דואר לא מעוקבות פופולריות, בין השאר משום שהן מהירות, יעילות, וניתן להפוך אותן למזומן מיידי. אם אתה זקוק לכסף מהיר, בקש מפקיד הדואר או מגיד הבנק לתת לך את המקבילה הכספית של הזמנת הדואר הבלתי מנוגדת.
  • אם הזמנת דואר חוצה או לא תלויה באדם ששלח את הזמנתך. הזמנות דואר מוצלבות נחשבות מאובטחות יותר מזו שלא חצו אותה, מכיוון שיש להפקיד את הכסף בחשבון בנק ולא ניתן לקחתם במזומן (כלומר לא ניתן לגנוב מכם). מצד שני, הזמנות דואר לא מעוקבות מהירות יותר במזומן ונוחות יותר.
 5. 5
  הפקד הזמנה חצויה ישירות לחשבון הבנק שלך. כאמצעי אבטחה, לא ניתן לפדות פקודות דואר צולבות אלא להפקיד אותן רק בחשבון בנק. זכור כי סניפי דואר מסוימים לא יוכלו לבצע את ההעברה הכספית לחשבון הבנק שלך, אז פנה לבנק שלך כדי לבצע את ההפקדה.
  • אם אתה עדיין רוצה מזומנים קשים, אתה יכול לבצע משיכה מחשבונך עבור סכום ההזמנה.
אם אינך מצליח לממש הזמנה בדואר בתוך 6 חודשים
אם אינך מצליח לממש הזמנה בדואר בתוך 6 חודשים, ההזמנה תבוטל ולא תוכל לקבל את כספך.

טיפים

 • כמה כספומטים ואפליקציות בנקאות סלולרית עשויות גם לאפשר לך להפקיד כסף מהזמנה ישירות לחשבון הבנק שלך. בעוד שכספומטים יעניקו לך מזומנים בידיים, ברור שאפליקציות לא יעשו זאת.
 • הזמנות דואר חוצות ולא מעוברות מוזמנות בסניפי הדואר ונשלחות אליהם.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail