איך להשיג פרסום נהדר (בחינם)?

עונות וחודשים מיוחדים המתאימים למוצר שלך ומגרש את העיתונות במהלך אותה תקופה
זהה חגים, עונות וחודשים מיוחדים המתאימים למוצר שלך ומגרש את העיתונות במהלך אותה תקופה.

קבלת פרסום היא אומנות, אך לך, כיזם, יש יתרון עצום מכיוון שהעיתונות אוהבת לשמוע על דברים חדשים ישירות מפי הסוס. אתה כיזם, אתה "מקור ישיר" ונחשב לסקופ רוצח עבור עיתונאי. שיחות ישירות מממציאים גורמות לעיתונאים להרגיש שהם מקבלים את הסם הישיר ללא סיבוב של פובליציסט והם ממש אוהבים את זה. זה יוצר אמון ואמינות אוטומטית שרק אתה יכול לספק. אז לכו על זה בתשחץ! אל תתביישו; להדליק את התשוקה שלך. אם עיתונאי מעיף אותך, הפעל את ענווהך באמירתם, "היי אני חדש בזה, האם אכפת לך לעזור לי?" בקש את עצתם לגבי מי מעמיתיהם עשוי למצוא חן בעיניך בסיפור שאתה מעלה.מראה דמיון אנושי אמיתי ו תרגול ענווה באמת עובד פלאים ומביא את החומות של התגוננות - - אפילו עם snarkiest של עיתונאים.

צעדים

 1. 1
  זהה חגים, עונות וחודשים מיוחדים המתאימים למוצר שלך ומגרש את העיתונות במהלך אותה תקופה. לדוגמא, אם אתה בעל חברת שוקולד, קורא בעיתונות עם בפברואר ולנטיין סיפור היום. אם אתם חברת חזיות, התקשרו במהלך חודש המודעות לסרטן השד באוקטובר.
 2. 2
  חלץ את ההיבט של המוצר שלך שהופך אותו לשונה לחלוטין מהתחרות והתמקד בזה רק כשאתה מדבר עם העיתונות. הערה: המחיר, השירות והמהירות לא נחשבים. לדוגמה, עבור שני בכירים לשעבר בסיגרם, התמקדנו בליקר רדקליף כ"ליקר האירופי הראשון "מכיוון שהוא השתמש בטעם קולה. קולה הוא טעם אירופי ייחודי ונולד מתהילת קוקה קולה.
  התקשרו לעיתונות עם סיפור חג האהבה בפברואר
  לדוגמא, אם אתם חברת שוקולד, התקשרו לעיתונות עם סיפור חג האהבה בפברואר.
 3. 3
  עיין במגזין ושים לב לכל החלקים השונים שעשויים לכלול את המוצר שלך. בוא עם משפט משפט לגבי המוצר שלך לכל קטע, ואז התקשר לעורך עם המגרשים המותאמים אישית שלך. יכול להיות שיש עד שלושה מקומות שהמוצר שלך עשוי להשתלב במגזין אחד. לדוגמא, ישנם קטעי "מוצר חדש" בסמוך לחזית המגזין, "מופיעים" סיפורים באמצע, ולעיתים פרופילי "גב הספר" על אישים ומנכ"לים.
 4. 4
  קשר את השקת המוצר לעמותה. העיתונות נוטה יותר לדווח על מוצר מסחרי אם חלק מהתמורה מועיל לצדקה. מצא ארגון שתואם את מטרת המוצר שלך. לדוגמא, מגזין Wine & Spirits עובד עם ארגונים לשימור מים מכיוון שהמו"ל מאמין שבקבוקי מים מלכלכים את הסביבה. הם אפילו יצרו סיסמא סביבו: " שתו יין. חסכו מים ".
 5. 5
  פיתח משפט אחד "נאום מעלית" המתאר בצורה מדויקת את המוצר שלך, ותן לזה להיות הדבר הראשון שמוצא מפיך כשאתה משליך את העיתונות או מוכר מישהו על המוצר שלך. טרסת התה הירוק של טוקיו קוקה קולה הכינה לאטות תה ירוק וקפוצ'ינו. כשהתקשרנו לעיתונות עליהם, התחלנו ב"הסטארבקס של התה הירוק "פותח חנויות ברחבי ארה"ב. ביצוע ההשוואה לסטארבקס מתאר את מה שהחברה עושה, והביטוי מספק תמונה תמונה חיה במוח. פיתוח מילים לתמונות הוא סוד רוצח שזוכה בלב העיתונאים ומספר את סיפור המוצר שלך במשפט פשוט אחד.
  ולכן המנכ"ל שלהם יצר קשר עם האסלבק כדי להפוך ל"דובר הסלבריטאים "של המוצרים שלהם ללא גלוטן
  היה חשוב מאוד לחשוב על מוצרים, ולכן המנכ"ל שלהם יצר קשר עם האסלבק כדי להפוך ל"דובר הסלבריטאים "של המוצרים שלהם ללא גלוטן.
 6. 6
  עשה את המחקר שלך לפני שאתה מתקשר לעיתונאי. העיתונות מספר 1 של עיתונאים בנושא שיחות טלפון היא מאנשים ש"לא יודעים על מה הם כותבים ". הם מתעבים ממגרשים לא ספציפיים ואין להם את הזמן לעשות סיעור מוחות איתך לגבי האופן שבו הסיפור שלך יעבוד לפרסום שלהם. לפני שאתה מרים טלפון, חפש בגוגל סופר כדי לראות על איזה דברים הם אוהבים לכתוב ושים לב לטון הכתיבה שלהם. התאם אישית את המגרש שלך כך שיתאים בדיוק לסגנונם.
 7. 7
  שקול מי הקורא / מאזין / צופה בכלי תקשורת לפני שאתה קורא להם. תן את הסיפור על המוצר שלך באופן שיעניין את הקורא / המאזין / הצופה המסוים. לדוגמא, אליזבת האסלבק של The View דיברה בשידור באוויר על האלרגיה שלה לגלוטן ותסכול במציאת מזונות שיזינו אותה ללא תגובה אלרגית. צופיה הן נשים שדואגות לבריאותן ושיעור אי הסובלנות לגלוטן עולה בקצב מדאיג. צופי האסלבק רוצים לדעת על פתרונות למחלת הצליאק שלהם והיא במקרה תומכת אישית. היה חשוב מאוד לחשוב על מוצרים, ולכן המנכ"ל שלהם יצר קשר עם האסלבק כדי להפוך ל"דובר הסלבריטאים "של המוצרים שלהם ללא גלוטן.
 8. 8
  וודאו ב 100% שיש לכם את מספר הטלפון המתאים לעיתונאי אליו אתם מתקשרים. להיות כמו בלש כדי למצוא את מספר הטלפון הנכון המדויק. השארת הודעות קוליות לאדם הלא נכון היא בזבוז זמן מאכזב. הפוך את פקיד הקבלה לחבר שלך. השתמש ב- Hoovers.com וב- Linkedin.com כדי למצוא מספרי טלפון. אתה יכול להירשם כמנוי לספריית המדיה של Bacons (www.baconsmediasource.com) כדי לקבל רשימות מפורטות של כל אנשי הצוות בכל מגזין, עיתון, רשת מקוונת או שידור.
  Spirits עובד עם ארגונים לשימור מים מכיוון שהמו"ל מאמין שבקבוקי מים מלכלכים את הסביבה
  לדוגמא, מגזין Wine & Spirits עובד עם ארגונים לשימור מים מכיוון שהמו"ל מאמין שבקבוקי מים מלכלכים את הסביבה.
 9. 9
  כשאתה מגיע לעיתונאי, זכאי שהוא איש הקשר הנכון באומרו "האם אתה האדם המדווח על אוכל? יופי? עסקים?" אחרי שהם עונים, עקוב אחר המגרש שלך באומרו "נהדר, כי יש לי מוצר מזון שמלא במזון פונקציונלי טהור ומונע סרטן. האם זה מעניין אותך לדווח?"
 10. 10
  התקשר לעיתונאים כאשר הם נוטים ביותר לענות לטלפון. תוכניות רדיו של בוקר מתחילות לעבוד בשעה 4 בבוקר. ועברו עד 11 בבוקר העיתונים היומיים ממהרים להשלים את סיפוריהם בסוף היום, אז הימנעו משעות אחר הצהריים והתקשרו אליהם דבר ראשון בבוקר בשעה 8 בבוקר כתבי המגזינים עובדים על "לידים ארוכים" שהם 2-8 חודשים מבעוד מועד, אז תייג את הסיפור שלך כדי לחפוף לנושא שעליו סביר להניח שהם עובדים עליו עכשיו. לדוגמה, באפריל, מגזין Body + Soul עובד על גיליון אוקטובר שלהם.

אזהרות

 • לעולם, לעולם, לנתק מבלי לבקש מעיתונאי הפנייה. אם העיתונאי אליו הגעת אינו מעוניין בסיפורך, שאל בנימוס אם יש מישהו אחר שלדעתו צריך לשמוע ואולי לדווח על כך.

שאלות ותשובות

שאלות ללא מענה
 • אני רגיל להיות אדם מפורסם אז איך אני יכול להיות

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail