כיצד לתכנן חתונה בשבועיים ותחת 370 €?

אם אתה רוצה חתונה מתחת ל -370 €
אם אתה רוצה חתונה מתחת ל -370 €, ואתה אוהב אומנות ומלאכה, אתה יכול להכין קישוטים בעצמך!

בין אם אתם ממהרים, יש לכם תקציב צפוף, ובין אם אתם פשוט רוצים להתחתן מבלי להפוך את זה להפקה גדולה, עדיין אפשר לערוך חתונה אמיתית. במקום להשקיע כמויות אדירות של זמן וכסף, השתמשו ביצירתיות ותושייה משלכם, ובהבנת בני המשפחה והחברים.

צעדים

 1. 1
  דאגו לדברים החוקיים ברגע שתחליטו להתחתן. גשו לבית המשפט וקבלו את רישיון הנישואין. (שים לב שבמדינות מסוימות ייתכן שיהיה עליך להמתין חודש או יותר לאחר רכישת רישיון לקיום טקס משפטי.)
 2. 2
  תפיץ את המילה. הזמן אנשים במייל, בטלפון או (אם אתה סומך על הנציגים שלך) מפה לאוזן. אם יש לך יותר משבועיים, השתמש במחשב כדי לעצב ולהדפיס הזמנות משלך, אך זכור שלוקח להם זמן לעבור דרך הדואר.
 3. 3
  מצא איש משרה, אך אל תחפש בספר הטלפונים תחילה. אם אין לך מישהו בראש, שאל אנשים שאתה מכיר. כמעט כל אחד יכול להיות מכהן, ורוב הסיכויים שפה לאוזן יכול ליצור אותך בקשר עם מישהו שיש לו, או שהוא מוכן. בחר מישהו שנוח לך.
 4. 4
  כתבו את הטקס בעצמכם. שלב זה אינו נוגע למהר או לתקציב, אלא לערוך טקס משמעותי ונוח עבורך.
  איך אני מקשט לחתונה בחצר הקדמית שלי בתקציב קטן
  איך אני מקשט לחתונה בחצר הקדמית שלי בתקציב קטן?
 5. 5
  השג טבעות, אם תבחר לענוד אותן. חנויות תכשיטים אולי ינסו למכור לכם את הדבר הכי חתיך ויקר, אבל המשמעות חשובה כאן בהרבה מהעלות.
 6. 6
  לך מזדמנים. תן לכולם לדעת שהחתונה שלך היא מנגל, פיקניק, חוף ים או נושא luau. זה הרבה יותר קל ופחות יקר לתזמן את המפגשים האלה מאשר משהו רשמי או מהודר יותר, ולאיש לא אכפת שהכל לא תואם. שקול לערוך חתונה לפיקניק או לחתונה. אורחים מקומיים יכולים להביא פריט אוכל, כך יותר משמח. בקש ממתנדב לנהל רשימת הרשמות למאכלים כדי שלא יהיו לך יותר מדי מאותו פריט. רוב הסיכויים הם שקבלת הפנים לחתונה של הורייך ו / או סבא וסבתא הייתה מפגשים של עוגה ואגרוף. אם אתה משקיע חלק ניכר מהתקציב שלך על העוגה, זו יכולה להיות אפשרות יפה.
 7. 7
  אמור לכולם ללבוש ג'ינס ונעלי ספורט, סנדלים ומכנסיים קצרים וחולצת ההוואי האהובה עליהם. אנשים נוחים הרבה יותר בבגדים מזדמנים, בכל מקרה, וזה יביא לכולם נינוחות. ללבוש בגדים שכבר בבעלותך, או לקנות משהו פשוט שתוכל ללבוש שוב.
 8. 8
  תתחתן בבית שלך, או בחצר האחורית שלך, אם אתה יכול.
 9. 9
  ערכו את החתונה ואת קבלת הפנים באותו מקום. האורחים שלכם לא יצטרכו לעצור הכל וללכת לאיבוד מכאן לשם, ולא תצטרכו להכין ולנקות שני מקומות שונים.
 10. 10
  השאל כסאות או בירור לגבי השכרתם. שאל סביב ותהיה יצירתי. אחרת, שכרו ממרכז מסיבות מקומי.
 11. 11
  שמור על ניקוי פשוט. בדוק אם בחנות מסיבות בקרבתך יש גליל זול של מפות מפת פלסטיק בצבע החתונה שלך. גזור אותו לאורך ואל תשכח להדביק אותו, במיוחד אם אתה בחוץ. אם אתה מקשט עוד, דלג על נייר הקרפ והבלונים, השייכים למסיבות יום הולדת. גלילי טול או אורגנזה זולים כמעט ומספקים משיכה אמיתית בחתונה.
 12. 12
  מינוי "מנהל במה", במידת האפשר. תיכון ברמה גבוהה או סטודנט במכללה הם אידיאליים, במיוחד כל מי שהיה לו ניסיון בהרכב, דרמה, מסעדות וכדומה. אדם זה יעזור לך לצפות בתזמון, לכוון ולסייע בהתקנה, להפעיל סידורים של הרגע האחרון, לסדר אנשים לתמונות קבוצתיות וכן הלאה. הציעו לשלם לאדם זה, במיוחד אם הוא / ה "סטודנט / ת רעב", פנקו אותו בארוחת ערב נחמדה, או החזרו טובה.
  אלא לערוך טקס משמעותי ונוח עבורך
  שלב זה אינו נוגע למהר או לתקציב, אלא לערוך טקס משמעותי ונוח עבורך.
 13. 13
  שמור על טובות טובות, או דלג לחלוטין. הימנע מלעשות טובות הנדרשות הרכבה רבה. גייס חבר שהוא "ערמומי" שיעשה זאת בשבילך!
 14. 14
  דלג על הפרחים או קנה רק כמה סופרמרקטים (לך צבע, לא מחיר). ורד פתוח יחיד או קמליה צף בקערת מים יכולים להיות מאוד אלגנטי. לחלופין, עבור מרכזי, שקול נרות פשוטים
 15. 15
  דלג על הצלם, אלא אם כן אתה מכיר חובבן או חובב להוטים לנסות את כוחה בזה. יידע את האורחים שלך שברצונך להעתיק את התמונות המצולמות שלהם. ככל הנראה יהיו לכם עשרות מצלמות בקהל, וחלקן יקבלו תמונות טובות. קל יותר מתמיד לשתף תמונות. תתקשה למנוע מאנשים לצלם מאות תמונות של החתונה שלך. קח את הזמן לסדר קבוצות שונות של האורחים שלך לצילומים לאחר הטקס.
 16. 16
  הצב שפע של פחי אשפה, ואם אפשר, פחי מיחזור מסומנים היטב במקומות דיסקרטיים אך גלויים לעין. אורחים רבים מטבע הדברים ינקו את עצמם לאחר שניתנה להם ההזדמנות.
 17. 17
  שקול לעשות מוזיקה משלך עם תקליטור חתונה.

טיפים

 • אל תרגיש אשמה או ביישן לבקש עזרה. רוב האנשים יבינו לחלוטין והם ישמחו להיכנס.
 • אם אנשים מציעים לעזור, תנו להם! אתה עלול להיות מופתע מכמה אנשים מתנדבים, כאשר ניתנת להם הזדמנות לעשות משהו מלבד להתחפש, להופיע ולאכול. תן ל"מנהל הבמה "שלך לעזור לך להעביר אנשים אלה לעבודה.
 • תירגע ותיהנה, בידיעה בכך שאתה נותן לאירוע הזה להיות בלתי פורמלי, חסכת לעצמך ולאורחים שלך הרבה מתח וטרחה!
  בדוק אם בחנות מסיבות בקרבתך יש גליל זול של מפות מפת פלסטיק בצבע החתונה שלך
  בדוק אם בחנות מסיבות בקרבתך יש גליל זול של מפות מפת פלסטיק בצבע החתונה שלך.
 • עשה משהו נפרד עבור האנשים שבהם אתה עובד. הכללת אנשים רבים מדי מהמשרד שלך יכולה להרחיב את רשימת האורחים שלך באופן דרמטי. ככל הנראה הם כנראה לא מכירים את המשפחה שלך, כך שהם עלולים להרגיש מסורבלים להופיע ולנסות להשתלב. במקום זאת, יש עוגה או חטיפים בחדר האוכל או לצאת למשקאות (לדאוג שיהיו נהגים ייעודיים) לאחר העבודה יום אחד ו הזמינו כל אחד שאתם אוהבים או פשוט הודיעו על כך באופן כללי ותנו לאנשים להחליט בעצמם אם להצטרף אליכם. זה נותן לכולם הזדמנות לחגוג ולפגוש אותך תוך שמירה על החתונה שלך קצת יותר אינטימית.

אזהרות

 • אפילו בחתונות המתוכננות בקפידה יש תקלות קלות ואסונות גדולים. אם אתה עושה זאת בעוד שבועיים, אסור לך להזיע את הדברים הקטנים. אם אתם זוג עם רישיון, נושא משרה ומיקום להתחתן, אז כל דבר אחר הוא דברים קטנים.
 • אתה יכול לדרוך על כמה אצבעות רגליים: על פי הצורך, התקציב המינימלי שלך מכתיב שרשימת האורחים שלך חייבת להיות קצרה יחסית. אלא אם כן משפחתך הקרובה וחבריך הקרובים מסתכמים מתחת לעשרה אנשים, בן הדוד השני סוזי והשכן הסמוך של גיסך אולי יצטרכו לקבל את היעדר ההזמנה.

דברים שתזדקק להם

 • בן זוג מוכן.
 • נושא משרה.
 • תקציב מינימלי. עם הרבה חתונות עולה ככל מכוניות יוקרה, 370 € הוא תקציב מאוד מינימלי.
 • חברים ובני משפחה מועילים.
 • מיקום.
 • כמות אוכל.

שאלות ותשובות

 • נולדתי בדצמבר. האם אוכל להשתמש באורות חג המולד לקישוט?
  כן! אם אתה רוצה חתונה מתחת ל -370 €, ואתה אוהב אומנות ומלאכה, אתה יכול להכין קישוטים בעצמך!
 • איך אני מקשט לחתונה בחצר הקדמית שלי בתקציב קטן?
  דבר עם אנשים! ראה אילו פריטים או שירותים אנשים מוכנים להציע על סמך המראה שאתה רוצה. רוב האנשים שמחים לסייע בכל דרך שהם יכולים לחתונה. מצא מוקד שבו אתה רוצה שהטקס יהיה ובנה משם.

תגובות (16)

 • queeniemetz
  אנו מתכננים חתונה קטנה ובתקציב נמוך, ועצות אלה מחזקות את הרעיונות שלנו. בנוסף, אנו נזמין משפחה וחברים רחוקים להצטרף אלינו בפייסבוק בשידור חי במקום באופן אישי.
 • lisa44
  אני אוהב את החלק על כך שכל אחד יכול להפוך לשמש כקצין וקיום הטקס בבית. רעיונות טובים מאוד אשתמש בהם.
 • kuhngilbert
  יש לי חודש לתכנן את החתונה והתחלתי להיות המום ולחשוב שזה בלתי אפשרי כשהתחלתי לתכנן את זה. רשימה זו הקלה על חשיבת הכל כך הרבה יותר.
 • tina72
  שיש מישהו אחר שאחראי על הדברים, המקום וקבלת הרישיון.
 • poppy77
  זה עושה טוב ועוזר לי מאוד. אני אוהב את זה.
 • tommie31
  כנראה שתהיה בקרוב חתונה קטנה ומתוכננת בחופזה. זה מאוד מועיל!
 • luigi65
  אני אדם מסוג רשימת צ'ק וזה בדיוק מה שחיפשתי. נתן לי מקום טוב להתחיל בו ועידוד להמשיך עם החתונה שאנחנו רוצים. מזדמנים, משפחתיים ומעט חברים, קטנים מאוד, מאוד אישיים.
 • amarikuphal
  הייתי זקוק מהר לרעיונות למשהו פשוט, אבל עדיין משהו שייזכר. יש לי כמה רעיונות נהדרים, וזה עוזר להשיג דברים שמתגלגלים לי בראש.
 • zcox
  זה מאוד פשוט ולא מנסה למכור לך שטויות כמו רשימות חתונה אחרות.
 • wilkinsonjoe
  לא כולם יכולים להרשות לעצמם חתונה מפוארת. רבים מאיתנו נמצאים בתקציבים הדוקים. אני אוהב איך הכותב מדגיש את חשיבות היום ולא את מה שיש באותו יום! חתונות שמחות יתברך!
 • beckerbrandi
  באתר זה היה כל מה שהייתי צריך לדעת, זה בהחלט מדהים!
 • peter10
  תודה רבה, המידע שלך עזר מאוד.
 • morissettearace
  אידיאלי מאוד לחתונה מפתיעה.
 • raynorneha
  פנטסטי! ברור ופרקטי לחלוטין.
 • ekub
  הרעיון יפה איך לתכנן שהייה בתקציב שלך, אני אוהב את זה.
 • jonathonemmeric
  מועיל במיוחד. בדיוק מה שהייתי צריך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail