כיצד להפוך ליועץ פיננסי מצליח יותר?

או שמא אתה יועץ פיננסי שאפתן שעובד קשה מאוד כל יום
או שמא אתה יועץ פיננסי שאפתן שעובד קשה מאוד כל יום, אך נראה שאתה לא משיג תוצאה מספקת?

האם אתה יועץ פיננסי חדש שמתחיל בקריירה שלך אבל אין לך מושג איך להתחיל? או שמא אתה יועץ פיננסי שאפתן שעובד קשה מאוד כל יום אך נראה שלא נראה לך להשיג תוצאה מספקת? נראה כי יועצים פיננסיים מצליחים חולקים כמה מאפיינים דומים. התכונות הנפוצות הללו של הסוכנים המובילים בענף יכולות לשמש מדריך ליועצים חובבים, ובמקביל לספק כמה תובנות והצעות לסוכנים אחרים המבקשים לשפר את תוצאותיהם.

צעדים

 1. 1
  תכנן את המטרות שלך וקבע את המטרות שלך.
  • התחל ראשית על ידי הגדרת מטרה למה שרצית להשיג בעוד שנה.
  • ואז חלק את המטרה הזו ליעדים קטנים יותר לטווח הקצר כדי לשמש אבני דרך שנראות קלות יותר להשגה ויכולות לעודד אותך לאורך המסע בזמן שהם מתקיימים ברציפות.
   • נניח למשל אם קיווית להשיג הכנסה שנתית של 22400 אירו מעמלות מכירה של פוליסות, תצטרך להרוויח 1870 אירו לחודש מעמלות המכירה. בדרך כלל פירוש הדבר שיהיה צורך לסגור כ -5 פוליסות ביטוח בחודש.
   • אז איך אתה מסוגל להשיג זאת? אם אחד מכל 4 לקוחות פוטנציאליים במפגש פנים אל פנים יהיה מוכן לרכוש ממך פוליסה, יהיה עליכם לקבוע 20 פגישות עם פוטנציאל פוטנציאלי בחודש.
   • נניח שאם אחד מכל 3 לקוחות פוטנציאליים בשיחות הקרות שלך יהיה מוכן להיפגש איתך, אז תצטרך להתקשר ל -60 לקוחות פוטנציאליים בחודש, וזה מקביל גם להתקשרות קרה ל -3 לקוחות ביום אם אתה עובד רק שבוע עבודה של 5 ימים. הגדרת יעדים ויעדים משמשים מדריך שיעזור לך לתכנן את לוח הזמנים ואת רשימת המשימות היומית שלך.
  • נסה למשמע את עצמך לעקוב אחר לוח הזמנים המתוכנן שלך ללא הפסקה, למרות שאם נראה שזה לא מייצר תוצאות צפויות בהתחלה.
  ערוך ביקורות תכופות על מצבן הכלכלי של לקוחותיך לפחות אחת לשנתיים
  ערוך ביקורות תכופות על מצבן הכלכלי של לקוחותיך לפחות אחת לשנתיים.
 2. 2
  רשת להגדלת בסיס הלקוחות שלך. אולי תרצה להתחיל מבני משפחתך, קרובי משפחה וחברים. הם מכירים אותך אישית במשך שנים, ובאופן טבעי יאמינו בך וסומכים שתעשה עבודה נהדרת עבורם. כאשר אתם משתתפים בכינוסים של חברי כיתה לשעבר או עמיתים לשעבר, בנו מחדש את מערכות היחסים עם חבריכם שאבדו מזמן. הפץ את כרטיסי השם שלך והציג בפניהם מה אתה עושה. אין צורך להיות ביישן ופחד. תן לאנשים להיות מודעים לך ולמקצוע, ואיך אתה מסוגל לעזור להם במומחיות שלך ובייעוץ הפיננסי שלך. השתתף בתערוכות רלוונטיות, פונקציות וכנסים שקשורים לענף שלך, ולהכיר יותר אנשים ממקצועות קשורים בענף שלך. לעולם לא תדע מתי מתעוררים צרכים כאשר תזדקק למומחיות ותחום הידע זה של זה.
  האם אתה יועץ פיננסי חדש שמתחיל בקריירה שלך אבל אין לך מושג איך להתחיל
  האם אתה יועץ פיננסי חדש שמתחיל בקריירה שלך אבל אין לך מושג איך להתחיל?
 3. 3
  הקרינו תדמית מקצועית. הקפידו להתלבש בצורה מקצועית כשאתם פוגשים את הלקוחות שלכם. וודא ששיערך מסודר ומסודר, מגולח היטב ולבוש כראוי, כדי להשאיר רושם ראשוני טוב. הימנע מלהיות מרושל ונראה לא מסודר מה שגרם לו להיראות לא כנה ולא מוכן לקחת את הפרויקט.
  • לקוח פוטנציאלי יש יותר אמון ביועץ שמתלבש ונראה נוח, וידע שהיועץ מעריך ומכבד את הפגישה איתו. היו תמיד מוכנים לפני שאתם פוגשים את הלקוחות שלכם. גלה קצת יותר עליו, כגון גילו, מינו, קריירתו והכנסתו, רווק או עם משפחה, מעשן או לא מעשן, ובתקווה איזה מדיניות הוא כבר רכש.
  • חשוב על כמה אפשרויות של מה שחסר לו ואולי ירכוש ממך. מה הכיסוי, הפרמיות והתשואות שהוא יקבל עבור כל אפשרות. ומה התוסף הזמין שהוא עשוי להוסיף לאפשרויות. כאשר הלקוח שלך מתרשם משיעורי הבית שעשית, סביר להניח שהוא ישתכנע יותר כי תטפל בתיק שלו בצורה איכותית ומקצועית יותר.
 4. 4
  בנה את המומחיות שלך באמצעות השכלה מתמשכת. הלמידה שלך לא נפסקת לאחר שקיבלת את רישיון היועץ שלך. או ליתר דיוק, זה מסמן את תחילת חווית הלמידה שלך בקריירה שלך.
  • יש תמיד נכונות ללמוד מנטליות, ועדכן את עצמך בחדשות ושינויים שקשורים לענף שלך. האם יש שינויים חדשים בכללים והתקנות השולטים בענף שלך וכיצד הדברים יעבדו אחרת כעת? כיצד ישפיעו השינויים עליך או על לקוחותיך והאם השינויים מועילים או אינם רצויים? האם ישנם מוצרים חדשים המשוחררים בשווקים? כיצד הותאמו מחירי המוצרים של המתחרים שלך בהשוואה למחירים שלך?
  • כאשר אתה בונה את הידע שלך באמצעות השכלה מתמשכת, אז אתה יכול לבסס את עצמך לאט לאט כמומחה בענף שלך. השתתף בתוכניות שיחה וסמינרים כנואם אורח ושתף את הידע והייעוץ המקצועי שלך לנזקקים. הגש מאמרים לפרסומים וכתבי עת מוכרים בענף שלך. צבור מודעות והכרה ציבורית כמומחה. כמו כן, מומלץ לקבל הסמכה מקצועית כגון יועץ פיננסי מוסמך (ChFC) או השולחן העגול של מיליון דולר (MDRT) בכדי לשפר את תעודותיכם ולהפגין את מומחיותכם בענף זה.
  לקוח פוטנציאלי יש יותר אמון ביועץ שמתלבש ונראה נוח
  לקוח פוטנציאלי יש יותר אמון ביועץ שמתלבש ונראה נוח, וידע שהיועץ מעריך ומכבד את הפגישה איתו.
 5. 5
  מעקב עם הלקוחות שלך. מומלץ לעקוב באופן קבוע אחר הלקוחות הקיימים שלך. זה כולל מענה מיידי לכל שיחה ושאילתות מלקוחותיך.
  • הגש את תביעות הלקוחות שלך במהירות והבטיח תהליך חלק וללא כאבים עבור הלקוח שלך. שלח ידיעונים קבועים המודיעים ללקוחותיך על עדכונים חדשים ושינויים הרלוונטיים לענף שלך. כדי לחזק את הקשר הטוב עם הלקוחות שלך, כדאי לך להעביר להם איחולים במהלך עונות חגיגיות או באירועים בלתי נשכחים שלהם כמו יום הולדת ויום נישואין.
  • ערוך ביקורות תכופות על מצבן הכלכלי של לקוחותיך לפחות אחת לשנתיים. זה יעניק להם מודעות ראשית עליכם בכל פעם שהם או חבריהם וקרוביהם זקוקים למוצרים ולשירותים שלכם. האם לבקש הפניות והמלצות מלקוחותיך המרוצים.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail