איך להפסיק את ההתקשרות הקרה במכירות נדל"ן?

ככל הנראה תהיה האדם אליו היא מתקשרת כשיש לה צורך בנדל"ן
אם תמשיך בקשר עם אדם, ככל הנראה תהיה האדם אליו היא מתקשרת כשיש לה צורך בנדל"ן.

שיחות קרות אינן אידיאליות כשיטת מכירה, מכיוון שאנשים רבים מוצאים את זה מעצבן לתת להם מכירת מכירות דרך הטלפון על ידי מישהו שהם לא יודעים עליו כלום. אחת הדרכים להקל על הבעיה היא לחמם אנשים לפני שאתה מתקשר אליהם. אתה יכול גם לבנות את רשת הלקוחות שלך באופן אישי ומקוון. לבסוף, תוכלו לאסוף טכניקות אחרות להגדלת רשימת לקוחות הנדל"ן שלכם, כגון שימוש בשיטות מדלת לדלת.

שיטה 1 מתוך 3: שימוש במחקר לביצוע שיחות חמות

 1. 1
  תעשה את המחקר שלך. אם אתה מתקשר למישהו בחברה, עליך לדעת על אותה חברה. כמובן שתוכלו לברר אודות החברה דרך אתר האינטרנט שלה, אך תוכלו גם לבדוק את עמוד הפייסבוק שלה ודפים ציבוריים אחרים. דרך טובה נוספת ללמוד על החברה היא באמצעות סיפורי חדשות; לעשות חיפוש בחברה ולהעביר את החיפוש לסיפורי חדשות בלבד. רשום הערות על כל מידע הרלוונטי לעסקי הנדל"ן שלך.
 2. 2
  התמקד באדם שאליו אתה רוצה להתקשר. כן, אתה צריך לדעת את החברה של האדם ומה החברה עושה. עם זאת, חשוב באותה מידה לדעת על האדם שאליו אתה מתקשר. חפש אותה באתר החברה שלה. בדוק את פרופיל הלינקדאין שלה או אפילו את פרופיל הפייסבוק שלה, אם היא מוגדרת לציבורית.
 3. 3
  לחמם את האדם באמצעות דוא"ל. הראה כיצד מה שאתה מציע יכול לעזור לאדם ולחברה. כלומר, הפוך את הדוא"ל שלך לספציפי ככל האפשר לחברה. זה כמו לכתוב מכתב מקדים לקורות חיים; אתה מוכר את עצמך על ידי הצעת פרטים מדוע הצעות הנדל"ן שלך יהיו האופציה הטובה ביותר עבור החברה והאדם.
  • למשל, אתה יכול לכתוב, "גב 'ג'ונס היקרה, אני כותבת כי אני מתווכת עם הצעות נדל"ן שאתה או החברה שלך היו מעוניינים בהם. שמתי לב שהחברה שלך רוכשת חנויות מקומיות קטנות, ואני חושב יש לי כמה נכסים שהיית מעוניין בהם. ברצוני לדון איתך בנכסים אלה בטלפון. האם יום שישי בשעה 3 יעבוד בשבילך? "
  • כולל זמן בדרך כלל גורם לאנשים לפחות להציע תגובה.
 4. 4
  היו אנרגטיים כשאתם מתקשרים. אם אתה נשמע עייף או משועמם, אף אחד לא ירצה להקשיב לך. נסה להעלות חיוך על הפנים שלך (אנשים יכולים לדעת לפי צליל הקול שלך), ונסה להתנהג בהתלהבות ממה שאתה עושה.
  רשום הערות על כל מידע הרלוונטי לעסקי הנדל"ן שלך
  רשום הערות על כל מידע הרלוונטי לעסקי הנדל"ן שלך.
 5. 5
  אל תבזבז זמן. האדם שאתה מתקשר אליו עסוק. אם אתה רוצה שהיא באמת תקשיב לה, אתה צריך לכבד את הזמן שלה. שמור על שיחתך קצרה ונקודה, ושאל אם תוכל להתקשר בחזרה בשעה טובה יותר אם היא תדחה אותך מכיוון שהיא עסוקה מדי.
 6. 6
  זכרו להקשיב. אתה באמת מנסה לנהל שיחה עם האדם שאתה מתקשר אליו. אם תשליך עליה מידע, סביר להניח שהיא תרצה לסיים את השיחה לפני שהיא באמת תתחיל.

שיטה 2 מתוך 3: למידה ברשת

 1. 1
  התחל עם מי שאתה מכיר. אם מעולם לא באמת התחברת לרשת עבור העסק שלך, התחל עם האנשים שאתה מכיר. שאל אותם אם מישהו מחבריהם או משפחתו יהיה מוכן להיפגש איתך או אם הם מחפשים לקנות נכס. קל יותר להתחיל עם אנשים שאתה מכיר ולעבור החוצה.
 2. 2
  צא לעולם. אתה לא יכול לרשת במשרד שלך. אתה צריך ללכת לפגוש אנשים. עבור לאירועים עסקיים. לשתות משהו אחרי העבודה בבר עסקי מהודר. מתנדב בארגוני צדקה. לך לכנסייה או לחדר הכושר. הצטרף לשיעורים או למועדונים שמתמקדים בתחביבים שלך. בעיקרון, אתה צריך לצאת לעולם כדי לפגוש אנשים.
 3. 3
  דבר עם כל מי שאתה פוגש. כלומר, אם אתם מתנדבים, דברו עם המתנדבים האחרים. אם אתה הולך לכנסייה, דבר עם אנשים שאתה פוגש שם. הכלל הראשון ברשת הוא רק לפגוש אנשים ולהתחיל ליצור איתם קשרים.
 4. 4
  ליצור מערכות יחסים. כשאתה מתחבר לרשת, חשוב לא לנסות לגרום לאדם לקנות את מה שאתה מוכר. אם הוא או היא חושבים שאתה מנסה למכור במקום לבנות מערכת יחסים, סביר להניח שאותו אדם לא ישאר מספיק זמן כדי להימכר אליו. במקום זאת, בנה מערכות יחסים עם אנשים. לנהל שיחות, ליצור קשר אמיתי. הכירו את האנשים שפגשתם בעבור מי שהם, ולא מה תוכלו למכור להם.
 5. 5
  למד לעסוק. כלומר, ללמוד כיצד לפתוח בשיחות ולהמשיך. אחת הדרכים הפשוטות ביותר להתחיל להתקשר עם אדם אחר היא לחייך אליו. ברכה לא מילולית זו יכולה לפתוח את הדלת לשיחה.
  תוכלו לאסוף טכניקות אחרות להגדלת רשימת לקוחות הנדל"ן שלכם
  לבסוף, תוכלו לאסוף טכניקות אחרות להגדלת רשימת לקוחות הנדל"ן שלכם, כגון שימוש בשיטות מדלת לדלת.
 6. 6
  שאל אנשים על עצמם. אחת הדרכים הקלות ביותר לגרום לאנשים לדבר היא לשאול אותם על עצמם. שאל על עבודתם, משפחתם, חיות המחמד והתחביבים שלהם. פשוט בחר אחד כדי להתחיל את השיחה.
 7. 7
  היו מוכנים להקשיב. אם אתה מנסה לעסוק אדם, אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא להקשיב באמת לאדם האחר. אתה יכול להראות שאתה מקשיב על ידי שימוש ברמזים לא מילוליים (מהנהן ומחייך) וחוזר על מה שהאדם השני אמר ("מה שאני שומע שאתה אומר זה..."). כמו כן, אל תשתמש בזמן שהאדם השני מדבר כדי לנסות לבוא עם תגובה; בעצם לשמוע מה היא אומרת במקום.
 8. 8
  אל תפחד להשתמש בכלים מקוונים. כמובן שרשת המדיה החברתית העיקרית לעסקים היא לינקדאין. אתה יכול לפגוש אנשים באתרי רשתות חברתיות על ידי יצירת קבוצות ודיונים. חשוב גם שיהיה לך מידע מלא בפרופיל שלך, כך שאנשים יוכלו לראות מי אתה.
  • אתה יכול גם לשקול קבוצות רשת מקוונות אחרות, כגון Alignable ו- Nextdoor.
 9. 9
  המשך את הקשר. ברגע שאתה פוגש מישהו, דאג להמשיך במערכת היחסים הזו. בקש כרטיס ביקור כדי שתוכל לשלוח דוא"ל או להתקשר לאדם שיגיד שאתה נהנה מהזמן שבילית איתו. בדרך זו, אתה נשאר רענן במוחו של אותו אדם. חשוב במיוחד להתקשר או לשלוח אימייל אם אתה אומר שתרצה; אנשים זוכרים כשאתה לא עושה את מה שאתה אומר.
 10. 10
  תביא משהו לשולחן. זכור, האדם שאתה פוגש רוצה להשתמש גם בך ברשת, אז אתה צריך להיות מוכן גם כאשר הוא או היא צריכים משהו. לפעמים זה יכול להיות שאתה יכול להמליץ על קשר עם אדם אחר, או אולי אתה שומע על עבודה או עסקת נדל"ן טובה שתוכל להעביר הלאה. נסה לזכור את אנשי הקשר שלך ולספק שירותים ככל שתוכל, במיוחד כאשר מישהו מבקש משהו ספציפי.
  • אתה יכול גם לנסות להקים דוכן באירוע ציבורי או אחר. צרו תחרות והציעו פרס, כמו גריל. אתה יכול להשתמש בערכים עבור אנשי קשר.
 11. 11
  השתמש ברשת שלך. כשאתה יוצר מערכות יחסים, זה בסדר להודיע להם שאתה בנדל"ן. למעשה, ככל הנראה תחליף כרטיסי ביקור. אם תמשיך בקשר עם אדם, ככל הנראה תהיה האדם אליו היא מתקשרת כשיש לה צורך בנדל"ן.

שיטה 3 מתוך 3: ניסיון טכניקות אחרות

 1. 1
  היה איש מכירות מדלת לדלת. בעוד שתהליך זה דומה לשיחות קרות, אתה משאיר רושם טוב בהרבה באופן אישי. עבור מדלת לדלת בשכונה שבחרת, הציג את עצמך כשאתה הולך כאדם בעסקי הנדל"ן. הקפידו על כרטיס ביקור או עלון למסור לאדם.
  הציג את עצמך כשאתה הולך כאדם בעסקי הנדל"ן
  עבור מדלת לדלת בשכונה שבחרת, הציג את עצמך כשאתה הולך כאדם בעסקי הנדל"ן.
 2. 2
  חפש למכירה על ידי נכסי בעלים. אחת הדרכים הפשוטות להשיג לקוחות היא פשוט להסתובב ולמצוא נכסים שנמכרים על ידי בעליהם. מכיוון שנכסים אלה יכולים לשווק זמן רב מדי, הבעלים עשוי להיות מוכן לעבור למתווך. כאשר אתה רואה נכס כזה, אתה יכול לדפוק בדלת או להתקשר לאדם.
  • תשמור את זה קצר ופשוט. כשאתה דופק על הדלת, אמור "שלום! שמי ג'ו סמית, ואני שם לב שאתה מוכר את הבית שלך. אם אי פעם תזדקק לעזרה כלשהי, אשמח להיות המתווך שלך. האם היית מוכן לקחת את שלי כרטיס עסקים?"
 3. 3
  נסה לקיים שיעורים או פאנלים בחינם. למשל, אם אתה מנסה לתופף קשרים עם בעלי בתים, אולי אתה יכול להציע שיעורי עשה זאת בעצמך שבהם אתה משלם לאנשי מקצוע כדי להדגים. אם אתה מנסה להגדיר את עצמך בעולם העסקי, נסה פאנל עסקי עם כמה אנשי מקצוע, והזמין אנשים מכל תחום. עדיף להציע שיעורים אלה בחינם בכדי לגרום לאנשים להגיע, ואתה יכול אפילו להציע כיבוד כדי להגדיל את הנוכחות. הקפד למסור עלונים או את כרטיס הביקור שלך בפאנל או בפגישה.
 4. 4
  צור נוכחות מקוונת. בימים אלה אינך יכול פשוט ליצור אתר ולהשאיר אותו בשקט. עליכם ליצור נוכחות ברשתות חברתיות עבור עצמכם או של חברתכם. זה אומר לבלוג ולהיכנס לאתרי מדיה חברתית כגון פייסבוק, טאמבלר, פינטרסט, טוויטר ואינסטגרם. כדי לבנות עוקבים באתרים אלה, עליכם להיות עקביים עם פוסטים, מקצועיים ואישיים בו זמנית.

אזהרות

 • שיחות קרות עבדו בעבר, אך הטכניקה גוועת. עם הופעתה של הרשימה הלאומית ללא שיחות, זה יכול אפילו להיות לא חוקי אם תתקשר למישהו שהכניס את המספר שלו לרשימה.

תגובות (1)

 • taraschiller
  כיסה היטב את כל האזורים האפשריים. אני חושב שניתן ליישם זאת על ידי מתווכים בכל רחבי העולם, ולא ספציפי רק למדינות מסוימות.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לפרסם הצעה ב- WeShare?
 2. כיצד להבהיר מלאי?
 3. איך מממנים עסק חדש?
 4. איך להקים בית קפה באינטרנט?
 5. כיצד לערוך את פרטי המשתמש שלך באלנס?
 6. כיצד לערוך את פרטי הקשר שלך באלנס?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail