כיצד לשנות את כתובת רישום הבוחרים שלך?

ייתכן שתצטרך לעדכן את כתובתך ב- DMV לפני שתשנה את כתובת רישום הבוחרים שלך
אם עברת, אך נשארת באותה מדינה, ייתכן שתצטרך לעדכן את כתובתך ב- DMV לפני שתשנה את כתובת רישום הבוחרים שלך.

באירופה, עליך להירשם מחדש כדי להצביע או לשנות את כתובת ההרשמה שלך בכל פעם שאתה עובר. למרבה המזל, התהליך הוא פשוט וישנן מספר דרכים לעדכן את המידע שלך. מרבית המדינות מאפשרות לתושבים להירשם ולעדכן מידע באופן מקוון. אתה יכול גם לשלוח טופס בדואר או לשנות את כתובתך באופן אישי במשרד המקומי של DMV או בבחירות המקומיות. בדוק שוב את דרישות המדינה שלך, שכן ייתכן שתצטרך לספק הוכחת מגורים באופן אישי, בדואר או במקום הקלפי שלך.

שיטה 1 מתוך 3: עדכון המידע שלך באופן מקוון

 1. 1
  בדוק אם מדינתך מציעה רישום מצביעים מקוון. נכון לדצמבר 2017, 37 מדינות ומחוז קולומביה מאפשרים רישום מצביעים מקוון. ברוב המקרים תזדקק לתעודה שהונפקה על ידי המדינה או רישיון נהיגה על מנת לרשום או לעדכן את המידע שלך באופן מקוון. אם עברת למדינה חדשה, תצטרך להגיש טופס רישום מצביע חדש.
  • בדוק אם המדינה שלך מציעה הרשמה מקוונת כאן: https://vote.gov. לאחר בחירת המדינה שלך, תועבר לפורטל האינטרנט שלו אם הוא מציע רישום מקוון.
  • אם עדיין אין לך תעודת זהות תקפה שהונפקה על ידי מדינת מגוריך, תצטרך להגיש בקשה לתמונת DMV המקומית שלך.
  טיפ מומחה

  האם אתה יכול להירשם להצבעה באינטרנט? ברידג'ט קונולי, פעילה פוליטית שעבדה לרישום המצביעים בבחירות מקומיות ופדרליות, אומרת: "אתה יכול להירשם כרגע להצביע באופן מקוון ב -37 מדינות, ויש מדינה אחת, צפון דקוטה, שבה אתה אפילו לא צריך לרשום אותך יכול פשוט להופיע ולהצביע. בכל מקום, אתה צריך להיות בן 18 ואזרח אמריקאי.

 2. 2
  עדכן את הכתובת שלך באמצעות ה- DMV, במידת הצורך. אם עברת, אך נשארת באותה מדינה, ייתכן שתצטרך לעדכן את כתובתך ב- DMV לפני שתשנה את כתובת רישום הבוחרים שלך. ברוב המדינות, אתה יכול לעשות זאת בטלפון או באינטרנט.
 3. 3
  הזן את המידע שלך כדי למצוא את סטטוס ההרשמה שלך. פורטל האינטרנט של מדינתך יבקש ממך להזין את שמך, מחוז או עיר מגורים לשעבר ותאריך הלידה שלך. לאחר לחיצה על "הגש", סטטוס רישום הבוחרים שלך יופיע אם אתה רשום במדינה זו. יהיה שדה שמפרט את הכתובת הישנה שלך, ומאפשר לך לאמת שאתה צריך לעדכן את המידע שלך.
  • יהיה קישור לעדכון המידע שלך בסמוך לכתובת שלך.
  • אם עברת לקווי מדינה ונרשמת למדינה זו, תצטרך להיכנס למחוז או לעיר הישנה שלך כדי לחפש את מצבך. כלי החיפוש לא יזהה אותך אם תזין את המיקום החדש שלך.
 4. 4
  עקוב אחר ההנחיות לשינוי המידע שלך. אם עברת לקווי מדינה, לחץ על הקישור "עדכן את המידע שלי" (או משהו דומה) בדף סטטוס ההרשמה שלך. אם עברת למצב חדש, לחץ על הקישור לרישום ראשון. שני הקישורים יפנו אותך לסדרת דפים בה תזין את הכתובת החדשה שלך ומידע אחר.
  • יהיה עליך להזין את רישיון הנהיגה או מספר תעודת הזהות שלך, אז שיהיה לך נוח.
 5. 5
  בדוק את מצב ההרשמה שלך בעוד מספר ימים. בעוד מספר שבועות תקבל בדואר כרטיס רישום מצביעים. בינתיים, טפסי הרשמה מקוונים מעובדים לרוב תוך 72 שעות, לכן בדוק בפורטל האינטרנט לאחר 3 או 4 ימים כדי לאמת את שינוי הכתובת שלך.
  • פנה למשרד הבחירות המקומי שלך אם לא חל שינוי במעמדך המקוון לאחר שבוע עד שבועיים, או אם אינך מקבל את כרטיס הרישום שלך בתוך 30 יום.
 6. 6
  הביאו תעודת זהות עם תמונה והוכחת כתובת למקום הקלפי שלכם במידת הצורך. במדינות מסוימות תצטרך להביא הוכחת מגורים בעת הצבעה לאחר עדכון המידע שלך באופן מקוון או באמצעות הדואר. מדינות רבות גם העבירו את חוקי תעודת המצביע ודורשים מהתושבים להציג תעודת זהות תקפה לצורך הצבעה. מצא את נהלי המדינה שלך באופן מקוון, או הבא איתך מסמכים אלה כדי להישאר בצד הבטוח.
  • הוכחות מגורים כוללות תעודת זהות או רישיון נהיגה תקף עם כתובתך הנוכחית, חשבון שירות, הצהרת בנק, משכורת או מסמך ממשלתי (כגון תכתובת מס הכנסה) המפרט את שמך וכתובתך.
תצטרך להגיש טופס רישום מצביע חדש
אם עברת למדינה חדשה, תצטרך להגיש טופס רישום מצביע חדש.

שיטה 2 מתוך 3: שליחת טופס הרשמה

 1. 1
  הורד טופס הרשמה לבוחרים מאתר ממשלת המדינה שלך. תוכל למצוא טפסי רישום באתרי ה- DMV של המדינה שלך, מחלקת המדינה או אתרי מועצת הבחירות. בקר בכתובת https://vote.gov ובחר במדינתך כדי לגלות איזה אתר ממשלתי מקשר לטפסי דואר.
  • אם עברת למדינה חדשה, מלא בקשת רישום חדשה. אם נשארת בתחומי המדינה, הורד טופס שינוי כתובת.
 2. 2
  מלא את הטופס ושלח אותו בדואר לסוכנות המתאימה. הקלד את המידע שלך והדפס את הטופס המלא, או הדפס את הטופס הריק ומלא אותו ביד. האתר הממשלתי שבו הורדת את הטופס יורה לך לשלוח את הטופס המלא לדואר ה- DMV, מחלקת המדינה או מועצת הבחירות המקומית. מניח את הטופס המלא בתוך מעטפה מבוילת ו לשלוח אותו אל הסוכנות המתאימה.
 3. 3
  שלח עותק של הוכחת מגוריך במידת הצורך. במדינות מסוימות, יהיה עליך לכלול צילום של הוכחת מגוריך עם טופס ההרשמה החדש שלך או שינוי כתובת. האתר הממשלתי שמנפיק את הטופס יידע אותך אם אתה צריך לשלוח הוכחת מגורים או לא.
  • במקומות אחרים, ייתכן שתצטרך להביא איתך הוכחת מגורים למקום הקלפי. בדוק שוב את נהלי מדינתך כדי להבטיח שתוכל להצביע ללא שום בעיה.
 4. 4
  התקשר למשרד הבחירות אם אינך מקבל כרטיס רישום לבוחרים. לאחר שנרשמת להצביע או עדכנת את המידע שלך, תקבל בדואר כרטיס רישום מצביע חדש. אם לא תקבל כזה בתוך 30 יום, שאל את משרד הבחירות המקומיות שלך אם היו בעיות בקשת שינוי הכתובת שלך או בבקשה לרישום.
  • אם המדינה שלך מציעה הרשמה מקוונת, אתה יכול גם לבדוק את הסטטוס שלך באופן מקוון. אפשר לעבד כשבוע בערך את שינוי הכתובת שלך.
הליכי רישום המצביעים ושינויים בכתובת משתנים בהתאם למדינה
אם אתה גר מחוץ לאירופה, הליכי רישום המצביעים ושינויים בכתובת משתנים בהתאם למדינה.

שיטה 3 מתוך 3: שינוי כתובת באופן אישי

 1. 1
  בקר במשרד הבחירות המקומי שלך. אם אינך זקוק לרישיון נהיגה חדש או תעודת זהות, הכניסה למשרד הבחירות עשויה להיות פחות טרחה מאשר ללכת ל- DMV. זכור להביא תעודת זהות תקפה עם תמונה והוכחת מגורים.
 2. 2
  עדכן את הכתובת שלך במשרד DMV סמוך. יתכן שתצטרך לבקר ב- DMV אם אין לך תעודת זהות או רישיון שהונפקו על ידי מדינת מגוריך. בנוסף, מדינות רבות דורשות שתעדכן תחילה את הכתובת שלך ב- DMV לפני שתעדכן את פרטי רישום המצביעים שלך. אם אתה כבר נושא תעודת זהות במדינת מגוריך, תוכל פשוט לעדכן את כתובתך באופן מקוון או טלפוני.
  • לא תקבל רישיון חדש רק על ידי עדכון הכתובת שלך ב- DMV. יהיה עליך ללכת ל- DMV באופן אישי ולשלם עבור רישיון נהיגה המפרט את הכתובת החדשה שלך, מה שנדרש בדרך כלל כשעוברים למדינה חדשה.
  • אם מדינתך דורשת תעודת זהות תקפה לצורך הצבעה, תוכל גם לקבל תעודת בוחר בחינם ב- DMV.
  • מצא את משרד DMV המקומי שלך ומידע ספציפי למדינה אודות הרשמה להצביע שם: https://dmv.org/voter-registration.php.
 3. 3
  רשום או עדכן את המידע שלך ביום הבחירות אם מדינתך מאפשרת זאת. נכון לדצמבר 2017, 15 מדינות ומחוז קולומביה מציעים רישום באותו יום ויאפשרו לך לעדכן את כתובתך ביום הבחירות. יהיה עליך לבקר במקום הקלפי עבור הכתובת החדשה שלך כדי לרשום או לשנות את המידע שלך. הביאו תעודת זהות תקפה עם תמונה והוכחת כתובת, ומלאו את הטופס שפקיד הסקר מספק.
מדינות רבות דורשות שתעדכן תחילה את כתובתך ב- DMV לפני שתעדכן את פרטי רישום המצביעים שלך
בנוסף, מדינות רבות דורשות שתעדכן תחילה את כתובתך ב- DMV לפני שתעדכן את פרטי רישום המצביעים שלך.

טיפים

 • אם מדינתך אינה מתירה הרשמה באותו יום, הקפד לשנות את כתובתך לפני מועד הרישום, שהוא בדרך כלל 15 עד 30 יום לפני בחירות. מצא את מועדי הרישום של מדינתך כאן: https://usa.gov/voter-registration-deadlines.
 • אם אתה גר מחוץ לאירופה, הליכי רישום המצביעים ושינוי הכתובת משתנים לפי מדינה. סביר להניח שעדיין תוכל לעדכן את המידע שלך באופן מקוון, בדואר או באופן אישי, וייתכן שתצטרך לספק הוכחת מגורים. חפש באינטרנט כדי למצוא את הסוכנות הממשלתית שמנהלת את רישום המצביעים במדינה שלך.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail