כיצד למנוע שוד?

אם בית נראה ריק ולא מוכן
אם בית נראה ריק ולא מוכן, אותו בית עלול להיות קורבן לשוד.

בכלכלה הקשה של ימינו, הפלישות לבית נעשות למרבה הצער אמיתיות יותר. אנשים מאבדים את הפריטים שלהם, ורבים אולי לעולם לא יראו אותם שוב. אם אינך רוצה ששודדים את הבית שלך, מדריך זה יראה לך כמה צעדים קלים שתוכל לנקוט כדי למנוע פריצה.

צעדים

 1. 1
  נסה להשתמש במערכת אזעקה. הם רעיון נהדר, ולקבל אחד כזה לא קשה (ובדרך כלל לא יקר). אזעקות אלה יכולות להרתיע נהדר עבור פורצים. וודא, עם זאת, שהוא מותקן באופן מקצועי. וודא שהאזעקה פועלת על ידי בדיקה קבועה.
  • אם אינכם מצליחים לקנות מערכת אזעקה, הצבת מדבקות או שלטים המכריזים על קיומה של אזעקה הוא צעד חכם. הם זמינים בחינם או במחירים נמוכים מחברות אבטחה רבות.
 2. 2
  נעילת דלתות וחלונות הם מדד טוב. דלתות וחלונות נעולים מקלים על מישהו לשדוד את הבית שלך. אם מנעול לא עובד, תקן אותו מיד. מומלץ לקנות מנעול מת, עדיף כזה שהוא איכותי. הם זמינים לרכישה ברוב חנויות החומרה. כמו כן, שקול להשיג עץ קשה או דלת מחוזקת אם אתה גר באזור פשע גבוה.
 3. 3
  להרוס קופסאות. כמה שזה ייראה מוזר, אנשים עשויים לרצות לשדוד אותך על מה שנמצא על קופסה בקצה שביל הגישה שלך. אם יש לך קופסה שמציגה טלוויזיה עם מסך פלזמה או משהו אחר מאוד יקר, אתה רוצה להיפטר ממנה.
 4. 4
  השאר את האורות דולקים אם אתה עוזב. אם בית נראה ריק ולא מוכן, אותו בית עלול להיות קורבן לשוד. השארת אורות דולקים היא אמצעי בטוח לכל בית. ניתן לעשות זאת על ידי הגדרת טיימר לאורות שלך להפעלת אותם בזמנים ספציפיים. הגדירו אותם לתקופות מציאותיות, כמו בערב, ולא מאוחר בלילה. פעולה זו תמנע חשד.
  כיצד אוכל למנוע שוד נוסף
  כיצד אוכל למנוע שוד נוסף?
 5. 5
  סמכו על שכניכם. אם אתה הולך להסתלק לזמן מה, השכנים יכולים לעזור בהגנה על הבית שלך. אתה יכול לתת מפתח רזרבי לשכנים שלך אם יש לך קשר טוב איתם ותוכל לסמוך עליהם שיהיה לך הגב במקרה חירום. השכנים שלך יכולים גם לדווח על כל פעילות חשודה אם הם רואים אותה.
 6. 6
  סגור את המוסך שלך. השארתו פתוחה גם במהלך היום מסכנת את מכוניתכם ותכולתה מזרים העוברים בביתכם. היו ערניים במיוחד לגבי סגירתו בלילה. אם אתה רואה את המוסך של השכנים שלך פתוח אחרי השינה, התקשר אליהם כדי להודיע להם. הם יעריכו את השיחה, וככל הנראה יחזירו טובה אם תשאירו את המוסך שלכם בשוגג פתוח.
 7. 7
  שמור על דברים הרחקים ונמצאים מחוץ לטווח הראייה במידת האפשר. אז זר חטטני לא יכול לראות חפצים יקרי ערך דרך חלונות. זה מתאים גם למכונית שלך. התקן וילונות עבים לחלונות שלך והקפד לסגור אותם כשאתה לא בבית. ייתכן שתרצה לקנות כיסוי לרכב שלך במידת הצורך, או להשאיר את חפצי הערך שלך מחוץ לטווח הראייה.
 8. 8
  השתמש בבורג כפול מת. אם יש לך זכוכית ליד הדלתות החיצוניות שלך, השתמש בבורג כפול כפול, כך שהם לא יכולים להגיע פנימה למרות זכוכית שבורה ולפתוח את הדלת. שמור מפתח לדחף בתוך הבית ליד הדלת כל הזמן כדי שתוכל להימלט בקלות במקרה של שריפה.
 9. 9
  שתול שיחים קוצניים ליד חלונות שעלולים להיות פגיעים לפריצה. זה ירתיע גנבים. דוגמאות לשיחים כאלה הם סוגים רבים של ורדים, כמו גם צמחי חוטים. ורדים והולי שניהם נראים יפים ויש להם קוצים חדים כדי למנוע משודדים לפרוץ פנימה. דאגו לקצץ את הצמחים במידת הצורך.
 10. 10
  הסר שיחים גבוהים ליד דלתות וחלונות. הם עשויים לאפשר גנבים להסתיר מפני שכנים פקחים כאשר הם מנסים לפרוץ לביתך. זה נכון במיוחד אם אתה הולך להיות רחוק מהבית שלך לזמן מה. שיחים עבים ובלתי מדויקים הם מסירה ברורה שאתה לא בבית, ולא היית מזה זמן.
 11. 11
  הקפד לאבטח חלונות במוסך שלך. עבור חלונות הזזה להשתמש מנעולים ערוץ מהדק או מקל שמחזיק החלון מלהחליק פתוח. בהיותך במוסך שלך, לגנבים יש הזדמנויות רבות לפרוץ לביתך באמצעות כלים משלך מהמוסך. ולמרבה הצער פעם אחת במוסך שלך לעתים קרובות הדלת המובילה לביתך אינה נעולה. אז נעל אותו עם בריח מת, ושמור עליו נעול כשאתה נעלם או ישן.
  מהם כמה דברים שאני יכול לעשות כדי למנוע שבירת חלונות
  מהם כמה דברים שאני יכול לעשות כדי למנוע שבירת חלונות?
 12. 12
  אבטח חלונות בקומה העליונה, במיוחד דלתות לסיפונים או למרפסות. לעתים קרובות ניתן להגיע לאלה על ידי צעירים אתלטיים או גנבים מנוסים המחפשים גישה נוחה לביתך. אם אתה גר באזור עם שיעור פשיעה גבוה, ייתכן שתרצה להתקין סורגי מתכת מעל החלונות שלך. מוטות מתכת למעשה יסלקו את רוב האיום שפורצים פורצים דרך חלון הקומה העליונה.
 13. 13
  הוסף תאורה חיצונית לביתך. כך שהמבקרים יראו לעין רגילה את שכניכם כאשר הם מתקרבים לביתכם. השאר אותם דולקים כשעזבת, או שים אותם על חיישני תנועה ו / או חיישני אור כך שהם דולקים עם רדת החשכה ו / או כשמישהו מתקרב לביתך.
 14. 14
  החנה את רכבך באזור מואר. אם אתה צריך להחנות את הרכב בחוץ, חנה באזור מואר היטב ושמור אותו נעול. אולי תרצה להשקיע גם באזעקת רכב. השתמש בשקע דוושה כדי להבטיח שאף אחד לא יוכל לנסוע עם הרכב שלך.
 15. 15
  אל תשמור מפתח לבית שלך, מוסתר מחוץ לבית שלך. לעולם אל תשאיר מפתח רזרבי מתחת לשטיח הדלת או בעציץ. הגנבים המחושבים ביותר ימצאו מפתח נסתר אם יש להם זמן לחפש. אם אתה צריך לשמור מפתח מחוץ לבית שלך לשמור אותו בבית של השכנים. אתה יכול אפילו לשמור את זה מוסתר בארגז מנעולים מחוץ לבית שלהם אם אתה מודאג מכך שהם לא זמינים כשאתה זקוק למפתח שלך.
 16. 16
  בחר את קוד האבטחה הנכון. אם יש לך פותחן דלתות מוסך בלוח המקשים המותקן מחוץ לבית שלך, הקפד על הקוד. אל תשתמש במספר שגנב נחוש יכול לחפש בו. הימנע מימי הולדת, כתובות, מספרי טלפון או ממספרים רצפים או חוזרים. זה בסדר, לא הכי טוב, אבל בסדר לשלב מספרים, כמו שתי הספרות הראשונות של מספר הטלפון שלך בתוספת החודש שנולד. או שתוכל להשתמש בשתי ספרות מיום ההולדת של אמא שלך ובשתי ספרות מיום ההולדת של אבא שלך. אל תשתף את הקוד הזה עם אף אחד חוץ מהמשפחה הקרובה שלך.
 17. 17
  הישאר מודע. היו זהירים לגבי עובדים וקבלנים העובדים בביתכם או בבית השכן שלכם. אם יש לכם ציוד או כלים יקרי ערך, שימו אותם מחוץ לטווח הראייה, מחוץ לתודעה. עבור כמה אנשים זה עשוי לפתות לעזור לעצמם לחפצים שלך, או לספר לחבר היכן יש להרים כמה פריטים בעלי ערך במועד מאוחר יותר.

טיפים

 • אל תסתיר את חפצי הערך שלך בחדר השינה, שם השודדים יראו תוספת. כאשר הם שודדים בית, הם לחוצים ועל ידי הסתרתו במקום כלשהו פחות ברור אתה יכול לבזבז חלק מזמנם ולגרום להם להיות עוד יותר מודאגים והם עלולים לצאת לדרך.
  מדריך זה יראה לך כמה צעדים קלים שתוכל לנקוט כדי למנוע פריצה
  אם אינך רוצה ששודדים את הבית שלך, מדריך זה יראה לך כמה צעדים קלים שתוכל לנקוט כדי למנוע פריצה.
 • בדוק לעתים קרובות מערכות אבטחה ומנעולים, כדי לוודא שהם במצב עבודה.
 • צלם את עצמך עם חפצי ערך כמו תכשיטים וודא שאתה שומר את המסמכים והקבלות. אם אתה נשדד ורוצה כסף מחברת הביטוח יתכן שתזדקק לו בכדי לקבל יותר כסף או כסף.
 • עדיף לנעול את הדלתות והחלונות ולהדליק את כל האורות בבית שלך אם זה גורם לך להרגיש יותר בנוח.

אזהרות

 • אם פולשים לביתכם ואתם שם, התקשרו למשטרה! גנבים עשויים להיות חמושים או לא, ואיבוד Xbox 360 עלית שלך טוב יותר מאשר לאבד את חייך! אם אתה מאבד משהו, כאשר השודד נתפס בבית, יש להחזיר לך את הפריטים. אם זה כמה ימים אחרי השוד כשהגנב נתפס, אם לא ניתן למצוא משהו, אתה יכול לקנות כמה חדשים והביטוח ישלם עבור רובו.

דברים שתזדקק להם

 • תאורה חיצונית
 • מערכת אזעקה עובדת
 • מפתח
 • קוד
 • קופסאות

שאלות ותשובות

 • האם עלי להציב מלכודות?
  זה כנראה לא רעיון טוב. מה אם שכן או חבר יבוא ויתפס בפח? או מה אם תשכח מזה ותיתפס בעצמך?
 • איך נמנעים משוד כשאתה לא בסביבה?
  אם אתה מתכוון בבית שלך, זה נקרא פריצה. הנה מאמר: כיצד למנוע פריצות למגורים
 • מהם כמה דברים שאני יכול לעשות כדי למנוע שבירת חלונות?
  אם אתה באמת מודאג מכך שהחלונות שלך נשברים, כדאי לך להשקיע בכמה סורגי חלונות. אלה מותקנים על ידי הצמדתם לקיר, וסורגי המתכת מכסים את החלונות כדי למנוע מגנבים להשתמש בהם בכניסה. ניתן גם לקנות מערכת אבטחה ביתית שתפעיל אזעקה אם החלון נשבר. מערכות אלו מגיעות בדרך כלל עם מדבקות או תוויות שתוכלו להניח על החלון עצמו. התווית תרתיע גנבים פוטנציאליים.
 • כיצד אוכל למנוע מהם להיכנס לרכב שלי?
  הסתר את חפצי הערך שלך בכיס או בתא מוסתר ברכב או הכנס אותם פנימה, וזה הכי טוב. אם יש לך מכונית יקרה או רצויה, הם יתמקדו בה יותר. ברכבים אלה, קבל אזעקה לרכב וקבל חלונות שהם 4 מ"מ פלוס.
 • מה אם יש נקודות חולשה בבית שאני לא יודע עליהן?
  בדוק את כל המקומות בביתך לפני שמשהו יקרה ואם אתה מוצא נקודת תורפה, תקן אותו ו / או הגבר אותו חזק יותר.
 • מה עלי לעשות אם אני רואה ששודדים את הבית של מישהו?
  התקשר מיד ל 911. עם זאת, שמור על עצמך וודא שהשודדים לא יראו אותך.
 • מה אני יכול לעשות אם אני מפחד שיש פורץ במרתף?
  אם אתה חיובי, התקשר למשטרה. אם אינך בטוח, תוכל להתקין מצלמות או לאט לאט ללכת עם מקל כבד מאוד.
 • כיצד אוכל למנוע שוד נוסף?
  פעל לפי ההוראות המפורטות במאמר לעיל. שקול להתקין מערכת אבטחה.
 • מה עלי לעשות אם השודד חמוש ויודע היכן אני נמצא בביתי?
  במידת האפשר, נעל את החדר בו אתה מתקשר והתקשר ל 911. אם יש לך נשק והוא נכנס, השתמש בו כדי להגן על עצמך, מכיוון שהחוק קובע שיש לך את הזכות להגנה עצמית בבית שלך.
 • מהם הגורמים לשוד מזוין?
  זה קורה בדרך כלל בגלל שהשודדים הרגישו שהם יתבאסו, אז הם הביאו נשק כדי להגן עליהם או ליצור הסחות דעת. התוצאות משתנות, כולל פציעה, מוות או חטיפה (אם אתה מגן על עצמך היטב אבל הם החליטו שראית יותר מדי). אם אתה יודע מה אתה עושה, הגן על עצמך מפני השודדים. אתה יכול גם להגן על הבית שלך, לתפוס את השודדים, או לפחות לשרוד בלי שריטה.
שאלות ללא מענה
 • איך אוכל להכין מלכודות לבית שלי אם שודד נמצא שם?

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail