כיצד להשיג אזרחות של איחוד האמירויות הערביות?

אמנם קבלת אזרחות של איחוד האמירויות הערביות עשויה להימשך זמן מה, אך למידה על התהליך תסייע להקל על כך. כדי להגיש בקשה להתאזרחות כזר, יהיה עליך למצוא נותן חסות, כמו בן משפחה או מעסיק, ואז להשלים בקשה להיתר כניסה. יהיה עליך גם לקבל אשרת שהייה, אותה עליך לחדש כל שנתיים. לאחר מכן תצטרך לחיות באיחוד האמירויות במשך 30 שנים רצופות כדי להיות זכאי להגיש בקשה לאזרחות. בעוד שגברים שמתחתנים עם אישה אמיראית אינם זכאים לאזרחות, נשים שמתחתנות עם גבר בעל אזרחות איחוד האמירויות הן. הם יהיו זכאים לקבל אזרחות אמיראית לאחר 3 שנות נישואין. אם תחליט ללכת בדרך זו, תצטרך לבעלך להשלים בקשה לאזרחות עבור אישה זרה, לשלם אגרה ולבטל את האזרחות המקורית שלך. כדי ללמוד כיצד תוכל להגיש בקשה לאזרחות אם אמא שלך אזרחית אמירטית, קרא עוד ממחברנו המשפטי!

נשים שמתחתנות עם גבר בעל אזרחות איחוד האמירויות הן
בעוד שגברים שמתחתנים עם אישה אמיראית אינם זכאים לאזרחות, נשים שמתחתנות עם גבר בעל אזרחות איחוד האמירויות הן.

ישנם יתרונות נרחבים לאזרח של איחוד האמירויות הערביות (איחוד האמירויות הערביות), כולל גישה לחינוך ולשירותי בריאות בחינם, וסבסוד למגורים ומזון. להיות אזרח אמירות זה לא קל, אלא אם כן אתה קשור למישהו שכבר אזרח. בעוד שבאיחוד האמירויות הערביות יש תהליך התאזרחות, זה מאוד קשה וגוזל זמן, במיוחד אם אתה לא ערבי.

שיטה 1 מתוך 3: להתאזרח באמצעות נישואין

 1. 1
  הכירו בכך שישנם חוקים שונים לגברים ונשים. לנשים אין אותן זכויות אזרחות כמו לגברים באיחוד האמירויות הערביות. אם אתה אישה ומתחתן עם אזרח אמירות, לא תהפוך אוטומטית לאזרח אמירות.
  • כאישה אתה יכול לקבל אזרחות אמיראית כתלות בבעלך, אם בעלך הוא אזרח אמירות. נשים באיחוד האמירויות נחשבות כתלותיות מבין בעליהן או מאבותיהן, בין אם הן עובדות או חיות באופן עצמאי.
  • נשים לא יכולות להעביר את אזרחותן האמירית. אם אתה גבר ומתחתן עם אישה אמיראית, לעולם לא תוכל לקבל אזרחות אמיראית כתוצאה מנישואין אליה, לא משנה כמה זמן הנישואין נמשכים.
 2. 2
  הביע את כוונתך להיות לאומי למשרד הפנים. ברגע שאתה מתחתן עם אזרח אמיריטי, בדרך כלל תהיה לך הזכות להתגורר באיחוד האמירויות עם בן / בת הזוג שלך. עם זאת, לא יהיו לך היתרונות של להיות אזרח.
  • כשאתה מתחתן, גש למנהל הכללי למגורים וענייני חוץ (GDRFA). הביאו את תעודת הנישואין והזיהוי שלכם. אמור להם שאתה רוצה להיות לאומי, והם יתנו לך טפסים למילוי.
  • אם אתה גבר ומתחתן עם אישה אמיראית, כל ילד שאשתך יולדת לא יהיו אזרחי אמירות. הם יצטרכו לחכות עד גיל 18 כדי להגיש בקשה לאזרחות, ובינתיים תצטרכו לשלם עבור חינוך ובריאות עבור הילד שאזרחי אמירות קיבלו בחינם.
 3. 3
  נשאר נשוי 3 שנים. אם אתה מתחתן עם אזרח אמירטי, לא תהייה זכאי לקבל אזרחות אמיראית עד שאתה נשוי במשך 3 שנים מהתאריך בו הבעת את כוונתך להיות אזרח.
  • זכור כלל זה חל רק על נשים שמתחתנות עם גברים אזרחי אמירות. גבר שמתחתן עם אישה אמיראית לא יהיה זכאי לאזרחות מכוח הנישואין.
  כמה זמן לוקח לקבל את הדרכון שלי אם אני מקבל אזרחות באיחוד האמירויות הערביות
  כמה זמן לוקח לקבל את הדרכון שלי אם אני מקבל אזרחות באיחוד האמירויות הערביות?
 4. 4
  בטל את האזרחות המקורית שלך. איחוד האמירויות לא מכיר באזרחות כפולה. אם אתה רוצה להיות אזרח אמיריטי באמצעות נישואין, עליך להיות מוכן לבטל כל אזרחות שיש לך כרגע.
  • צרו קשר עם השגרירות או הקונסוליה של מדינת המוצא שלכם כדי לברר מה עליכם לעשות כדי לבטל רשמית את האזרחות.
 5. 5
  בקש מבעלך להשלים בקשת אזרחות עבור האישה הזרה. כדי להגיש בקשה לאזרחות, על בעלך למלא טופס ולספק מסמכים ל- GDRFA המוכיחים את זהותך ומציינים את רצונך להיות אזרח של איחוד האמירויות הערביות.
  • יהיה עליך לשלם אגרה עבור הטיפול בבקשה. עליך להיות נוכח עם בעלך כאשר הוא מגיש את הטופס והמסמכים.

שיטה 2 מתוך 3: להתאזרח באמצעות מוצא או מוצא

 1. 1
  להפגין מוצא ערבי. אזרחות איחוד האמירויות הערביות נשלטת על ידי חוק הלאום של איחוד האמירויות הערביות. אתה נחשב אוטומטית לאזרח של איחוד האמירויות הערביות אם אתה יכול להוכיח שאתה צאצא ישיר של ערבי שהתגורר באמירויות לכל המאוחר בשנת 1925, והמשיך לחיות שם עד שנת 1972 כאשר חוק הלאום נכנס לתוקף.
  • כל הערבים שהתגוררו באיחוד האמירויות בשנת 1972 שהתגוררו שם מאז 1925 נחשבו אוטומטית לאזרחי אמירות. ילדים מאזרחי אמירות נחשבים גם הם אוטומטית לאזרחים.
  • כמו כן, ייתכן שתוענק לך אזרחות אמיראית אם אתה גבר ערבי מעומאן, קטאר או בחריין וחי באיחוד האמירויות במשך 3 שנים. עליך להיות מועסק עם רקע פלילי נקי ואופי טוב.
 2. 2
  ספק הוכחה שאביך הוא אזרח אמירטי. אם אביך הוא אזרח אמירטי, אתה נחשב אוטומטית לאזרח אמירתי על פי חוק איחוד האמירויות הערביות. זאת, ללא קשר לשאלה אם נולדת בארץ או בחו"ל.
  • אביך יכול להגיש עבורך מסמך המעיד על אזרחותו. אם כל המסמכים שלו מסודרים, תתווסף לספר המשפחות שלו.
 3. 3
  הגש בקשה לאזרחות אם אמא שלך אזרחית אמירטית. לאיחוד האמירויות כללים שונים החלים אם אמא שלך אזרחית אמירית אך אביך לא. באופן כללי, אתה נחשב אזרח אמיריטי רק אם אביך אינו ידוע, או שאומתו של אביך אינה ידועה.
  • בקר במשרד של מנהלת המגורים הכללית לענייני חוץ (GDRFA) והודיע להם שאמך היא אזרחית אמירטית ואתה רוצה להגיש בקשה לאזרחות אמיראית. הם יתנו לך טפסים למילוי.
  • אם אביך אינו אזרח אמירות, אתה לא נחשב אוטומטית לאזרח בעצמך. עם זאת, יש לך את הזכות להגיש בקשה לאזרחות לאחר שמלאו לך 18.
לאחר מכן תצטרך לחיות באיחוד האמירויות במשך 30 שנים רצופות כדי להיות זכאי להגיש בקשה לאזרחות
לאחר מכן תצטרך לחיות באיחוד האמירויות במשך 30 שנים רצופות כדי להיות זכאי להגיש בקשה לאזרחות.

שיטה 3 מתוך 3: להתאזרח באמצעות התאזרחות

 1. 1
  מצא ספונסר. כדי להתגורר באיחוד האמירויות, עליך להיות בעל חסות שהוא אזרח אמירות. בדרך כלל נותן החסות שלך יהיה בן משפחה או מעסיק. נותנת החסות שלך תהיה אחראית עבורך בזמן שאתה חי באיחוד האמירויות הערביות.
 2. 2
  מלא את בקשת היתר הכניסה. נותנת החסות שלך תצטרך להגיש בקשה להיתר כניסה עבורך במנהל המגורים הכללי לענייני חוץ (GDRFA). הדרישות ליישום משתנות בהתאם לספונסר שלך הוא מעסיק או בן משפחה.
  • לאחר הוצאת היתר הכניסה שלך, הוא יהיה תקף לחודשיים. לאחר הגעתך לאיחוד האמירויות, בקש את אשרת השהות שלך בהקדם האפשרי, שכן יש להנפיק אותה תוך 30 יום ממועד הגעתך.
 3. 3
  קבל אשרת שהייה לאחר הגעתך. כשאתה מגיע לאיחוד האמירויות, בקש מהספונסר שלך ללכת ל- GDRFA ולהשלים את תהליך קבלת אשרת השהייה עבורך. לאחר הוצאת אשרת התושבות שלך, היא תקפה למשך שנתיים.
  • בעודך גר באיחוד האמירויות הערביות תחת אשרת שהייה, אתה יכול לפתוח חשבון בנק ולשכור דירה או מגורים אחרים. אינך רשאי להחזיק בנכס.
  • אם אתה עובר על החוק, או אם נותנת החסות שלך מבטלת את חסותם, ייתכן שתתבקש לעזוב את הארץ.
  • כל עוד אתה מציית לחוק ומגלה אופי טוב, בדרך כלל לא אמורה להיות לך שום בעיה לחדש את אשרת השהייה שלך כל שנתיים.
 4. 4
  גר באיחוד האמירויות הערביות ברציפות במשך 30 שנה. כדי להיות זכאי להגיש בקשה לאזרחות באיחוד האמירויות כאזרח זר, עליך להתגורר שם באופן חוקי לפחות 30 שנה. אם אתה עוזב וחוזר, התקופה עשויה להתחיל מחדש.
  • במהלך 30 השנים (או יותר) שאתה גר באיחוד האמירויות, אל תפר את החוק או תסתבך בצרות כלשהן. לא תהיה זכאי לאזרחות אם יש לך עבר פלילי כלשהו.
  • עליך להיות מועסק ברציפות, בדרך כלל על ידי מעסיק באמירות.
 5. 5
  להפגין אופי טוב ומוניטין חיובי. איחוד האמירויות לא יעניק אזרחות לכל מי שאינו מתנהל בכבוד. שוחח עם חברים ועמיתים, והרכב 2 או 3 אזרחים אמיריים גברים שמוכנים לערוב לדמותך.
  • כאשר אתה מגיש בקשה לאזרחות, ה- GDRFA יבקש הפניות שיעידו על כבודך ומוסרך. הפניות הללו יכולות להינתן בכתב או כעדות אישית.
  לנשים אין אותן זכויות אזרחות כמו לגברים באיחוד האמירויות הערביות
  לנשים אין אותן זכויות אזרחות כמו לגברים באיחוד האמירויות הערביות. אם אתה אישה ומתחתן עם אזרח אמירות, לא תהפוך אוטומטית לאזרח אמירות.
 6. 6
  למד לקרוא ולדבר ערבית. אינך יכול להיות אזרח של איחוד האמירויות הערביות אלא אם כן אתה מסוגל לתקשר היטב בערבית. אמנם חוק הלאום אינו מחייב רהיטות באופן ספציפי, אך עדיף להניח שזה מה שנדרש.
 7. 7
  לבטל כל אזרחות אחרת. מכיוון שאיחוד האמירויות הערביות אינו מכיר באזרחות כפולה, אם ברצונך להתאזרח באמירויות עליך ראשית להוכיח שוויתרת או ביטלת רשמית כל אזרחות אחרת שיש לך.

שאלות ותשובות

שאלות ללא מענה
 • כמה זמן לוקח לקבל את הדרכון שלי אם אני מקבל אזרחות באיחוד האמירויות הערביות?

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail