איך להסתבך בפוליטיקה המקומית?

כדי להשתלב בפוליטיקה המקומית, הירשם להצביע אם אינך רשום עדיין, וחקר את נבחרי הציבור שלך כדי שתוכל לקבל החלטות מושכלות במהלך הבחירות. אתה יכול גם להתנדב לעבוד בקמפיין עבור מועמד שאתה תומך בו. אם אתה חבר במפלגה פוליטית, התנדב לעזור במטה המקומי שלה. כמו כן, נסה להשתתף בישיבות העירייה כדי שתוכל לדבר ישירות עם נציגייך על נושאים החשובים לך. כדי ללמוד כיצד להצטרף למפלגה פוליטית, המשך לקרוא!

איך אוכל להיות מעורב בפוליטיקה המקומית אם נולדתי במדינה אחרת
איך אוכל להיות מעורב בפוליטיקה המקומית אם נולדתי במדינה אחרת?

אנשים נכנסים לפוליטיקה המקומית מסיבות מגוונות כמו שאומרות דבר בקהילה שלהן, מנסות לחולל שינוי או רוצות לשנות מדיניות שאינן מסכימות איתה. מעורבות יכולה להיראות מרתיעה בתחילה אם אינך יודע מאיפה להתחיל, אך עם מחקר, התנדבות ושימוש בקולך, אתה יכול להיות אזרח מעורב.

חלק 1 מתוך 3: להיות פעיל

 1. 1
  חקר את נבחרי הציבור שלך. אם אתה חדש בעיר או שפשוט לא שמת לב, ייתכן שלא תדע מי אחראי על השלטון המקומי שלך. עם כל העולם בהישג יד, קל יותר מתמיד לגלות. חיפוש פשוט בגוגל יציג בפניהם את המידע על כל נבחרי הציבור בקהילה שלך. הידיעה מי מייצג אותך היא צעד קריטי להיות אזרח מושכל ופעיל.
 2. 2
  הירשם להצבעה. אם אתה בגיל ההצבעה ואתה תושב חוקי, אתה זכאי להצביע בבחירות לאזור בו אתה גר. עדכן את רישום המצביעים שלך אם תשנה כתובת. כמה דרכים להירשם הן:
  • עבור למשרד הבחירות המקומי שלך.
  • עבור למחלקת כלי רכב מנועים.
  • הירשם באופן מקוון, במידת האפשר.
 3. 3
  הצטרף למפלגה פוליטית, אם תרצה בכך. מפלגות פוליטיות פועלות יחד לבחירת פקידים המחזיקים באמונותיהם. בהתבסס על האמונות, הערכים והרעיונות שלך לממשלה, בחר את המפלגה המתאימה לך (אם בכלל). הירשם להצטרף למפלגה שבחרת עם מועצת הבחירות האזורית שלך. ייתכן שתוכל להירשם למפלגה שבחרת (אם בכלל) כאשר אתה נרשם להצביע.
  אתה יכול להיות מעורב בפוליטיקה המקומית באותה צורה שמישהו אחר יעשה
  אתה יכול להיות מעורב בפוליטיקה המקומית באותה צורה שמישהו אחר יעשה.
 4. 4
  להשתתף בפגישות. מועצת העיר, מועצת החינוך וישיבות דירקטוריון אחרות פתוחות בדרך כלל לציבור. עד כמה שהם נשמעים לאנשים מסוימים, הם יעזרו לך להבין את פעולתה הפנימית של ממשלתך ולראות את נציגייך בפעולה.
  • חלק מהמפגשים מאפשרים הזנת קהל. בואו מוכנים עם שאלות על מדיניות, כללים או נקודות מבט שעליהם תרצו להבהיר.
 5. 5
  להישאר מעודכן. עיתונים מקומיים ותחנות טלוויזיה ישמרו עליכם את ההתרחשויות האחרונות בממשלתכם ובתחום הפוליטי. הירשם לניוזלטרים ולעיתונים באופן מקוון. עקוב אחר נציגייך והתקשורת בטוויטר ובפייסבוק.

חלק 2 מתוך 3: התנדבות

 1. 1
  עבדו על קמפיין. המועמד יהיה אסיר תודה על כמה שפחות או מעט זמן שתוכלו לתת. נקשו דלתות, התקשרו עם שיחות טלפון ואירועי תמיכה זו הזדמנות מרגשת להכיר אנשים אחרים בארגון ובקהילה ולצבור ניסיון שלא יסולא בפז. התנדבות בקמפיין תעניק לך את ההבנה הבסיסית שאתה זקוק לה אם אתה חושב שתרצה להתמודד למשרד מקומי יום אחד.
 2. 2
  עבודה עבור ארגון מסיבות. מטה המפלגה הפוליטית המקומית שוקק פעילות. עזור למלא מעטפות, לענות לטלפונים ולהגיב להודעות דוא"ל. תלמד את העניינים ואופן הפעולה של הארגון, ותגדיר את עצמך לקחת על עצמך אחריות רבה יותר בעתיד.
  עסקתי בפוליטיקה ברמה המקומית בשנתיים האחרונות
  עסקתי בפוליטיקה ברמה המקומית בשנתיים האחרונות, אך לא זכיתי להכרה רבה.
 3. 3
  משמש כעובד משאל. עזרה ברישום, לוגיסטיקה ופיקוח על מתחם ביום הבחירות. כדי לראות אם אתה יכול לשרת, גלה את הדברים הבאים:
  • אם אתה חייב להיות מצביע רשום.
  • אם יש דרישת גיל.
  • אם יש דרישת תושבות.
  • אם נדרשת שייכות למפלגה פוליטית.

חלק 3 מתוך 3: שימוש בקולך

 1. 1
  השתתף בישיבות העירייה. ישיבות העירייה נבדלות מרוב הישיבות בהן נציגי הבחירות משתתפים מכיוון שהם נוצרו כדי לקיים אינטראקציה ישירה עם בוחרים. השתתפות באחת היא דרך לדבר ישירות עם נציגייך על נושאים החשובים לך. מרבית ישיבות העירייה אינן משתתפות, אך הן בחינם ומתקיימות במקומות ציבוריים.
  • בדוק את חשבונות המדיה החברתית של האתר שלך או פשוט התקשר למשרד שלהם כדי לברר מתי מתקיימות הפגישות.
  • עבור עם חבר לפגישות הראשונות שלך כדי להרגיש בנוח יותר.
  • הכן שאלה לשאול אם יש נושא שאתה רוצה לדעת יותר עליו.
 2. 2
  צרו קשר עם הנציגים שלכם. ספר להם איך אתה חושב שהם עושים, מה אתה רוצה לראות אותם עושים אחרת ומה אתה מעריך לגבי השירות שלהם. ישנן דרכים רבות ליצור קשר עם נציגייך:
  • השתמש במדיה החברתית.
  • התקשרו ושוחחו עם אנשי הצוות שלהם או השאירו הודעה קולית.
  • כתוב מכתב.
  • כתוב מייל.
  • בקר במשרד שלהם ודיבר באופן אישי.
 3. 3
  לתרום. הפוליטיקה המקומית מפסיקה את הכסף שהם מקבלים ממצביעים כמוך. השתמש בכסף שלך כדי לתמוך במטרות ובמועמדים שאתה מאמין בהם. תן למועמדים שאתה מאמין בהם, למפלגות פוליטיות שאתה משויך אליהן ולקבוצות שעושות את היסודות.
  כדי להשתלב בפוליטיקה המקומית
  כדי להשתלב בפוליטיקה המקומית, הירשם להצביע אם אינך רשום עדיין, וחקר את נבחרי הציבור שלך כדי שתוכל לקבל החלטות מושכלות במהלך הבחירות.
 4. 4
  הצבעה. זה אולי נשמע מובן מאליו, אבל זו הדרך היעילה ביותר לומר את השלטון המקומי שלך.
  • הגדר תזכורת ליום הבחירות.
  • פנה זמן בלוח הזמנים שלך להצביע באופן אישי, או שלח הודעה בהצבעה מראש.
 5. 5
  תהיה השינוי שאתה רוצה לראות. אם אינך אוהב את מה שנציגייך עושים, נקט בפעולה.
  • רוץ למשרד ממשל מקומי. אין דרך טובה יותר ליצור שינויים באופן מקומי מאשר לרוץ למשרד בעצמך. ברגע שאתה בוחר במשרד, מלא את הניירת, הרכיב צוות והתחל לדפוק על דלתות ולהודיע על עצמך. אם אתה מזוהה עם מפלגה או קבוצה, בקש מהם תמיכה.
  • הצטרף למועצה מייעצת לאזרחים. עבוד עם חברי קהילה אחרים בכדי לתת את נקודת המבט הייחודית שלך בנושאים המשפיעים עליך. השתתף על ידי ביצוע מחקר, עדות ציבורית, סקירת דוחות ויצירת המלצות לבעיות מקומיות.
  טיפ מומחה

  אתה באמת יכול לעשות את ההבדל. ברידג'ט קונולי, פעילה פוליטית המתנדבת המסייעת לבוחרים להירשם, אומרת: "חוויתי כל כך הרבה חוויות בהן כל הצבעה נחשבת. אם 500 איש רושמים אנשים להצביע במחוז ספציפי וכולנו מקבלים אדם אחד, ומועמד זוכה. ב -400 קולות, זה ממש עניין גדול.

שאלות ותשובות

 • עסקתי בפוליטיקה ברמה המקומית בשנתיים האחרונות, אך לא זכיתי להכרה רבה. כיצד אוכל להתפרסם באזור המקומי? כיצד עלי לקיים אינטראקציה עם הציבור הרחב?
  נסה להרכיב צוות עם אותן דעות פוליטיות כמוך. השתתף בישיבות ובפעילויות מקומיות אחרות. אם אתה לא אוהב את מה שעושה האדם בתפקיד, ודא שאנשים יודעים זאת. אתה יכול לעשות זאת על ידי פרסום ברשתות החברתיות או טיפול בבעיות בפומבי. ייתכן שתרצה לארגן אירועים משלך ולהזמין אנשים לבוא לשמוע אותך מדבר על הפלטפורמה שלך.
 • הייתי רוצה להתעסק בפוליטיקה ברמה המקומית. למי אוכל לפנות?
  התחל ללכת למועצת העיר המקומית שלך ולוועדת ישיבות הציבור. גלה מהן דרישות התזמון שלהם בכדי להעלות פריטים לסדר היום לדיון. התחל מלהיות יזום בניסיון לפתור בעיות שאכפת לך. ואז שקול באיזו רמת מחויבות אתה רוצה להשתתף, אולי להתמודד לתפקיד מועצה או דירקטוריון. עבור גם לישיבות מועצת בית הספר המקומיות שלך אם חינוך הוא משהו שאתה מעוניין בו. אולי תרצה להשתתף גם בישיבות מועצות המים המקומיות.
 • איך אוכל להיות מעורב בפוליטיקה המקומית אם נולדתי במדינה אחרת? אני אזרח אמריקאי עכשיו.
  מכיוון שאתה אזרח, זה לא משנה איפה נולדת. אתה יכול להיות מעורב בפוליטיקה המקומית באותה צורה שמישהו אחר יעשה.
 • מהם הרעיונות הבסיסיים העומדים מאחורי הפוליטיקה?
  פוליטיקה היא תהליך קבלת החלטות אחידות החלות על כל קבוצות האנשים.
 • כיצד אוכל לגלות מתי פגישת העירייה הבאה בעירי?
  לרוב הקהילות מידע זה יפורסם אי שם ברשת, כגון בדף קבוצה בפייסבוק, באתר משלהם או דרך אתר קהילתי המשמש כמשאב מידע מקוון לאזור מקומי. אפשרות נוספת היא לבקר בעירייה, למועצה או לעירייה המקומית ולשאול אותם, או לבדוק באתר האינטרנט שלהם / לשלוח להם דוא"ל.

תגובות (4)

 • ohararey
  ציפיתי לתרומה עתידית בפוליטיקה המחוזית המקומית, וזו שלא מושפעת מדעותיי הפוליטיות הלאומיות והבינלאומיות. אני בטוח שהמאמר שלך הניע אותי הוליסטית לדרך טובה לקהילה שלי.
 • deanmiller
  הדפסתי זאת לבתי בת ה -16 שרוצה להסתבך בפוליטיקה. מאמר נהדר לכל גיל!
 • ggaylord
  הייתי זקוק לתצוגה כללית, ומאמר זה סיפק זאת. תודה.
 • oswald12
  אני אוהב איך יש לזה את כל המידע שאני צריך! כל כך מועיל!
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך מצדיע כמו חייל?
 2. כיצד להשיג את מספר תיק המס שלך?
 3. איך משיגים תעודת לידה באירופה?
 4. איך להיות אזרח אמריקאי?
 5. איך להגר לקנדה מאירופה?
 6. כיצד לדווח על הונאת הגירה בקנדה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail