כיצד לתכנן מתי להגיש בקשה לביטוח לאומי כשאתה נשוי?

הדבר הראשון שמישהו צריך לעשות הוא לוודא שרשומת הרווחים שלך נכונה עם הביטוח הלאומי
הדבר הראשון שמישהו צריך לעשות הוא לוודא שרשומת הרווחים שלך נכונה עם הביטוח הלאומי.

הביטוח הלאומי מציע 3 הטבות ברורות לאנשים נשואים. גמלת עובד בדימוס, גמלת בני זוג והטבות שורדים. אם תבחר מוקדם, תקבל הטבה קטנה יותר לתקופה ארוכה יותר. אם תבחר מאוחר יותר, תקבל הטבה גדולה יותר לתקופה קצרה יותר. אנשים רווקים יכולים לבצע ניתוח "שובר שוויון" פשוט כדי לקבוע אם לקחת מוקדם או לחכות. אך עבור זוגות נשואים ההחלטה מורכבת הרבה יותר.

צעדים

 1. 1
  הדבר הראשון שמישהו צריך לעשות הוא לוודא שרשומת הרווחים שלך נכונה עם הביטוח הלאומי. הדבר הבא שיש לשים לב אליו הוא כיצד ביטוח לאומי קובע את סכום הביטוח העיקרי שלך. חשוב לדעת שהביטוח הלאומי בוחן את הרווחים השנתיים שלך במהלך חייך, מצרף אותם לאינפלציה ובוחר 35 הרווחים הגבוהים ביותר שיש לכלול בנוסחה. הרווח הצמוד מסתכם, חלקי 35 והם מגיעים לממוצע. שנים חסרות ימולאו באפס. אז אם לך או לבן / בת הזוג שלך חסרות שנים... ויש לך זמן להוסיף אותן או להמציא אותן, בכל אופן התחל ומלא את השנים החסרות האלה! הביטוח הלאומי מחיל נוסחה על שלך רווחים חודשיים ממוצעים באינדקס לקביעת סכום הביטוח הראשי שלך (הסכום שתקבל בגיל הפנסיה המלא). אם נולדת בין השנים 1943-1954 גיל הפרישה המלא שלך הוא 66, לאחר שנת 1955 הוא 67.
 2. 2
  מה קורה כשמבקשים לקבלת הטבות מוקדמות? הנה מה שקורה, אתה יכול להגיש בקשה כבר בגיל 62. בגיל 62 ההטבה שלך תהיה רק 75% מהסכום אם היית מחכה לגיל הפרישה המלא שלך לגיל 66, בגיל 63 זה יהיה 80% ו בקרוב.
 3. 3
  מה קורה כאשר פונים לאחר גיל הפנסיה המלא? אם תגישו מועמדות לאחר שמלאו לכם 66 תרוויחו זיכויים מאוחרים של 8% עבור כל שנת עיכוב. אז בגיל 67 תקבל 108% מסכום הפרישה המלא שלך, 68/116%, 69/124%, והשנה האחרונה שתוכל לקבל נקודות זיכוי מאוחרות היא גיל 70 כאשר תקבל 132% מסכום הפרישה המלא שלך.
  הביטוח הלאומי מציע 3 הטבות ברורות לאנשים נשואים
  הביטוח הלאומי מציע 3 הטבות ברורות לאנשים נשואים.
 4. 4
  מה שיכול להגדיל את התוצאות שלך הם התאמות קולה או יוקר המחיה הכלולות בביטוח הלאומי. ניתן לשנות אותם, אך יש להם את ההשפעה של הגדלת הבחירה שלך בין בחירות מוקדמות או מאוחרות.
 5. 5
  היכן תוכל למצוא אומדן של היתרונות שלך? עבור אל www.socialsecurity.gov ולחץ על "אומד את תגמולי הפנסיה שלך ", בדוק את דוח הביטוח הלאומי השנתי שלך אם הם עדיין מציעים אותם.
 6. 6
  מדוע יתרונות בני הזוג חשובים? זה חשוב במיוחד עבור בן הזוג המרוויח נמוך יותר. אתה רואה אם בן הזוג המרוויח גבוה בוחר מוקדם, בגיל 62 וההטבה שלהם היא 1040 €, ובן הזוג המרוויח נמוך הוא לפחות 62 וההטבה שלהם (על סמך השיא שלהם) היא 450 €, אז הם היו זכאים ל 0,5 מהשיא של בן / בת הזוג המרוויחים יותר מכיוון שהוא יהיה גבוה יותר, 560 € במקום. חשוב לציין כי אין זיכויים מאוחרים על קצבאות בני זוג לאחר גיל 66. חשוב גם לציין כי אתה יכול לקבל ביטוח לאומי על סמך רישום העבודה של בן זוג לשעבר, בתנאי שהנישואין ארכו 10 שנים ויותר ואינך נשוי כרגע.
  מה שיכול להגדיל את התוצאות שלך הם התאמות קולה או יוקר המחיה הכלולות בביטוח הלאומי
  מה שיכול להגדיל את התוצאות שלך הם התאמות קולה או יוקר המחיה הכלולות בביטוח הלאומי.
 7. 7
  מדוע קצבאות השאירים חשובות לאנשים נשואים? ובכן, כשבן זוג אחד נפטר, בן הזוג שנותר בחיים יקבל את הגבוה מבין שני ההטבות שלהם. אז אם במקרה שלעיל, בן הזוג המרוויח גבוה קיבל 1040 € ובן הזוג המרוויח נמוך קיבל 560 €, בן הזוג שנותר בחיים יקבל את הגבוה מבין השניים או 10 €
 8. 8
  מתי להגיש מועמדות יכול להיות מסובך, אך הנה כמה דברים שיש לקחת בחשבון. המצב הבריאותי שלך, תוחלת החיים שלך, הצורך שלך בהכנסה, בין אם אתה מתכנן להמשיך לעבוד וצרכים לניצולים. חשוב לזכור שהביטוח הלאומי תלוי בגורמים רבים שכולם ייחודיים למצבך האישי. כזוג אתה באמת צריך לקחת בחשבון את הנושאים הנ"ל. ברור שאם אתה לא יכול להרשות לעצמך לחיות כרגע, ייתכן שלא תהיה לך אפשרות לבחור מתי לקחת ביטוח לאומי. אתה הולך לקחת את זה בהקדם האפשרי. אם יש לך את האמצעים ייתכן שתרצה לשקול עיכוב ההטבות שלך, ההבדל יכול להיות משמעותי במיוחד אם לאחד מכם יש אריכות ימים בצדכם. ההבדל בין בייבי בומר יליד 1946 לבחירת גמלאות מוקדמת לבין מי שמקבל גמלאות מושהות אם הם המתינו עד גיל 70 גבוה יותר מ- 76% וזה ללא עליות COLA. עכשיו אם יש לך אריכות ימים בצד שלך, זה יכול להיות הרבה כסף במהלך חייך.

טיפים

 • דע את העונשים לקראת בחירות מוקדמות
 • דע את התגמולים שבבחירות מושהות
 • דעי מתי גיל הפרישה המלא שלך הוא

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail