איך אוכלים בחינם?

החנות כל כך גדולה שאתה יכול לאכול ארוחה שלמה בחינם רק על ידי מעבר סביב תחנות הדגימות האלה
החנות כל כך גדולה שאתה יכול לאכול ארוחה שלמה בחינם רק על ידי מעבר סביב תחנות הדגימות האלה!

חסר לך כסף ורוצה או צריך לאכול בחינם? לאכול בחינם זה לא קל, אבל זה אפשרי במגוון דרכים, בתנאי שאתה רמז למה שנדרש כדי להשיג את האוכל בחינם או למצוא אותו בעצמך.

חלק 1 מתוך 3: קבלת מזון מסחרי בחינם

 1. 1
  נסו למצוא תוכניות להרזיה המציעות דוגמאות בחינם באינטרנט. בעוד מחליפים ארוחה ו אבקות חלבון הם מרוחקים מחוויות גסטרונומית הטובה תצטרך בחיים, הם בדרך כלל עשירים בחלבון ולעיתים קרובות מקור טוב לויטמינים ומינרלים חשובים. היה בטוח לחלוטין שהמוצרים הם באמת בחינם (חברות מסוימות ינסו להערים עליך בתשלום שבועי / חודשי; קרא תמיד את האותיות הקטנות לפני שתסכים למשהו). העדיפות העיקרית שלך תהיה החברות המציעות משלוח חינם של המוצר. אם אתה צריך לשלם את עלות המשלוח, וודא שזה יעלה לא יותר ממה שאתה חושב ששווה.
 2. 2
  ללכת לקניון. לאנשים שעומדים מול חנויותיהם עשויים להיות צלחות עם דוגמאות. לוחות הזמנים, המקומות, הזמנים והתאריכים של אירוע חופשי כזה עשויים להשתנות בהתאם למיקום הגלובוס בו אתם גרים. התקשרו לקניונים ולצעדות המקומיות שלכם ושאלו על כך. הביאו את המשפחה והחברים לחגיגות אלו לשמחה מרבית!
 3. 3
  קבל אוכל בחינם מסופרמרקטים או חנויות. תלוי איפה אתה גר בעולם, בסופרמרקטים ובחנויות מסוימות תהיה לך אוכל להדגים ולבחון את הטעם. הם כנראה לא יספיקו לך להרגיש שובע, אך במקרים מסוימים, ייתכן שתוכל להוסיף את המאכלים החינמיים השונים כדי להסתכם במשהו הולם. כמה דוגמאות כוללות:
  • אם אתם גרים במדינת פלורידה, ואם מדובר בימי שני עד שבת אחר הצהריים, בסופרמרקטים רבים של Publix יש דוגמאות חינם לארוחות קלות לבישול. נסה להשיג חלק מזה. הדוגמאות מוצעות בדוכן עם המילה "סינר" המוצגת מעל הדוכן, והעמדה מאוישת על ידי אדם שלובש סינר כחול או לבן.
  • אם אתה כבר חבר במועדון של סם, ואם מדובר בשבת אחר הצהריים, הסתובב בתחנות הדוגמאות שם. החנות כל כך גדולה שאתה יכול לאכול ארוחה שלמה בחינם רק על ידי מעבר סביב תחנות הדגימות האלה!
 4. 4
  זכה בהצעות מקוונות, הימנע מהונאות זמן רב על ידי שמירת עין על תחרויות מקומיות או של תווי השמות הגדולים. נסה זאת. אולי תקבל דוגמאות אוכל בחינם של ג'ני קרייג או משהו כזה.
חסר לך כסף ורוצה או צריך לאכול בחינם
חסר לך כסף ורוצה או צריך לאכול בחינם?

חלק 2 מתוך 3: מציאת אוכל בחינם

 1. 1
  הצטרף לקבוצה חופשית וצא לצלול. המזבלה החופשית צוללת לאוכל טוב לחלוטין, אוכלים כמו מלכים ומלכות והם עושים זאת בתקציב אוכל של אפס דולר. מעבר דרך אשפה השייכת לחנויות יהיה המקור העיקרי שלך למזון בחינם - אם אתה רציני לבזבז כמה שפחות על אוכל.
  • בישלו אוכל זבל בצורה יסודית, למרות שחלק ניכר מהמזון שנמצא במזבלות ובפחי אשפה לא עבר את תאריך התפוגה.
  • תביא פנס שתוכל להחזיק בשיניים או לתלות בצד האשפה בזמן שאתה רובה. לפעמים כדאי לך להיכנס לאשפה. אתה צריך גם להביא משהו עם ידית ארוכה כמו שיניים כדי להשיג דברים מהפינות הרחוקות. אם אתה נכנס למזבלה, צלול רק עם ספוטר, למקרה שאחד מכם יינעל בתוך המזבלה.
  • זכרו, אם אין לכם מזל בשבוע הראשון; תמשיך בזה; לבדוק זבל אחר. יש זבלנים שמנעולים עליהם כדי למנוע מהאנשים את הסחורה.
  • צלילה במזבלה זולה או אפילו בלתי חוקית בכמה תחומי שיפוט. דע מה חוקי ומה לא.
 2. 2
  חזור לדרכי מזון המזון של אבותיך. צוד משחק, או צא לדוג במים נקיים אחר מים מתוקים / או פירות ים בחינם. בחר פירות יער, מצא פירות וירקות הגדלים בטבע וכו '. עם זאת, עליך להיות בטוח לחלוטין במאכלים שאתה מחפש; לאבות אבותיך הדורשים היה ידע יומיומי מה בטוח ומה לא בטוח לאכילה, אלא אם כן אתה מכיר את הצמחים בוודאות, אל תאכל אותם. פירות יער, עלים וזרעים רבים הם רעילים. כמה מיני פירות ים ודגים הם רעילים, וגם כאשר מקורות של פירות ים ידועים כמזונות בטוחים בדרך כלל, אם קיימים פריחת אצות, הם אינם בטוחים לאכילה.
 3. 3
  עבודות תיקון שגרתיות של חליפין למזון, אם אתה מיומן בעבודות תיקון. אם מיומנים בצלילת זבל, זה הפוך: לגרום לאנשים לעשות קצת עבודה בשביל אוכל.
 4. 4
  דבר עם הצדקה המקומית שלך. הסבירו את צרכי האוכל שלכם ובדקו האם ניתן להשיג חבילת אוכל או שובר אוכל. זה לא יהיה תיקון ארוך טווח, אך הם עשויים לעזור לך מספיק זמן כדי לראות אותך דרך טלאי מחוספס.
 5. 5
  התקשרו למשפחה ולחברים. הסבירו שאתה הולך בלי אוכל. אלא אם כן אתה לא משוחח איתם, סביר להניח שהם ירצו לעזור.
אוכלים כמו מלכים ומלכות והם עושים זאת בתקציב אוכל של אפס דולר
המזבלה החופשית צוללת לאוכל טוב לחלוטין, אוכלים כמו מלכים ומלכות והם עושים זאת בתקציב אוכל של אפס דולר.

חלק 3 מתוך 3: השתתפות באירועי אוכל בחינם

 1. 1
  אם אתה לומד בקולג ', עבור לאירוע חינמי שערך ארגונים במכללה שלך. לרוב אלה יש אוכל בחינם.
 2. 2
  מצא אירוע "אוכל לא פצצות". זו תנועה המוקדשת להגשת אוכל ירקות בחינם. ישנם כ -400 מטבחים פעילים המגישים אוכל בחינם, מתוכם כמעט מחציתם היו בארה"ב, לכן הקפד לבדוק האם הם פעילים איפשהו בקרבתך. [ציטוט נדרש] יתכן וכדאי להזכיר שהם יודעים דבר או שניים על צלילה לאשפה, שכן המקור העיקרי למרכיבים העיקריים שלהם הוא הצלילה.
 3. 3
  בקר במקדש, בכנסיה או בבית כנסת שמגיש אוכל חינם. מצופה ממך להיות מנומס ובמקרים מסוימים להקשיב לניסיונות להמיר אותך לאמונה המדוברת. זה תמורה הוגנת לארוחה בחינם.
  • להתלבש יפה ולהיות מתחשב. אל תתרסק אירועי חתונה, הלוויה, טבילה וכו '.
בתנאי שאתה רמז למה שנדרש כדי להשיג את האוכל בחינם או למצוא אותו בעצמך
לאכול בחינם זה לא קל, אבל זה אפשרי במגוון דרכים, בתנאי שאתה רמז למה שנדרש כדי להשיג את האוכל בחינם או למצוא אותו בעצמך.

אזהרות

 • קצת מסוכן כי יתכן שנגמרו לך הרעיונות עדיין רעבים.
 • צפו בשומרים שמסתובבים עם זבל אם אתם צוללים. לפעמים הם מסתובבים בלילה ויתקשרו לשוטרים אם הם שומעים משהו או מישהו. אתה יכול להיתפס בגין הסגת גבול כך שתרצה להתלבש בבגדים כהים ולהיות שקט. כמו כן, הבגדים שלך צריכים להיות בגדי עבודה מכיוון שהם יתלכלכו.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail