כיצד למכור פריטים ב- OLX מאת סולית?

בקר באתר OLX על ידי חיפוש מקוון אחר "OLX (המדינה שלך)"
בקר באתר OLX על ידי חיפוש מקוון אחר "OLX (המדינה שלך)", כמו "OLX שוויץ" או "OLX רומניה."

OLX הוא רכב מקוון למודעות מסווגות, בדומה לקרייגסליסט באירופה. עם זאת, OLX פועלת כיום בשווקים מתפתחים, כמו ברזיל, הודו ופולין. מוכרים יוצרים רישומים עבור פריטים שהם רוצים למכור. קונים יכולים לדפדף לפי קטגוריות כדי למצוא פריטים לרכישה. קונים ומוכרים מתקשרים באמצעות פלטפורמת OLX, אך הם נפגשים באופן אישי להשלמת העסקה. מוכרים יכולים למכור פריטים ב- OLX דרך אתר האינטרנט שלה או באמצעות אפליקציית OLX לסמארטפונים.

חלק 1 מתוך 4: יצירת חשבון משתמש

 1. 1
  הירשם כמשתמש באתר. על מנת ליצור, לערוך ולמחוק מודעות, עליך ליצור חשבון משתמש. בקר באתר OLX על ידי חיפוש מקוון אחר "OLX (המדינה שלך)", כמו "OLX שוויץ" או "OLX רומניה." כתובת האינטרנט המדויקת משתנה בהתאם על המדינה שנבחרה (למשל, OLX הודו היא olx.in, OLX פיליפינים הוא OLX.ph, וכן הלאה).On בצד ימין בחלק העליון של הדף, למצוא את הכחול "החשבון שלי" לחץ ולחץ עליו. תועבר לדף כניסה. כאן יש לך שתי אפשרויות. באפשרותך ליצור חשבון על ידי כניסה באמצעות פייסבוק, או ליצור שם משתמש וסיסמה.
  • בכניסה עם פייסבוק לחץ על כפתור הפייסבוק. עליך להיות או ליצור חשבון פייסבוק כדי שזה יעבוד.
  • ליצירת שם משתמש וסיסמה לחץ על היפר-קישור "הירשם" מתחת לכפתור הכניסה. הכנס שם משתמש. לאחר מכן צור סיסמה והזן אותה פעמיים.
  • דוא"ל אישור יישלח לכתובת הדוא"ל שמסרת. כשתקבל את הדוא"ל, לחץ על קישור האישור כדי להתחיל להשתמש ב- OLX.
 2. 2
  התקן את האפליקציה בסמארטפון שלך. אם אינך רוצה להשתמש במחשב, תוכל להשתמש באפליקציית OLX עבור הטלפון החכם שלך. זה זמין עבור iOS ו- Android. לאחר שהורדת והתקנת את האפליקציה, תוכל להשתמש בכל התכונות של OLX.
  • נהל את המודעות שלך בקטע OLX שלי.
  • שתף את המודעה שלך ברשתות החברתיות.
  • השתמש ב- GPS שלך כדי לאתר הצעות אחרות במיקום הגיאוגרפי שלך ולקבוע רדיוס מרחק כשאתה מחפש מוצרים.
  • צור רשימת מועדפים של פריטים המופיעים באתר.
  • צור קשר עם קונים באמצעות תכונת "הקש-והתקשר" או באמצעות טקסט.
 3. 3
  השווה את האפליקציה ואתר האינטרנט. כל אחת מהאפשרויות מאפשרת לך לתאר ולקדם כראוי את הפריט שאתה רוצה למכור. זה באמת רק עניין של העדפה אישית. אם נוח לך לפתוח את המחשב הנייד שלך, להיכנס לאינטרנט ולהעלות תוכן לאתר, אז אתר OLX עשוי לעבוד בשבילך. אבל אם אתה רוצה את הנוחות שביכולתך לצלם תמונות וליצור מודעה הכול במכשיר אחד, ייתכן שהיישום יהיה קל יותר לשימוש.
כיצד אוכל להזין את פרטי בעת מכירת פריטים ב- OLX
כיצד אוכל להזין את פרטי בעת מכירת פריטים ב- OLX?

חלק 2 מתוך 4: יצירת מודעה בחינם

 1. 1
  נווט לדף יצירת המודעות. בדף הבית לחץ על הלחצן הכתום "הגש מודעה בחינם ". תועבר לדף יצירת המודעות. כאן אתה מזין את כל פרטי המודעה שלך. פעל לפי ההנחיות להזנת כל המידע הרלוונטי.
  • תתבקש ליצור כותרת, לכתוב תיאור, להעלות תמונות, להציע מחיר ולהזין את מיקומך ופרטי יצירת הקשר שלך.
 2. 2
  צור כותרת. הפוך את הכותרת למושכת. חשוב על מילות מפתח תיאוריות הקשורות לפריט שלך שאנשים ישתמשו בו כדי לחפש אותו. כלול את שם המותג או המעצב של הפריט, אם רלוונטי. כלול את הגודל, הצבע ומצב הפריט בכותרת. ציין באופן ספציפי מה הפריט בכותרת.
  • נניח שאתה מוכר צמיד חרוזים. חשוב על כל המונחים שקונים עשויים להשתמש בהם כדי לחפש צמיד זה. לדוגמה, הם עשויים לחפש צמיד חדש או עתיק, צבע מסוים או גימור מתכת ספציפי. הוסף את כל המידע הזה בכותרת שלך. תן לכותרת שלך לקרוא משהו כזה: " צמיד חרוזים בעבודת יד חדשים פנינים ורודות כסף." בדרך זו, הרישום שלך יעלה בכל פעם שרוכש נכנס לחיפוש כלשהו של מונחים אלה.
  • הימנע משימוש בראשי תיבות או בכל הכותרות בכותרת שלך.
 3. 3
  בחר קטגוריה. הקטגוריות כוללות מכשירים ניידים, מחשבים, מכוניות, רהיטים, חיות מחמד, ספרים ואופנה, בין היתר. קונים רבים מחפשים לפי קטגוריות. לכן חשוב לבחור את הקטגוריה המתאימה ביותר לפריט שלך.
  • אם אינך בטוח באיזו קטגוריה לבחור, נסה לחפש פריטים דומים ולראות באיזו קטגוריה מוכרים אחרים השתמשו.
 4. 4
  כתוב תיאור. הפוך את התיאור שלך לאינפורמטיבי ככל האפשר. רשום תחילה את המידע החשוב ביותר, כגון הגודל, הצורה והצבע ומצב הפריט. הוסף מידע על מה כלול בפריט וסוג האריזה. לעולם אל תגיד דבר שאינו נכון. כמו כן, שמור על הטון חיובי והימנע מהערות שליליות. נסה לחשוב על שאלות שיש לקונה ולהשיב עליהן בתיאור.
  • בעזרת דוגמת הצמיד, תוכלו לכתוב את התיאור הבא: "צמיד זה נעשה בעבודת יד בסטודיו נטול עישון, ללא חיות מחמד. הוא כולל פנינים עגולות, ורודות ולבנות, המחוברות באמצעות קישורי כסף סטרלינג. אבזם הלובסטר מאפשר התאמת צמיד שיתאים לכל פרק כף היד. אורכו 15 ס"מ. "
 5. 5
  הזן את המחיר. קבע מחיר הוגן עבור הפריט. המחיר אמור לשקף את מצבו של הפריט. מחירים גבוהים מדי יבריחו קונים פוטנציאליים. לעומת זאת, מחירים נמוכים מדי גורמים לקונים להטיל ספק באיכות הפריט. אם אינך בטוח כיצד לתמחר את הפריט שלך, חפש רשימות דומות של פריטים במצב דומה. ראה מה המוכרים האלה גובים עבור הפריטים שלהם.
  • שים לב כי יש לקבוע את המחיר במטבע של המדינה בה מוצגת המודעה.
 6. 6
  להוסיף תמונות. אתה יכול להוסיף עד שמונה תמונות של הפריט שלך. אם אתה משתמש באתר, העלה תמונות מהמחשב שלך. אם אתה משתמש באפליקציה, בחר בתמונות מהסמארטפון שברצונך לכלול במודעה. הוסף מספיק תמונות כדי שקונים פוטנציאליים יוכלו להביט היטב על הפריט. צלם תמונות מכמה זוויות שונות. במידת האפשר שימוש, תאורת חוץ. אם אינך יכול להשתמש בתאורת חוץ, הקפד להשתמש בתאורה פנימית מספקת כדי להציג את הפריט בצורה נאותה.
  • מודעות עם יותר תמונות מקנות יותר תגובות מצד קונים פוטנציאליים.
 7. 7
  הזן את פרטי הקשר שלך. הגישו את שמכם. לאחר מכן, הזן מספר טלפון שבו אתה רוצה שהקונים ישתמשו כדי ליצור איתך קשר. כמו כן, היכנסו לעיר בה אתם נמצאים. בדרך זו הקונים יודעים לאן עליהם ללכת למצוא את הפריט.
  • מטעמי בטיחות, אל תכלול את כתובת ביתך בשום מקום ברשימה.
 8. 8
  הזן את מיקום הפגישה. בחר את העיר הקרובה ביותר למיקום שלך. מכיוון שעסקאות מתרחשות באופן אישי, הקונים צריכים לדעת היכן אתה נמצא. חלק מהקונים שלא גרים בקרבת מקום עשויים לבקש ממך לשלוח מהמיקום שלך. יהיה עליך להחליט בעצמך אם ברצונך לעשות זאת או לא. ייתכן שתרצה לשנות את מחיר המכירה כך שיכלול משלוח.
  • העדיפו את הבטיחות בראש סדר העדיפויות בבחירת היכן להיפגש. הקפד להיפגש באזור ציבורי ומואר היטב ליד מצלמות אבטחה, אם אפשר. דוגמא טובה למקום כזה היא חניון משטרתי.
קונים אינם יכולים להגיש תשלומים עבור פריטים באמצעות OLX
כמו כן, קונים אינם יכולים להגיש תשלומים עבור פריטים באמצעות OLX. כיצד אוכל להקליד מחיר?

חלק 3 מתוך 4: ניהול המודעה שלך

 1. 1
  ערוך את המודעה שלך. תוכל לשנות כל מידע ברישום שלך בכל עת. בחר מתוך שלוש שיטות לעריכת המודעה שלך. השיטה שתבחר תלויה אם יש לך חשבון ב- OLX או לא.
  • עבור לדף שבו המודעה שלך נמצאת. לחץ על הקישור "ערוך" ותועבר לטופס שבו תוכל לערוך את המודעה שלך.
  • אם יש לך חשבון, היכנס לחשבונך. עבור לכרטיסייה "מודעות" ומצא את "מודעות פעילות". בחר את המודעה שברצונך לערוך ולחץ על "ערוך". תועבר לטופס שבו תוכל לבצע שינויים.
  • אם אין לך חשבון OLX, עבור לדוא"ל "נהל את המודעה שלך" שנשלח אליך בעת שיצרת את המודעה שלך. בגוף האימייל הזה, תמצא את הקישור "ערוך". לחץ על הקישור ותועבר לטופס העריכה.
 2. 2
  קבל יותר חשיפה. תמורת תשלום תוכלו ליצור מודעה מקודמת. המשמעות היא שהמודעה שלך תהפוך למודעה מוצגת באתר. מודעות מוצגות משיגות יותר תנועה. לכן, הפריט עשוי להימכר במהירות רבה יותר.
  • המודעה מוצגת בקטגוריה שבחרת כשיצרת את המודעה.
  • העמלות משתנות בהתאם לקטגוריה שתבחר.
  • שלם על קידום המודעה שלך באמצעות כרטיס אשראי או העברה אלקטרונית של ACH מחשבון הבדיקה שלך.
 3. 3
  קדם מודעה חדשה. צור מודעה באמצעות טופס הכניסה באתר או באפליקציה לנייד. בחר אפשרות תשלום (כרטיס אשראי או עסקת ACH). תועבר לדף התשלום שבו אתה משלם בעסקה מקוונת. לאחר OLX מקבל את התשלום, תקבל דוא"ל המאשר שהמודעה שלך קודמה.
 4. 4
  שדרג מודעה פעילה. אם פריט שרשמת בעבר לא זוכה לתשומת לב מספקת, תוכל לבחור לקדם אותו. התחבר לחשבונך. מצא את המודעה שאתה רוצה לקדם. לחץ על כפתור "קדם". בחר אפשרות תשלום זמינה לביצוע התשלום שלך. שלם בכרטיס אשראי או העברת ACH באמצעות עסקה מקוונת. תקבל דוא"ל המציין כי צוות OLX מקדם את המודעה שלך.
 5. 5
  מחק את המודעה שלך. ייתכן שתרצה למחוק את המודעה שלך אם תחליט שלא למכור את הפריט. אתה יכול לבחור משתי שיטות לעשות זאת. שוב, השיטה שתבחר תלויה אם יש לך חשבון OLX או לא.
  • אם יש לך חשבון, היכנס לאתר ועבור ללשונית "מודעות". עבור אל "מודעות פעילות". בחר את המודעות שברצונך למחוק. לחץ על הקישור "הסר" מתחת לכותרת המודעה.
  • אם אין לך חשבון, עבור לדוא"ל "נהל את המודעה שלך" שנשלח אליך בעת שיצרת את המודעה. לחץ על הקישור "השבת" בהודעת הדוא"ל.
מוכרים יכולים למכור פריטים ב- OLX דרך אתר האינטרנט שלה או באמצעות אפליקציית OLX לסמארטפונים
מוכרים יכולים למכור פריטים ב- OLX דרך אתר האינטרנט שלה או באמצעות אפליקציית OLX לסמארטפונים.

חלק 4 מתוך 4: התחברות לקונים

 1. 1
  קבל תקשורת מרוכשים פוטנציאליים. קונים המעוניינים לרכוש את הפריט שלך יכולים לשלוח לך הודעה או להתקשר אליך באמצעות קישורים במודעה. אתה יכול לבחור את הדרך בה ברצונך שהקונים יצור איתך קשר בעת יצירת המודעה שלך. מוכרים רבים מספקים מספר טלפון. אחרים מעדיפים לקבל הודעות מאובטחות. זה תלוי בהעדפה האישית שלך.
 2. 2
  קבעו לפגוש את הקונה. לאחר שהתחברת לקונה, קבע פגישות באופן אישי. בחר מקום ציבורי. זה מגן על בטיחותך מכיוון שאנשים אחרים יהיו בקרבת מקום. כמו כן, אל תיפגשו בכתובת הבית שלכם. יתכן וזה לא בטוח עבור זרים לדעת איפה אתה גר.
 3. 3
  בצע את המכירה. אם הקונה מרוצה ממצב הפריט, אתה יכול לקבל תשלום. מכיוון שאתה נפגש באופן אישי, זה תלוי בך אילו אמצעי תשלום תוכל לבחור לקבל. מוכרים רבים מרגישים בנוח ביותר עם עסקאות במזומן בלבד. OLX אינה מתווכת במכירה בשום צורה שהיא. כמו כן, קונים אינם יכולים להגיש תשלומים עבור פריטים באמצעות OLX.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל להקליד מחיר?
  לחץ על מספרי המוצר שעבורו תרצה להגיש את המחיר במקלדת שלך באותו סדר שהמחיר מופיע במטבע שלך.
 • כיצד אוכל למכור את המוסיקה שלי?
  אם יש לך המון מכרים או חברים, שאל אותם אם הם רוצים את המוסיקה שלך אבל במחיר! אם לא, נסה להכין כמה פוסטרים שיציבו סביב השכונה שלך, או אם לחבר שלך יש מסיבה גדולה, שאל אם אתה יכול לשחק בשידור חי בשבילם! לאחר סיום המסיבה, אמור לקהל שאתה מוכר את המוסיקה שלך!
שאלות ללא מענה
 • האם יש עלות כלשהי אם אני מפרסם את ביתי ואת המגרש למכירה ב- OLX?
 • האם אוכל למכור מוצרים לאנשים במדינות אחרות באמצעות OLX?
 • כיצד אוכל להזין את פרטי בעת מכירת פריטים ב- OLX?

תגובות (4)

 • blanchekonopels
  זוהי דרך טובה הן למוכר והן לקונה למכור או לקנות את המוצרים.
 • kuhncamilla
  מאוד מרוצה. רציתי לדעת אם עלינו להחליף כסף באופן מקוון או לא מקוון, המתואר כאן בבירור.
 • lucy64
  זה נתן לי רעיונות נוספים לפרסום פריטים דרך אתרים.
 • vwright
  המדריך מפרט צעד אחר צעד (כיצד) להקל על הבנת הקוראים. יש בו תמונות תואמות או תמונות של ההליכים.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail