איך לעשות IRR במשמר הלאומי האווירי?

יתכן שתצטרך להגיש בקשה ל- IRR אם תצטרך לצאת זמנית מהשירות כדי לטפל במצב חירום אישי
יתכן שתצטרך להגיש בקשה ל- IRR אם תצטרך לצאת זמנית מהשירות כדי לטפל במצב חירום אישי.

בכל ענף של הצבא, IRR מייצג עתודה מוכנה אישית. זהו ייעוד, כמו חובה פעילה או פרוס, אך אנשי ה- IRR אינם מקבלים שכר, אינם מופיעים עבור תרגילים או מדווחים לתפקיד. בעיקרון, IRR הוא חופשה מתפקיד פעיל. אם אתה במשמר הלאומי האווירי (ANG), ייתכן שתרצה להגיש בקשה ל IRR אם אתה קרוב לסוף תקופת הגיוס ואתה פשוט לא רוצה לקדוח יותר. יתכן שתצטרך להגיש בקשה ל- IRR אם תצטרך לצאת זמנית מהשירות בכדי לטפל במצב חירום אישי. יש לזכור, במקרה של אירוע חירום או מלחמה, אנשים ב- IRR "ייקראו" להצטרף מחדש ל- ANG ולסיים את גיוסם לתפקיד פעיל.

שיטה 1 מתוך 3: הסמכה וחקירה של irr

 1. 1
  פנה ל- HRO של היחידה שלך כדי לראות אם אתה זכאי ל- IRR. ללכת למשרד משאבי אנוש של יחידת ANG שלך הוא הדרך היחידה להבין אם אתה זכאי ל- IRR מכיוון שהדרישות שונות בהתאם למרחק הגיוס שלך, היכן אתה גר ומה עמדתך. התקשרו או עצרו ליד משרד HRC של היחידה ושאלו לגבי דרישות ה- IRR כדי לראות אם תוכלו בכלל להגיש מועמדות.
  • ברוב ענפי הצבא אינך יכול להגיש בקשה ל IRR אם שירת פחות מ- 4 שנים. אם יש לך לפחות 4 שנים של חובה פעילה בחגורתך, כמעט בוודאות אתה זכאי ל- IRR.
  • אם אתה נמצא במצב חיוני ביחידה שלך ואינך יכול להחליף אותה באופן מציאותי, זה יכול להיות קצת קשה להשיג IRR.
  • חובת IRR יכולה להימשך 1-3 שנים. זה לא ייעוד קבוע, אבל אתה יכול להסיע אותו ב- IRR אם אתה מאושר בסמוך לתום תקופת הגיוס שלך. אנשים רבים משתמשים ב- IRR כסוג של פרישה בזמן שהם ממתינים לסיים את תקופת הגיוס שלהם.
 2. 2
  הערך אם שווה IRR לסחור בתשלום עבור זמנך. כשאין מצב חירום והיחידה שלך לא נקראה לתפקיד פעיל, אתה משרת ב- ANG רק יומיים בחודש ושבועיים פעם בשנה. כשאתה נמצא ב- IRR, בכל מקרה אתה יכול להתקשר חזרה בהתראה של רגע. שקול היטב את האפשרויות שלך כדי לקבוע אם ה- IRR מתאים לך.
  • ייתכן שתרצה להיכנס ל- IRR אם אתה זקוק לסופי שבוע שלך לטיפול בבן משפחה, אם אתה רוצה להתחיל עבודה חדשה ואתה צריך להתמקד במקור ההכנסה העיקרי שלך, או אם פשוט יש לך דברים טובים יותר לעשות איתם. הזמן שלך.
  • זכור שאם אתה ממשיך IRR, אתה לא יכול לעבור ברחבי הארץ או משהו כזה. אתה עדיין צריך להיות מסוגל להפיל את מה שאתה עושה ולחזור לשירות אם אתה נקרא.

  טיפ: מכיוון שאינכם מקדחים או מופיעים ליחידה, אינכם צוברים נקודות פרישה כשאתם ב- IRR. אם אתה רודף אחר הפנסיה הזו ל -20 שנה, IRR כנראה לא ההימור הטוב ביותר שלך.

  ברוב ענפי הצבא אינך יכול להגיש בקשה ל IRR אם שירת פחות מ- 4 שנים
  ברוב ענפי הצבא אינך יכול להגיש בקשה ל IRR אם שירת פחות מ- 4 שנים.
 3. 3
  שקול להתפטר אם אתה באמת לא רוצה להתקשר חזרה. זה אולי לא יעלה על דעתך בהתחלה, אבל אתה תמיד יכול פשוט לעזוב את ANG גם אם תקופת הגיוס שלך לא חלפה. לא תשמור על כמה יתרונות, אך ייתכן שזה לא משנה לך. התפטרות מהוועדה היא בעצם הדרך היחידה להימנע מלהזמין אותך וממילא לא משלמים לך על ה- IRR, כך שאתה באמת לא מסתכן בשום דבר אם אינך צבאי בקריירה.
  • יתכן שהמנכ"ל שלך לא יהיה מרוצה ממך, אבל זה לא כזה עניין גדול אם בכל זאת אתה עוזב בזמן הקרוב.
  • זה למעשה די מסובך להתפטר ברגע שאתה ממש ב- IRR, מכיוון שאתה צריך להגיש בקשה ולקבל אישור. אם אתה פעיל, אתה יכול פשוט למלא טופס ב- HRO שלך.

שיטה 2 מתוך 3: הגשת יישום IRR

 1. 1
  עצור ב- HRO שלך כדי לראות איזה סוג של טפסים אתה זקוק. לרוב, משרדי ANG משתמשים בטופס 1288 לצורך IRR, אך תהליך זה עשוי להיות שונה בהתאם למצב בו אתה גר. התקשר או פנה למשרד משאבי אנוש ובקש את יישום ה- IRR. אתה יכול גם לפנות למרכז כוח האדם המרכזי בשמורה אווירית (ARPC) כדי להבין מה אתה צריך לעשות.
  • בענפים אחרים של הצבא אתה צריך לבנות תיק עבודות, לקבל הפניה או להגיש מספר בקשות. הגשת בקשה ל IRR ב- ANG היא כביכול די קלה בהשוואה לסניפים האחרים.
  • ה- ANG הוא סניף פדרלי של הצבא, אך כל מדינה מפעילה את יחידותיה שלה. תהליך זה עשוי להיראות קצת שונה, תלוי איפה אתה גר.

  טיפ: ה- ARPC הוא הענף המינהלי הלאומי של ה- ANG. אתה יכול להתקשר אליהם עם שאלות אודות תהליך זה בטלפון 1-800-525-0102.

 2. 2
  מלא את הבקשה בצורה מדויקת וכנה כדי למנוע סירוב. יישום זה עשוי לקחת זמן מה מכיוון שלעיתים קרובות אתה צריך להעביר את כל ההיסטוריה הצבאית שלך. מלא את המידע האישי שלך וסכם את הרשומה הצבאית שלך בבקשה. הקפד למלא את כל התיבות ביישום בכנות ובדייקנות כדי למנוע דחייה.
  • עליכם לכלול את הדרגות הקודמות, העמדות, הדירוג האווירי, מעמד הטיסה וכל שאר המרכיבים המרכזיים של הניסיון הצבאי שלכם.
  • יתכן שתצטרך לספק סיבה להגיש בקשה ל- IRR. היו כנים והגדירו את ההסבר שלכם סביב מגבלות הזמן שלכם כדי להצדיק את הצורך לקחת הפסקה.
  אנשים רבים משתמשים ב- IRR כסוג של פרישה בזמן שהם ממתינים לסיים את תקופת הגיוס שלהם
  אנשים רבים משתמשים ב- IRR כסוג של פרישה בזמן שהם ממתינים לסיים את תקופת הגיוס שלהם.
 3. 3
  הגש את בקשת ה- IRR שלך ל- ARPC, ל- CO שלך או למשרד המדינה. עקוב אחר הוראות ה- HRO באשר לאן לשלוח את הבקשה. ייתכן שתשלח אותו ישירות ל- ARPC, או שתצטרך לקבל את הבקשה באישור קצין המפקדה שלך תחילה. ייתכן שתוכל להגיש אותו ישירות למשרד ANG המרכזי במדינה שלך.
  • לא משנה לאן שולחים את הטופס, התהליך הכללי זהה בכל מקום. יישום ה- IRR מעלה את שרשרת הפיקוד כדי לקבל אישור על ידי כל מחלקה רלוונטית אליה אתה משויך.
 4. 4
  המתן חודש בערך עד שעיבוד הניירת שלך. בדרך כלל לוקח ל- ANG לעבד את בקשתך 1-2 חודשים. המשך להופיע פעמיים בחודש לתרגילים ולדווח כפי שאתה עושה בדרך כלל ליחידה שלך. המתן להחזרת הבקשה. מנהל התפקיד שלך יידע אותך מתי תוכל להפסיק את הדיווח על התפקיד לאחר שתאושר ל- IRR. בדרך כלל, אתה חופשי להפסיק את הקידוחים באופן מיידי.
  • ייתכן שתקבל הודעה ב- myPers - הפורטל המקוון שבו אתה משתמש כדי למלא ניירת אחרת ולבדוק את נקודות הפרישה שלך.
 5. 5
  שוחח עם ה- HRO שלך לגבי ערעור אם נדחה. אם אתה נדחה, אתה עשוי לקבל מכתב או לראות הודעה בפורטל המקוון שלך. בדרך כלל אתה רשאי לערער על החלטות אלה, במיוחד אם אתה חושב שהיישום השאיר מידע חשוב. עצור במקום או התקשר למשרד HRO שלך ושוחח איתם על ההחלטה להבין כיצד תוכל לערער על ההכחשה.
  • אל תטרח לערער אם נדחית מכך בטענה שאתה לא מספיק קרוב לסוף הגיוס שלך. ה- ANG לא ישנה את דעתו בנושא זה.
  • אם אתה מגיש בקשה ל- IRR עקב מצב חירום משפחתי או אישי, ערעור לרוב יעבוד.
יישום ה- IRR מעלה את שרשרת הפיקוד כדי לקבל אישור על ידי כל מחלקה רלוונטית אליה אתה משויך
יישום ה- IRR מעלה את שרשרת הפיקוד כדי לקבל אישור על ידי כל מחלקה רלוונטית אליה אתה משויך.

שיטה 3 מתוך 3: לסיים את הזמן שלך ב irr

 1. 1
  היה מוכן להתקשר חזרה בהתראה של רגע. ברגע שאתה נמצא ב- IRR, ייתכן שתקבל התראה, שיחה או דוא"ל בשלב כלשהו כדי לחזור לשירות. זה נפוץ יותר ממה שהייתם חושבים, אז אל תצאו מהארץ לפרקי זמן ארוכים או הציבו את עצמכם במצב שאי אפשר יהיה להופיע לשירות. אם אתה לא חוזר לשירות כשאתה מתבקש, אתה יכול להיחשב AWOL.
  • AWOL מייצג נעדר ללא חופשה. זהו ייעוד צבאי שמשמעותו שאתה חסר לתפקיד שלך ללא סיבה. אם אתה AWOL, אתה עלול לקבל קנס, להיות מרותק למשך מספר שבועות, או להתמודד עם שחרור מכובד.
  • על פי רבים מחברי שירות ה- ANG, ה- ANG יכול לנגן את זה בצורה מהירה ומשוחררת כשמדובר בקריאה לאנשים מה- IRR. יתכן ולא יידרש לך אירוע או הוריקן בזמן המלחמה כדי להימשך שוב לשירות.
 2. 2
  התייצב פעם בשנה בכדי שהתגייס IRR יוקרן ויבצע צ'ק-אין. אחת לשנה יש לבדוק את חברי ה- IRR ולראיין אותם כדי לוודא שהם כשירים לתפקיד אם הם נקראים לשירות. זה גם המקום שבו ה- ANG יעדכן את המידע שלך. התייצב לגיוס המקומי שלך כשאומרים לך והשקיע 15-30 דקות בהשלמת הגיוס. הגש כל עדכון מידע וענה על שאלות המגייס.
  • זה נשמע כמו עניין גדול, אבל זה ממש לא. אתה מבצע בדיקה של 5 דקות, הם שואלים אותך מה אתה מתכוון ואתה בדרך. סביר להניח שתשקיע יותר זמן בהמתנה בתור מאשר בהשלמת משימות הגיוס.

  טיפ: החלק המרכזי של הגיוס הוא פרטי הקשר - אם לא תודיע ל- ANG ששינית את כתובתך או מספר הטלפון שלך, אתה עלול להחמיץ הזמנה חשובה לחזור לשירות. אתה יכול בסופו של דבר AWOL מבלי לדעת אפילו!

 3. 3
  המתן לסיום גיוסך או תקופת ה- IRR. אם תקופת ה- IRR שלך תפוג ועדיין נותר לך זמן להתגייס, תקבל הודעה על חזרה לשירות. אם הגיוס שלך מסתיים לפני שתקופת ה- IRR מסתיימת, המתן ל- ANG שייתן לך את מסמכי ההפרדה שלך וליהנות מחייך האזרחיים החדשים!

טיפים

 • אם אתה קצין, אתה מועבר אוטומטית לגרסה של ה- IRR למשך שנתיים לאחר סיום הגיוס שלך.
 • כל ענף של הצבא משתמש בכינוי IRR.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להיות אזרח קנדי?
 2. איך לעבור לאוסטרליה?
 3. כיצד להשיג את מספר תיק המס שלך?
 4. איך משיגים תעודת לידה באירופה?
 5. איך להגר לקנדה מאירופה?
 6. כיצד להגיש בקשה לכניסה מפורשת בקנדה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail