איך לקבל מדליית כבוד בקונגרס?

כדי לקבל מדליית כבוד בקונגרס, עליך להתגייס לסניף של הכוחות המזוינים של ארה"ב ולהיות מעורב בפעולה צבאית. במהלך השירות שלך, שירת את חבריך לשירות כמיטב יכולתך. סביר יותר שתקבל מדליית הוקרה אם תקבל פרסים אחרים במהלך שירותך, כמו כוכבי ברונזה, סרטי פעולה קרבית ולבבות סגולים. מרבית המועמדים למדליית הכבוד מועמדים על ידי אחרים, אך אם תרצו, תוכלו לבנות חבילת מועמדות בעצמכם, המורכבת מספרי עד ראייה על מעשיכם ההרואיים. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על תהליך המינוי, כולל הראיון ותהליך האישור.

נשים בדרך כלל זכאיות לקבל את המדליה
נשים בדרך כלל זכאיות לקבל את המדליה, אף שרק אישה אחת, מרי ווקר בשנת 1861, זכתה בכבוד.

מדליית הכבוד היא הפרס היוקרתי ביותר שאדם יכול לקבל על שירותו בכוחות המזוינים של אירופה. המדליה מוגשת בפני איש שירות שביצע פעולה המדגימה את רמת הגילוי המבדילה. כדי לקבל מדליה, עליך לעבור אותה בתהליך מינוי וראיון נרחב המתחיל בקצין המפקד שלך וכלה בנשיא. זהו כבוד נדיר במיוחד השמור לחברי השירות הטובים ביותר.

חלק 1 מתוך 3: עמידה בתנאי הקדם למועמדות

 1. 1
  התגייס לסניף של הכוחות המזוינים של ארה"ב. כדי להיות זכאי לקבל את מדליית הכבוד עליך להיות חבר בצבא ארה"ב. חיל הים, חיל האוויר והצבא מעניקים כל מדליות עם תחריטים ייחודיים המתארים את ענף השירות המסוים שלהם. חיל הנחתים ואת מדליות Coast Guard לעקוב העיצוב הצי. גם קצינים וגם גברים מגויסים יכולים לקבל את המדליה.
  • נשים בדרך כלל זכאיות לקבל את המדליה, אף שרק אישה אחת, מרי ווקר בשנת 1861, זכתה בכבוד.
 2. 2
  להיות מעורב בפעולה צבאית בזמן השירות. בשנת 1963 קונגרס עידן את דרישות הפרס כדי לציין כי על חבר שירות להיות מעורב בפעולה צבאית או בסכסוך כדי להיות זכאי. אם אתה עובד לצד "כוחות ידידותיים", אתה גם זכאי. זה הופך את הפעולות שבוצעו בסכסוכים קטנים יותר בקנה מידה לזיהוי.
 3. 3
  קבל פרסים קודמים. אם קיבלת פרסים יוקרתיים אחרים בזמן ההגשה, סביר להניח שתצליח להתמודד עם מחלוקת רצינית על מדליות. תהליך הפרס מעדיף את אותם אנשים שהקימו קריירת שירות עם רגע אחד מיוחד של תעוזה ראוי לציון במיוחד.
  • לדוגמא, ביירס קיבל את המדליה שלו לאחר שהיה חמש פעמים מוענק לכוכב ארד, יחד עם שני סרטי פעולה קרבית ושני לבבות סגולים. זה היה לאחר השלמת 11 פריסות.
 4. 4
  בצע מעשה ראוי להמלצה. כדי להתמודד עם מדליה, עליך לבצע פעולת שירות החורגת מהנורמה. זה צריך להיות מעשה של חיל יוצא דופן, כזה שלעתים קרובות כרוך בהצלת חייהם של אנשים אחרים והצבת עצמך בסכנה אישית. על פעולותיך להבדיל אותך ולהבדיל אותך מאחרות.
  • לדוגמא, בפברואר 1945 הציל ג'ק לוקאס בן השבע עשרה שלושה נחתים על ידי צלילה על גבי שני רימונים וחי לקבל את המדליה. כפי שאתה יכול לספר מסיפור זה, עדיף לא לחפש הזדמנויות לזכות לשבחים, אלא פשוט לשרת את חבריך לשירות כמיטב יכולותיך בכל עת.
 5. 5
  למידע נוסף על המדליה. אם אתה חבר שירות המעוניין לקבל את המדליה, מומלץ לברר קצת יותר על ההיסטוריה שלה. זה יעזור לך ליצור את חבילת המינוי הטובה ביותר האפשרית. אתה יכול להיכנס לאתר החברה של מדליית הכבוד של הקונגרס לקבלת מידע רב וטוב סביב המדליה.
  • תגלה שספירת מקבלי המדליות הכוללת עומדת על 3498 נכון לדצמבר 2016. מספר זה יעלה לאט כאשר הנשיאים מציגים מדליות חדשות.
  • יתכן שגם תלמד שהמדליה נוצרה בתקופת מלחמת האזרחים ונחתמה בחוק על ידי הנשיא לינקולן.
 6. 6
  להשיג ראיות משמעותיות לגבורה. תיאורים ודיווחים רשמיים לגבי פעולתך יקובצו יחדיו לחבילת מועמדות. חלק מחבילות המועמדות דחוסות מאוד ומכילות עד 50 עמודים, בעוד שאחרות ארוכות למדי וגדלות ליותר מ -1000.
  • אתה יכול לבקש מאנשים מסוימים לספק מכתבי תמיכה, אולם התהליך הראשוני מתחיל לרוב ללא ידיעתו הישירה של המועמד. ככל שהחקירה נמשכת, חשבונות רשמיים על הפעולה ותגובות הראיון האישי הופכים לראיות חשובות.
  • בכל שלב בתהליך, רשאי רשאי לדחות או להשהות את בקשתך על ידי ציון העדר ראיות לגבי האירוע הנדון. לדוגמא, בשנת 2003, גנרל חיל האוויר ריצ'רד מאיירס, שלח בחזרה בקשה אחת וביקש חשבונות עדי ראייה נוספים.
 7. 7
  מצא תיאורים עכשוויים של האירוע. המילה שלך בלבד איננה ראיה מספקת. עדי ראייה, חברי עמיתך לשירות, או פקידים בכירים, חייבים לספק חשבונות רבים ומהותיים גם לגבי פעולותיך וחשיבותן. במיוחד הצהרות עדי ראייה מועדפות על ידי תהליך הפרס.
  • דרישה זו, במיוחד, עוררה קשיים עבור אותם אנשים המנסים להגיש בקשה למתן פרס לאחר מותו של חבר שירות שנפטר.
מדליית הכבוד היא הפרס היוקרתי ביותר שאדם יכול לקבל על שירותו בכוחות המזוינים של אירופה
מדליית הכבוד היא הפרס היוקרתי ביותר שאדם יכול לקבל על שירותו בכוחות המזוינים של אירופה.

חלק 2 מתוך 3: מעקב אחר תהליך המינוי

 1. 1
  הגש מועמדות לפרס באמצעות שרשרת הפיקוד. ההצהרה שלך תחל ככל הנראה עם חבריך לשירות לכתוב את ההצהרות המושבעות, אשר לאחר מכן יועברו למפקד היחידה. אם פעולתך התרחשה בשנתיים האחרונות, הניירת תמשיך לתחנה הבאה שלה, בהתאם לענף השירות שלך. אם פעולתך התרחשה לפני יותר משנתיים, תצטרך לחפש מועמדות לקונגרס.
  • לדוגמה, יישומי צבא המתאימים לחלון השנתיים עולים לפיקוד משאבי אנוש של הצבא לפני שנשלחים עמוק יותר לרשת.
 2. 2
  הגש מועמדות לפרס באמצעות חבר בקונגרס. אם עברו יותר משנתיים מאז פעולתך, חבילת המינוי שלך תצטרך להיות בחסות או להיות ממומצת על ידי חבר הקונגרס. משרד פוליטיקאי זה יגיש את החבילה שלך לפקידים בענף השירות שלך, כמו למשל שר הצבא.
  • קרוביו של חבר השירות כותבים לעתים קרובות מכתבים לפוליטיקאים המבקשים לשים לב למעשיו של חבר שירות מסוים. זו אחת הדרכים להתחיל ביישום. ככל שמספקים יותר פרטים לגבי האירוע עצמו, כך ייטב.
 3. 3
  היכונו לחקירה. גורמים רשמיים יבקשו מהמבקש למסור רשימה של אנשים שאליהם היו רוצים לפנות כחלק מתהליך החקירה. רשימה זו צריכה לכלול עדי ראייה לפעולה וכן הפניות לדמויות. חברים בשרשרת הפיקוד יוסיפו גם שמות לרשימת הראיונות על סמך דיווחים רשמיים. החקירה תתמקד באירוע עצמו, אך גם באופיו הכללי של חבר השירות המדובר.
  • רבים מראיונות אלה יתרחשו פנים אל פנים עם שאלות שחוזרות על עצמן פעמים רבות כדי לקבוע ציר זמן מדויק וסיפור. לדוגמה, שאלת פתיחה עשויה להיות, "איך למדת על פעולה זו?" כל התשובות הללו יושוו לדיווחים רשמיים.
  • חקירות אלה לעיתים קרובות יותר מאתגרות בגלל הפציעות שנגרמו לאנשים המעורבים. לא ידוע שחוקרים מדברים עם מועמד ועם חבריהם לשירות בבית החולים, במידת הצורך. במקרים מסוימים, המועמד למדליה אינו מסוגל לדבר מבחינה רפואית ועל אחרים לתאר את מעשיהם.
  • תמלילי הראיונות מתווספים לאחר מכן לחבילת המועמדות ומוגשים לאנשים אחרים בשרשרת הפיקוד ככל שהמינוי עולה.
 4. 4
  צפו בזמן שהחבילה שלכם עוברת בתהליך האישור. החבילה שלך עשויה להיות "במשחק" במשך שנתיים ומעלה. לאורך זמן זה סדרת פקידים תבדוק את המסמכים שלך ותחליט אם להעביר את החבילה שלך יחד עם אישור או לא, או להציע לך לקבל פרס נוסף בדרגה נמוכה יותר. צלב השירותים הנכבדים הוא חלופה ככל הנראה המדליה השנייה בגובהה המוענקת לגבורה.
  • לדוגמה, אם החבילה שלך עוברת בערוצי הצבא היא תצטרך לעבור דרך: פיקוד משאבי אנוש של הצבא (מועצת קישוט הצבא), כוח אדם ושירות מילואים, רמטכ"ל הצבא, שר הצבא, שר ההגנה ו נשיא. לנשיא יש את המילה האחרונה (לכל ענפי השירות) בנוגע לאישור המינוי או אי הסכמתם.
 5. 5
  צפו לחכות ארוכה. בגלל מספר המשרדים והאנשים המעורבים בתהליך האישור, יוצא דופן שחבילת מועמדות עוברת בפחות מ -18 חודשים. עליך להישאר בסבלנות לאורך כל הזמן הזה ולהיות זמין לענות על כל השאלות. אורך התהליך נתון לבדיקה מסוימת של המאוחר, אך לא מראה סימני זירוז.
תהליך הפרס מעדיף את אותם אנשים שהקימו קריירה של שירות עם רגע מיוחד של תעוזה ראוי לציון במיוחד
תהליך הפרס מעדיף את אותם אנשים שהקימו קריירה של שירות עם רגע מיוחד של תעוזה ראוי לציון במיוחד.

חלק 3 מתוך 3: ניצול טוב של היתרונות והזכויות של הפרס

 1. 1
  השתתף בטקס המדליות. לעיתונות מגיעה מראש, אבל זה יהיה המבוא הרשמי שלך בתור awardee מדליית. הנשיא ידבר ארוכות על מעשיכם ואז יגיש לכם את המדליה. אם חבר שירות נפטר, קרוביהם בדרך כלל מקבלים את הפרס במקומם.
 2. 2
  צפו להצטיינות מקומית. קיימת אפשרות טובה שעיר הולדתך או אזורך המקומי יתכננו חגיגה לכבודך. יכול להיות שמצעד, הצגת הצטיינות או אפילו קבלת פנים בבית הספר המקומי. עליכם לספוג את כל תשומת הלב הזו ולחפש דרכים בהן תוכלו לעזור לטווח הארוך.
 3. 3
  הביא תשומת לב לגבורה של אחרים. כזוכה במדליה, בכל פעם שמספרים את סיפורך תהיה לך הזדמנות לדון בפעולות הגנאי שביצעו חברי עמך לשירות. זוכים רבים במדליות, במיוחד, בוחרים להדגיש את מעשיהם של אלו שאיבדו את חייהם, במיוחד אם אותם הפסדים התרחשו במהלך האירוע שהוענק.
 4. 4
  תשמש כדובר מוטיבציה. חלק ממקבלי המדליות בוחרים להשתתף בסיורי דיבור. הם עשויים להסתובב לבתי ספר או עסקים המספרים את חוויותיהם ומספקים שיעורים גדולים יותר בשירות. אתר CMOH מספק מסלקה להזדמנויות אלו והוא דרך אחת להתאים בין ארגונים מעוניינים לחברי שירות.
  • בריאות ותיקה היא גורם שקרוב לליבם של מקבלי המדליות ולעתים קרובות תוכלו למצוא אותם מדברים עם קבוצות תומכות פוסט טראומטיות וכדומה.
 5. 5
  קבל הטבות כספיות מסוימות. הפנסיה שלך המגיעה מהמחלקה לענייני חיילים משוחררים תוגדל מהסכום הסטנדרטי (תלוי בשנה) ותוענק מדי חודש. תקבל גם גידול של לפחות 10 אחוז בקרנות הפנסיה הכלליות שלך. תהיה לך גישה לטיסות בחינם במטוסים צבאיים וכניסה חופשית למתקנים צבאיים שונים אחרים (בריכות, מגרשי גולף).
 6. 6
  הצדעה על ידי חברי שירות אחרים. לא מדובר בחוק מהיר, אך מוצע כי על חברי השירות להכיר ולהצדיע למקבלי מדליות, במידת האפשר. ההצדעה יכולה להתרחש בין אם זוכה המדליה הוא במדים או לובש את המדליה שלהם. אפילו חברים בדרגה גבוהה יותר מוזמנים להציע הצדעה.
  • בנוסף, מקבלי המדליות מקבלים הרשאות אחידות ויכולים ללבוש את המדים בתדירות שבחרו.
 7. 7
  נקבר בבית הקברות הלאומי של ארלינגטון. חברי שירות רבים נקברים במקום כאשר הם מתים. עם זאת, למקבלי המדליות יש אפשרות, וזכות, לשהות בבית העלמין הלאומי ארלינגטון בארלינגטון, וירג'יניה, לצד חברי שירות אחרים. בשל מגבלות מקום, זהו כבוד המוצע לאנשים בודדים בלבד.
  • המחלקה לענייני חיילים משוחררים תספק גם מצבה חרוטה לאותם מקבלי המדליות שנפטרו.
סביר יותר שתקבל מדליית הוקרה אם תקבל פרסים אחרים במהלך שירותך
סביר יותר שתקבל מדליית הוקרה אם תקבל פרסים אחרים במהלך שירותך, כמו כוכבי ברונזה, סרטי פעולה קרבית ולבבות סגולים.

טיפים

 • אנשים רבים מכנים את המדליה "מדליית הכבוד של הקונגרס", שכן משרד ההגנה מעניק את הפרס בשיתוף עם הקונגרס. עם זאת, שמו האמיתי הוא "מדליית הכבוד". ניתן גם לבלבל אותה עם "מדליית הזהב בקונגרס", המוענקת למדענים וכדומה.
 • עד לנקודה זו זכתה רק אישה אחת, מרי ווקר (1861), שזכתה במדליית הכבוד. עם זאת, ככל שנשים רבות יותר יהיו זכאיות ללחימה, המספרים הללו ככל הנראה יעלו.

אזהרות

 • שים לב שתהליך המינוי למדליית הכבוד הוא תחרותי במיוחד, אם כי משרד ההגנה ממשיך לסרב לפרסם נתונים סטטיסטיים מדויקים לגבי אפליקציות.
 • אתה לא צריך ליצור או לקנות גרסאות מזויפות של מדליית הכבוד מכיוון שאתה עלול לעבור על החוק בכך. לא מומלץ גם להעמיד פנים שאתה מקבל אות הוקרה.

שאלות ותשובות

 • מי יהיה האדם הראשון שימנה מישהו ל- MOH?
  בדרך כלל חבריו לשירותו של אדם (עמיתיהם הקרובים) יגישו את חשבונם לקצין המפקד שלהם, ואז ימליצו המלצה בשרשרת הפיקוד. חשוב מאוד שכל מי שהיה עד לאירוע ממקור ראשון יתמוך במועמדות.

תגובות (1)

 • kenellis
  כתיבת הרומן שלי על גיבורי זמן המלחמה של מקבל ה- MOH נעזרת מאוד בתיאור זה של תהליך הפרס הממצה. היית עזרה אדירה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail