איך להיות שוטר?

כדי להיות שוטר, עליך להיות תושב חוקי ולבן 18 לפחות. אם יש לך רישיון נהיגה ותעודת בית ספר תיכון או GED, בחר באקדמיה למשטרה שממוקמת בנוחות עבורך ועבר את מבחן המיון. בהקרנה יתכן שתישאלו שאלות בנוגע לשיפוט, לאתיקה ולהטיות שלכם. לאחר שתתקבל לאקדמיה, תעבור 6 חודשי הכשרה ואז תינתן לך בחינות לבדיקת יכולתך. אם תעבור, אתה יכול להתחיל לחפש פתחים במחלקת המשטרה המקומית שלך! אם ברצונך ללמוד כיצד להתכונן לראיון עם משטרה, המשך לקרוא את המאמר!

כמה שנים ייקח להיות שוטר
כמה שנים ייקח להיות שוטר?

שוטרים מגנים על הקהילה על ידי אכיפת חוקים ושמירה על שלום. העבודה דורשת שיפוט מעולה, עבודה קשה, אומץ יוצא דופן ואת היכולת לחשוב במהירות תחת לחץ. הידיעה למה לצפות בהכנה לעבודה, האקדמיה למשטרה ובשלב הראיונות תעזור לך להתכונן לקריירה החדשה שלך באכיפת החוק.

חלק 1 מתוך 3: הכנה להגשת מועמדות

 1. 1
  לעמוד בדרישות הבסיס. דרישת הגיל משתנה בהתאם לשיפוט. ברוב המדינות ובמחלקות בודדות, הגיל המינימלי לגיוס הוא 21. בחלק מהמדינות ובמחלקות המשטרה, הגיל המינימלי עשוי להיות נמוך יותר לגיל 18, 19 או 20. הגיל המקסימלי משתנה לפי משטרת המשטרה, אולם ניתן לעשות פטורים מיוחדים לוותיקים ששירתו בכוחות הצבא האמריקני במשך שנתיים לפחות ושוחררו מכובד. יש צורך לבצע צ'ק-אין עם סוכנות המשטרה הרצויה עבור דרישת הגיל (אם שוחררתם בכבוד, זה עשוי להיות תשפיע על הסיכויים שלך להיות שוטר ולכן כנראה שהכי טוב אם לא תזכיר שהיית בצבא ברזומה שלך או במהלך ראיון הפאנל שכן יתכן שיפנו לסניף לשעבר שלך וישאלו איזה סוג של סוליד היית).
אתה יכול לשאול את המורה שלך בבית הספר אם הוא יכול להיכנס לקצין ולדבר עם כל הכיתה
אתה יכול לשאול את המורה שלך בבית הספר אם הוא יכול להיכנס לקצין ולדבר עם כל הכיתה.
 1. 1
  וודא שהתקליט שלך נקי. שוטרים צפויים לשמש כמודל לחיקוי בקהילותיהם, וכל פשע שבוצע לפני שהפך לקצין יכול לפסול אותך. הימנע משימוש בסמים לא חוקיים, שתיית אלכוהול עודף, והתקשרות עם עבריינים. כל ההתנהגויות הללו יכולות להקשות על קבלת עבודה כקצין משטרה כשמגיע הזמן להגיש מועמדות.
  • קיום הרשעה בעבירה, הרשעה בעבירה של עבירות אלימות במשפחה או הרשעה בעבירה הקשורה בכל דרך שהיא למרוץ (פשע שנאה) פוסלת אותך מהיכולת להמשיך בקריירה כקצין משטרה ברוב השיפוט.
 2. 2
  התחל לבנות אשראי טוב. כאשר תגיש בקשה לשוטר, המחלקה תבצע בדיקת אשראי כחלק מבדיקת הרקע שלך, ותקבל עונש אם הציון שלך נמוך. כדי לבנות אשראי טוב, הימנע מצבירת חובות, ושלם את חשבונותיך בזמן. קבל בדיקת אשראי עכשיו כדי שתדע בדיוק באיזה מצב פיננסי אתה נמצא.
  • אם אין לך אשראי טוב, נקט בצעדים לקראת גיבויו. גם אם ציון האשראי שלך נמוך, המאמצים שאתה עושה כדי להשיג אשראי טוב יותר יראו שאתה אדם אחראי.
 3. 3
  לפתח רקע עבודה חזק. ניסיון בעבודה עוזר להכין אותך לשעות ארוכות ולדרישות קפדניות של עבודת שוטר, וזה גם נותן לך יתרון על פני מועמדים ללא ניסיון. ניסיון העבודה שלך לא חייב להיות קשור לאכיפת החוק, אם כי זה יכול לעזור; כל ניסיון בעבודה שמראה שאתה אחראי ומסוגל לבצע עבודה היטב יעזור.
  • שקול לקחת עבודה שדורשת ממך לתקשר עם הציבור. שוטרים זקוקים לכישורי תקשורת מצוינים.
  • עבודות ממשלתיות אחרות, כמו עבודה בפארק המדינה המקומי שלך, יכולות לתת לך תחושה איך זה לעבוד כחלק מצוות אכיפת החוק.
  • יש הבוחרים להצטרף לשירות הצבאי במשך שנה-שנתיים לפני שהם מצטרפים למשטרה, מכיוון שהדבר מכין אותם פיזית ונפשית לתפקידי שוטר. עם זאת, שירות צבאי אינו פוטר אותך מהאקדמיה למשטרה ברוב השיפוט.
 4. 4
  קבל כושר גופני. לשוטרים צריכים להיות רפלקסים מהירים, יכולת לרוץ למרחקים קצרים או ארוכים, וכוח לעצור חשודים. תצטרך לעבור מבחן זריזות פיזית כדי להיות זכאי להיות שוטר, אז התחל להתאמן עכשיו כדי לוודא שאתה במצב הגופני הטוב ביותר שלך. הצטרף לחדר כושר, עבוד עם מאמן אישי, או פשוט התחל לרוץ כל יום כדי לקבל את עצמך בכושר.
 5. 5
  צאו לרכיבה ככל האפשר. שוטרים הם מראה מוכר סביב קהילות ובתקשורת, אך כדי להבין באמת איך זה להיות שוטר, אתה צריך להשקיע זמן בעבודה עם אחד כזה. מרבית מחלקות המשטרה מאפשרות לאזרחים לרכוב יחד עם שוטרים, אז נצלו את ההזדמנות בתדירות שתוכלו!
  • לתאום נסיעה, פנה למחלקת המשטרה המקומית שלך.
כל ההתנהגויות הללו יכולות להקשות על קבלת עבודה כקצין משטרה כשמגיע הזמן להגיש מועמדות
כל ההתנהגויות הללו יכולות להקשות על קבלת עבודה כקצין משטרה כשמגיע הזמן להגיש מועמדות.

חלק 2 מתוך 3: מילוי הדרישות

 1. 1
  בוגר תיכון. לחלופין, תוכלו לעבור את הבחינה לפיתוח חינוך כללי (GED). כמעט כל מחלקות המשטרה דורשות מהשוטרים שלהן לפחות תעודת GED או תיכון.
 2. 2
  שקול השכלה גבוהה. קבלת תואר אקדמי אינה דרישה להתקבל לעבודה על ידי מרבית מחלקות המשטרה, אך היא יכולה לסייע בהשכלה של כמה שנים בתחום קשור, במיוחד אם בכוונתך להיות מאוחר יותר בלש או למלא תפקיד מנהלי. אכיפת חוק, משפט פלילי, או אפילו טרום חוק הם כל הגדולות למשטרה פוטנציאלית.
  • חלק מהמחלקות מספקות סיוע בשכר לימוד להצעות העוסקות בתואר.
 3. 3
  בחר אקדמיה למשטרה להשתתף בה. אם יש לך מחלקה מסוימת בראש, בחר באקדמיה למשטרה של אותה מחלקה. אם אתה פתוח להסתובב בעתיד, האקדמיה המשטרתית הקרובה ביותר או שתציע את השעות הגמישות ביותר תהיה בסדר.
  • לא לכל המחלקות יש אקדמיות משלהן. הקפד לבדוק קודם עם שלך.
  • האקדמיות למשטרה בדרך כלל הן במשרה חלקית אך חלקן עשויות להיות במשרה מלאה.
  • שכר הלימוד תלוי במיקום, אך היה מוכן להוציא כמה אלפי דולר.
 4. 4
  גש למבחן המיון של האקדמיה למשטרה. מרבית האקדמיות למשטרה דורשות מהמועמדים לעבור בדיקת מיון לפני שניתן יהיה להתקבל אליהם. תוכן הבדיקה בפועל תלוי בתחום השיפוט, אך צפו להישאל שאלות המתמקדות בשיקול הדעת שלכם, באתיקה, בהטיות הגזעיות והמין, ובנושאים קריטיים אחרים שעליהם מתמודדים שוטרים. חלק מאקדמיות המשטרה דורשות בדיקות מיון פסיכולוגיות.
 5. 5
  ללמוד באקדמיה למשטרה. כל השוטרים הפוטנציאליים לומדים באקדמיה למשטרה להכשרה. למחלקות משטרה גדולות יש בדרך כלל אקדמיות משלהן, ואילו מחלקות קטנות יותר שולחות שוטרים פוטנציאליים לאקדמיות בערים גדולות יותר. האימונים נמשכים בדרך כלל כ- 6 חודשים, וכוללים קורסים במגוון תחומים, כולל:
  • עזרה ראשונה / החייאה
  • חוקים ממלכתיים, פדרליים ומקומיים
  • שימוש בנשק חם
  • נהלי סיור
  • אתיקה
  • חקירה וכתיבת דוחות
  • חוק פלילי
  • מנהיגות
 6. 6
  עברו בחינות. לכל מחלקה יש בחינות שונות שעליך לעבור כדי להיות שוטר. בחינות נערכות בדרך כלל לבדיקת יכולתך בנושאים ובמיומנויות שלמדת באקדמיה למשטרה. בנוסף למבחנים בכתב, יהיה עליכם לעבור בחינה מעשית שבודקת אתכם בתרחיש מעשי.

חלק 3 מתוך 3: מציאת עבודה כשוטר

 1. 1
  חפש עבודות משטרה פתוחות. גלה האם יש פתחים במחלקת המשטרה המקומית שלך. אם אין, יתכן שתצטרך להגיש מועמדות למשרות בערים או בערים אחרות. שקול גורמים כגון מיקום, יוקר מחיה ושיעור פשיעה בעת הגשת מועמדות למשרות במשטרה.
  • מרבית משרות המשטרה אינן מתפרסמות בפומבי. התקשר למחלקה המקומית שלך לפתיחות.
  • היישומים משתנים לפי מחלקות, אך רובן ארוכות ומורכבות. היו מוכנים לחכות חודשים לאחר הגשת מועמדות למשרות.
 2. 2
  עברו את מבחני המיון של המחלקה. במחלקות רבות יש מבחני מיון משלהם הנדרשים לפני ראיון. מבחנים אלה עשויים להתמקד בעמדות האתיות והפסיכולוגיות שלך בנושאים כמו אלימות במשפחה, אכזריות משטרתית, הטיה גזעית ומחלות נפש.
 3. 3
  עברו בדיקות רקע ותרופות. מקובל שהמחלקות עושות בדיקות סמים ורקע לפני שהראיון אפילו מתקיים, אז היו מוכנים לספק את המידע הדרוש באזהרה מועטה. יתכן שתצטרך לספק דגימת שיער או שתן, העתק מדוח האשראי שלך ומידע ביוגרפי מלא.
  • הקפד ליידע את המחלקה מראש אם יש סיבה שאתה לא יכול לעבור מבחן. לדוגמה, אם רכשתם לאחרונה בית, ייתכן שציון האשראי שלכם לא יהיה מדויק.
 4. 4
  אקסל במהלך הראיון שלך. אם מבקשים ממך ראיון, עשה כמיטב יכולתך! לעתים קרובות התחרות יכולה להיות תלולה למשרות במחלקות טובות. הביאו את קורות החיים שלכם, התלבשו בצורה מקצועית והבהירו שיש לכם את הערכים והמיומנויות הנכונים להפוך לשוטר.
  • קורות חיים של קצין משטרה צריכים להכיל את השכלתם, הכשרת האקדמיה למשטרה, ההיסטוריה של העבודה או הצבא וכל ניסיון בהתנדבות שעשוי להיות רלוונטי.
  • היה אסרטיבי. זו תכונה חשובה שיש לשוטר. אם אתה מרגיש עצבני בימים שקדמו לראיון, ערוך ראיון אימון עם חבר או בן משפחה כדי לעזור לבנות את הביטחון העצמי שלך.
  • היו כנים. אל תשקר לגבי פשעי עבר שביצעת או טעויות שביצעת. כנות ויושרה הם בעלי חשיבות עליונה בעבודת המשטרה.
  • היו מוכנים לדון בנושאים רגישים, כמו אכזריות משטרתית.
 5. 5
  התחל באימונים. קבלת הצעת עבודה היא רק החלק הראשון בהפיכתו לשוטר אמיתי! מרבית המחלקות דורשות הכשרה מקיפה לפני שתאפשר לכם לפעול באופן עצמאי. השתתף בהכשרה הנדרשת ובקורסים הנדרשים בכדי לעזור לך ללמוד כיצד לבצע את עבודתך היטב.
שוטרים צפויים לשמש כמודל לחיקוי בקהילותיהם
שוטרים צפויים לשמש כמודל לחיקוי בקהילותיהם, וכל פשע שבוצע לפני שהפך לקצין יכול לפסול אותך.

עצת מומחה

זכור את הדברים האלה לפני שתקבל את ההחלטה להיות קצין.

 • בחן את המוטיבציה שלך להצטרף לכוח. הקדיש זמן לשקול את הסיבה שאתה רוצה להיות שוטר. למשל, אם הוטרדת עליכם ועכשיו אתם רוצים לנקום על ידי נשיאת אקדח ותג, זו הסיבה הלא נכונה להיכנס לתפקיד. במקום זאת, עליך להיות בעל חשיבה אפוטרופוסית יותר בה אתה רוצה לעזור ולהגן על אנשים.
 • שקול אם יש לך את התכונות הבאות. כדי להיות שוטר טוב, אתה צריך להיות בעל כישורי תקשורת חזקים מאוד. אתה צריך להיות מוכן לרוץ לעבר בעיה ולא להתרחק ממנה, ואתה צריך להיות מסוגל לפעול עם ערכים מוסריים גבוהים.
 • הכן את גופך ונפשך לעבודה. כקצין משטרה אתה צריך להיות מסוגל לקבל החלטות מהר מאוד, ואתה צריך להיות קצת אתלטי כדי לעמוד בדרישות הפיזיות של העבודה. עם זאת, אתה צריך גם להיות מוכן לכך שכ- 95% מהעבודה שלך עשויה להיות משעממת מאוד, אך אז 5% האחרים עשויים להיות מפחידים.

טיפים

 • העסקה לשוטרים היא תהליך ארוך מאוד. צפו לחלוף לפחות שישה חודשים בין תחילת חיפוש העבודה שלכם לקבלת תפקיד.
 • ידיעת שפה זרה תשמש נכס בסוכנויות פדרליות מסוימות ובמחלקות עירוניות.
 • התאמן בכתיבה ולמד כיצד להקליד לפחות 60 מילים לדקה - אתה תכתוב הרבה דוחות!
 • וודאו שאתם מכינים את עצמכם נפשית לפחות 15 דקות ביום, כך שאתם מוכנים נפשית לכל מה שתחוו.

שאלות ותשובות

 • אני ילד קטן ואני רוצה להיות שוטר. כיצד אוכל ללמוד עוד?
  אתה יכול לשאול את המורה שלך בבית הספר אם הוא יכול להיכנס לקצין ולדבר עם כל הכיתה. אז יש לך הזדמנות מצוינת לשאול את כל השאלות שאתה רוצה לגבי מה שאתה צריך לעשות כדי להיות שוטר.
 • מה אני יכול לעשות אם אני רוצה להיות שוטר?
  שמור על ניקיון האף וצא לרכוב כמה פעמים כדי לראות אם זה משהו שתרצה לעשות. כמו כן, פנה למחלקה בה תרצה לעבוד, כדי לראות אילו דרישות נדרשות, מכיוון שכל מחלקה משתנה.
 • מדוע עליכם להיות מוכנים נפשית למה שאתם עומדים לראות ברחובות בזמן העבודה?
  כי אתה יכול לראות דברים רעים ברחובות, ואתה צריך להיות מוכן לראות כל דבר מחריד.
 • כיצד אוכל למצוא היכן להגיש מועמדות לעבודה באזור מגורי?
  שקול ללכת לתחנת המשטרה המקומית שלך. אתה יכול גם לחפש את האתר שלהם ולבקר בו. לבסוף, תוכל גם לבקר באתר של עירך או של המחוז; לרוב יהיו דפים מיוחדים למשרות באכיפת החוק.
 • אתה צריך להיות אמיץ כדי להיות שוטר?
  בראש ובראשונה אתה צריך להיות יציב נפשית ורגשית. ואז, בתנאים מסכני חיים, אתה צריך להיות אמיץ באמת להשתלט. אתה צריך לדעת מתי להיות אמיץ ומתי להיזהר כדי למזער סכנה לעצמך ולאחרים.
 • באיזו מכללה עלי ללמוד בכדי להיות שוטר?
  אתה לא צריך ללמוד במכללה כדי להיות שוטר אבל אתה צריך ללכת לאקדמיה למשטרה ולעבור.
 • האם היותך בצבא ייתן לך סיכוי טוב יותר להיות שוטר?
  כן, כי אתה כבר כשיר ויש לך מנטליות של שוטר. אבל אתה עדיין צריך לעקוב אחר ההנחיות האחרות במאמר.
 • האם עלי ללמוד בקולג 'כדי להיות שוטר?
  סוכנויות מסוימות אינן דורשות מהמכללה להיות שוטר. עדיף לבדוק עם הסוכנות שתרצה להגיש בקשה כדי להיות בטוח לחלוטין לגבי מה שתצטרך לעשות.
 • כמה שנים ייקח להיות שוטר?
  זה לא לוקח שנה לסיים את האקדמיה למשטרה. זה לוקח בערך 5-8 חודשים. שאל באקדמיה להכשרה במשטרה המקומית שלך.
 • החלום שלי הוא להיות שוטר. מהן הדרישות הפיזיות, ככל שמשקלן?
  בדרך כלל הם לא שומרים על מגבלת משקל, זה נוטה להתבסס יותר על ה- BMI שלך (מדד מסת הגוף) הידוע גם כיחס שומן למשקל. רובם עוברים זאת, אך תלוי במצבים מסוימים, בין אם העיר קטנה או זקוקה מאוד לקצין, הם יתעלמו ממנה כל עוד תוכלו לעבור את הבדיקה הפיזית.

תגובות (23)

 • arnold42
  זה עזר לי להבין איך להיות שוטר.
 • zachary54
  מאמר זה עזר לי מאוד להשיג עבודה במובנים רבים, תודה.
 • ykrajcik
  המאמר היה מדהים וטוב במיוחד משום שהוא נתן לי את כל המידע שרציתי ועוד שאפילו לא שאלתי. אני רוצה להגיד תודה למדריך על כל המידע.
 • danielle17
  מאמר זה נתן לי מידה עצומה של ביטחון ואומץ להיות שוטר, וכעת אני יודע מה נדרש ומצופה ממני. אני בהחלט אעשה את כל הצעדים הנ"ל.
 • yzulauf
  הכל עזר, החשוב ביותר הוא שאני רוצה להפחית את הפשע.
 • eldonabshire
  זה מאוד שימושי.
 • ziemannlee
  המאמר היה מאוד ברור וספציפי לגבי העבודה.
 • imurray
  אני אוהב לעזור לאנשים.
 • boylenarciso
  אני בכיתה י"א ואני מאוד רוצה להיות שוטר.
 • nelle41
  המאמר היה מאוד ספציפי וקל להבנה; זה בהחלט סיפק לי את המידע הדרוש לי!
 • okonjewell
  אתר זה מועיל מאוד, הוא עזר בפרויקט המחקר שלי.
 • sonia14
  אני כל כך שמח שיצא לי לקרוא את זה כדי להבין יותר. זה באמת החלום שלי הרבה זמן להגן על עמי ולשרת את מדינתי.
 • uraynor
  על ידי בניית האשראי שלי, בעל עבר פלילי נקי.
 • mandy46
  אני בן 29 ואני רוצה להיות שוטר, אז זה עזר.
 • tcarter
  מידע זה היה מועיל מאוד.
 • leliapacocha
  זה עזר לי בהבנת הדרישות לאכיפת החוק. זה היה מפורט וענה על רוב השאלות שלי.
 • jarrod72
  מאוד אהבתי את זה.
 • paxton86
  זה באמת אתר מדהים. אנו יכולים לקבל יותר ידע וביטחון על ידי קריאה של כל אלה. זו אנגלית פשוטה מאוד, ולכן קל להבין ולשפר את כישורינו. תודה רבה, מדריך.
 • amoswunsch
  מאמר זה עזר לי, צעד אחר צעד, כיצד להפוך לשוטר.
 • mfadel
  איזה אתר נפלא, זה באמת עזר לי להיות נחושה ברצוני להיות שוטר.
 • andersonkennedi
  טוב לדעת מה אני הולך ואיפה אני הולך כשארצה להיות שוטר.
 • nyasiaokon
  אני ילד בן 11 מקווה לעבודה בתחנת המשטרה. זה באמת עזר לי להכיר איך ומה לעשות.
 • darryl74
  אני שמח שנתת לי טיפים כיצד להיות שוטר ומה עלי לעשות בכדי להתעסק.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להימנע מפוליטיקה עם קרובי משפחה עקשניים?
 2. כיצד לשלם אג"ח להגירה?
 3. כיצד לבדוק את סטטוס ההגירה באופן מקוון?
 4. איך לזכות במקלט באירופה?
 5. איך להשיג ניירות הגירה?
 6. איך לתת חסות למהגר?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail