איך לעשות כסף מהיר באינטרנט?

כדי להרוויח כסף מהיר באינטרנט, נסה להירשם לאתרי סקר מקוונים, אך הימנע מלהירשם לאתרים המבקשים את פרטי כרטיס האשראי שלך, או דורש ממך לבצע רכישות. לחלופין, הירשם לטורק המכני של אמזון, שם תוכל לקבל תשלום עבור השלמת משימות פשוטות, כמו להסתכל בתמונה ולתאר אותה. אתה יכול גם לנסות לספק שירותים מקוונים כגון כתיבה, הנהלת חשבונות וליווי דרך אתרי פרילנסרים כמו אלנס או פיבר. עם זאת, שים לב שלוקח זמן לבנות מוניטין ולהרוויח כסף מאתרים כאלה. לקבלת ייעוץ נוסף, כולל כיצד להרוויח כסף משווקים מקוונים ואתרי מכירות פומביות, המשך לקרוא.

כדי להרוויח כסף מהיר באינטרנט
כדי להרוויח כסף מהיר באינטרנט, נסה להירשם לאתרי סקר מקוונים, אך הימנע מלהירשם לאתרים המבקשים את פרטי כרטיס האשראי שלך, או דורש ממך לבצע רכישות.

אתה צריך קצת כסף מזומן נוסף? אתה יכול להרוויח קצת כסף ישירות מהמחשב שלך. אל תצפה להתעשר מהר, אבל עם קצת סבלנות, אתה יכול לעשות קצת כיס נחמד.

שיטה 1 מתוך 2: מכירת רכושך וכישוריך

 1. 1
  למכור את הדברים שלך בשוק מקוון. במקום לערוך מכירת חצר, למכור דברים בקרייגסליסט. קרייגסליסט נוח יותר ממכירת חצר, ויותר אנשים יראו את הפריטים שלך. למעלה מ -40 מיליון איש משתמשים באתר מדי חודש. חפש בארון שלך ובמוסך אופניים ישנים, יצירות אמנות, רהיטים, כלי בית - כל מה שאתה רוצה למכור.
  • לכל עיר גדולה יש קטע קרייגסליסט משלה. גלול כדי לראות כיצד אנשים אחרים מגדירים את המודעות שלהם.
  • קרייגסליסט מאפשר לך למקם פריטים למכירה ללא עלות. בניגוד לאתרים אחרים, הם אינם לוקחים חלק בעסקה. רוב זה נעשה באופן אישי, כך שאינך צריך לתת להם תשלום. עם זאת, אין הגנה על קונה ומוכר, לכן היזהר כשאתה מוכר באתר.
  • אם יש לך תקליטורי DVD, תקליטורים או ספרי לימוד ישנים, נסה למכור אותם באמזון. אמזון תיקח אחוז קטן מהרווח שלך בכל מכירה. אתה אחראי למשלוח ומצב של כל פריט באמזון. האתר משתמש במערכת משוב כך שתוכלו לבנות מוניטין של מוכר.
  • נסו למכור בגדים דרך חנויות משלוחים מקוונות. אתרים כמו Thredup, Threadflip, פעמיים ו- Real Real שולחים לך תיקי משלוח ששולמו מראש. אתה שולח להם את הבגדים שלך, הם עוברים בדיקת איכות, ואם הם מתקבלים, הם מכניסים אותם לאינטרנט. הם לוקחים אחוז קטן מהמכירה שלך. Poshmark מאפשרת לך למכור את הבגדים שלך ולשלוח אותם בעצמך.
 2. 2
  שים דברים למכירות פומביות מקוונות. eBay הוא מקום נהדר למכור את הפריטים הלא רצויים שלך. באיביי תוכלו למכור כל דבר, החל מבגדים ועד דמויות פעולה וכלה במכוניות. בחר בין מכירה פומבית או מחיר קבוע לקנות את המחיר עכשיו. eBay לוקח אחוז קטן מהרווחים שלך בכל פעם שאתה מוכר משהו.
  • eBay עובדת על מערכת משוב, כך שתוכלו לצבור מוניטין של מוכר טוב ואמין, שיעזור לכם למכור יותר.
  אל תשלח את הכסף שלך בכדי להרוויח כסף
  דע כיצד לזהות את ההונאות: אל תשלח את הכסף שלך בכדי להרוויח כסף.
 3. 3
  למכור פריטים תוצרת בית. אם אתה אדם ערמומי, נסה למכור את היצירות שלך ב- Etsy, חנות מקוונת לפריטים תוצרת בית. באטסי תוכלו למכור כל דבר, החל מסבונים ונרות ביתיים וכלה בצעיפים סרוגים ביד. כל העסקאות מתרחשות באמצעות אטסי, דרך PayPal או באמצעות כרטיס אשראי.
  • דוגמאות לדברים שאתה יכול למכור כוללים הדפסי אמנות וגלויות; תכשיטים תוצרת בית; חיות קטנות סרוגות; שמנים חיוניים; ובתי ציפורים.
  • חשוב על טעינה של משהו סביר כדי שאנשים יתעניינו, אבל זה משקף את כמות הזמן והמאמץ שהושקע ביצירת הפריט.
  • כל רישום באטסי עולה סכום קטן, והם לוקחים עמלה קטנה מהרווחים שלך כשאתה מוכר פריט.
 4. 4
  פרסם ספר אלקטרוני. אם כתבת רומן, פרסם אותו באמצעות אמזון, קבע מחיר ומכר אותו. אתה יכול למכור את הספר האלקטרוני בכמה שפחות או כמה שאתה רוצה. לאחר פרסום זה, הקפד לפרסם אותו לחברים ובני משפחתך. פרסם את זה ברשתות החברתיות כדי שאנשים יידעו על זה ויקנו את זה.
  • חשוב על כתיבת ספר ספרי עיון בנושא שאתה מומחה בו.
 5. 5
  ספק שירותים באופן מקוון. פרילנסר לשירותים שלך היא דרך טובה להרוויח כסף מזומן נוסף. ספק שירותים כגון עריכה, הגהה, כתיבת מאמרים קצרים, שיעורי עזר, קריאות הורוסקופ או כל שירות אחר שאתה מוסמך לספק.
  • נסה את אלנס. הם מפרטים עבודות טכניות, הזנת נתונים, חשבונאות ועוד. אתה מגיש הצעות עבודה למשרות. היו מוכנים לכמה דחיות בהתחלה.
  • Fiverr הוא אתר בו תוכלו למכור את הכישרונות המקצועיים והייחודיים שלכם תמורת 3,70 €, כל דבר החל מתיקון רהיטי איקאה וכלה במכירת קול-אובר קריקטורות ניתן למצוא באתר.
  • זה יכול לקחת קצת זמן לבנות מוניטין, אבל ברגע שתתחיל לצבור מוניטין, זו יכולה להיות דרך נהדרת לשתף את היכולות שלך.
כולל כיצד להרוויח כסף משווקים מקוונים ואתרי מכירות פומביות
לקבלת ייעוץ נוסף, כולל כיצד להרוויח כסף משווקים מקוונים ואתרי מכירות פומביות, המשך לקרוא.

שיטה 2 מתוך 2: להרוויח כסף דרך אתרים

 1. 1
  הירשם לטורק המכני של אמזון. טורק מכני הוא שירות של אמזון שבו אתה משלים משימות פשוטות של אנשים חכמים בתמורה לתשלום קטן. חלק מהמשימות מבקשות ממך להסתכל בתמונה ולתאר אותה תמורת 0,10 € אחרות עשויות לבקש ממך להשלים סקר תמורת 1,50 €. אתה יכול להעביר כסף לחשבונך לאחר שתבצע 7,50 €
  • כדי להרוויח כסף באמצעות מכני טורק, עליך לבצע מספר משימות. בעוד שעה אתה עשוי להרוויח רק 4,50 €. עם זאת, אם אתה מתמיד ושומר על זה, הכסף עשוי להתחיל להסתבר.
  • נסה לעשות טורק מכני בזמן הפסקתך. כשיש לך חמש דקות פנויות, היכנס והשלם כמה.
  • אל תטרח עם המשימות בעלות התשלום הנמוך במיוחד. הם כנראה לא שווים את הזמן שלך.
 2. 2
  ערוך סקרים מקוונים. חברות מחקר משתמשות בסקרים מקוונים כדי לקבל משוב צרכני. בשנים האחרונות סקרים אלה הפכו לגיטימיים ואמינים יותר. רובם מחוברים לחשבונות PayPal ויפרשו כסף לחשבונך לאחר השלמת הסקרים. זו לא דרך להתעשר במהירות, אבל אולי תוכל להרוויח 37 € פה ושם במשך כמה שעות מזמנך.
  • ודא שאתה לא נופל לסקרי תרמית. סקרים אלה יפתו אתכם להזין את פרטי כרטיס האשראי שלכם, או ינסו לגרום לכם לקנות את כרטיס האשראי שלהם או חומרים.
  • הירשם למספר אתרי סקר כדי למקסם את הזדמנויות הסקר שלך. יש אתרים שישלחו 1-2 סקרים בחודש בלבד.
  • נסה מחקר אצטרובל, הסקר שלי, iPoll או טולונה כדי להתחיל.
 3. 3
  קבל תשלום עבור גלישה באינטרנט. יש אתרים שמשלמים לך על השימוש במנוע החיפוש שלהם. אתה צובר נקודות על ידי לחיצה על מודעות, משחקים, עורך סקרים ופשוט גולש. חלק מהאתרים הללו משלמים לך בכרטיסי מתנה במקום בכסף, כך שאם זה לא מה שאתה מחפש, יתכן שזה לא האתר בשבילך.
  • נסה את Swagbucks ו- Gift Hulk. שני האתרים מציעים מנועי חיפוש המאפשרים לכם לצבור נקודות בזמן הגלישה באינטרנט, וגם מספקים מקומות להשלמת סקרים ולעשות משימות אחרות.
  • היזהר לא להתמכר לאתרים אלה. תוכלו לבזבז זמן רב בהשלמת סקרים ולחיצה על המודעה הבאה. השתמש בו לחיפושים יומיומיים, או כשמשעמם לך ורוצה להרוג זמן מה.
  הנהלת חשבונות וליווי דרך אתרי פרילנסרים כמו אלנס או פיבר
  אתה יכול גם לנסות לספק שירותים מקוונים כגון כתיבה, הנהלת חשבונות וליווי דרך אתרי פרילנסרים כמו אלנס או פיבר.
 4. 4
  תהיה מציאותי. רוב תוכניות הכסף המהירות הן חשודות ומעטים יספקו את מה שהם מבטיחים. מרבית האפשרויות הללו יניבו דמי כיס, ותו לא. דע כיצד לזהות את ההונאות:
  • אל תשלח את הכסף שלך בכדי להרוויח כסף. אם האתר לגיטימי, הם ישלמו לך עבור השירותים שלך, ולא להיפך.
  • בצע את שיעורי הבית שלך ואת מחקר הרקע לפני שתצטרף לכל תוכנית "התחל מהר " באופן מקוון. אותן הונאות מקוונות שכבר שגשגו במצב לא מקוון.
  • היזהרו מתוכניות מכירת פירמידות ו- MLM (שיווק רב-רמות). רוב אלה דרכים לקחת את הכסף שלך, ולא להרוויח לך כסף.

שאלות ותשובות

 • איך אוכל להתקדם בחיים?
  ראשית, קבל סקירה: לאן אתה ולאן אתה רוצה להגיע? אם אתה חוב, תכנן תוכנית לצאת. לאחר מכן, קבע לוח זמנים קבוע. ישן בשעה 22:00, להשקות את הצמחים בימי שני וכו ', ולהיצמד לזה. כמו כן, פתר את הבעיות המתמשכות האלה. סוף סוף תוקן את האור הזה שכבה זמן מה; אתה יודע, דברים חד פעמיים שברגע שהם נעשים לעולם לא ידרשו אנרגיה או מאמץ שלך. לבסוף, חלק את חלומותיך לצעדים בר השגה. אם ברצונך לבקר בכל מדינה באירופה, ציין את שלוש המדינות בהן אתה מבקר ותכנן תוכניות בפועל לעשות זאת.
שאלות ללא מענה
 • מה עלי לעשות אם היא מבקשת הוכחת תעודת זהות או משהו כזה?
 • מה הייתי עושה אם ארצה לבקר בארה"ב?

תגובות (3)

 • cmarvin
  המאמר הכי מבוקש למתחילים במסחר באינטרנט, תודה.
 • dbrakus
  אני אוהב את הדרך בה הסופר הסביר הכל. מה שעשיתי זה ליצור חשבון Fiverr ולהקים הופעה חדשה.
 • pwood
  מאמר נהדר. למדתי הרבה איך להרוויח קצת כסף נוסף.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להגן על התקציב על אסון?
 2. איך מוכרים אפליקציה?
 3. איך מוכרים אייפון?
 4. כיצד להשאיר משוב ב- Letgo במחשב PC או Mac?
 5. איך מוכרים איפור?
 6. איך מוכרים מטילי כסף?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail