איך לעבור לאוסטרליה?

כדי לעבור לאוסטרליה, ראשית תצטרך להשיג ויזה כדי שתוכל לעבור זמנית לארץ. לאחר מכן, ייתכן שתוכל להגיש בקשה לתושבות קבע בהתאם לסוג הויזה שיש לך. כדי לקבל אשרת מעביד תצטרך להעסיק חברה אוסטרלית ולתת חסות. לאחר מכן, לאחר שעבדתם במשך שנתיים, תוכלו להגיש בקשה לתושבות קבע. לחלופין, אם יש לך בן / בת זוג, בן / בת זוג, ילד או הורה המתגוררים באוסטרליה, ייתכן שתוכל לקבל אשרת משפחה. כדי ללמוד כיצד להגיש בקשה לוויזה אוסטרלית, גלול מטה!

כדי לעבור לאוסטרליה
כדי לעבור לאוסטרליה, ראשית תצטרך להשיג ויזה כדי שתוכל לעבור זמנית לארץ.

על מנת לעבור לאוסטרליה, עליך להבטיח ויזה למגורי קבע. הליך הויזה מטופל על ידי המחלקה להגירה והגנה על הגבולות, אשר תצטרך לספק מרקם עשיר של מידע ותיעוד. לאחר אישור בקשתך, עליך למצוא עבודה ולמצוא מקום מגורים.

שיטה 1 מתוך 3: ניווט בתהליך ההעברה

 1. 1
  מצא סוכן הגירה. אם ברצונך לעבור לאוסטרליה, תצטרך לעבור תהליך בקשה לוויזה ארוך ומורכב. סוכן הגירה רשום יכול לעזור להבטיח שתספק את כל המידע והתיעוד הדרושים. יתכן שהוא או היא יוכלו להחליק את דרכך לארץ על ידי שיחה עם גורמי ממשל.
  • דאג להשתמש בסוכן הרשום במשרד רשות רישום סוכני ההגירה (MARA). בדרך זו הוא או היא יוכלו לדבר עם גורמי ממשל בשמך. זה יכול לעבור דרך ארוכה.
  • סוכני הגירה רבים חיים ועובדים בתוך אוסטרליה. עם זאת, יתכן שתוכל למצוא סוכן שבסיסו בחו"ל.
 2. 2
  החליטו איזו ויזה אתם צריכים. אם תחליט לא להשתמש בסוכן הגירה רשום, תוכל להשתמש במשאבים המקוונים שמספקת ממשלת אוסטרליה כדי למצוא את סוג הויזה המתאים. אשף הוויזה של ה- dibp יכול לעזור לך לבחור את הויזה המתאימה למצבך. התוכנית המקוונת אינה כוללת כל סוג של ויזה שהמדינה מציעה, אך היא כוללת את הנפוצות ביותר.
 3. 3
  קבל ספונסר. יש אשרות נדידה, כגון אשרת "קטגוריית שותפים", מחייבות אותך בחסות אדם שהוא אזרח אוסטרלי או תושב קבע. אזרחים מסוימים זכאים מניו זילנד עשויים להיות מסוגלים לתת חסות גם לכם.
אם ברצונך לעבור לאוסטרליה
אם ברצונך לעבור לאוסטרליה, תצטרך לעבור תהליך בקשה לוויזה ארוך ומורכב.

שיטה 2 מתוך 3: הבנת סוגי הויזה

 1. 1
  מצא מעסיק שיעניק לך חסות. אם חברה אוסטרלית מציעה לך עבודה, תוכל לקבל אשרת עבודה ולבסוף למנף אותה למגורי קבע. הגש בקשה לתושבות לאחר שבילית שנתיים בעבודה אצל אותו מעסיק. דאג לשלם את החשבונות שלך, להשתלב במדינה ולהישאר בצד ימין של החוק.
  • ייתכן שתוכל לעשות זאת גם עם תוכנית ההגירה המיומנת הכללית.
  • גישה זו פועלת רק למיומנויות מאושרות מסוימות. על המעסיק גם לשכנע את הממשלה כי אין עובד אוסטרלי זמין לתפקיד. למשרות מיומנות מאוד כמו רופאים, אחיות וטכנאים רפואיים, ניתן אפילו להגיע ישר לארץ בוויזה קבועה.
 2. 2
  הגש בקשה לוויזה משפחתית. קבוצת משנה זו חלה אם בן / בת הזוג, בן / בת הזוג, הילד או ההורה שלך כבר אזרח או תושב קבע באוסטרליה. ייתכן שתוכל להבטיח אשרת הגירה על סמך הקשר שלך לאדם זה.
  • אשרת שותף ובן זוג: עליך להיות בן זוג, ארוסה או בן זוג תלוי זה בזה של אזרח אוסטרלי, תושב קבע אוסטרלי או אזרח ניו זילנד זכאי.
  • הגירת הורים וילדים: יתכן שתוכלו לעבור לאוסטרליה אם ילדכם כבר אזרח או תושב קבע במדינה. כמו כן, קטינים יכולים לנדוד לאוסטרליה כילד תלוי, יתום או ילד מאומץ של אזרח או תושב קבע.
 3. 3
  שקול לקבל אשרת חופשה לעבודה (WHV). אשרה זו תאפשר לך לחיות ולעבוד באוסטרליה עד 12 חודשים, אם כי אינך יכול להשקיע יותר משישה חודשים בעבודה אצל אף מעסיק אחד. ה- WHV אינו אופציה למגורי קבע, אך זו יכולה להיות דרך נהדרת לחיות באוסטרליה זמן מה.
  • עליך להיות בגיל 18-30 כדי להעפיל ל- WHV. עליך להיות בעל דרכון בתוקף שנותרו לפחות שישה חודשים עד לתום תפוגתו. אתה צריך להוכיח שתוכל לפרנס את עצמך כלכלית ברגע שתגיע לאוסטרליה.
  • עליך גם לעמוד בכמה דרישות בריאות ואופי. אינך יכול לקבל הרשעות פליליות חמורות ברשומה, ולא תוכל להיות עם בעיות רפואיות חמורות (במיוחד מדבקות).
קטינים יכולים לנדוד לאוסטרליה כילד תלוי
כמו כן, קטינים יכולים לנדוד לאוסטרליה כילד תלוי, יתום או ילד מאומץ של אזרח או תושב קבע.

שיטה 3 מתוך 3: הגשת בקשה לויזה

 1. 1
  אסוף את כל המידע ליישום שלך. דאג לספק את כל מה שרלוונטי למציאת עבודה ולקבלת חסות. כמו כן, עליך לעמוד בדרישות הבריאות והאופי הבסיסיות כדי להיות זכאי לוויזה נודדת לאוסטרליה. בקשת הויזה שלך תכלול רשימת ביקורת של כל המסמכים התומכים שעליך לכלול בבקשתך.
  • אם אתה מגיש בקשה באופן מקוון, השתמש ב- ImmiAccount שלך כדי לצרף מסמכים בזמן שאתה מעתיק או סורק אותם למחשב.
 2. 2
  השלם את הבקשה. על מנת שהבקשה שלך תיחשב כמלאה, אינך צריך להעלות בקפדנות את כל המסמכים הרשומים. עם זאת, תוכלו להאיץ ולהחליק את התהליך על ידי הכללת כל התיעוד האופציונלי. ספק מידע רב ככל האפשר כדי להפחית את זמן העיבוד שלך ולהקטין את הסיכויים ש- DIBP יבקש ממך מידע נוסף.
  • אשרות נדידה רבות דורשות תהליך רב שלבי. לדוגמא: אם אתם מבקשים ויזה לקטגוריית שותפים, עליכם לעבור שלב ניסיון בו תקבלו ויזה זמנית או זמנית. בתום תקופת הויזה הזמנית תוכלו להגיש בקשה לויזת קבע.
 3. 3
  הגש את בקשתך ל- DIBP. דאג למלא את הבקשה שלך ולצרף את כל התיעוד הדרוש. לאחר מכן, הגש את המידע יחד עם דמי הבקשה הנדרשים. זה מתחיל בתהליך האישור.
  • העמלות עבור אשרת נדידה נעות בין כמה מאות לכמה אלפי דולרים. זה תלוי אם אתה מגיש בקשה מתוך אוסטרליה ומחוצה לה. זה עשוי גם להשתנות בהתאם לסוג הויזה אליה אתה מבקש.
  • לדוגמא, אם ברצונך לעבור לאוסטרליה כדי לחיות מכיוון שאתה מתחתן עם אזרח אוסטרלי, צפה לשלם בסביבות 5130 דולר אוסטרלי עבור בקשת הויזה שלך.
  • אם ברצונך להגיש את בקשתך באופן אישי או באמצעות הדואר, תוכל להוריד ולהדפיס את הטפסים הנדרשים ב- PDF. אטום את הטפסים במעטפה, והקפד לכלול עותקי נייר של כל התיעוד הנדרש. דואר למחלקה להגירה והגנה על גבולות.
יתכן שתוכלו לעבור לאוסטרליה אם ילדכם כבר אזרח או תושב קבע במדינה
הגירת הורים וילדים: יתכן שתוכלו לעבור לאוסטרליה אם ילדכם כבר אזרח או תושב קבע במדינה.

טיפים

 • התעדכן במידע ההגירה העדכני ביותר. דרישות ותהליכים מסוימים כפופים לשינויים לאורך זמן.
 • הממשלה האוסטרלית מקיימת משאבים שונים להתיישב באוסטרליה: טיפים על איך לאבטח עבודה, למצוא מקום לגור, ובאופן כללי לבסס את עצמך בארצך החדשה. הויזה היא רק כרטיס לאוסטרליה. יש עוד הרבה עבודות הכנה.

אזהרות

 • וודא שטופסי הבקשה שלך מלאים ונכונים. כלול את כל הראיות התומכות. אחרת, יש סיכוי סביר שהבקשה שלך תידחה - או לפחות תטופל מאוד לאט.

תגובות (2)

 • marie85
  זה מאוד מועיל, כי אתה מסביר מה הצורך צעד אחר צעד.
 • davisdayana
  גישה צעד אחר צעד חדה וברורה ברמת מאקרו, הנותנת בהירות למהגר. תודה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail