איך להיות אזרח ניו זילנד?

כדי להיות אזרח ניו זילנד, התחל באיתור תעודת הלידה והדרכון שלך. לאחר מכן, היכנס לאתר הרשמי של ניו זילנד והורד את בקשת האזרחות למענק או את בקשת האזרחות למוצא, בהתאם למצבך. לאחר מכן, מלא את הבקשה לחלוטין וחתום עליה מול עד מבוגר כמו קצין אזרחות. לבסוף, שלם את האגרה והגש את בקשתך עם המסמכים הנדרשים בדואר או באופן אישי במשרד לאזרחות. למידע נוסף על הבדלי הבקשה למענקים וירידות, קרא עוד!

מכיוון שאין להם הורה תושב ניו זילנד
רוב האנשים יצטרכו לקבל אזרחות במענק, מכיוון שאין להם הורה תושב ניו זילנד.

כאשר מגישים בקשה לאזרחות בניו זילנד, אתה יכול להגיש בקשה באמצעות אזרחות במענק או בירידה. להגיש בקשה בירידה פירושו שאחד מההורים שלך הוא אזרח ניו זילנד. כדי להגיש בקשה במענק פירושו שאתה מקבל אזרחות על ידי הקמת תושבות בניו זילנד, מה שמצריך קיום סדרת אשרות ומגורים בניו זילנד לפני שתוכל לקבל אזרחות.

חלק 1 מתוך 4: קביעת הזכאות לאזרחות לפי מוצא

 1. 1
  שיהיה הורה אחד שהוא אזרח ניו זילנד. כדי לקבל אזרחות בשיטה זו, עליך להיות הורה אחד שהוא או היה אזרח ניו זילנד. במילים אחרות, אם אחד מהוריך עבר מניו זילנד ונולדת במקום אחר, אתה זכאי לאזרחות מסוג זה.
 2. 2
  בדוק אם קיימת אזרחות אם נולדת במדינה. אם נולדת בניו זילנד אך גרת במקום אחר, ייתכן שאתה כבר אזרח מלידה. משרד האזרחות יכול לספר לכם עוד, לכן צרו איתם קשר כדי לברר אודות מעמד האזרחות שלכם.
 3. 3
  קבל אזרחות על ידי אימוץ. אתה יכול גם לקבל אזרחות בדרך זו אם היית מאומץ ממדינה אחרת על ידי הורים שהיו אזרחי ניו זילנד. עם זאת, יהיה עליך לספק תיעוד נוסף עם בקשתך, כולל מסמכי האימוץ שלך.
עליך להיות הורה אחד שהוא או היה אזרח ניו זילנד
כדי לקבל אזרחות בשיטה זו, עליך להיות הורה אחד שהוא או היה אזרח ניו זילנד.

חלק 2 מתוך 4: קביעת הזכאות לאזרחות באמצעות הענקה

 1. 1
  יש אשרת שהייה קבועה. כדי לקבל אזרחות, תחילה עליך להיות בעל אשרת תושבות קבועה. אתה בטח היה בעל סוג של תושבות כלשהי במשך 5 שנים וחי בניו זילנד בתקופת הזמן ההיא.
  • החליטו אם אזרחות במענק היא המסלול הנכון עבורכם. רוב האנשים יצטרכו לקבל אזרחות במענק, מכיוון שאין להם הורה תושב ניו זילנד. אם זה המקרה, תצטרך לעמוד בדרישות מסוימות לפני שאתה זכאי להיות אזרח ניו זילנד.
 2. 2
  יש שליטה באנגלית. אמנם אינך צריך להיות שוטף מספיק בכדי לכתוב רומן באנגלית, אך עליך להיות מספיק אנגלית כדי שתוכל לבצע עסקאות יומיומיות. למשל, אתה צריך לדעת מספיק כדי להתמודד עם הקופאית במכולת או עם הטלפן בבנק.
 3. 3
  מתכוונים להמשיך לחיות בניו זילנד. אינך יכול להגיש בקשה לאזרחות בניו זילנד מתוך כוונה לגור במקום אחר לאחר קבלת אזרחות. אתה חייב להיות בכוונה להישאר ולהקים בית בניו זילנד.
 4. 4
  הראה שאתה בעל אופי טוב. במקרה זה, "אופי טוב" פירושו לא להיות מעורב בפעילות פלילית. לרוב, המשמעות היא עבירות גדולות יותר, כגון מרמה או הרשעות אחרות, אם כי גם קנסות תעבורה מסוימים יכולים להכפיש את זכאותך.
אתה צריך כבר להתגורר בניו זילנד במשך שנתיים תחת אשרת תושב אחרת
כדי לקבל תושבות קבע, אתה צריך כבר להתגורר בניו זילנד במשך שנתיים תחת אשרת תושב אחרת.

חלק 3 מתוך 4: קבלת אזרחות

 1. 1
  הכן את המסמכים המתאימים. תזדקק לתעודת הלידה שלך, כמו גם לדרכון. ניתן לפוג את הדרכון. תזדקק גם לשתי תמונות פספורט שלך. התמונות חייבות להיות זהות, בצבע, וצולמו לאחרונה.
  • ניתן למצוא את היישום באופן מקוון.
 2. 2
  מלא את הבקשה. בחר את הבקשה המתאימה, על ידי מענק או ירידה. שוב תצטרך למלא מידע ביוגרפי עליך ועל הורייך. יהיה עליך לענות גם על שאלות אודות מקום מגוריך, מעמד התושבות שלך ושטף השפה שלך באנגלית. יהיה לך סעיף אחר על כל האישומים הפליליים שאתה עלול להתמודד איתם.
  • הבקשה לירידה מעט פחות מסובכת מאשר במענק.
 3. 3
  שיהיה עד. תזדקק למבוגר כדי להיות עד לחתימתך על הבקשה. קצין אזרחות יכול להיות העד שלך. מי שמשמש כעד חייב להיות בעל דרכון ניו זילנדי.
  • האדם לא יכול לחיות באותה כתובת או להיות קשר.
 4. 4
  שלם את האגרה. אתה צריך לשלם אגרות כדי להשלים את הבקשה. נכון לשנת 2016, העמלות הללו היו בערך NZ370 אירו כדי להשלים את האזרחות על ידי בקשת מענקים, אם כי הם נתונים לשינויים. עבור אזרחות ממוצא, דמי הבקשה הם בערך NZ150 €. אתה גם חייב לשלם אגרה אם האזרחות שלך נדחית.
 5. 5
  שלח או הגש את הבקשה. לאחר סיום בקשתך, באפשרותך לשלוח את בקשתך בדואר או לקבוע פגישה להגיע לאחד ממשרדי האזרחות. המיקומים שבהם ניתן לטפל ביישום נמצאים בוולינגטון, אוקלנד, כריסטצ'רץ 'ומנוקאו. הכתובות נמצאות ביישום המקוון.
  • אם אתה שולח אותו בדואר, דאג להשתמש בתיק שליחים "עקוב אחר עקבות". שלחו את הבקשה למשרד לענייני פנים, ת.ד 10680, וולינגטון 6143
 6. 6
  תן שבועה או אישור. עליך להישבע או לקבל אישור כדי להתאזרח במענק. בעיקרון, פשוט תקום בטקס ותגיד שאתה מתחייב לנאמנות לניו זילנד. השבועה היא דתית (היא כוללת "אז עזור לי אלוהים") ואילו האישור אינו. אתה גם נשבע על ספר דתי.
כדי להגיש בקשה במענק פירושו שאתה מקבל אזרחות על ידי הקמת תושבות בניו זילנד
כדי להגיש בקשה במענק פירושו שאתה מקבל אזרחות על ידי הקמת תושבות בניו זילנד, מה שמצריך קיום סדרת אשרות ומגורים בניו זילנד לפני שתוכל לקבל אזרחות.

חלק 4 מתוך 4: קבלת אשרת תושב קבע

 1. 1
  בעל אשרת תושב. כדי לקבל אשרת תושב עליך למלא את הבקשה לקבלת הויזה. רובם כבר הייתם תושבים או תושבים לשעבר בניו זילנד, מה שאומר שבוודאי למדתם או עבדתם שם בוויזה אחרת לפני כן.
 2. 2
  גר בניו זילנד במשך שנתיים. כדי לקבל תושבות קבע, אתה צריך כבר להתגורר בניו זילנד במשך שנתיים תחת אשרת תושב אחרת. אשרת תושב מעניק לך את הזכות לחיות בניו זילנד עבור סכום מסוים של זמן, תוך אשרת תושב קבע מעניק לך רשות לגור שם ללא הגבלת זמן.
  • כדי שקריטריונים אלה יתקיימו כ"התחייבות "לניו זילנד, אתה חייב להיות באמת בניו זילנד 184 ימים בכל שנה בשנתיים האחרונות.
  • זכור כי דרישות הזכאות יכולות להיות שונות בהתאם לאיזו מדינה אתה מגיע, לכן הקפד לבדוק את הבקשה למדינתך.
 3. 3
  בעל מעמד של מגורי מס. אפשרות נוספת לזכות באשרת תושב קבע היא שמצב השהייה במס היה לפחות 41 יום בכל שנה בשנתיים האחרונות. פירוש הדבר שבוודאי החזקת עבודה ושילמת מיסים לממשלת ניו זילנד.
 4. 4
  צור עסק בניו זילנד. קיום עסק שהוקם בניו זילנד יכול גם לתת לך זכאות לתושבות קבע. העסק שלך חייב להיות פתוח לפחות שנה לפני הגשת הבקשה.
 5. 5
  שמור על השקעה בניו זילנד. דרך נוספת להשיג אשרת תושב קבע היא להשקיע סכום של NZ750 €, 000 בניו זילנד למשך שנתיים לפחות. יהיה עליך לקבל את ההשקעה במשך כל 24 החודשים; אתה לא יכול למשוך את זה בשום שלב.
 6. 6
  צור בסיס בניו זילנד. אתה יכול גם להקים בסיס בניו זילנד כדרך לעמוד בחלק המחויבות של אשרת השהייה הקבועה. בעיקרון, זה אומר שקניתם ומתחזקים בית בניו זילנד.
 7. 7
  מלא את הבקשה. לאחר שעמדת באחת מדרישות הזכאות, עליך למלא את הבקשה לוויזה לתושב קבע. הוא כולל דברים כמו מידע ביוגרפי, נתונים על זכאותך, מדור אופי (הדן בבעיות פליליות שהיו לך בעבר) וכל מידע על בני משפחה אחרים הכלולים ביישום שיגור איתך, כגון בן זוג או ילד.
  • היישום זמין באופן מקוון.
 8. 8
  שלם את האגרה. להשלמת הבקשה תצטרך לשלם אגרה. כמה התשלום מותנה הן בסוג הויזה אליה אתם מבקשים והן במדינה שממנה אתם מגיעים. לכן, אתה צריך לחפש את זה כדי להבין מה אתה צריך לשלם.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail