כיצד להתמודד עם בדיקת פוליגרף משטרתית?

בדיקת פוליגרף משטרתית יכולה להיות מורטת עצבים, אך אתה יכול להתמודד עם זה על ידי שמירה על רגיעה מראש ולהישאר קריר במהלך הבדיקה. יש לישון טוב בלילה לפני הבדיקה כך שתהיו מנוחים, מה שיעזור לכם להישאר ערניים לאורך כל הדרך. כדאי גם לעקוב אחר השגרה הרגילה שלך, כולל אכילת ארוחת בוקר, כדי לשמור על רמות האנרגיה שלך. הימנע מנטילת תרופות נגד חרדה, מכיוון שהיא יכולה להשפיע לרעה על התוצאות. כדאי לשאוף להגיע הרבה לפני המבחן כדי שלא תצטרכו למהר. לאחר שתענה על כמה שאלות מוקדמות, תחובר למכונת הפוליגרף, עם צנזורה בבטן, באצבעות ובפרק כף היד. אם אתה מתחיל להרגיש עצבני, קח נשימות עמוקות כדי להישאר רגוע. ענה על כל השאלות בצורה אמיתית וברוגע. זכור שזה נורמלי לחלוטין שהתוצאות שלך מציגות 1 או 2 תשובות שגויות,מכיוון שלעיתים המכונה עושה שגיאות. למידע נוסף, כולל אופן פעולת ציוד הפוליגרף, המשיכו לקרוא!

בדיקת פוליגרף משטרתית יכולה להיות מורטת עצבים
בדיקת פוליגרף משטרתית יכולה להיות מורטת עצבים, אך אתה יכול להתמודד עם זה על ידי שמירה על רגיעה מראש ולהישאר קריר במהלך הבדיקה.

בדיקת פוליגרף היא בדיקה המשתמשת במכונה למדידת תגובות מהגוף שלך במהלך ראיון, בדרך כלל מורכבת משאלות על העבר שלך. מעבר לבדיקת פוליגרף, המכונה גם בדיקת "גלאי שקר", הוא לעתים קרובות חובה במהלך בדיקה לפני הכניסה לעבודה לקריירה באכיפת החוק. הבדיקה מודדת בו זמנית כמה תגובות פיזיולוגיות, כגון שינויים בנשימה, דופק והזעה, ורושמת מדידות אלה על נייר גרף. הגרף מראה אילו תקופות של תגובה פיזיולוגית חפפו את הרגע בו נשאלה שאלה מסוימת. תגובה פיזיולוגית מוגברת ומתח גבוה בעת מענה לשאלה מסוימת, על פי התיאוריה העומדת מאחורי המבחן, מעיד על כך שהנבחן משקר. האמונה במהימנות בדיקת הפוליגרף, לעומת זאת, משתנה.

חלק 1 מתוך 3: הבנת המבחן

 1. 1
  הבן את החלקים השונים של ציוד הפוליגרף. זה יעזור לך להעריך מה המכונה ואינה מסוגלת. כאשר אתה מתיישב לגשת לבחינה, יותאם לך חפת לחץ דם, פנאומוגרף ושני גלוונומטרים.
  • גלוונומטר הוא לוח אצבע שמונח על אצבעותיך ומודד כמה אתה מזיע כתוצאה ממתח.
  • שרוול לחץ דם עוקב אחר לחץ הדם שלך. שרוול לחץ הדם יהיה דומה לזה שאולי יש לך ניסיון בביקור אצל הרופא שלך. כאשר הבדיקה מתחילה, היא תתמלא באוויר ותיצור אחיזה הדוקה סביב זרועך, וכאשר הבדיקה תסתיים, הבודק ישחרר את השרוול. השרוול בלחץ הדם מודד את מספר הפעימות או הדופקים בדקה שמייצר הדם שלך. כשזה עובר לך ביד. ככל שתהיה עצבני יותר, אזיקי לחץ הדם יתקשרו פעימות גדולות יותר לדקה למכונת הפוליגרף.
  • פנאומוגרף הוא סט צינורות המונח מעל חזהך ומודד כמה אוויר אתה נושם.
 2. 2
  דע שהמכונה לא יכולה לקרוא את דעתך. זה יכול להיות משהו שהבוחן רוצה שתאמין, אך האמונה כך תגדיל את הסיכויים שתצליח רע בבחינה. למרות שבדרך כלל מכנים אותה בדיקת "גלאי שקר", בדיקת פוליגרף לא יכולה להוכיח מעבר לכל ספק שאתה משקר. במקום זאת, הוא מגלה פעילויות פיזיולוגיות המתרחשות לעיתים קרובות כשמישהו משקר, בגלל הלחץ שחושבים כי השקר מייצר. באופן ספציפי יותר, המכונה מגלה:
  • שינויים בנשימה.
  • פעילות בלוטת הזיעה.
  • פעילות לב וכלי דם באמצעות חפת לחץ דם או מכשיר דומה.
  • במקרים מסוימים, תנועה (למשל התעסקות עצבנית) באמצעות חיישני תנועה.
 3. 3
  להבין מדוע משתמשים במבחן. הפוליגרף אינו מדויק ב 100%. תומכי המבחן טוענים שהוא מדויק בכ- 90%, ואילו המבקרים טוענים כי נתון זה הוא הערכת יתר של יכולת המכונה. שים לב מכיוון שמכונה מקובלת כי המכונה אינה ניתנת לטעות, היא אינה משמשת בדרך כלל בהליכים בבית משפט פלילי. למעשה, רוב המדינות מסכימות כי התוצאות אינן קבילות בבית המשפט. כמה מהסיבות שהבדיקה משמשת במסגרת מיון לפני העבודה הן:
  • פוליגרפים מקדמים דברי אמת. מכיוון שלרוב בדיקות פוליגרף מאיימות, הן מעודדות את הנבחן לחשוף עובדות שעלולות להוביל להיכשל במבחן.
  • בדיקות פוליגרף מרתיעות מועמדים לא רצויים. אנשים שעשויים להסתיר משהו חשוב שעשוי להפוך אותם לשוטר לא אמין, נוטים פחות להגיש מועמדות לתפקיד מכיוון שהם יודעים שיעברו להם פוליגרף.
  • בדיקת הפוליגרף היא דרך מהירה ויעילה לאיסוף מידע רקע.
הבוחן יסביר לך את תהליך בדיקת הפוליגרף באופן שידגיש את מהימנות ובדיוק הבדיקה
הבוחן יסביר לך את תהליך בדיקת הפוליגרף באופן שידגיש את מהימנות ובדיוק הבדיקה.

חלק 2 מתוך 3: הכנה למבחן

 1. 1
  ישנים ואוכלים כרגיל לפני הבחינה. לישון רגוע בלילה שלפני הבחינה. להיות מנוח ורגוע יעזור לך להיות רגוע ועקבי במהלך הבחינה, ולהגדיל את הסיכויים שלך לעבור. אל תדלג על ארוחת הבוקר בבוקר הבדיקה ואל תחרוג אחרת מדפוס האכילה הרגיל שלך. עמידה בשגרה שלך תעזור לגופך לתפקד כרגיל ולהפחית את הסיכון לטעות במבחן.
 2. 2
  הימנע מנטילת תרופות כדי להרגיע אותך. אתה עשוי להאמין שלקיחת תרופות נגד חרדה לפני הבדיקה היא רעיון טוב, אך בעלי ניסיון של שנים בפוליגרף מציעים כי פעולה זו אינה רעיון טוב. הסיבה לכך היא שתרופות נגד חרדה יכולות להשפיע על קצב הלב ועל הנשימה ובכך לייצר תוצאות לא מדויקות. הבוחן ישאל אותך ככל הנראה אם נטלת תרופות או אלכוהול מראש. אם אתה מרגיש חולה ואתה צריך לקחת תרופות (למשל תרופות קרות), שקול לתזמן מחדש את הבדיקה שלך.
 3. 3
  התייחס למבחן כמו לראיון עבודה. בצע את רוב הדברים שהיית עושה לראיון עבודה. זה אומר שעליך להתלבש בצורה שמרנית ומתאימה. ללבוש חליפה אם יש לך אחת; אם לא, עדיין נסה להתלבש בצורה רשמית ככל האפשר, למשל בלבישת חולצת שמלה ומכנסיים. התייצב עם מספיק זמן פנוי לפני המבחן (לפחות 30 דקות לפני הבחינה).
  • כבה את הטלפון לפני שנכנס למבחן.
  • לבש גופייה לספיגת זיעה, כפי שאתה יכול לצפות להזיע במהלך הבדיקה.
  • מצפה להיות עצבני ולדעת שזה נורמלי לחלוטין להרגיש עצבני לפני הבדיקה. נסה בכל כוחך להירגע כמה שיותר לפני הבדיקה ובמהלכה.
המכונה גם בדיקת "גלאי שקר"
מעבר לבדיקת פוליגרף, המכונה גם בדיקת "גלאי שקר", הוא לעתים קרובות חובה במהלך בדיקה לפני הכניסה לעבודה לקריירה באכיפת החוק.

חלק 3 מתוך 3: ביצוע המבחן

 1. 1
  קח את הראיון המוקדם. בדרך כלל תתבקש לקחת ראיון של 20 עד 30 דקות תוך התמקדות בתחומים עליהם תישאל במהלך הבדיקה בפוליגרף. יתכן שתתבקש למלא טופס המספק מידע רקע לפני בדיקת הפוליגרף.
  • שאלות אלו יתמקדו בתעסוקה הקודמת שלך, נהיגת הנהיגה, השימוש בסמים וההיסטוריה הפלילית שלך.
  • הבוחן יסביר לך את תהליך בדיקת הפוליגרף באופן שידגיש את מהימנות ובדיוק הבדיקה. המטרה כאן היא להניח נושאים אמיתיים בנינוחות, תוך הגברת החרדה של כל נושא עם משהו להסתיר.
  • היו כנים ושלמים במבחן זה. כישלון לעשות זאת רק ייתן לך סיבה לשקר במהלך הפוליגרף. אם יתגלו שקרים אלה, הדבר יצור חשד מצד מי שמקבל החלטות שכירות במחלקה, והאמת לא יכולה להיות גרועה כמו שהמעסיק הפוטנציאלי שלך יכול לדמיין שהיא תהיה אם תשובתך תופיע במבחן כלא אמיתית.
  • לדוגמא, אם ניסיתם מריחואנה כמה פעמים בקולג ', עדיף להודות בכך במהלך המבחן המוקדם מאשר לענות "לא" לשאלה "האם אי פעם השתמשתם בסמים לא חוקיים " במהלך הפוליגרף בפועל ולהתגלה כלא נכון. זה יכול להצביע בפני הבודק שאתה מסתיר בעיית סמים חמורה בהרבה.
 2. 2
  הישאר רגוע כשהמכונה מחוברת. עבור אנשים רבים, להיות מחובר למכונת הפוליגרף הוא החלק בתהליך זה שמייצר הכי הרבה חרדה. שמור על קור רוח כאשר החיישנים מחוברים לגופך. הנה מה שאתה יכול לצפות:
  • צינורות גומי גלי או חיישנים אלקטרוניים יחוברו לאזור הבטן שלך.
  • שתי לוחות מתכת קטנים או אלקטרודות יחוברו לאצבעותיך.
  • שרוול לחץ דם יונח סביב זרועך.
  • כל החיישנים הללו יחוברו למכונת הפוליגרף, שכנראה תחובר למחשב נייד שמציג את התוצאות.
 3. 3
  גש למבחן. לאחר סדרת שאלות "שליטה" תינתן לך הבחינה בפועל. שוב, שמור על קור רוח והיה אמיתי.
  • שאלות הבקרה נועדו לבסס קווי בסיס לאופן שבו אתה מגיב לשאלות שאתה עונה עליהן אמיתית לעומת אלו העלולות לעורר חרדה מכיוון שאתה עונה בכנות.
  • לדוגמא, קרוב לוודאי שישאלו אותך כמה שאלות פשוטות מאוד שלאף אחד לא תהיה שום סיבה לשקר עליהן, ואחריהן כמה שאלות שאתה מכוון לענות עליהן בצורה לא אמיתית. הבודק יציין כיצד גופך מגיב לכל אחד מהם.
  • השאלות במהלך הבחינה יתמקדו באותם נושאים כמו המבחן המוקדם: פעילות עבריינית, העסקה קודמת, שימוש בסמים וכו '. כדאי גם שתישאלו בסוף התהליך אם שיקרתם במכוון בשאלה כלשהי.
  • הבודק עשוי לנסות לעורר אותך לומר משהו שמתנגש עם מבחןך, אולי על ידי ניסיון להיראות אוהד או ידידותי. לא משנה מה שתעשה, אל תחשוף שום דבר מזיק לבודק שלא נחשף לפני המבחן. חוסר עקביות יניף דגלים אדומים.
  • אם ענית על השאלות המוקדמות בכנות ומקיף, לא אמור להיות לך ממה לחשוש במהלך הבחינה בפועל.
 4. 4
  המתן לתוצאות שלך. לאחר שתסיים את הבדיקה, כל מה שאתה יכול לעשות זה לחכות לתוצאות שלך. כמה דברים שכדאי לזכור בזמן שאתה ממתין:
  • רשויות אכיפת החוק אינן מצפות שהיו לך חיים מושלמים. הפרה קלה, כמו שעישנת כמות קטנה של מריחואנה כאדם צעיר, לא צפויה לפסול אותך, כל עוד היית גלוי בנושא.
  • מרבית בדיקות הפוליגרף חוזרות עם "מהבהב" אחד או שניים המצביעים על תשובות לא אמיתיות. מסיבה זו, לעיתים קרובות מועמדים ניתנים לטובת הספק. מובן לכל היותר במחלקות המשטרה כי הפוליגרף הוא בדיקה לקויה, ובדרך כלל לא תיפסל על תשובה אחת או שתיים שנרשמו כלא נכונות.
בדיקת פוליגרף היא בדיקה המשתמשת במכונה למדידת תגובות מהגוף שלך במהלך ראיון
בדיקת פוליגרף היא בדיקה המשתמשת במכונה למדידת תגובות מהגוף שלך במהלך ראיון, בדרך כלל מורכבת משאלות על העבר שלך.

טיפים

 • הבודק עשוי לשאול אם יש עוד משהו להוסיף לחבילת הרקע שזכרתם מאז הראיון שלכם. הם יבינו שאתה לא תמיד יכול לזכור הכל ואתה יכול להוסיף משהו אחר במידת הצורך.
 • לאורך כל התהליך הזה, עשה כמיטב יכולתך כדי להישאר רגוע ונינוח. אם אתה שומר על קור רוח ונצמד לתגובות (בתקווה שהאמת) שנתת במבחן מוקדם, כדאי שתסתדר.
 • במקרים מסוימים, אם יש לך תשובה אחת או שתיים שחוזרות כעלולות להיות לא אמיתיות, יתכן שתינתן לך אפשרות להסביר את עצמך. אם יש לך הסבר מספק, סביר להניח שזה ייקח בחשבון.

אזהרות

 • היו אמיתיים בכל בקשות העבודה לאכיפת החוק. גם אם לא נמצא שקר על ידי בדיקת הפוליגרף, אתה עדיין עלול לאבד את עבודתך אם יתגלה מאוחר יותר.

שאלות ותשובות

 • החוקר שלי התקשר אליי אתמול ושאל אותי שאלות שיהיו על הפולי. הוא שאל אם היה לי אי פעם אלכוהול כשהייתי מתחת לגילאי. אכלתי מדי פעם בירה עם אבי, אבל אמרתי שלא. האם אתפס?
  יתכן. אם הם שואלים אותך, פשוט הסביר שהיית עצבני ודאגת שאביך עלול להיכנס לצרות אם היית אומר את האמת. בעתיד, רק תהיה כנה.
 • האם הודאה בכל אחת מהשאלות יכולה לפסול אותך?
  לא בהכרח. זה תלוי בשאלה ובתגובה. רק תהיה כנה.
 • האם אוכל לכאוב את עצמי כשאני מתמודד עם בדיקת פוליגרף משטרתית?
  בוחני פוליגרף מאומנים עשויים להבחין ב"דוקרנים "יוצאי דופן בפוליגרף עקב כאב מנשיכת לשונך, או דריכה על מסמר החבוי בתוך הנעל שלך. זה מכונה "מניפולציה בתוצאות" ויגרום לכישלון אוטומטי בבחינתך ולפסילת בקשתך לעבודה. אז אל תעשו את זה.
 • אם ביצעתי פשע בילדותי האם זה ישפיע על המבחן?
  זה יכול, אם זה בראש שלך והמבחן שואל אותך על כל הפשעים שבוצעו במהלך חייך.
 • האם רשויות החוק יכולות להפליל אותי על פשע שביצעתי כנער?
  תלוי באופי הפשע והתיישנות, ניתן להאשים אותך.
 • אם אקח פוליגרף משטרתי לפני העסקה, האם ניתן לפרסם את התוצאות לסוכנות אחרת או למשטרה אחרת?
  לא, זה לא יכול לקרות ללא הסכמתך בכתב. ברוב המקרים רק האדם שנבדק יכול לאחזר עותק של התוצאות על פי בקשה, והם יכולים למסור אותם לסוכנות המבקשת.
 • מישהו יכול להכריח אותך לעשות את זה או שיש לך זכות להגיד לא?
  זכויות התיקון החמישי שלך מעניקות לך את הזכות לא לדבר אם אתה מרגיש שתפליל את עצמך, כך שלא תוכל להיאלץ לעבור בדיקת פוליגרף.
 • האם הם יכולים להכריח אותי לענות אם יש לי הפרעת חרדה?
  אלא אם כן תוכל להוכיח באמצעות הערת רופא כי ביצוע הבדיקה יהווה סיכון לבריאותך, כן, הם כנראה יכולים.
 • האם הפוליגרף יודע לזהות אם אני משקר או עצבני? או שזה יכול לומר שאני מזיע או רועד בגלל העצבים ולא בגלל שאני משקר?
  פוליגרפים משמשים למטרה הבלעדית לקבוע אם יש אמת בדבריך. כאדם סטנדרטי היית עצבני מאוד, וזה תפקידו של הבוחן לראות אותך "מבחוץ" בזמן שהמכונה עושה את עבודתה "מבפנים" אם תרצה. אז כדי לענות על שאלתך, לא, הפוליגרף מגלה רק אמת וחוסר יושר.
 • האם ניתן לחייב אותי בגין עישון גראס בתיכון?
  הייתי מפקפק בזה מאוד. זה יכול להיות עבירה לכל היותר, ובוודאי שלא תביא לכך שהמשטרה תעבור את העלות או המאמץ של ביצוע בדיקת פוליגרף.

תגובות (3)

 • jasenturner
  הידיעה כי קבלה של פרטים נוספים אודות דברים שלא היו חלק מחבילת הרקע המקורית משפיעה על תוצאות המבחן. לא הוזכר: בודקי פוליגרף לא ישרים יכולים לשקר לגבי התוצאות שלך בכדי להתמקצע בך.
 • jennifer00
  מאמר זה עזר לי מכיוון שיש לי עבר שהוא מביש. יש לי מכה להמשיך בתפקיד אכיפת החוק לאחר שהפרתי כמה חוקים. כבר אין לי הרגלים לא מוסריים של חיי הישנים, אבל לבקר בהם זה הדבר הכי עצבני אי פעם! לפחות יש לי זמן להתאמן על מנוחה, האמת עלי מכוערת! וזה כל מה שיש בזה.
 • jastdejah
  פשוט תהיה רגוע ואמיתי במהלך בדיקת הפוליגרף שלך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail