איך לעסוק בהצבעה טקטית?

הצבעה טקטית
הצבעה טקטית, המכונה גם הצבעה אסטרטגית, מתייחסת להצבעת הצבעה למישהו שאינו המועמד העיקרי שלך.

הצבעה טקטית, המכונה גם הצבעה אסטרטגית, מתייחסת להצבעת הצבעה למישהו שאינו המועמד העיקרי שלך. במקום זאת, אתה מצביע לבחירתך השנייה או אפילו השלישית. זה שימושי במיוחד כדי לעצור מועמד ספציפי שבאמת לא היית רוצה שיזכה בבחירות מלהיכנס לשלטון. אם יש מועמד כזה שלא תרצה לראות שיזכה, או אם תרצה שמועמד ספציפי יעלה לשלטון אך למועמד זה אין סיכוי קטן לעשות זאת, הצבעה טקטית עשויה להיות האסטרטגיה לנסות את עונת הבחירות.

שיטה 1 מתוך 3: אסטרטגיה קדימה להצבעה שלך

 1. 1
  בחר מפלגה פוליטית. למפלגה שתבחר יהיו ככל הנראה ערכים כוללים שאתה מסכים איתם. אז אם ההעדפה כן שלך היא להצביע עבור המועמד X אבל X הוא בבירור לא הולך לנצח, אתה יכול להיות יותר טוב הצבעה עבור מועמד אחר במפלגה שלך מי עושה יש סבירות של זוכה. על ידי בחירת מפלגה פוליטית, לפחות הדעות הכלליות שלך יהיו מיוצגות בתפקיד אם מועמד ממפלגתך ינצח.
  • במקרים מסוימים, העדפת המפלגה תקבע למעשה לאילו מועמדים תוכלו להצביע בפריימריז. למשל, בפריימריז סגורים לנשיאות בקליפורניה, רק מצביעים שהצביעו על העדפתם המפלגתית יכולים להצביע למועמד המפלגה לנשיאות.
  • אתה יכול לבחור מפלגה פוליטית על ידי מילוי טופס רישום מצביע חדש. תוכלו למלא טופס זה באופן מקוון או באופן אישי.
 2. 2
  הערך כל מועמד. בצע את בדיקת הנאותות שלך על ידי למידה על המועמדים והנושאים שהם נלהבים מהם. קרא מאמרים או אופציות שנכתבו על המועמדים או על ידים באינטרנט או בעיתונים. חפש מדריך רשמי לבוחרים. האזן לפודקאסטים ברדיו על הבחירות או צפה בנאומי מועמדים ודיונים בטלוויזיה.
  • עיין באתר של כל מועמד. המידע יהיה מוטה, אך עדיין תוכל להשתמש בו כמדריך כדי לקבוע באילו נושאים המועמדים הכי מתלהבים.
  • אתה יכול גם להשתתף בדיון או בפורום באופן אישי. התייעץ עם המפלגה המקומית שלך לקבלת מידע כיצד להשיג כרטיסים.
 3. 3
  חקר את הפופולריות של מועמדים ומפלגות. אתה יכול לעשות זאת בקלות על ידי מעקב אחר סקרי העדפות, דעה או יציאה, שאת כולם ניתן למצוא באינטרנט. אתה יכול גם לאמוד הסכמה כללית לגבי טובת המפלגות והמועמדים השונים על ידי האזנה קבועה לחדשות או קריאה על ההתפתחויות הפוליטיות.
  • הירשם לניוזלטרים יומיים או שבועיים מאתרים אמינים כמו הניו יורק טיימס, פוליטיקו או וול סטריט ג'ורנל כדי להתעדכן בנוגע לחדשות חדשות או להתפתחויות פוליטיות.
  אתה לא בהכרח צריך לבצע אסטרטגיית הצבעה טקטית בעצמך
  אתה לא בהכרח צריך לבצע אסטרטגיית הצבעה טקטית בעצמך.
 4. 4
  צרו רשת של מצביעים דומים. אתה לא בהכרח צריך לבצע אסטרטגיית הצבעה טקטית בעצמך. ההצבעה היא חלק גדול ממשחק מספרים, ולכן ככל שאנשים רבים יותר שמאמצים את האסטרטגיה הרצויה לכם, כך הסיכוי שיעדי הבחירות שלכם יושגו.
  • אתה יכול לתמוך בדעותיך וליצור רשת על ידי גיוס אחרים להצביע, אירוח דיונים כדי שתוכל ללמוד על השקפות שונות ולדבר עם אחרים על שלך ואפילו להסיע אנשים לקלפי.

שיטה 2 מתוך 3: הצבת ההצבעה שלך

 1. 1
  דרג מועמדים. אם תיכנס לבחירות עם מושג ברור מי היית רוצה לנצח, מי הן בחירות פחות טובות ומי אתה בהחלט לא היית רוצה לראות בשלטון, תוכל להצביע בצורה נחרצת יותר.
  • המחקר שערכת עד לנקודה זו אמור להכין אותך לבחירה ברורה ומושכלת.
 2. 2
  הצביעו בפריימריז. פריימריז יכולים להיות פתוחים, סגורים או סגורים למחצה. אתה יכול לנסות שיטות הצבעה טקטיות שונות בהתאם לסוג הראשי.
  • בפריימריז פתוחים, שבהם המצביעים יכולים להצביע לכל מפלגה ללא קשר להעדפת המפלגה שלהם, אתה יכול לנסות הצבעה "מוצלבת". במקרה זה, תנסה להשפיע על מינויה של מפלגה המאפשרת הצבעה "מוצלבת" על ידי הצבעה בפריימריז של אותה מפלגה. בדרך זו, תוכל לנסות להניע את המועמדות של הצד השני להיות ליברלית או שמרנית יותר, בהתאם להעדפתך.
   • למשל, אם אתה ליברטריאן, אתה יכול להצביע בבחירות הדמוקרטיות עבור המועמד שנראה לך הכי נעים או זה שאתה הכי פחות אוהב.
   • המפלגות המאפשרות הצבעה "מוצלבות" בבחירות אלה הן המפלגות העצמאיות, הדמוקרטיות והליברטריאניות באירופה.
   • מדינות מסוימות יתירו הצבעה "מוצלבת" רק לבוחרים שאינם קשורים. במקרה כזה, עליך להיות רשום כהעדפה ללא מפלגה על מנת להצביע למפלגה ספציפית השונה מהשיוך שלך.
  • אסטרטגיית הצבעה טקטית נוספת לפריימריז כוללת פרטיזנים שמצביעים למועמד הנחשב בדרך כלל לחלש יותר או ל"פחות מבין שתי רעות "בפריימריז הפתוחה של מפלגה אחרת. המטרה באסטרטגיה זו היא שיהיה קל יותר להביס את המועמד של המפלגה השנייה בבחירות הכלליות.
 3. 3
  הצביעו למי שבמפלגה שלכם לדעתכם יש סיכוי גדול יותר לזכות. המשמעות של זה היא הצבעה של הצעה לא כנה - לא להצביע לאופציה שאתה מעדיף, אלא פשוט להצביע למישהו שיש לו סיכוי גבוה יותר לזכות ומי שאתה סובל.
  • אם אתה מעריך לפי תחזית הבחירות כי למועמד / למפלגה המועדפים עליך יש סיכוי הוגן לזכות - נמצא במקום הראשון או השני, נניח - אז פשוט הצביע עבורם, או דרג אותם ברמה הגבוהה ביותר ברשימת הבחירות שלך.
  • אם הסיכוי שהמועמד המועדף עליכם יהיה פחות לנצח על פי תחזית הבחירות, אז הצביעו למועמד הבחירה השני או השלישי שלכם (אם הם נוטים יותר לזכות).
  תנסה להשפיע על מינויה של מפלגה המאפשרת הצבעה "מוצלבת" על ידי הצבעה בפריימריז של אותה מפלגה
  במקרה זה, תנסה להשפיע על מינויה של מפלגה המאפשרת הצבעה "מוצלבת" על ידי הצבעה בפריימריז של אותה מפלגה.
 4. 4
  הצביעו בקול. במקרה זה היית מצביע רק למועמד אחד למרות שיש לך אפשרות להצביע ליותר.
  • זו יכולה להיות אסטרטגיה טובה אם יהיו, למשל, שני מושבים זמינים ואתה יודע שהמועמד המועדף עליך לא יקבל את מירב הקולות, אך עשוי להגיע לשנייה קרובה. במקרה כזה, לא תרצה להסתכן בכך שמועמד שלישי ייקח את המקום השני, אז תצביע רק למועמד אחד.
 5. 5
  השתתף בהצבעה בכרטיס ישר. המשמעות היא הצבעה לכל לוח המועמדים של המפלגה לכל משרד. בעוד שרק מדינות בודדות מציעות אפשרות זו, זוהי אסטרטגיה טובה אם המטרה שלך היא שהמועמדים יהיו רק מהמפלגה שלך.

שיטה 3 מתוך 3: הרשמה להצבעה

 1. 1
  בדוק את מועד אחרון לרישום המצביעים. אתה יכול לקחת חלק בבחירות רק אם אתה נרשם בזמן. מועדי ההרשמה לבחירה משתנים בהתאם למדינה, לכן הקפד לבדוק במשרד הממשל המקומי שלך לקבלת מידע נוסף בנוגע למועד מתי עליך להירשם.
  אסטרטגיית הצבעה טקטית נוספת לפריימריז כוללת פרטיזנים שמצביעים למועמד הנחשב בדרך כלל לחלש יותר או ל"פחות מבין
  אסטרטגיית הצבעה טקטית נוספת לפריימריז כוללת פרטיזנים שמצביעים למועמד הנחשב בדרך כלל לחלש יותר או ל"פחות מבין שתי רעות "בפריימריז הפתוחה של מפלגה אחרת.
 2. 2
  אשר דרישות זכאות וזיהוי. דרישות ההצבעה ישתנו תלוי אם אתה מצביע בבחירות מקומיות, מדינות או פדרליות. וודא שאתה עומד בכל הדרישות להצבעה בבחירות נתונות.
  • כדי להצביע בבחירות הפדרליות בארה"ב, למשל, תצטרך להיות בן 18 ומעלה, אזרח ארה"ב, ולעמוד בדרישות התושבות של מדינתך.
 3. 3
  הירשם להצבעה. אתה יכול להירשם להצבעה באופן מקוון או על ידי ביקור במתקנים ציבוריים מסוימים כמו משרד רישום מצביעים מקומי או מחלקת כלי רכב מנועים.
  • אתה יכול גם לקבל מידע על אופן ההצבעה בחו"ל באמצעות תוכנית סיוע ההצבעה הפדרלית (FVAP). בקר באתר האינטרנט שלהם או התקשר למוקד FVAP בינלאומי למידע נוסף.
  • בדוק פעמיים שאתה רשום להצביע שבועיים לפני הבחירות כדי להימנע מתקלות ביום הבחירות.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail