כיצד להתנגד לצירוף מפלגות?

ואתה יכול להתנגד לצירוף מפלגה
הכללים מגבילים מי רשאי להצטרף לתביעה, ואתה יכול להתנגד לצירוף מפלגה.

על פי הכללים הפדרליים והמדיניים, מפלגה עשויה להצטרף לתביעה שלך במצבים מסוימים. לדוגמא, ייתכן שנפצעת במהלך הניתוח ובהמשך תובע את המנתח. המנתח אולי ירצה להוסיף כנאשם את אחת האחיות בחדר הניתוח. הכללים מגבילים מי רשאי להצטרף לתביעה, ואתה יכול להתנגד לצירוף מפלגה. לשם כך תצטרך לנסח הצעה בהתנגדות למצטרף ולהגיש טענה בעל פה לבית המשפט.

חלק 1 מתוך 3: פיתוח הטיעון שלך

 1. 1
  קרא את ההצעה להצטרף. מי שמגיש את ההצעה הוא ה"מתנועע ". תקבל עותק מההצעה של המתנועע, כנראה בדואר. הקפד לשבת ולקרוא אותו.
  • לא יהיה לך הרבה זמן להגיב - בדרך כלל שבועיים או פחות. בהתאם, עליך לחסום מספיק זמן לחקור ולנסח את ההצעה.
 2. 2
  קרא את הכלל בנושא צירוף חובה. בבית משפט פדרלי, זהו כלל 19 לתקנון הפדרלי של סדר הדין האזרחי. צריך שיהיה כלל שווה ערך בכללי ההליך האזרחי של מדינתך. בדרך כלל, יש להוסיף צד לתביעה אם הדבר חל:
  • בית המשפט אינו יכול לתת סעד מוחלט לצדדים הקיימים מבלי שהצד המועמד נעדר.
  • הצד הנעדר טוען לאינטרס בנושא התביעה, וסילוק התיק עלול לפגוע או לפגוע בזכותו של הצד הנעדר להגן על אינטרס זה או להשאירם חשופים לסיכון מהותי לחובות מרובות או לא עקביות.
 3. 3
  קרא את הכלל על צירוף מותר. כלל 20 בבית המשפט הפדרלי מתאר מתי רשאי להיות צד רשאי להצטרף לתביעה. המפלגה אינה הכרחית - כמו בתקנה 19 - אך השופט בכל זאת עשוי לאפשר למפלגה להצטרף בנסיבות הבאות:
  • צד רשאי להצטרף כתובע אם טען על זכות במשותף, לחוד או לחלופה ביחס לאותה עסקה או התרחשות כבסיס התביעה שלך, ויש שאלה של חוק או עובדה המשותפת לכל התובעים בתובענה.
  • צד רשאי להצטרף כנאשם אם תוגש נגדם זכות כלשהי ביחס לאותה עסקה או התרחשות כבסיס התביעה שלך, וכל שאלה של חוק או עובדה משותפת לכל הנאשמים.
 4. 4
  זהה את טענות הנגד האפשריות שלך. לאחר קריאת הכללים, עליכם להבין טוב יותר אילו סוגים של טענות נגד אתם יכולים להכין. לדוגמא, אתה יכול פשוט לטעון שהמפלגה הנעדרת אינה מקיימת את הכלל למצטרפות חובה או מתירנית. בפועל, זה אומר להתווכח:
  • השופט יכול לתת לך סעד מוחלט מבלי להוסיף את המפלגה. למשל, מישהו אולי הונה אותך. לאחר מכן הנאשם מבקש להוסיף את הבוס שלו כמפלגה מכיוון שלטענתו ביצע הונאה לפי הוראות הבוס שלו. עם זאת, אינך צריך להוסיף את הבוס לתביעה מכיוון שהנאשם אחראי למעשיו שלו ואתה יכול לקבל סעד מוחלט נגדו.
  • לצד הנעדר אין אינטרס משפטי הניתן להגנה בסכסוך, כנדרש לפי כלל 19.
  • הצד הנעדר לא ייחשף לצווי בית משפט מרובים או לא עקביים אם לא יצטרף, כפי שנקבע בתקנה 19.
  • הצד הנעדר אינו שותף לשאלות נפוצות של חוק או עובדה בתביעה שלך, כנדרש בתקנה 20. לדוגמה, אתה עלול לתבוע רופא בגין רשלנות כשנפגע כתוצאה ממנוי לתרופות מסוימות. אדם לא יכול להצטרף לתביעת הרשלנות שלך כי אותו רופא הטריד אותה מינית. למרות שהנאשם זהה, אין נושאים נפוצים המשותפים לתביעות.
  לשם כך תצטרך לנסח הצעה בהתנגדות למצטרף ולהגיש טענה בעל פה לבית המשפט
  לשם כך תצטרך לנסח הצעה בהתנגדות למצטרף ולהגיש טענה בעל פה לבית המשפט.
 5. 5
  משוך את חוות הדעת של בית המשפט שצוטט על ידי המתנועע. בהצעתו, ככל הנראה המתייחס יתייחס לחוות דעת של בית המשפט שהנוסע סבור שתומכות בטיעוניהם. עליך למשוך עותק של כל המקרים שצוטטו ולקרוא דרכם כדי לראות שהם אומרים את מה שהנושא טוען.
  • אתה יכול לעשות מחקר משפטי בספריית המשפט המקומית שלך, שעשויה להיות בבית המשפט המקומי שלך או בבית ספר למשפטים סמוך.
  • אתה יכול גם לקבל חוות דעת רבות בבית המשפט בגוגל. עבור אל Google Scholar ולחץ על "פסיקה". לאחר מכן תוכל להקליד את הציטוט לכל מקרה בתיבת החיפוש.
 6. 6
  בצע מחקר משפטי משלך. עליכם להתחיל במחקר משפטי כדי למצוא חוות דעת של בתי משפט התומכים בטיעונים שלכם. אתה יכול לעשות מחקר בספריית משפטים או באמצעות Google.
  • ב- Google scholar, עליך לבחור את בתי המשפט הממלכתיים או הפדרליים שאתה רוצה לחקור. ואז צור מחרוזות חיפוש. לדוגמא, המקרה שלך עשוי להיות כרוך במישהו שהונה אותך. אתה יכול להקליד "הונאה של כלל 19". אם הצד הנעדר הוא הבוס של הנאשם, הקלד "מפקד הונאה כלל 19" כמחרוזת חיפוש.
  • עברו על התוצאות. חפש מקרים עם נסיבות עובדות דומות. אלה המקרים הטובים ביותר להביא לידיעת השופט.
 7. 7
  היעזר בעורך דין, במידת הצורך. אתה עלול להרגיש המום לחקור את התנועה שלך. כמו כן, אולי אין לך מושג אילו סוגים של טיעונים ניתן לטעון. אם כן, כדאי לקבוע פגישה עם עורך דין כדי לדבר על המקרה שלך.
  • כדי למצוא עורך דין מוסמך, פנה למדינה שלך או לשכת עורכי הדין המקומית ובקש הפנייה.
  • התקשר לעורך הדין והסבר בקצרה את מצבך. אתה יכול לקבוע פגישה עם עורך הדין, שם תוכל לדון בתנועה שלך לעומק רב יותר.
  • שאלו מראש כמה גובה עורך הדין.

חלק 2 מתוך 3: ניסוח התנועה שלך

 1. 1
  קבל עותק של הכללים המקומיים שלך. לרוב השופטים יש כללים הנוגעים במיוחד לאולם בית המשפט שלהם. כללים אלה יכילו מידע מפורט על תנועות, כגון אורך, תוכן וצורה. בדרך כלל תוכלו לקבל את הכללים על ידי פנייה לתאי השופט או עיון באתר בית המשפט.
  • הקפידו תמיד על הכללים המקומיים. אם משהו במאמר זה מתנגש עם כללי השופט שלך, עקוב אחר דרישות השופט.
 2. 2
  פרמט את התנועה שלך. תנועה צריכה להתחיל עם הכיתוב. הכיתוב מכיל את שם בית המשפט, את שמות הצדדים, את מספר התיק ואת שם השופט. אתה יכול לקבל מידע זה מתנועתו של המתנועע.
  • עליך לכלול גם את הכותרת לתנועה שלך. תסתכל על הכותרת שנתן המתנועע לתנועה שלהם. ואז הוסף את המילים "תנועת האופוזיציה" מול הכותרת. לדוגמא, הכותרת שלך יכולה לקרוא משהו כמו "הצעת האופוזיציה של התובע להצעת הנתבעת להצטרף לצדדים נוספים."
 3. 3
  כלול הקדמה. סיכום בקצרה כי המתנייד הגיש בקשה להצטרף לגורמים אחרים בתיק. ואז בקש שבית המשפט ידחה את הבקשה.
  אם המתווכח טוען שהצטרפות מתאימה הן לפי כלל 19 והן של כלל 20
  אם המתווכח טוען שהצטרפות מתאימה הן לפי כלל 19 והן של כלל 20, אז העלה טענות נגד נגד שתיהן.
 4. 4
  טוענים שהמצטרף אינו תקין. ערכו טענות נגדיות לכל טיעון שמעלה המתנדב. אם המתווכח טוען שהצטרפות מתאימה הן לפי כלל 19 והן של כלל 20, אז העלה טענות נגד נגד שתיהן.
  • לדוגמה, אתה יכול לכתוב, "המצטרף אינו תקין מכיוון שההצעה אינה מספקת את הטקסט הפשוט של תקנה 19 (א) מכיוון שאין שום סיבה שבית המשפט לא יוכל להעניק 'סעד מוחלט בקרב הגורמים הקיימים'." בית המשפט יכול להעניק לך סעד מוחלט מבלי שהצד שנפקד יצטרף.
 5. 5
  הוסף מסקנה. ציין בקצרה כי אתה מבקש מבית המשפט לדחות את הבקשה להצטרף לגורמים נוספים: "מהטעמים האמורים, התובע מבקש בכבוד שבית המשפט דוחה את בקשת הנתבע להצטרף לצדדים נוספים לפעולה זו."
  • הכנס את החתימה שלך מתחת למסקנה. הקלד "נשלח בכבוד" ואז כלול חסימת חתימה המכילה את שמך, כתובתך, מספר הטלפון והדוא"ל שלך.
 6. 6
  צור תעודת שירות. עליכם לשלוח למשתתף עותק מהצעתכם, ועליכם לאשר ששלחתם לפני הגשת ההצעה. הקלד את תעודת השירות שלך על גבי נייר נפרד. הסבירו מתי ביצעתם שירות ואיך.
  • לדוגמא, אתה יכול לכתוב, "אני מאשר בזאת כי בתאריך [הוסף תאריך] גרמתי להגיש את [כותרת הצעתך] לנאשם על ידי [שיטת שירות, כגון דואר ממדרגה ראשונה] בכתובת המפורטת להלן. ואז ציין את שמו וכתובתו של עורך דינו של המוביל.
  • כלול חסימת חתימה עם שמך, כתובתך ומספר הטלפון שלך.
 7. 7
  נסח הצעה מוצעת. בבית משפט פדרלי, שופטים רבים אוהבים צדדים לכלול צו המוצע יחד עם הצעתם. קרא את הכללים המקומיים שלך כדי לראות אם נדרשת הזמנה. הכללים עשויים גם לקבוע מה יש לכלול בהזמנה.
  • ככלל, ההזמנה צריכה להכיל את פרטי הכיתוב מהתיק. עליך לכלול גם כותרת. אל תקליד פשוט "הזמנה". במקום זאת, קשר את כותרת הצו לכותרת תנועתו של הנוסע. לדוגמא, "הורה להכחיש את הצעת הנאשם להצטרף לגורמים נוספים" או משהו דומה.
  • בגוף הצו יש לקרוא: "לאחר ששקלתי את הצעת הנאשם ולא מצא סיבה טובה, נצטווה כי בקשת הנאשם להצטרף לגורמים נוספים נדחית." ואז הכניסו שורה לתאריך ושורת חתימה לשופט.
 8. 8
  הגישו את התנועה שלכם. עליך ליצור כמה עותקים של התנועה. הקפד לשלוח את העותק שלך למשתתף לפני הגשתו. בבית משפט פדרלי, אתה יכול להגיש באופן אלקטרוני או על ידי הגשת עותק נייר.
  • שמור תמיד עותק לתיעוד שלך.
אתה יכול פשוט לטעון שהמפלגה הנעדרת אינה מקיימת את הכלל לגבי צירוף חובה או מתירני
לדוגמא, אתה יכול פשוט לטעון שהמפלגה הנעדרת אינה מקיימת את הכלל לגבי צירוף חובה או מתירני.

חלק 3 מתוך 3: טענת הבקשה בבית המשפט

 1. 1
  קרא מחדש את כל התביעות שהוגשו. כדי להתכונן לוויכוח שלך, עליך לקרוא את כל התנועות שהוגשו בנושא זה. לאחר שתגיש את בקשתך באופוזיציה, ייתכן שהמתמודד יגיש תשובה להצעתך. זה ייתן לך בסך הכל שלוש תנועות לקריאה. קרא את כולם כדי שתבין היטב את הנושאים שבמחלוקת.
  • כמו כן, דאג לשלוף עותקים של כל הכללים, החוקים וחוות הדעת של בית המשפט, המכונים בבקשות. וודא שאתה מבין למה הם מייצגים.
 2. 2
  שב לשיחת תנועה להכנה. אתה יכול להתכונן לדיון על ידי ישיבה והאזנה לשופט לנהל דיוני תנועה. שימו לב כמה זמן השופט נותן לכל צד לטעון טיעונים ולהקשיב לשאלות שהשופט שואל.
  • לעתים קרובות, לשופטים יש לוחות שנה מקוונים שתוכלו לבדוק מתי נשמעות תנועות. שב בחלק האחורי של האולם עם פנקס ועט.
 3. 3
  הביא את הטיעון שלך. כשמגיע הזמן להתווכח על ההצעה, תלך למקום השני. המתנועע הולך ראשון. כדאי להקשיב בשקט לטיעונים שלהם. על המתנדב לא לטעון שום טענה שאינה כלולה כבר בתנועתם. כאשר תורכם לדבר, זכרו את הדברים הבאים:
  • דבר בצורה ברורה וקולנית כדי שהשופט ישמע אותך.
  • פנה לשופט כ"כבודו. "
  • במידת האפשר, השב לטיעוניו של הנוסע בסדר שהם נעשו. עם זאת, אם אחד מהטיעונים של המתנדב נראה חזק במיוחד, אז התייחס אליו קודם.
  • הקשיבו בשקט אם יש לשאלה שאלה. נסה לענות כמיטב יכולתך, אך אל תנחש או תציג דעה לא נכונה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail