כיצד להוסיף את Google Analytics לאתר שלך?

כדי לוודא ש- Google Analytics יתחיל לעקוב אחר נתוני האתר שלך
כדי לוודא ש- Google Analytics יתחיל לעקוב אחר נתוני האתר שלך, חזור לדף הסקירה הכוללת את חשבונות האתר שלך.

גוגל אנליטיקס היא מערכת שתוכננה על ידי גוגל העוקבת אחר מדדים או סטטיסטיקה של אתר מסוים. על ידי הוספת גוגל אנליטיקס לאתר שלך, תוכל לעקוב אחר כמות המבקרים באתר שלך, מילות המפתח בהן השתמשו למציאת האתר שלך, שמות מנועי החיפוש או אתרים אחרים שהפנו מבקרים לאתר שלך ועוד. הוספת Google Analytics לאתר שלך עשויה להיות שימושית אם ברצונך להגדיל את התנועה ולשפר את שיעורי ההמרה, בין מדדים אחרים. להלן שלבים כיצד להוסיף את Google Analytics לאתר שלך.

צעדים

 1. 1
  הירשם ל- Google Analytics. בקר באתר www.google.com/analytics/ כדי להירשם או להיכנס ל- Google Analytics באמצעות שם המשתמש והסיסמה שלך ב- Google. לחץ על "גישה ל- Analytics" או לחץ על "צור חשבון עכשיו" אם אין לך חשבון Google.
  • הוסף את פרטי האתר שלך. אם אתה נרשם בפעם הראשונה, תידרש להקליד את כתובת האתר שלך, שם חשבון לאתר שלך, למדינה שלך ולאזור הזמן שלך בנוסף לפרטי הקשר שלך.
  • קבל את הסכם המשתמשים. תתבקש לקרוא ולקבל את הסכם המשתמשים עבור Google Analytics לפני שתוכל לסיים ליצור חשבון עבור Google Analytics.
 2. 2
  גש לקוד המעקב שלך. קוד המעקב הוא מחרוזת של קוד HTML שתעתיקו ותדביקו בכל עמוד באתר שברצונכם לעקוב אחריו סטטיסטיקה.
  • אתר את קוד המעקב בעת ההרשמה ל- Google Analytics. לאחר אישור הסכם המשתמשים, תועבר לדף המכיל את קוד המעקב של HTML עבור אתר האינטרנט שלך.
  • אתר את קוד המעקב לאחר הכניסה לחשבונך. אם כבר נרשמת ל- Google Analytics, תועבר לדף 'סקירה כללית' המציג את חשבונות האתר שלך. בחר את החשבון הרצוי ומעמודה פעולות לחץ על ערוך. בחלק הימני העליון בתיבה מידע על פרופיל אתר ראשי, לחץ על "בדוק סטטוס". תוכל למצוא את קוד המעקב שלך מתחת ל"הוראות להוספת מעקב ".
 3. 3
  הוסף את קוד המעקב לאתר שלך. העתק את קוד המעקב והדבק אותו ב- HTML של דף האינטרנט שלך ממש לפני תג הכותרת הסוגר.
 4. 4
  ודא שקוד המעקב שלך פועל כהלכה. כדי לוודא ש- Google Analytics יתחיל לעקוב אחר נתוני האתר שלך, חזור לדף הסקירה הכוללת את חשבונות האתר שלך. בחר את החשבון הרצוי ומן בעמודה פעולות לחץ על "ערוך". בחלק השמאלי העליון של תיבת המידע על פרופיל האתר הראשי, לחץ על "בדוק סטטוס". בתיבה מידע על סטטוס מעקב, תוכל לאמת אם קוד המעקב שלך הותקן כראוי.
 5. 5
  אפשר ל- Google Analytics 24 שעות להתחיל לעקוב אחר נתוני האתר שלך.
 6. 6
  החליט באילו מדדים אתה הולך להשתמש, וכיצד הם יעזרו לך לשפר את האתר שלך. ל- Google Analytics יש כמות עצומה של מידע שהיא יכולה לספק לכם אודות האתר שלכם, וקשה לדעת איזה מידע שימושי ומה לעשות איתו. קבל מידע שימושי על ידי שאל את עצמך את השאלות שאתה רוצה לענות עליהן לגבי המבקרים שלך, מה הם עושים כאשר הם מבקרים באתר שלך, ומה ניתן לשפר באתר שלך.
להלן שלבים כיצד להוסיף את Google Analytics לאתר שלך
להלן שלבים כיצד להוסיף את Google Analytics לאתר שלך.

טיפים

 • שיטת המעקב האחרונה של Google Analytics מכונה מעקב אסינכרוני. מעקב אסינכרוני הוא קוד מעקב משופר עם יתרונות נוספים הכוללים מהירויות טעינה מהירות יותר, קצב איסוף נתונים משופר למשתמשים המבקרים בדפים עשירים יותר בסקריפט ובמדיה ועוקב אחר קליקים של משתמשים לפני טעינת קוד המעקב בפועל. אם אתה מחליף את הקוד המסורתי בקוד האסינכרוני החדש, הקפד להדביק אותו בגוף ה- HTML שקדם לתג הכותרת הסוגר ולא לתג הסגירה כקוד המסורתי הנדרש.

שאלות ותשובות

 • איך מוסיפים את גוגל אנליטיקס לאינסטגרם?
  אתה יכול לשים את הקישור למידע שלך ב- Google בתיאור שלך על ידי לחיצה / הקשה על פרופיל העריכה והולך לסרגל האתר והקלדת אותו.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail