כיצד לשלם את חשבון ביטוח הרכב המתקדם באמצעות האפליקציה המתקדמת באייפון או באייפד?

פתח את אפליקציית הביטוח המתקדמת ב- iPhone או ב- iPad שלך
פתח את אפליקציית הביטוח המתקדמת ב- iPhone או ב- iPad שלך.

אם יש לך מכונית מבוטחת על ידי ביטוח מתקדם, אתה יכול לבצע תשלומים באופן מקוון. כל מה שאתה צריך זה אפליקציית הביטוח המתקדם בטלפון שלך.

צעדים

 1. 1
  פתח את אפליקציית הביטוח המתקדמת ב- iPhone או ב- iPad שלך. תחפש את הסמל הקלאסי של Progressive P כחול על רקע לבן.
 2. 2
  היכנס לחשבון הביטוח המתקדם שלך. אם אין לך כבר הגדרת התחברות ל- TouchID, אם אין לך, תצטרך להיכנס באמצעות UserID שלך. נכון ליולי 2018, אין אפשרות התחברות ל- FaceID.
 3. 3
  בחר "חיוב / תשלומים" ממסך הבית של הביטוח המתקדם.
 4. 4
  בחר את החשבון שעבורו תרצה לשלם, אם תינתן לך אפשרות. לרוב בעלי ביטוח הרכב המתקדמים יהיה רק חשבון אחד, אך אם מוצגות בפניך אפשרויות, בחר בחשבון שעבורו תרצה לשלם.
 5. 5
  הקש על הלחצן "בצע תשלום". כפתור זה נמצא מעל האפשרות "לוח תשלומים".
 6. 6
  הקש על הבחירה המתארת בצורה הטובה ביותר את הסכום שתשלם. אתה יכול לבחור לשלם את סכום הפרמיה החודשי המגיע או את יתרת היתרה עם החיסכון הכלול, או רק תשלום חלקי. בחר אחת מהאפשרויות הללו מתוך הקטע "סכום תשלום" בדף.
  • אם בחרת באפשרות "סכום אחר", יהיה עליך להזין את הסכום באמצעות לוח המקשים שבתחתית המסך; ואז לחץ על כפתור "בוצע" כדי להמשיך.
  היכנס לחשבון הביטוח המתקדם שלך
  היכנס לחשבון הביטוח המתקדם שלך.
 7. 7
  בחר מתי יש לבצע את התשלום שלך. סביר להניח שלא תצטרך לגעת בתאריך זה (מתחת לתאריך התשלום). עם זאת, אם עליך לציין תאריך אחר, הקש על שורת התאריך; ואז, באמצעות לוח השנה, הקש על התאריך שברצונך לבצע את התשלום. ימים אפורים הם ימים שכבר חלפו. פרוגרסיב נותן לך 4 שבועות לבחירה, עד לתאריך היעד האחרון לתשלום.
 8. 8
  בחר שיטת תשלום. למרות שאתה יכול לשמור כרטיס אשראי אחד בתיק, יש להם גם אפשרויות להשתמש ב- Apple Pay, Paypal, או בכרטיס אשראי חדש או בחשבון צ'ק. עקוב אחר ההוראות שעל המסך להזנת פרטי התשלום; כל אחד מהם שונה מעט.
 9. 9
  הקש על "שלם תשלום" כדי לעבד את התשלום שלך. על משתמשי Apple Pay לאמת את התשלום שלהם באמצעות המכשיר שלהם בכל פעם.
 10. 10
  הקש על אשר במסך האישור.
 11. 11
  הקש על הבית כדי לצאת חזרה למסך הבית. עד שתחזור למסך הבית שלך, תקבל קבלה עם פרטי התשלום שלך בדוא"ל שלך.
  • זיהוי כאשר התשלום הושלם בהצלחה. פרוגרסיב ישלח לך "קבלה" בערך 2-3 דקות לאחר שהתשלום עבר, אך תחילה תקבל הודעה מהירה על הצלחה בתוך האפליקציה, ככל שהמסך יאבד.
  • הודעות אימייל על קבלה מופיעות תחת הנושא "אישור תשלום מתקדם" וכוללות מספר אישור בתוך הגוף, יחד עם פרטי התשלום. אם ביצעת תשלום חלקי בלבד, תקבל דוא"ל שני עם הנושא "הודעה חשובה על המדיניות המתקדמת שלך" על גבי דוא"ל הקבלה שלך. אם שילמת יותר מהחשבון שלך, נהדר, תקבל את הקבלה רק עם כל מה ששילמת.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail