איך מכינים רשימת קניות?

כדי להכין רשימת קניות, ראשית זהה כמה פריטים שאתה צריך לקנות. הם יכולים להיות דברים שנגמרו לך לאחרונה כמו סבון כלים או שמפו או פריטים שאתה רוכש על בסיס שבועי כמו חלב, גבינה או לחם. התחל לרשום את הרשימה על דף נייר או על פתק בטלפון שלך. כשאתה כותב את הרשימה שלך, קיבץ פריטים דומים לקטגוריות כגון תוצרת, מוצרי חלב ומוצרי טואלטיקה. יעיל לקבץ פריטים דומים יחד ברשימה שלך מכיוון שהם ככל הנראה ימוקמו באותו חלק בחנות. אם אתה צריך לקנות במספר חנויות, אתה יכול גם למיין את הרשימה לפי מיקום כדי שלא תשכח פריט ותצטרך לחזור אחורה. זכור לרשום כמות גם ליד כל פריט, במיוחד אם אתה קונה מרכיבים למתכון ספציפי.ודא שהרשימה שלך נוחה לגישה, כך שתוכל לרשום פריטים כפי שאתה חושב עליהם במהלך השבוע. אם אתה שוכח בעקביות לקנות כמה פריטים בחנות בכל שבוע, נסה להשתמש באפליקציית רשימת קניות כדי לעקוב אחר הרכישות הנפוצות שלך ולעזור לך לזכור את כל הפריטים שאתה צריך. כדי ללמוד כיצד למקסם את מסע הקניות שלך, המשך לקרוא.

רשימת קניות בטלפון שלך היא רעיון טוב מכיוון שאתה יכול להוסיף לרשימה לפי הצורך
רשימת קניות בטלפון שלך היא רעיון טוב מכיוון שאתה יכול להוסיף לרשימה לפי הצורך.

יש אמנות מזדמנת להכנת רשימת קניות נהדרת. רשימה מתוכננת ומסודרת תגיד הרבה על הצלחת טיול המכולת שלכם. לקונים שמדלגים ברשימות יש נטייה לבצע רכישות פחות אחראיות, ומעשה הציד אחר אספקה עשוי להימשך ללא צורך. הדברים שתכלול ברשימת הקניות שלך צריכים להיות תלויים לחלוטין בך ובמה שאתה צריך להצטייד. עם זאת, ללא קשר לפרטים, שמירה על רשימתכם מסודרת לפני ההגעה לסופרמרקט תסייע לכם להבטיח את הבחירות הטובות ביותר.

חלק 1 מתוך 3: להבין מה לקנות

 1. 1
  שמור על רשימת רשימת "לקנות". במהלך חיי היומיום שלך, אתה צריך לרשום "לקנות" מודבק במקום מרכזי בבית שלך. אם אתה מבחין שנגמר לך או שאתה מחסור במשהו שתצטרך, רשום אותו ברשימה. שנעשה בדרך זו, לא תצטרך להילחץ על זכירת כל הדברים שאתה צריך לקנות. מתן זמן מרבי לתכנון ייתן לך את הסיכוי הגבוה ביותר לזכור את כל מה שאתה צריך.
  • מקרר או לוח מודעות הם מקום נהדר להחזיק אותו.
 2. 2
  להבין את כל מה שאתה צריך מראש. אילוף הרשימה שלך ברגע שאתה יוצא לקניות יביא לרכישות נמהרות ולבחירות לא בריאות. כדאי שתהיה לך רשימה מחושבת היטב לפני שאתה יוצא מהדלת. בדקו את המזווה ובדקו מה נגמר. אמנם שמירת רישום שוטף של רכישות במכולת תעזור לך להבין את הדברים הפחות ברורים, אך תוכל לכסות הרבה מהבסיסים שלך על ידי מלאי מהיר של המלאי שלך.
  • לרוב מתכונים דורשים מספר מרכיבים. מומלץ לעיין ביסודיות במתכונים המתוכננים לפני היציאה לסופר.
 3. 3
  שקול את תדירות מסעות הקניות שלך. לפני שאתה מתיישב להכין את הרשימה שלך, כדאי שתקדיש שנייה לחשוב באיזו תדירות אתה הולך לסופרמרקט. תדירות מסעות הקניות עשויה להיות תלויה במיקום שלך ובאופן התחבורה שלך. עבור אנשים מסוימים, ללכת לסופרמרקט יכול להיות השקעה גדולה. אם הטיולים שלך אינם שכיחים, חשוב יותר להגיע מוכנים עם רשימה. מצד שני, אם אתה הולך מספר פעמים בשבוע, זה בדרך כלל לא יהיה בעיה אם תשכח פריט או שניים.
  • אלא אם כן אתה גר ממש ליד סופרמרקט, בכל זאת אתה צריך לראות כמה קילומטראז אתה יכול להוציא מכל נסיעה. נסו למזער טיולים של פריט אחד, מכיוון שהם בזבוזים גדולים. עדיף להשיג את כל מה שאתה צריך בבת אחת.
 4. 4
  צפו מתי יגמרו לכם האספקה המסוימת. אם כבר יש לכם טיולי מכולת כחלק מהשגרה הקבועה שלכם, סביר להניח שתזמנו את הנסיעות שלכם על סמך התדירות של אספקה של פריטים מסוימים בבית. אם יש לך מושג מראש מתי פריט מסוים ישתמש יכול לעזור לך לתכנן את החוכמה שלך בצורה מושכלת יותר. אם אתה חכם, לעולם לא יגמר לך שום אספקה מכיוון שתוכל לאמוד מתי יש צורך בטיול לפני שייגמר.
  • יהיה זה בזבוז מאמץ לאמוד את זמן המלאי של כל פריט בביתכם. במקום זאת, פשוט התמקדו בכמה מהדברים הגדולים ביותר שאוזלים לעיתים קרובות. נייר טואלט ו פולי קפה הם רק שניים מהפריטים ייתכן לאמוד.
  כדי להכין רשימת קניות
  כדי להכין רשימת קניות, ראשית זהה כמה פריטים שאתה צריך לקנות.
 5. 5
  חפש קופונים ומבצעים. לפני שתיכנס לקניות, תוכל לארגן חלק מפריטי הקניות שלך על סמך הפריטים המוזלים באותו שבוע נתון. אם יש משהו שבדרך כלל לא היית קונה שנמכר כרגע לגניבה, לפעמים זה רעיון טוב לשנות את הרגלי הקנייה שלך בהתאם. מצד שני, אם יש הנחה על פריט שאתה קונה בדרך כלל, אתה יכול לנצל את הסיכוי להצטייד יותר מכפי שהיית עושה בדרך כלל.
 6. 6
  עיין ברשימות מכולת שהוכנו מראש לרעיונות. ישנן תבניות מכולת זמינות באופן מקוון. רוב האנשים יעדיפו לקנות מצרכים על פי העדפותיהם. עם זאת, מתן רשימת מכולת המוגדרת כברירת מחדל במבט על יכול להיות שימושי כשסיעור מוחות אחר דברים שאולי תזדקק להם. יתכן שתיתקל בכמה פריטים שאולי מעולם לא חשבת עליהם אחרת.

חלק 2 מתוך 3: עריכת רשימה

 1. 1
  ארגן את הרשימה לפי מעבר מעבר. מרבית המרכולים מארגנים את מרכולתם לפי סוג. בזמן שאתה רושם את רשימת הקניות שלך, עליך להתאמץ להצטרף לדברים שונים לקבוצה דומה. שים את כל הירקות בסעיף "ירקות". עשו זאת גם לגבי מוצרי טואלטיקה ואוכל קפוא. אם יש לך פריטים מקובצים יחד, זה ימזער את הריצה שאתה צריך לעשות אם תגרד את הרשימה לפי הסדר.
  • השאירו מעט מקום בתחתית כל קטגוריה. לעתים קרובות תחשוב על דברים שאתה צריך ברגע האחרון, וזה עוזר להישאר קצת מקום לכתוב אותם.
  • אם אתה הולך ליותר מחנות אחת, עליך לארגן לפי חנות, ואז במעבר. עם זאת, אתה אמור לראות מה אתה יכול לעשות בכדי לארוז את כל הרכישות שלך לנסיעה אחת בחנות.
 2. 2
  ציין כמות בכל מקום שיש. כמות היא חלק חשוב מכל רשימת קניות. למרות שכמויות נתונות נותרות לפעמים מרשימה, טוב לדעת כמה כדאי לקבל מפריט מראש. אם אין לך מושג כמה מהר פריט נגמר בבית שלך, לא תצטרך להיות ספציפי.
  • רישום כמויות ספציפיות חשוב מאוד אם יש לך מתכון מסוים בראש.
 3. 3
  שמור על הרשימה שלך מאוזנת. במיוחד כשאתה קונה מזון, זה רעיון חכם לשמור על קניות במכולת מאוזנות ככל האפשר. גם אם אתה הולך לקניות עם דבר חיוני אחד בראש, טיול מוצלח ינסה לפגוע בכמה שיותר בסיסים. שמירת שקית המכולת שלכם מלאה במוצרי חלב, בשרים, דגנים ופריטים אחרים כמו מוצרי טואלטיקה תשאיר אתכם מרגישים שהשגתם יותר בטיול שלכם מאשר אם הייתם פשוט יוצאים לריצה מיוחדת של פריט אחד.
 4. 4
  הדגש בחירות בריאות. חלק מהקסם בהכנת רשימת מכולת מראש הוא שהיא מאפשרת לך לבחור את הבריאות. אנשים שקונים בלי רשימות נוטים יותר להיכנע לרכישת דחף. כאשר אתה מתכנן את הרשימה שלך, נסה לחשוב כיצד כל פריט ישפיע על חייך בטווח הארוך. מכיוון שלא יהיה הפיתוי ישירות לפניך, תוכל לשפוט טוב יותר אילו אפשרויות הן הטובות ביותר לחייך.
 5. 5
  השוו מחירים באינטרנט. תלוי איפה אתה גר, יכולות להיות כמה אפשרויות שונות שאתה יכול ללכת אליהן במהלך מסע הקניות שלך. רבים מהסניפים הגדולים ביותר, כמו וולמארט, מפרטים את המחירים שלהם באופן מקוון. אם אתה רוצה לחסוך קצת כסף, אתה צריך לחפש חלק מהמחירים באינטרנט עבור דברים מסוימים שאתה מחפש לקנות. לפקוח עין חדה במיוחד על מבצעים מיוחדים שיש לאאוטלט מסוים על התחרות שלו.
  • מחירים מסוימים נשלטים על ידי היצרן. אם זה המקרה, לא משנה היכן אתה קונה את המוצר.
  הדברים שתכלול ברשימת הקניות שלך צריכים להיות תלויים לחלוטין בך ובמה שאתה צריך להצטייד
  הדברים שתכלול ברשימת הקניות שלך צריכים להיות תלויים לחלוטין בך ובמה שאתה צריך להצטייד.
 6. 6
  השתמש באפליקציית טלפון. יש אפליקציה זמינה כעת לכל דבר, ותכנון מכולת אינו יוצא מן הכלל. רשימת קניות בטלפון שלך היא רעיון טוב מכיוון שאתה יכול להוסיף לרשימה לפי הצורך. לא תהיה לך סיכון כזה לאבד את הרשימה, ורוב אפליקציות המכולת יארגנו עבורך אוטומטית את הקניות שלך כדי שיהיה יעיל יותר.
 7. 7
  כתוב עותק סופי. כל המידע שברשותך לרשימת הקניות שלך עשוי להיות לא מאורגן בצורה הטהורה שלו. תלוי בגודל טיול המכולת שלך, ייתכן שיהיה שווה את הזמן הנוסף שנדרש כדי לכתוב "טיוטה סופית" של הרשימה שלך. כתוב את הפריטים בצורה מסודרת יותר, וקבץ אותם לפי סוגם. זה אולי מרגיש כמו עבודה נוספת, אבל יחסוך לך זמן בסופר אם הרשימה שלך קריאה ומתוארת כהלכה.
  • תהליך הארגון הוא פשוט יותר אם אתה משתמש באפליקציה כדי לעזור לך בתוכניות הקניות שלך.

חלק 3 מתוך 3: מקסום מסע הקניות שלך

 1. 1
  תכנן את הטיול שלך לפי מעבר מעבר. בתנאי שרשימת הקניות שלך מסודרת היטב, אתה אמור לדעת במבט חטוף אילו פריטים ניתן למצוא באיזה מעברים. בצע טאטא מתודי של החנות. עבור תחילה במעברים החשובים ביותר וודא שיש לך את כל הדברים שאתה צריך לפני שתמשיך הלאה. נסה לחצות כל פעם את קטגוריות רשימת הקניות שלך (כלומר: ירקות טריים).
 2. 2
  צאו לקניות בשעות השיא. הקניות נעשות קלות יותר אם הולכים בזמנים שהסופרמרקט לא צפוף כל כך. לילות מאוחרים לפני הסגירה מושלמים לכך, כמו גם בבוקר של ימי חול, כאשר רוב האנשים עסוקים בעבודה. לעומת זאת, לא מומלץ ללכת לקניות בסוף השבוע או בשעות הערב המוקדמות אם אתה יכול לעזור לו. הסופרמרקט יהיה עמוס יותר ותשקיעו יותר זמן בשכשוך בתנועת הרגליים.
 3. 3
  השתמש בשקיות מכולת בד. תיקי מכולת בד הם נגיעה שימושית אם אתם רוצים חווית קנייה טובה ביותר. תוכלו לחסוך את התשלומים הנוספים עבור שקיות פלסטיק, ושקיות בד עמידות יותר. השימוש בשקיות בד לחנות הוא גם ידידותי לסביבה, כך שתוכל להרגיש טוב עם עצמך בזמן שאתה קונה.
 4. 4
  בדוק את תאריך התפוגה. כשאתה קונה פריטי מזון, זה רעיון חכם לנהוג לבדוק את תאריך התפוגה. זה חשוב במיוחד לדברים עם חיי מדף קצרים כמו חלב. אם ישנם מספר עותקים של פריט זמין לרכישה, בדוק כמה מהם ובחר באחד מהם עם תאריך התפוגה האחרון.
 5. 5
  עקוב אחר מבצעים בחנות. אתה צריך להשאיר מקום ברשימת הקניות שלך לאלתור. שווה לנצל מבצעים בחנות אם זה משהו שבכל מקרה הייתם רוצים. למרות שאסור להכתיב את מסע הקניות שלך על ידי מה שמיוחד, ניצול ההזדמנויות הללו הוא דרך נהדרת להפיק את המרב מהכסף שאתה מוציא.
  בזמן שאתה רושם את רשימת הקניות שלך
  בזמן שאתה רושם את רשימת הקניות שלך, עליך להתאמץ להצטרף לדברים שונים לקבוצה דומה.
 6. 6
  קבל מזון קפוא אחרון. אם מסע הקניות שלך הולך להיות מעמיק למדי, תרצה לספור את הזמן בו חפצי המכולת הקפואים ייצאו איתך. מוצרים קפואים כמו גלידה לא צריכים להישמר מחוץ לאחסון קפוא יותר מדי זמן, אלא אם כן אתה רוצה בלגן על הידיים. אם אתה חושב מסע הקניות הולך לקחת זמן, שואף להיות אלה מזון קפוא הרים עד אחרון.

טיפים

 • צלמו את המקרר שלכם לפני שאתם יוצאים לקניות במכולת. בדרך זו, לא תשכח מה אתה צריך לקנות.
 • רשימות קניות נעשות קלות יותר בתכיפות גבוהה יותר לקניות. רוב הפריטים שלך יהיו רכישות שגרתיות.

אזהרות

 • אתה לא צריך להרגיש קשור לרשימת הקניות שלך. זה נועד כמדריך כללי למה שאתה צריך לטפל בזמן שאתה יוצא לקבל דברים.

שאלות ותשובות

 • האם זה עולה משהו שיש למחשב שלי?
  לא, אין עלות להחזיק את זה במחשב שלך.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לקנות אודם?
 2. כיצד לאפס אש דולקת?
 3. כיצד לעדכן אפליקציות על האש?
 4. איך מכבים נייר לבן לבן?
 5. כיצד לגשת לספרי ספרייה בבריטניה בהדלקה?
 6. כיצד להשתמש בנייר לבן לבן?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail