איך מפרסמים בית קפה?

כך שהאתר שלך יצוץ כשמישהו יחפש בגוגל משהו כמו "קפה דנבר" או "בית קפה דנבר בשכונת לודו"
השתמש במילות מפתח רלוונטיות בכותרות האתר שלך ובכותרות, כך שהאתר שלך יצוץ כשמישהו יחפש בגוגל משהו כמו "קפה דנבר" או "בית קפה דנבר בשכונת לודו".

לפתוח בית קפה זה מרגש, אבל זו משימה לא פשוטה. אמנם לגרום ללקוחות לעצור במקום בהתחלה נראה מרתיע, אך יש טונות של כלי שיווק שתוכלו להשתמש בהם כדי לעזור לכם להגיע ללקוחות פוטנציאליים ולשמור עליהם לחזור. עדיף להשתמש בתערובת של שיטות שיווק יותר מבית הספר הישן והמודרני כדי להגיע לכמה שיותר אנשים. בדרך זו תוכלו להרחיב את בסיס הלקוחות ולהפוך את בית הקפה שלכם למוקד חם!

שיטה 1 מתוך 2: שיווק בדרך המסורתית

 1. 1
  וודא כי שלט בית הקפה שלך ברור וגלוי. השקיע כסף בכדי לקבל שלט מקצועי לחנות שלך - זה שווה את ההוצאה כדי שאנשים יידעו שאתה שם ופתוח לעסקים! וודאו שהאותיות ברורות וקלות לקריאה מרחוק.
  • לאחר התקנת השלט שלך, סע סביב הבלוק או חצה את הרחוב כדי לוודא שתוכל לקרוא אותו בבירור מנקודות מבט שונות.
  • בחר גופן וסגנון המשלימים את תחושת בית הקפה שלך. לדוגמה, אם הפנים הוא אולטרה מודרני, כיתוב חסום עשוי להיות הולם יותר מאשר חיתוך בסגנון חתימה.
 2. 2
  הפעל פרסומות בעיתונים המקומיים. צרו קשר עם עיתונות וכתבי עת קטנים שפורסמו במקום כדי לשאול כיצד תוכלו לקנות שטח מודעות. הקפד לבחור נייר או מגזין שקהל הלקוחות האידיאלי שלך עשוי להרים. בדרך זו, המודעה תהיה יעילה יותר.
  • שקול להציע קופון יחד עם המודעה. למשל, אתה יכול לתת ללקוחות קפה 2 על 1 להכנסת הפרסומת. זו דרך טובה לדעת שהמודעה שלך עובדת!
  • העלות להפעלת מודעה תלויה במיקום שלך ובגודל התפוצה של הנייר או המגזין. הגודל והאם זה בשחור-לבן או בצבע גם הוא משנה. לדוגמא, עיתון מקומי קטן החופשי לאסוף עשוי לגבות סכום של כ- € 9 עבור פרסומת של 1-2 אינץ '(2,5-5,1 ס"מ).
 3. 3
  אירחו אירוע תקשורתי כדי לקבל חשיפה ולבנות הייפ. שלח ידיעון בדוא"ל, צור אירוע בפייסבוק או התקשר לתחנת החדשות המקומית שלך כדי ליידע אותך שתארח את האירוע בבית הקפה החדש שלך. פנה לכל אנשי הקשר והלקוחות שיצרת עד כה, כמו גם חברים, בני משפחה ומכרים. אם מישהו מהם הוא צלמים מקצועיים או אפילו סתם תחביבים עם מצלמות נחמדות - אפילו טוב יותר!
  • אם אתה מכיר כמה אמנים מקומיים, ייתכן שתארח פתיחת אמנות למשך לילה כדי להעביר את הבאז סביב בית הקפה שלך.
  • צרו קשר עם סוקר מזון או כותב עבור מגזין או עיתון מקומי, פנקו אותם בחוויה בלעדית לפני פתיחה - הם פשוט עשויים לסקר אותה במהדורה הבאה ולהופיע לסקור את הפתיחה הגדולה שלכם!
  • פנו לעמותות מקומיות והציעו לבית הקפה שלכם כחלל אירועים. הם יהיו אסירי תודה על המרחב (וההוראות!) ועוד אנשים יעודדו לצאת למען מטרה ראויה.
  היו ידידותיים עם שכני בית הקפה שלכם כי רוב הסיכויים הם ששניכם חולקים הרבה מאותם לקוחות
  היו ידידותיים עם שכני בית הקפה שלכם כי רוב הסיכויים הם ששניכם חולקים הרבה מאותם לקוחות.
 4. 4
  הדפיס פליירים או תפריטים קטנים לפרסום במקומות ציבוריים או להפצה ביד. צור פליירים או תפריטים מיניאטוריים למראה אטרקטיבי והעלה אותם ברחבי השכונה המקומית שלך. אזורים עתירי תנועה כמו פארקים ציבוריים, לוחות מודעות קהילתיים ומשרדי שירות הם נקודות טובות. אתה יכול אפילו לחלק אותם לעוברים ושבים בחיוך ידידותי אם אתה אוהב את הרעיון של שיווק פנים אל פנים - פשוט אל תהיה תוקפני מדי או תפריע להם.
  • דאג לפרסם עלונים רק בלוחות הודעות ציבוריים או במקומות אחרים שבהם זה חוקי לפרסם. חנויות מכולת, קניונים, חדרי המתנה לרופאים ומכבסות הם מקומות טובים להתחיל בהם.
  • שאל מקום אירועים אם אתה יכול לחלק עלונים בזמן שאנשים עומדים בתור.
  • בעוד שבעלי עסקים רבים מדביקים עלוני מכוניות אנשים עלונים או תפריטים מתחת למגב השמשה הקדמית, זו לא שיטת שיווק נהדרת. יש אנשים שיכולים למצוא את זה פולשני ומרתיע.
  • אם יש לך חברים בענף השירות, שאל אותם אם אתה יכול להכניס כמה מהעלונים שלך להקמתם. אל תנסה לפרסם את העלונים שלך במסעדה של מישהו אחר (או בנכס הפרטי שלהם) מבלי לשאול.
 5. 5
  התאם אישית את חוויית הלקוחות בעזרת כוסות וכלי אוכל ממותגים. אם זה אפשרי לתקציב שלך, שקול להשיג ספלים, כוסות, צלחות וכלי אוכל בהתאמה אישית הנושאים את שם בית הקפה שלך או את הלוגו שלך. אם אתם מציעים כוסות קפה וקפה ומשקאות, חותמת או מדבקה בהתאמה אישית הם דרך חסכונית לתת ללקוחות שלכם את המגע הנוסף הקטן הזה.
  • אתה יכול להזמין חותמת גומי מותאמת אישית לכוסות ומיכלים מקוונים במחיר נמוך מ- 3,70 €
 6. 6
  דבר על בית הקפה שלך עם כמה שיותר אנשים. היה כלי השיווק הטוב ביותר שלך! בין אם אתם מדברים עם מכרים, בני משפחה או זרים, ספרו להם מה אתם עושים ולמה זה כל כך נהדר. סחבו איתכם כרטיסי ביקור כדי שיידעו היכן בית הקפה ואיך ליצור קשר.
  • עם זאת, אל תדבר את האוזן של מישהו על כמה בית הקפה שלך נהדר, כי זה יכול להיות קילוף עצומים ענק ולגרום לך לרדת כבלתי אמיתית.

שיטה 2 מתוך 2: שימוש בטכנולוגיה

 1. 1
  בנה אתר עם מסר אישי וכל הפרטים הדרושים. רכוש שם דומיין ובחר מארח לאתר שלך. הקפד לפרסם את התפריט המלא, המיקום ופרטי הקשר שלך בכרטיסיות שונות בדף הבית כדי שיהיה קל לניווט. אתה יכול אפילו לכלול את הסיפור שלך כדי ליידע את הלקוחות מדוע הקמת את בית הקפה ומדוע אתה כל כך נלהב לשרת אותם.
  • סביר להניח שבסופו של דבר תשלם בין 7,50 € ל -11 € לשנה כדי להפעיל את האתר שלך.
  • עדכן את האתר שלך באופן קבוע, במיוחד אם יש לך מבצעים מתחלפים בתפריט או מבצעים שבועיים.
  • כלול המון תמונות מפתות שימשכו את הלקוחות שלך פנימה (למשל, תמונה באיכות גבוהה של כוס ג'ו נעימה ומאפה על שולחן קטן ומוזר).
  • אם אתה רוצה לקחת הזמנות מקוונות, הגדר כרטיסייה ופלטפורמה מיוחדות לכך. אל תשכח לבדוק את זה כדי שזה יעבוד בצורה חלקה ככל האפשר.
  • הקפד להוסיף תוסף לנייד כדי שהאתר שלך יהיה קל באותה מידה לנווט מטלפון או טאבלט.

  הנה דוגמה לטשטש "הסיפור שלי": "גדלתי באיטליה הכפרית תפס אותי בארומה של ספוגליאטלה טרייה אפויה עם ריח רענן של כרמי ענבים שנשפכים מחלונות המעטפת. אוצרתי במיוחד את התפריט שלי כדי לתפוס את התחושה הזו. של איטליה הישנה ולחלוק כבוד לאמי (ולשף הקונדיטוריה הגדול ביותר שהכרתי), אלנה. אני מתכבד לחלוק איתך חתיכה מביתי. "

  שקול להכניס מודעות לפייסבוק או להתחבר למשפיעים כדי לשווק את מוצרי בית הקפה שלך
  אם יש לך תקציב מפואר, שקול להכניס מודעות לפייסבוק או להתחבר למשפיעים כדי לשווק את מוצרי בית הקפה שלך.
 2. 2
  ודא כי אתר בית הקפה שלך מופיע בתוצאות החיפוש בדפדפן. רשום את האתר שלך ב- 'Google לעסק שלי' כדי שהאתר של בית הקפה שלך יופיע בתוצאות חיפוש גיאוגרפיות. השתמש במילות מפתח רלוונטיות בכותרות האתר שלך ובכותרות, כך שהאתר שלך יצוץ כשמישהו יחפש בגוגל משהו כמו "קפה דנבר" או "בית קפה דנבר בשכונת לודו".
  • זה מכונה גם SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש). אם שכרתם מפתח אתרים לבניית האתר שלכם, הם יידעו את כל העניינים לגבי הגברת ה- SEO של האתר שלכם. אם בנית את זה בעצמך, סביר להניח שהמארח שבחרת יש בלוג או תכונת "עזרה" כדי להראות לך בדיוק כיצד לעשות זאת בבונה הדפים.
 3. 3
  צור פרופילי מדיה חברתית עבור העסק שלך. התחל חשבונות פייסבוק, Instagram, ואת טוויטר לשווק קפה שלכם לערב את הלקוחות הפוטנציאליים. פרסם הרבה תמונות מפתות, כמו גם כל מבצעים מיוחדים שיש לך כדי לשמור על אנשים. אתה יכול אפילו לשתף סרטונים קצרים המציגים את הלקוחות שלך מה קורה מאחורי הקלעים בבית הקפה שלך.
  • מתן צילומים מאחורי הקלעים יכול להיות מקסים ומצחיק - שני הדברים שיגרמו ללקוחות לרצות לתמוך בך ובעסק שלך.
  • אם אתה חושש מהמחשבה להשתמש במדיה החברתית (או שיש לך מעט ידע כיצד להשתמש בפלטפורמות השונות), בקש מעובד מהימן לנהל את הפרופילים עבורך - רק הקפד לשלם להם תוספת עבור זמנם.
  • יתרון עצום של קיום אתר מדיה חברתית הוא שתוכלו לעודד את הלקוחות שלכם לצלם ולפרסם פרסום ללא תמונות! אתה יכול אפילו להציע ללקוחות שלך הטבה מיוחדת (כמו 20% הנחה או מאפה בחינם) להעלאת תמונה איכותית.
  • אם יש לך תקציב מפואר, שקול להכניס מודעות לפייסבוק או להתחבר למשפיעים כדי לשווק את מוצרי בית הקפה שלך.
 4. 4
  התאם אישית את פרופיל הבעלים שלך באתרי ביקורות שונים. נהל את הנוכחות המקוונת של בית הקפה שלך בפלטפורמות שונות כמו Yelp, Facebook, OpenTable, Zomato, TripAdvisor או Google לעסק שלי. ודא ששעות הפתיחה, המיקום ופרטי הקשר של בית הקפה שלך נכונים. העלו תמונה מקצועית של עצמכם או של הלוגו של בית הקפה או שלמו כך שתוכלו לקיים אינטראקציה עם לקוחות שמשאירים ביקורות.
  • אם אתר הביקורת מאפשר לך להוסיף תפריט, העלה אותו! ככל שיש לאנשים יותר מידע על מה שאתה מציע, כך גדל הסיכוי שהם ייכנסו.
  • כדי לעודד אנשים להשאיר ביקורות (בתקווה טובות), לפרסם כרזות קטנות על כל שולחן או להוסיף שורה על סקירת בית הקפה בתחתית הקבלה. אתה יכול אפילו להציע להם חינם או הנחה קטנה לפרסום ביקורת או ל"צ'ק-אין "באחת הפלטפורמות.
  • הגיב לכמה שיותר ביקורות והיית לבבי ונדיב במיוחד בתשובות לכל ביקורות לא כל כך נהדרות.

  עובדה מהנה: הגדלת המעורבות שלך באתרי ביקורות (בצורה ידידותית) יכולה לסייע בהעלאת דירוג הכוכבים של בית הקפה שלך. חוקר מבית הספר לעסקים בהרווארד מצא כי אפילו שיפור של כוכב אחד ב- Yelp הגדיל את ההכנסות ב -5% ל -9%!

 5. 5
  השתמש בשיווק טקסט ודואר אלקטרוני כדי להפיץ את הבשורה על מבצעים מיוחדים. שים רשימת הרשמות לניוזלטר על דלפק הקופה שלך או שאנשים יעבירו קוד מסוים למספר לקבלת מבצעים מיוחדים. זה יאפשר לך להגיע ללקוחות עם מבצעים מיוחדים בעתיד. עם זאת, היה חסכן עם כמה הודעות שאתה שולח מכיוון שאתה לא רוצה שיתעצבנו או יחסום את המספר.
  • תן תמיד ללקוחות שלך אפשרות לחזור ולקבל את הטקסטים - הם יעריכו את זה!
  • למשל, הלוח הקטן או המודעה עשויים לקרוא: "שלחו טקסט 'CROISSANTPARTY' למספר 9494 כדי ליהנות ממאפה בחינם! השב 'עצור' כדי להפסיק לקבל מבצעים מיוחדים באמצעות טקסט."
  • שליחת מבצע או הודעה מיוחדת אחת לחודש היא תדירות טובה.
  • אם תבחר במסלול הודעות טקסט, תצטרך להתחיל קמפיין SMS עם שירות שיווק SMS מסוים כמו Textedly, SimpleTexting, EZ SMS. בדרך כלל זה עולה סביב 19 € לחודש ליצור קמפיין טקסט.
  אתה יכול אפילו לכלול את הסיפור שלך כדי ליידע את הלקוחות מדוע הקמת את בית הקפה ומדוע אתה כה נלהב לשרת אותם
  אתה יכול אפילו לכלול את הסיפור שלך כדי ליידע את הלקוחות מדוע הקמת את בית הקפה ומדוע אתה כה נלהב לשרת אותם.
 6. 6
  שלבו תוכנית נאמנות בכדי שאנשים יחזרו. תן ללקוחות שלך כרטיס ניקוב בו יוכלו להשתמש בכל פעם שהם נכנסים. תוכל גם להשתמש באפליקציית לקוחות נאמנות כמו בטן, LevelUp, Swipely או Punchcard כדי שלא יצטרכו לעקוב אחר כרטיס פיזי.
  • זכור שאפליקציות של לקוחות נאמנות יכולות להוסיף 93 € ומעלה להוצאות החודשיות שלך. לקוחות מסוימים עשויים גם להיזהר מהזנת מספר הטלפון או הדוא"ל שלהם למערכת האפליקציה.
  • כרטיסי ניקוב פיזיים זולים להכנה וקל להפצה, כך שהם עשויים להיות בחירה טובה יותר אם אתה דואג לכסף או רק מתחיל.

טיפים

 • שקול את הלקוח האידיאלי שלך כאשר אתה מחליט בין שיטות בית הספר הישן לשיטות כבדות יותר מבחינה טכנולוגית. שילוב של שניהם הוא בדרך כלל היעיל ביותר, אך שקול מה מתאים לתקציב שלך ולקהל הלקוחות שלך.
 • היו ידידותיים עם שכני בית הקפה שלכם כי רוב הסיכויים הם ששניכם חולקים הרבה מאותם לקוחות.

אזהרות

 • אל תפרסם פליירים על נכסים פרטיים ללא אישור בעל הנכס. תיבות הדואר של אנשים (בתוך או מבחוץ) הן גם אסור.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לאפס נורת שמן וולוו?
 2. כיצד לסרוק קוד QR מתמונות?
 3. איך לפתח מוצר?
 4. איך ממציאים דפוס סרוגה?
 5. איך להכין אב טיפוס?
 6. כיצד להתמודד עם תסמונת פוסט-חופש?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail