איך לשנות את המפלגה הפוליטית שלך?

בחלק המפלגה הפוליטית מלא את המפלגה שאליה ברצונך לשנות
בחלק המפלגה הפוליטית מלא את המפלגה שאליה ברצונך לשנות.

שינוי המפלגה הפוליטית שלך הוא בדרך כלל תהליך פשוט. עם רוב המדינות באירופה, אתה פשוט ממלא טופס באינטרנט או באופן אישי. לעתים קרובות, הטופס הוא זהה שהשתמשת בו כדי להירשם להצבעה, ובו סעיף על שינוי המפלגה הפוליטית שלך. זה חופשי למלא את הטופס, וכדאי שיהיה לך כרטיס רישום מצביע חדש בתוך חודש.

שיטה 1 מתוך 3: להבין את חוקי המדינה שלך

 1. 1
  נווט לאתר מועצת הבחירות של מדינתך. לכל מדינה חוקים שונים לגבי אופן ההצבעה וכיצד לשנות את שיוך המפלגה שלך. כדי לברר כיצד לעשות זאת במדינתך, התחל במציאת אתר מועצת הבחירות של מדינתך.
  • נסה לחפש את מדינתך ואת "ועדת הבחירות", כגון "ועדת הבחירות בניו ג'רזי."
  • לחלופין, התחל באתר הראשי של מדינתך ודפדף עד שתמצא את אתר הבחירות.
  • אם אתה מתקשה, מצא את אתר המדינה שלך דרך https://nass.org/can-i-vote. לחץ על "מצא את מקום הקלפי שלי" בעמוד הראשי של אתר זה, והוא אמור להפנות אותך לאתר הבחירות של מדינתך.
 2. 2
  חפש כרטיסייה שאומרת "עדכן רישום" כדי להתחיל בתהליך. כל אתר ממלכתי יהיה שונה, אך אם תוכל לשנות את הרשמתך באופן מקוון, קישור זה צריך להיות מוצג באופן בולט בדף הראשי. זה יכול להיקרא גם משהו כמו "שנה את ההרשמה שלך" או "שנה את השיוך שלך למפלגה."
  • יתכן שתוכל לבדוק כיצד אתה רשום כרגע באותו אזור.
 3. 3
  עיין ב"שאלות נפוצות "למידע נוסף. אם אינך מוצא קישור לעדכון ההרשמה שלך, חפש קטע "עזרה" או "שאלות נפוצות". גלול בין השאלות או חפש בקטע העזרה כדי לברר כיצד לעדכן את המפלגה הפוליטית שלך.
  • ייתכן שמדינות מסוימות אינן מאפשרות לך לעדכן את המפלגה הפוליטית שלך באופן מקוון. במקום זאת, יהיה עליך למלא טופס דואר.
  שהוא שינוי המפלגה הפוליטית שלך
  כמו כן, מלא את מטרתך לשימוש בטופס, שהוא שינוי המפלגה הפוליטית שלך.
 4. 4
  ודא שאתה בתאריכים הנדרשים על ידי מדינתך. לרוב המדינות יש תאריך הפסקה לפני הבחירות הבאות: עליכם לשנות את הרשמתכם עד למועד זה כדי שיהיה תקף. עבור מדינות מסוימות, זה יכול להיות רק 15 יום מראש, ואילו במדינות אחרות, זה יכול להיות עד חודש.
  • למשל, מדינות כמו פנסילבניה פלורידה דורשות 30 יום, ואילו לקליפורניה יש מגבלה של 15 יום.
  • במדינות אחרות יש כללים מעט מוזרים. לדוגמה, באוקלהומה, אינך יכול לשנות את השתייכותך למפלגה בשנים שוות בין התאריכים 1 באפריל ל -31 באוגוסט.

שיטה 2 מתוך 3: שימוש בטופס מקוון

 1. 1
  מצא את הטופס המקוון. דפדף באתר מועצת הבחירות הממלכתית כדי למצוא את הטופס הנכון. במקרים מסוימים, זה יכול להיות רק טופס רישום המצביעים שאתה ממלא, אז אל תתבלבל אם קישור מפנה אותך לדף זה.
 2. 2
  מלא את המידע הביוגרפי שלך. עליכם למסור למדינה את המידע שכבר נרשמתם, כולל שמכם המלא, כתובתכם ויום הולדתכם. רוב היישומים יבקשו ממך גם למסור את רישיון הנהיגה או את מספר תעודת הזהות שלך, כמו גם את 4 הספרות האחרונות של מספר הביטוח הלאומי שלך.
  • אם המדינה שלך משתמשת בטופס אחר מלבד טופס ההרשמה, עדיין תצטרך למלא את רוב המידע הזה.
 3. 3
  שימו לב לסיבה שלכם למילוי הטופס. בדרך כלל, משתמשים באותה טופס לרישום להצבעה ולשינוי מידע, כמו השתייכותכם למפלגה. תוכלו למצוא קטע בו תוכלו לסמן מדוע אתם ממלאים את הטופס, שהוא שינוי המפלגה הפוליטית שלכם.
  שהוא שינוי המפלגה הפוליטית שלכם
  תוכלו למצוא קטע בו תוכלו לסמן מדוע אתם ממלאים את הטופס, שהוא שינוי המפלגה הפוליטית שלכם.
 4. 4
  סמן את המפלגה הפוליטית החדשה שלך. בחלק המפלגה הפוליטית מלא את המפלגה שאליה ברצונך לשנות. המפלגות העיקריות הן "דמוקרטים", "רפובליקנים" ו"עצמאיים ", אם כי מדינות מסוימות עשויות לפרק את הקטגוריה" עצמאית "לקטגוריות קטנות יותר. זכור שחלק ממפלגות המדינה מאפשרות לך להצביע רק בפריימריז של המפלגה שאתה מזוהה איתה.
  • לדוגמא, בקליפורניה תוכלו לבחור ב"מפלגה הירוקה "," המפלגה הליברטריאנית "," מפלגת השלום והחופש "וכו 'במקום לבחור ב"עצמאי".
  • אתה יכול גם לבחור שלא להיות בעל זיקה למפלגה.
 5. 5
  שלח או שלח טופס הזנה. אם מסיבה כלשהי אינך רוצה לסיים את בקשתך באופן מקוון, לעתים קרובות תוכל לשלוח אותה לדירקטוריון הבחירות במדינה. חפש יישום הקלדה או כתיבה באופן מקוון.
  • בדוק בבקשה כתובת לדואר הטופס.
  • יתכן שתוכלו פשוט להעביר אותו למועצת הבחירות במדינה או למשרד מאושר אחר.
 6. 6
  צפו בכרטיס רישום הבוחרים שלכם בדואר תוך פחות מחודש. כרטיסים נשלחים בדרך כלל בפרק זמן זה, אך בדוק עם הערכות המדינה שלך. אתה עדיין יכול להצביע בזמן שאתה מחכה שהכרטיס שלך יגיע.

שיטה 3 מתוך 3: רישום באופן אישי

 1. 1
  פנה למועצת הבחירות הממלכתית לאתר אתרי הרשמה. סביר להניח שתוכלו ללכת למשרד הראשי של ועדת הבחירות במדינה. עם זאת, אתה עלול גם להיות מסוגל לשנות השיוך המפלגתי שלך במקומות כמו מח' כלי רכב, משרדי גיוס צבאיים, ועל משרדי סיוע ציבוריים עבור דברים כמו בתוכנית SNAP או WIC.
  • ייתכן אפילו שתוכל לשנות את זיקתך בטלפון עם ועדת הבחירות במדינה.
  • אם אינך מצליח להחזיק את מועצת הבחירות במדינה, התקשר לאחת מסוכנויות אלה כדי לברר אם תוכל לשנות את זיקתך למפלגה שם.
  התקשר לאחת מסוכנויות אלה כדי לברר אם תוכל לשנות את זיקתך למפלגה שם
  אם אינך מצליח להחזיק את מועצת הבחירות במדינה, התקשר לאחת מסוכנויות אלה כדי לברר אם תוכל לשנות את זיקתך למפלגה שם.
 2. 2
  מלא את טופס הרשמת המצביע. לעתים קרובות, אתה רק נדרש למלא טופס רישום חדש לבוחרים. עם זאת, עליך לסמן את התיבה כדי לציין שאתה כבר רשום להצביע. כמו כן, מלא את מטרתך לשימוש בטופס, שהוא שינוי המפלגה הפוליטית שלך.
 3. 3
  בחר את המפלגה הפוליטית החדשה שלך. לאחר שמילאת את המידע האחר שלך, בחר במפלגה הפוליטית החדשה שלך. בדרך כלל, אתה יכול לבחור בין "דמוקרט", "רפובליקני" ו"עצמאי ", אם כי למדינות מסוימות יש יותר אפשרויות לצד השלישי.
 4. 4
  המתן לכרטיס החדש שלך בדואר. עדיין תוכל להצביע בזמן שאתה ממתין לכרטיס שלך. יש לזכור, עם זאת, שהוא לא יכול להיכנס לתוקף לפני הבחירות הבאות. אם הבחירות הן ראשוניות, ייתכן שתתבקש להצביע באמצעות ההצבעה על השתייכותך למפלגה הקודמת.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail