כיצד לאמת מספר ביטוח לאומי?

כדי לאמת מספר תעודת זהות לעובד פוטנציאלי, התחל בגישה לאתר שירותי אזרחות והגירה של ארה"ב. לאחר מכן לחץ על "אימות אלקטרוני" תחת האפשרות "כלים" בחלק העליון של המסך. לאחר מכן, קרא והסכים למזכר ההבנות של המעסיק, ופעל לפי ההוראות לרישום למערכת אימות אלקטרוני. לאחר ההרשמה, היכנס למערכת והזן את מספר הביטוח הלאומי של האדם כדי לבדוק את זכאותו לעבודה. לקבלת ייעוץ נוסף של הסוקר המשפטי שלנו, כולל כיצד לאמת מספר תעודת זהות לצורך בדיקת אשראי או רקע, המשך לקרוא.

כיצד אוכל לאמת את מספר הביטוח הלאומי של מבקש הלוואה
כיצד אוכל לאמת את מספר הביטוח הלאומי של מבקש הלוואה?

על מנת לעבוד באירופה, על כולם להיות בעלי מספר ביטוח לאומי תקף (SSN). על פי החוק הפדרלי, מעסיקים נדרשים לאמת את ה- SSN של עובדיהם ועובדיהם הפוטנציאליים. כעסק, עליך להיות בעל כוח אדם מורשה כדי להימנע מקנסות ממשלתיים, עונשים וסנקציות. כאדם פרטי, ייתכן שתרצה לאמת את ה- SSN שלך כדי להיות בטוח שכל הבקשות שתגיש לא יוחזקו. בשני המקרים, התהליך הוא פשוט ויש להסתיים בזהירות ובדייקנות. ישנם גם אתרים לא ממשלתיים הזמינים דרך האינטרנט שעשויים להיות מסוגלים לספק מידע, אך הנתונים אינם מדויקים כמו השירותים הניתנים על ידי הממשלה הפדרלית.

שיטה 1 מתוך 4: אימות מספר ביטוח לאומי משלך

 1. 1
  היכנס לאתר האימות האלקטרוני. E-Verify היא מערכת המפוקחת ומנוהלת על ידי המחלקה לביטחון פנים לאימות מספרי ביטוח לאומי (SSN) לזכאות לעבודה. כאדם, אם אתה מעל גיל 16, ייתכן שתרצה לבדוק את ה- SSN שלך כדי לוודא שלמעביד פוטנציאלי לא תהיה בעיה אם תגיש מועמדות למשרה.
 2. 2
  קרא ואשר את תנאי השירות ופרטי הפרטיות. תוצג בפניך מידע אודות האבטחה של אתר הבדיקה העצמית, ועל השימוש שלך בו. עליכם לקרוא את כל החומר הזה ואז, בתחתית הדף, לחץ על התיבה הקטנה כדי לוודא שאתה מסכים. תהיה לך אפשרות להמשיך באנגלית או בספרדית. בצע את בחירתך ולחץ על הכפתור הנכון.
 3. 3
  הזן את המידע המזהה שלך. במסך הבא תתבקש להזין את שמך, כתובתך, תאריך הלידה ומספר הביטוח הלאומי שלך. כשתהיה מוכן, לחץ על "המשך" בתחתית המסך.
 4. 4
  בדוק ואשר את המידע שלך. המסך הבא יחזור על מה שהזנת. בדוק אותו וודא שהכל תקין. אם אתה צריך לתקן משהו, לחץ על "ערוך מידע". אם זה מדויק ואתה מוכן להמשיך, לחץ על "אשר מידע".
 5. 5
  קרא את המסך על בקרות הפרטיות. E-Verify משתמש במערכת עצמאית בכדי לספק אבטחה. תישאל כמה שאלות שיעזרו לך לאמת את זהותך לפני שתוכל להמשיך בתהליך. כאשר אתה מוכן להמשיך למסך הבא, לחץ על "המשך".
 6. 6
  ענו על שאלות האבטחה. תישאל ארבע שאלות מבנק נתוני שאלות אקראי. כמה שאלות לדוגמא הן: "היכן הונפק ה- SSN שלך לראשונה?" ו"מה היה מחיר המכירה של הבית הראשון שלך? " ענה בכנות על השאלות בכדי להמשיך בחיפוש.
 7. 7
  ספק את מעמד האזרחות שלך. במסך הבא תישאל את מצב האזרחות הנוכחי שלך ואת צורת הזיהוי שאתה מתכוון להציג למעסיק שלך (כרטיס SSN או דרכון). ישנן שלוש אפשרויות למעמד האזרחות:
  • אזרח ארצות הברית
  • אזרח שאינו אזרח בארה"ב
  • תושב קבע חוקי
  • חייזר מורשה לעבוד בארה"ב
 8. 8
  קבל את תוצאות הבדיקה העצמית שלך. לאחר שתשלים את כל השלבים הקודמים, תקבל דוח. זה יודיע לך שאתה זכאי לעבוד בארה"ב, או שאתה לא זכאי. אם הדו"ח אומר שאתה לא זכאי, הוא יסביר מדוע וייתן לך מידע על מי לפנות בכל שאלה.
  • מערכת זו מהירה וחינמית. מההתחלה ועד הסוף, אתה אמור לקבל את התוצאות שלך בתוך כמה דקות.
כולל כיצד לאמת מספר תעודת זהות לצורך בדיקת אשראי או רקע
לקבלת ייעוץ נוסף של הסוקר המשפטי שלנו, כולל כיצד לאמת מספר תעודת זהות לצורך בדיקת אשראי או רקע, המשך לקרוא.

שיטה 2 מתוך 4: הרשמה למערכת המקוונת המקוונת לאימות אלקטרוני לשימוש זכאים

 1. 1
  היכנס לאתר שירותי האזרחות וההגירה בארה"ב. זו הסוכנות הממשלתית הכוללת את המחלקה לביטחון פנים. עליך להשתמש בשירות זה כמעסיק כדי לוודא שעובדיך זכאים לעבוד בארה"ב
  • היכנס לאתר הבית ב- USCIS.gov.
  • העבר את הסמן לאפשרות "כלים" בראש המסך. אל תלחץ על כלים אלא רחף מעליו ואז לחץ על "אימות אלקטרוני" תחת הכותרת של "כלים אחרים". משם תוכלו למצוא את כל החומרים והמידע להרשמה למערכת E-Verify.
 2. 2
  קרא והסכים למזכר ההבנות של המעסיק (MOU). ה- MOU הוא למעשה החוזה בינך לבין המחלקה לביטחון פנים. אתה נדרש לקרוא אותו ולחתום עליו, ולהראות שאתה מסכים ותקיים את התנאים. ה- MOU זמין לבדיקה באופן מקוון, אך תקבל אחד כשתתחיל להשתמש ב- E-Verify.
 3. 3
  למד את חומרי ההרשמה. לפני ההרשמה ל- E-Verify, עליך לקרוא את המדריך להפניה מהירה של E-Verify, הנמצא בכתובת https://uscis.gov/sites/default/files/USCIS/Verification/E-Verify/Publications/Guides/guide-enrollment. pdf. חומרי הדרכה אלה יגידו לך:
  • כיצד להירשם ל- E-Verify
  • כיצד להגדיר את המשרד או העסק שלך לשימוש ב- E-Verify
  • כיצד לבחור אנשי כוח מורשים בחברה שלך להשתמש ב- E-Verify
  • כיצד E-Verify יעבוד לבדיקת עובדים פוטנציאליים.
 4. 4
  אסוף את המידע שאתה צריך ליישם. כדי להירשם למערכת E-Verify, יהיה עליך לקבל מידע מסוים כדי להשלים את היישום. טופס הבקשה חייב להסתיים במלואו, וזה יותר קל אם אתה לאסוף את המידע לפני שתתחיל. אתה תצטרך:
  • פרטי קשר (שם, טלפון, פקס, אימייל) לפקיד החברה שחתם על ה- MOU
  • שם חברה, כתובת ומספר זיהוי מעסיק (EIN)
  • מספר עובדים משוער שתצטרך לאמת
  • שלוש הספרות הראשונות של מערכת סיווג התעשייה הצפון אירופית של החברה שלך (NAICS). אם אין לך את זה, תקבל את זה עם ההרשמה
  • מספר המיקומים העסקיים של החברה שלך שישתמשו באימות אלקטרוני
  • פרטי קשר (שם, טלפון, פקס, דוא"ל) לכל המשתמשים המורשים בחברה שלך שישתמשו באימות אלקטרוני
 5. 5
  היכנס למערכת האימות האלקטרוני כדי להירשם. כדי לגשת לאתר ההרשמה, אתה יכול להשתמש בקישור בכתובת https://E-Verify.uscis.gov/enroll/StartPage.aspx?JS=YES. תהליך ההרשמה מתחיל בארבע שאלות קצרות המותאמות לקביעת צרכי החברה שלך ולהגדרת חשבון E-Verify שלך. השאלות שתצטרך לענות עליהן הן:
  • האם החברה שלך צריכה לאמת את עובדיה?
  • האם לחברה שלך יש לקוחות וצריך לאמת את העובדים שלהם?
  • האם לחברה שלך יש משרד מרכזי שצריך לנהל את השימוש ב- E-Verify במספר מיקומים שניגשים ל- E-Verify?
  • האם החברה שלך מתכננת לפתח תוכנה משלה לשימוש ב- E-Verify?
 6. 6
  השלם את תהליך ההרשמה. תתבקש על סדרת מסכים למידע על החברה שלך והנושאים המורשים להשתמש ב- E-Verify. תתבקש לקרוא ולאשר את ה- MOU.
 7. 7
  היכנס לאימות אלקטרוני כדי לבדוק את ה- SSNS של העובד. לאחר שתירשם למערכת E-Verify, תקבל מזהה כניסה וסיסמה מאובטחים. בכל פעם שתצטרך לבדוק את ה- SSN עבור עובד או עובד פוטנציאלי, תיכנס עם תעודת הזהות והסיסמה. ואז E-Verify יבקש ממך "לפתוח תיק" עבור העובד / ים שאתה רוצה לבדוק. תוכל להזין נתונים מטופס I-9 של העובד, ולאחר מכן E-אמת תפיק מכך במקרה. זה יהיה הדוח שיאפשר לך לדעת אם העובד זכאי להעסקה, אינו כשיר לעבודה, או שעליו לנקוט בפעולות נוספות כדי להיות זכאי.
 8. 8
  גש לסמינר מקוון של אימות מקוון למידע מועיל. כמעסיק שבודק SSN, יש לך חובות רבות. ה- DHS מציע מספר סמינרי מידע חינמיים שיעזרו לכם להתעדכן.
 9. 9
  צור קשר עם אימות אלקטרוני בטלפון או בדוא"ל אם אתה זקוק לעזרה או אם יש לך שאלות. בכל עת בתהליך ההרשמה או תוך שימוש ב- E-Verify, תוכל להגיע למישהו לקבלת תמיכה בטלפון 888-464-4218. לחלופין, תוכל לשלוח דוא"ל למישהו עם שאלה הנשלחת אל E-Verify@dhs.gov.
כדי לאמת מספר תעודת זהות לעובד פוטנציאלי
כדי לאמת מספר תעודת זהות לעובד פוטנציאלי, התחל בגישה לאתר שירותי אזרחות והגירה של ארה"ב.

שיטה 3 מתוך 4: אימות מספרי הביטוח הלאומי של העובדים לניכוי ושכר

 1. 1
  הירשם לשימוש ב- SSNVS. היכנס לאתר האינטרנט של הממשל לביטוח לאומי, ssa.gov, ובצע את הקישורים למערכת אימות מספר תעודת זהות (SSNVS). משם, עקוב אחר ההוראות לרישום העסק שלך בדף קבלת הפנים המקוון של שירותים עסקיים. תתבקש לקבל מידע על עצמך ועל העסק שלך, ואז תקבל סיסמה ותעודה מזהה כדי להמשיך.
 2. 2
  בקש גישה וקוד הפעלה. בכל עת לאחר שנרשמת את העסק שלך, תוכל לחזור לדף הפתיחה המקוון ולהיכנס לחשבונך. משם תוכל לבקש ולקבל קוד הפעלה. קוד ההפעלה נשלח בתחילה למעביד מטעמי אבטחה. לאחר מכן, כל עובד מורשה עם קוד ההפעלה רשאי להשתמש במערכת.
 3. 3
  התחבר בכדי להשתמש בשירות. לבדיקת SSN אחד או יותר, חזור לדף הפתיחה המקוון של שירותי העסק, היכנס עם קוד ההפעלה שלך ותתבקש להזין את המספרים שאתה צריך לבדוק.
 4. 4
  הזן מספרי ביטוח לאומי לאימות. אתה יכול להזין עד עשרה מספרים כדי לקבל תוצאות מיידיות על זכאותם לעבודה או על דיוק הנתונים שלך לצורכי שכר ומס. לחלופין, יש לך אפשרות להעלות עד 250000 SSN בו זמנית לצורך אימות. תוצאות אלו ניתנות בדרך כלל ביום העסקים הבא.
 5. 5
  ספק לעובדים מכתב בדבר התוצאות. לאחר שחיפשתם ב- SSNVS, אם התוצאות מראות כי מספר הביטוח הלאומי של העובד אינו תקף או שגוי, עליכם להודיע על כך לעובד. ה- SSNVS מספק מכתב לדוגמה שבו תוכלו להשתמש כדי לספק את ההודעה.
חיפוש מקוון מהיר אחר "אמת מספר ביטוח לאומי" יניב תגובות רבות לחברות פרטיות עם שמות כמו SpyFly.com
חיפוש מקוון מהיר אחר "אמת מספר ביטוח לאומי" יניב תגובות רבות לחברות פרטיות עם שמות כמו SpyFly.com, records.com, usatrace.com, ורבים אחרים.

שיטה 4 מתוך 4: שימוש במקורות אחרים שאינם ממשלתיים לאימות SSN

 1. 1
  חפש באינטרנט מקורות שיאמתו את ה- SSNS. חיפוש מקוון מהיר אחר " אמת מספר ביטוח לאומי " יניב תגובות רבות לחברות פרטיות עם שמות כמו SpyFly.com, records.com, usatrace.com, ורבים אחרים. חברות אלה בדרך כלל אינן קשורות לשירות ההכנסה הפנימית, המחלקה לביטחון פנים, מינהל הביטוח הלאומי או כל ענף אחר של הממשלה, ואינן נותנות תוצאות רשמיות הניתנות לאימות. אינך נדרש להיות מעסיק או שיש לך הרשאה מסוימת כדי שתוכל להשתמש בשירותיהם.
  • מעסיקים המאמתים מספרי ביטוח לאומי למטרות רשמיות צריכים להגביל את חיפושיהם לאתרים הממשלתיים המורשים. שיטה זו מיועדת לפניות אישיות יותר או חיפושים פרטיים.
  • סביר להניח שתמצאו שירותי אימות המוצעים על ידי סוכנויות דיווח האשראי הגדולות, Equifax, TransUnion או Experian. סוכנויות כמו אלה יכולות לבדוק את מספר הביטוח הלאומי שלך באמצעות מערכת אימות מספרי ביטוח לאומי המבוססת על הסכמה (CBVS) הנדונה בחלק הקודם במאמר זה.
 2. 2
  הזן את המידע שאתה יודע על האדם שברצונך לחפש. בדרך כלל תתבקש שם של אדם, כתובת (או לפחות מצב מגורים), מספר תעודת זהות או כל מידע אחר שאתה מכיר. ככל שתוכל לספק מידע רב יותר, סביר להניח שהתוצאות שלך יהיו טובות ומדויקות יותר.
 3. 3
  קבל את הדוח שלך. במקרים רבים תצטרך לשלם אגרה עבור הדוח או להצטרף למנוי בחברה על מנת לראות את התוצאות. המחירים יכולים לנוע בין כמה דולרים עד 37 € ומעלה. t
 4. 4
  היזהר ממסירת מספר הביטוח הלאומי שלך. אתרים לא רשמיים, שאינם ממשלתיים, אינם מספקים את אותה האבטחה וההגנה שעושים האתרים הרשמיים. עליכם להיזהר כשמסירתם את מספר הביטוח הלאומי שלכם.

אזהרות

 • היזהר במספרי ביטוח לאומי או במידע מזהה פרטי ואישי אחר, בין אם זה שלך או העובדים שלך.
 • היזהר משימוש באתרי חיפוש לא רשמיים של צד שלישי למידע על ביטוח לאומי. האתרים הממשלתיים זמינים למשתמשים מורשים בחינם.

שאלות ותשובות

שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל לאמת את מספר הביטוח הלאומי של מבקש הלוואה?
 • האם מספר ביטוח לאומי יכול להתחיל ב- 000?
 • כיצד אוכל לאמת את זהות המבקש באמצעות מכתב הוכחה?

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail