כיצד להעסיק עורך דין לאחר שנעצר?

עליך לפנות לעורך דין בהקדם האפשרי
אם נעצרת על פי החשד שביצעת פשע, עליך לפנות לעורך דין בהקדם האפשרי.

העסקת עורך דין לאחר שנעצר היא הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לעשות. סניגור פלילי מוסמך יעזור לך לארגן בערבות, לייעץ לך לגבי המקרה שלך, ולהתחיל בבניית ההגנה שלך. באופן כללי, אם אתה נתקל באפשרות של זמן בכלא בגלל הרשעתך, אז יש לך את הזכות לעורך דין. עליך להתקשר לעו"ד מהכלא או לבקש סנגור ציבורי כאשר אתה מופיע בפני השופט.

חלק 1 מתוך 4: הערכת הצרכים המשפטיים שלך

 1. 1
  בדקו אם אתם זקוקים לעורך דין פלילי. אם נעצרת על פי החשד שביצעת פשע, עליך לפנות לעורך דין בהקדם האפשרי. בין אם נעצרת בגין הפרה פלילית קלה (למשל, החזקת חוקי מריחואנה) או עבירה חמורה (למשל, אישומי טרור פדרליים), עורך דין יעזור לך לנהל משא ומתן עם תובעים, לייצג אותך בבית המשפט ולהבטיח שתקבל הוגן ניסוי. גם אם בסופו של דבר לא תזמין עורך דין שייצג אותך, הם עדיין יוכלו לעזור לך להבין את האישומים נגדך.
 2. 2
  חפש מומחים. כמה סנגורים פליליים מתמחים בתחומים מסוימים בחוק. תלוי במה שהואשם, ייתכן שתוכל למצוא עורך דין שעובד אך ורק על סוג התיק שלך. התמחות זו יכולה להוות יתרון מדהים עבורכם כיוון שלעורכי הדין הללו יהיה ניסיון עשיר בטיפול בפרטי סוג התיק שלכם. כדי למצוא מומחה תוכלו לחפש דרך אתרי עורכי דין ומשאבים אחרים. בנוסף, יש מדינות המציעות ייעודי התמחות לעורכי דין המפגינים יכולת בתחום מסוים בחוק.
  • לדוגמא, עורכי דין מסוימים מטפלים אך ורק בפשע צווארון לבן (למשל, פשעים כספיים, הונאה). עורכי דין אחרים מטפלים אך ורק בתיקים של עונש מוות.
 3. 3
  זהה אם אתה בבית משפט ממלכתי או פדרלי. עורכי דין רשאים לייצג לקוחות רק בתחומים מסוימים ובמערכות משפט מסוימות. לדוגמה, עורך דין מורשה אך ורק בקליפורניה לא יוכל בדרך כלל לייצג מישהו במקרה של מדינת אילינוי. בנוסף, עורכי דין אינם יכולים לעסוק בבית משפט פדרלי אלא אם כן הועמדו לעסוק שם. לכן, אם הואשמת בפשע פדרלי, תצטרך להזמין עורך דין המתמחה בהגנה פלילית פדרלית. עורכי דין אלה יקבלו רישיון תקין ויהיה להם ניסיון בכללים ובנהלים פדרליים.
  • כדי לקבוע אם אתה מואשם בעבירה מדינה או פדרלית, בקש הבהרה. בנוסף, אם יש לך ניירת עם מידע אודות החיובים שלך, בדוק זאת. אם הציטוט המשפטי הוא קוד אירופה (למשל, USC), אתה מואשם בפשע פדרלי. מצד שני, אם הציטוט החוקי הוא קוד עונשין ממלכתי (למשל, התקנון המתוקן באורגון או ORS), אתה מואשם בפשע ממלכתי.
 4. 4
  חשוב על היכולת שלך לשלם עבור עורך דין. בבית משפט פלילי, יש לך את הזכות להיות מיוצג על ידי עורך דין ללא קשר ליכולת התשלום שלך. עם זאת, זה לא אומר שאתה יכול פשוט לבקש עורך דין בחינם. על מנת לקבל שירותים משפטיים בחינם מהסנגור הציבורי, אתה צריך להיחשב אדיש (כלומר, עניים). אם יש לך יכולת לשלם עבור עורך דין, תידרש לעשות זאת.
  • בעוד ששירותים משפטיים בחינם עשויים להישמע נחמדים, הסנגורים הציבוריים לעיתים קרובות עובדים יתר על המידה. זה יכול להוביל לייצוג משפטי משנה, למרות שסביר להניח שזה לא יהיה באשמת עורך הדין. לכן, נסו להעסיק מישהו שייתן לכם את תשומת הלב הנחוצה לכם.
  • אם אתם מתכננים לשלם עבור עורך דין, הכירו בכך שזה יעלה אלפי דולרים. תלוי במבנה שכר הטרחה של עורך הדין ובמורכבות התיק שלך, אתה עלול לבזבז 750 € או 74600 € על הגנה.
 5. 5
  קבע מתי תוכל לפנות לעורך דין. כשתעצרו, רשויות אכיפת החוק תחזיקו אותך בכלא בזמן שתמתין להופעתך הראשונה בבית המשפט, או שתשתחרר בציפייה שתחזור לבית המשפט במידת הצורך. החלטה זו תתבסס על חומרת הפשע שלך ועל הרקע הפלילי שלך. ברגע שנעצרת, עליך להתחיל לבקש את היכולת ליצור קשר עם עורך דין. אם אתה צריך להתקשר מהכלא, אתה אמור לתת לך את האפשרות לעשות זאת. אם אינך מכיר בעצמך או שפרסמת ערבות, קבע פגישות וצור קשר עם עורכי דין אפשריים בהקדם האפשרי.
עליך להתחיל לבקש את היכולת ליצור קשר עם עורך דין
ברגע שנעצרת, עליך להתחיל לבקש את היכולת ליצור קשר עם עורך דין.

חלק 2 מתוך 4: התקשרות מהכלא

 1. 1
  המתן להזמנה. המשטרה תאפשר לך לבצע שיחת טלפון לאחר שנעצרת. עם זאת, בדרך כלל עליך להמתין עד ש"הזמנתך "לפני שתתקשר. כחלק מתהליך ההזמנה, יהיה עליכם לבצע את הפעולות הבאות:
  • תן את שמך. המשטרה זקוקה למידע זה על מנת ליצור רישום רשמי של מעצרך.
  • תצלם את הספל שלך.
  • הפוך בגדים וחפצים. ייתכן שתוכל לשמור כמה פריטים קטנים יותר, אם כי על המשטרה אם לאפשר לך.
  • לקחת טביעות אצבעות. ההדפסים שלך יוכנסו למסד נתונים.
  • לעבור חיפוש גוף. תטפח. יתכן שתצטרך לעבור גם חיפוש חשפנות, שהוא חוקי גם אם נעצרת בגין פשע קל.
  • בצע בדיקת בריאות. יתכן שתצטרך לבצע צילום רנטגן או לבצע בדיקות דם כדי שהמשטרה תוכל לבדוק מחלות.
  • תן דגימת DNA. מדינות מסוימות עשויות לדרוש ממך לתת דגימת דם. המידע מוכנס למאגר לאומי.
 2. 2
  בקש לבצע שיחת טלפון. לאחר הזמנתך, עליך לומר לסוהר כי אתה רוצה לדבר עם עורך הדין שלך. אתה צריך להיות מפורש. אמור, "אני רוצה לדבר עם עורך דין. האם אוכל להתקשר?"
  • המשטרה לא צריכה לחקור אותך לאחר שביקשת עורך דין.
 3. 3
  התקשרו לחברים או למשפחה. יתכן שלא תדעו את שמו או מספר הטלפון של עורך דין, במיוחד אם מעולם לא נעצרתם. במצב זה, עליכם להתקשר לחברים או משפחה ולבקש מהם למצוא עבורכם עורך דין.
  • אתה צריך לבחור להתקשר למישהו שאחראי ומי שאתה מכיר ירים טלפון.
  • אם אינך מצליח להגיע לאיש בשיחה הראשונה, שאל את השומר אם תוכל להתקשר שוב. באופן כללי, הם יאפשרו לך להתקשר כמה שיותר שאתה צריך לארגן עורך דין כל עוד אתה מתנהג אחרי שאתה נעצר.
  • לכל כלא יש מדיניות שונה. בניו יורק, למשל, אתה מקבל עד שלוש שיחות מקומיות בחינם או שלוש שיחות איסוף מחוץ לאזור.
 4. 4
  בקש מחבריך או ממשפחתך להתקשר לעורך דין. קרוב לוודאי שקל יותר לחברים או למשפחה שלך מחוץ לכלא למצוא עורך דין מטעמך. הם יכולים לבצע מספר בלתי מוגבל של שיחות ולשאול את עורך הדין שאלות. אם אתה סומך על האדם שאליו אתה מתקשר, פנה אליו לעורך דין עבורך.
  • אל תגיד שום דבר אחר לחברים או למשפחה שלך. לדוגמא, אל תתחיל לדבר על הפשע. לעתים קרובות המשטרה מתעדת את השיחות שאנשים מנהלים באמצעות הטלפון. כל מה שאתה אומר יכול לשמש נגדך אחר כך.
  • הקפד גם לספר לחברך או לבן המשפחה היכן אתה נמצא. עורך הדין שלך צריך לבוא לבקר אותך.
יתכן שלא תדעו את שמו או מספר הטלפון של עורך דין
יתכן שלא תדעו את שמו או מספר הטלפון של עורך דין, במיוחד אם מעולם לא נעצרתם.

חלק 3 מתוך 4: מציאת עורך דין

 1. 1
  בקש מהמלצות מחברים ובני משפחה. לפני שתפנה לאמצעים פחות אישיים למציאת עורך דין, שאל את הקרובים אליך על עורכי דין שהם מכירים. רוב הסיכויים הם שלפחות אחד מהחברים או בני המשפחה מכיר עורך דין בעיר. גם אם עורך הדין שהם מכירים אינו עוסק במשפט פלילי, ייתכן שעורך הדין יוכל להפנות אותך למישהו שיעשה זאת. המלצות והפניות אלו מועילות להפליא מכיוון שהן מאפשרות לך למצוא עורכי דין שאנשים סומכים עליהם.
  • כאשר אתה מבקש המלצות והפניות, וודא שאתה מקבל את שם עורך הדין, כתובת הדוא"ל, מספר הטלפון וכתובתו הפיזית.
 2. 2
  חפש בספר הטלפונים. עורכי דין עדיין מפרסמים בדפים הצהובים של ספר הטלפונים המקומי שלך. אתה יכול להסתכל בספר הטלפונים ולמצוא אחד שמזדהה כנוהג בחוק פלילי. רשמו את מספר הטלפון.
 3. 3
  צרו קשר עם לשכת עורכי דין לקבלת הפניה. עורכי דין הם ארגונים המורכבים מעורכי דין. לעתים קרובות, הם יספקו הפניה. תוכל למצוא את לשכת עורכי הדין הקרובה ביותר שלך על ידי ביקור באתר לשכת עורכי הדין האירופית והזנת המיקום שלך.
  • דאג לבקש הפנייה לסנגור פלילי. הם מתמחים בתחום זה של החוק. להשיג מישהו שכותב צוואות בדרך כלל לא יעזור לך.
 4. 4
  בקש עורך דין אחר לקבלת הפניה. אולי אתה מכיר עורך דין באופן אישי או עשית עסק עם אחד כזה. התקשר אליו או אלי ושאל אם הם מכירים סניגור פלילי. כדאי לתת תחושה כללית כמה אתה יכול להרשות לעצמך.
  • לדוגמה, אתה יכול לומר, "זה בתשלום של DUI. אנחנו לא צריכים מישהו יקר מדי אבל אנחנו רוצים מישהו מנוסה."
  • עורכי דין הם לעתים קרובות מקור טוב להפניות, מכיוון שהם מכירים את המוניטין של עורכי דין אחרים באזור.
 5. 5
  התקשרו לארגון פרו בונו. פרו בונו פירושו "לטובה". בכמה ערים גדולות יותר, ישנם ארגוני פרו בונו ששולחים עורכי דין מתנדבים לראות אותך בכלא. הם לא יהיו עורך הדין שלך לאורך כל התיק. עם זאת, הם יכולים לתת לך עצות ולעזור בסידור ערבות. הם עשויים גם לעזור לך למצוא סניגור פלילי קבוע יותר.
  • בשיקגו, למשל, הסיוע המשפטי של ההגנה הראשונה הוא ארגון פרו בונו המספק עזרה משפטית לאנשים במעצר המשטרה. הוא מפעיל גם מוקד 24 שעות ביממה שאליו אתה יכול להתקשר.
  • בדוק אם בעיר שלך יש משהו דומה. חפש באינטרנט את "העיר שלך" ו"מוקד הסיוע המשפטי ". לאחר מכן תוכל להתקשר למוקד ולהסביר את מצבך.
 6. 6
  קבל רשימת עורכי דין בכלא. בכלא מסוים, ייתכן שתקבל רשימת עורכי דין שתוכל להתקשר אליהם. בחירת עורך דין מרשימה זו היא בדרך כלל הדרך הקלה ביותר למצוא אחד כזה.
  • אם אתה נעצר בגין הפרת הגירה, תקבל רשימה של ארגוני סיוע משפטי ועורכי דין פרו בונו שעשויים לעזור לך.
 7. 7
  בקש מהשופט סנגור ציבורי. בדרך כלל אתה יכול להשיג מגן ציבורי אם ההכנסה שלך נמוכה מספיק. לאחר שתעצרו, ככל הנראה תועברו לפני שופט תוך 24 שעות ל"הופעה ראשונה ". באותה עת השופט ישאל אם אתה יכול להרשות לעצמך עורך דין או שאתה רוצה סנגור ציבורי.
  • אם לא הצלחת לאבטח עורך דין טלפוני, עליך לומר לשופט כי בהופעתך הראשונה.
  • יהיה עליכם למלא בקשה לסנגור ציבורי. יישום זה מבקש בדרך כלל את ההכנסה החודשית שלך מכל המקורות, כגון נכות, פרישה, שכר וכו '. היא גם תשאל אותך לגבי שווי הנכסים שבבעלותך, כגון כסף בחשבונות הבנק או בביתך.
עורך דין זה יוכל להפנות אותך למישהו שעושה זאת
גם אם עורך הדין שהם מכירים אינו עוסק במשפט פלילי, עורך דין זה יוכל להפנות אותך למישהו שעושה זאת.

חלק 4 מתוך 4: העסקת עורך הדין

 1. 1
  נפגש בהתחלה עם עורך הדין. לאחר יצירת קשר, עורך הדין שלך עשוי לבקר אותך בכלא. לחלופין, ייתכן שתוכל להפקיד בערבות על פי לוח הזמנים בערבות ולהשתחרר. במצב זה, עליך לקבוע פגישה לפגישה עם עורך הדין שלך במשרדו.
  • שוחח עם עורך הדין על ציר הזמן של האירועים. שאל מה יקרה אחר כך ומה עליך לעשות. עורך הדין יגיד לך לא לדבר על המקרה שלך במשטרה (או עם מישהו אחר). לעורך הדין שלך ייעוץ אחר, אשר יהיה תלוי בפרטי המקרה שלך.
  • אתה תמיד צריך להקשיב לעורך הדין שלך. עורכי דין הם אנשי מקצוע מיומנים אשר חובתם האתית לעבוד לטובתך.
 2. 2
  ערכו רשימה של שאלות אחרות. כנראה שיש לך עוד הרבה שאלות שאתה רוצה לשאול את עורך הדין. יתכן שתצטרך לחכות עד שתצא בערבות. עם זאת, אם לא תצא בערבות, תוכל לשאול שאלות עם עורך הדין שלך כאשר הם מבקרים אצלך. למרות שאתה יכול לשאול שאלות בטלפון, עליך לצפות במעקב אחר שיחותיך. מסיבה זו, עדיף לשאול שאלות באופן אישי. עליך לברר את הדברים הבאים:
  • הניסיון של עורך הדין בטיפול בסוג התיק שלך. סנגורים פליליים מסוימים עשויים לטפל רק בתיקי DUI. אחרים עשויים להתמחות במקרי רצח.
  • כמה עורך הדין גובה. האם עורך הדין גובה שכר טרחה אחיד או תעריף שעתי? מהם התעריפים?
  • האסטרטגיה המוצעת של עורך הדין. האם סביר להניח שתוכל להודות באשמה? אם כן, מה יהיה גזר הדין או העבירה? מה הסיכויים שלך לזכות במשפט?
  • איך עורך הדין מתקשר. למי אתה מתקשר כשיש לך שאלה? מהי שיטת התקשורת המועדפת על עורך הדין?
 3. 3
  גלה כיצד תשלם עבור עורך הדין. אלא אם כן יש לך סניגור ציבורי, אתה לא צריך לצפות מעורך הדין שיעבוד בחינם. אתה צריך לעבור על הכספים שלך ולהבין אם אתה יכול להרשות לעצמך את עורך הדין. בדוק את חסכונותיך, פרישתך וחשבונות בנק אחרים. זה כסף שאפשר להשתמש בו כדי לשלם עבור עורך דין. בדוק הלוואה ממשפחה או מחברים. אם אינך יכול לקבל הלוואה, ייתכן שתוכל לשלם עבור עורך הדין שלך באמצעות כרטיסי האשראי שלך.
  • בעוד שחלק מהסנגורים הפליליים יעבדו תמורת תשלום לפי שעה, לרובם ירצו לקבל שכר טרחה קבוע מראש. עבוד עם עורך הדין בכדי להגיע למחיר מקובל על שירותיהם. אם אין לך מספיק מזומנים לשלם עבור עורך הדין, שאל אם הם יקבלו רכוש. לדוגמא, עורכי דין מסוימים יקבלו נכסי מקרקעין, מכוניות ואפילו יצירות אמנות אם לקוח אינו יכול לשלם באמצעים רגילים.
 4. 4
  קרא את הסכם השימור שלך. עליכם להסכים להעסיק עורך דין. למרות שמשפחתך עשויה להתקשר למישהו שילך לראות אותך בכלא, אותו אדם אינו עורך הדין שלך עד שתעסיק אותו. על עורך הדין לשלוח לך "הסכם שומר" או "מכתב התקשרות" כדי שתוכל לקרוא ולחתום עליו. ההסכם צריך לזהות את הדברים הבאים:
  • התשלום עליו הסכמת. יש לפרט את הסכם האגרה בפירוט. בפרט, צריך לומר לך לא רק את שכר טרחת עורך הדין אלא גם הוצאות, כמו חיובי צילום.
  • היקף ההתקשרות. לדוגמא, כנראה שעורך הדין יסכים לייצג אותך באמצעות משפט אך לא בערעור.
  • מה קורה לתיק התיק בסוף התיק. לדוגמה, ייתכן שתוכל לשלם על מנת לבצע צילום של כל הקובץ.
 5. 5
  חתמו על ההסכם. תהיה לך קשר רשמי של עורך דין ללקוח כאשר אתה חותם על ההסכם ומחזיר אותו לעורך הדין. הוא או היא עשויים לשלוח לך עותק של המכתב החתום. שמור אותו לתיעוד שלך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail